واشنگتن – شهردار پایتخت کشور نام آن را “شرم آور” است که پلیس با زور و اجبار حذف معترضان از کاخ سفید قبل از این شهرستان را 7 بعد از ظهر حکومت نظامی به ظاهرا روشن راه را برای رئیس جمهور به راه رفتن به کلیسای سنت جان.

تحت سنگین حفاظت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چند تن از اعضای دولت او از جمله دادستان کل ویلیام Barr راه می رفت در سراسر پارک و به سنت جان کلیسا و مطرح برای عکس قبل از بازگشت به کاخ سفید است.

در حدود 6:30 p. m. مأموران اجرای قانون پاکسازی پارک لافایت با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی, سپر و اسب. مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به نظر می رسد برای نظرات خود را در باغ گل رز به عنوان معترضان که در آن زمان بودند صلح آمیز بودند که تحت فشار قرار دادند.

در 6:44 بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز کرد و نظرات خود را با حمایت به یک “نظم و قانون” به عنوان رئیس جمهور ادامه داد: ماموران به فشار معترضان بلوک دورتر از جایی که او ایستاده بود و با استفاده از نوعی از پرتابه.

بیشتر: پرسنل نظامی و تجهیزات دیده می شود در DC پس از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به “تسلط بر خیابان’

بیشتر: جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: مرگ حکومت قتل; جمعیت جدا-گاز کشته در نزدیکی کاخ سفید; فلوید برادر پنجه نرم می کند برای صلح

DC شهردار موریل Bowser خود نوشت: در یک صدای جیر جیر که “کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & w/o تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است.”

“شرم آور” او ادامه داد و به این نتیجه رسیدند توسط ترغیب ساکنان به خانه بروم و امن است.

بیشتر: DC شهردار Bowser خود در پاسخ به تهمت انتقاد پلیس پس از جورج فلوید تظاهرات

هر چند باغ گل رز بود نه در مشاهده از معترضان خبرنگاران در انتظار تهمت سخنرانی گزارش شنیدن یک سری از صدای بلند کوپن.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه اعلام کرد که او در حال ارسال اضافی فدرال منابع برای کمک به این کشور به سرکوب خشونت آمیز تظاهرات.

“این اقدامات مسالمت آمیز اعتراض” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ناآرامی. “این اقدامات داخلی و ترور است.”

سنت جان کلیسا به آتش کشیده شد توسط معترضان یکشنبه شب. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تا یک کتاب مقدس در مقابل سوار کلیسا است که به عنوان “کلیسای رئیس جمهور.” سنت جان ساخته شده بود در سال 1815 شده است و با حضور حداقل یک بار توسط هر رئیس جمهور پس از جیمز مدیسون.

شده اند وجود دارد تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی در سراسر کشور در ده ها تن از شهرستانها پس از جورج فلوید, گزارشی مرد مرده در مینیاپولیس بازداشت پلیس هفته گذشته پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین زیر زانو خود را.

تظاهرات در پایتخت شده اند سرکش باعث تهمت به نقل مکان به کاخ سفید را پناهگاه های زیرزمینی جمعه شب به پناهگاه در محل به طور خلاصه به عنوان اعتراض رشد خارج اجرایی عمارت. متعدد وجود دارد و نمیتوانیم گزارش در نزدیکی کاخ سفید سهشنبه شب.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده است به پناهگاه های زیرزمینی به عنوان تظاهرات بزرگ شده در خارج از کاخ سفید

بیشتر: تماس با تظاهرات خشونت آمیز ‘اعمال داخلی و ترور’ تهمت به او می گوید شما ارسال نظامی اگر آنها کنترل نمی

لیبی Garvey که یک عضو هیئت مدیره برای آرلینگتون کانتی یکی از D. C همسایه حومه توییتی در مورد خروج کمک های متقابل پلیس چرا که او وحشت زده از آنچه اتفاق افتاده برای “عکس op.”

دیگر d. C. اعضای شورای شهر وزن در, و همچنین محکوم کردن استفاده از زور.

Councilmember دیوید گروسو توییتی که “این اقدامات مشمئز کننده. معترضان خواستار پایان دادن به خشونت توسط پلیس و دولت و رئیس جمهور پرتاب گاز در آتش با تماس با آنها را تروریست و ارسال نظامی به شهر ما برای به اجرا درآوردن شهردار منع رفت و آمد.”

جورج فلوید تظاهرات: چگونه به اجتناب از دروغ و اطلاعات غلط در Facebook و Twitter

Councilmember jhow. Nadeau آمار مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از عکس, فرصت نوشتن, “POTUS باعث می شود یک سخنرانی دو برابر را در 2 amendt هیچ اشاره ای به 1st amendt, اعزام هر نوع تغذیه پلیس او می تواند پیدا کنید و سپس گازهای اشک شهروندان مسالمت آمیز جمع شده بودند بنابراین او می تواند راه رفتن به کلیسا & مطرح مقدس ؟ نه ممنون. DC می توانید مسئولیت رسیدگی به کسب و کار خود را.”

روز دوشنبه تظاهرات مشخص شده یک هفته پس از مرگ فلوید. سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین متهم شده است در مرگ او.

کمک: David Jackson, Michael Collins, Kevin Johnson, ربکا مورن, Caren بوهان متی قهوه ای, Chelsey Cox, نیکلاس وو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de