دیتونا beachside تیراندازی زخم حداقل 5 نفر

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — حداقل پنج نفر برای درمان زخم گلوله شنبه شب پس از یک جمعیت بزرگ مسدود شده جاده دولت A1A و مبارزه ریخته به یک رستوران در قلب شهر توریستی منطقه خبر داد.

حدود 200 نفر جوان مشاهده شد در یک هلیکوپتر تصویری رقص, مهمانی, و جمع آوری در پیاده رو در وسط خیابان در خارج از برگر کینگ 225 N. اطلس Ave. همانطور که خورشید پایین آمد و در اولین شب بزرگ از آخر هفته روز یادبود.

“آنها به وضوح پرتاب پول در زمین” گفت: یک کلانتر هلیکوپتر معاون به عنوان او را تماشا مردم پراکنده در سراسر خیابان.

جمع آوری و ادامه داد: به عنوان پلیس تعطیل کردن همه ترافیک های آینده بیش از این پل ها در شهر ساحلی دایتونای است مانع جزیره است.

در 8:18 بعد از ظهر یک معاون در رادیو پلیس گزارش داد دو نفر در یک اتاق اورژانس بیمارستان برای درمان زخم گلوله. سه بیشتر نشان داد تا شش دقیقه بعد.

پلیس گزارش داده اند که شکستن یک مبارزه در Winghouse سراسر از برگر کینگ در 8:24 بعد از ظهر

برگر کینگ بدنام است برای چنین تجمعات و حداقل یک نفر کشته شده است وجود دارد در گذشته خشونت اسلحه.

مقامات گفت: در ارتباطات است که چراغ روشن شد به سبز westbound برای خارج کردن مردم از beachside. در حدود همان زمان پلیس در پاسخ به و شکستن اجتماعات بزرگ در این شهر سرزمین اصلی در منطقه مری مک لئود بتون بلوار شمالی در نزدیکی مرز هولی هیل.

هیچ کس دستگیر شد, در سرزمین اصلی تجمعات که شکسته شد تا پس از 9 p. m. و شامل وسایل نقلیه در حال یدک. پلیس نمی انتشار اطلاعات بیشتر در اما گفت: شنبه شب که یک فرد در بازداشت در beachside حادثه است.

دیتونا بیچ رئیس پلیس کریگ کاپری گفت: در یک شنبه مصاحبه تلفنی که تیراندازی به نظر می رسد مربوط به مرور-منطقه جمعیت.

علاوه بر تیراندازی در شهر ساحلی دایتونای پلیس تا به حال یک روز پر مشغله کاری جمعیت زیادی در تفریحگاه ساحلی و ساحل اما زمانی که با نزدیک شدن توسط پلیس آنها سازگار کاپری گفت.

Coronavirus اجتماعی فاصله قوانین در Volusia County دولت است که مردم در ساحل باید در گروه 10 و یا کمتر و این گروه باید 6 فوت از هم جدا.

که اتفاق نمی افتد در beachside حادثه است.

“ما ساخته شده است هر گونه دستگیری به دلیل جمعیت زیادی کاپری گفت.

به عنوان مردم در سمت چپ ساحل, شنبه, گروه, آغاز راه اندازی احزاب در سرزمین اصلی در مناطق مری مک لئود بتون بلوار کینگستون و خیابان های واشنگتن و ماسون خیابان.

احزاب شکسته شد تا مردم خواسته شد به ترک و آنها را کاپری گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de