بعد 60 بدون ورزش 😭: رتبه بندی 5 تیم آمد که نزدیک به upending مایکل جردن و گاو’ سلسله

قسمت های 7 و 8 “آخرین رقص” به بررسی تعدادی از قوی موضوعات یکشنبه شب از جمله مایکل جردن را تاخت و تاز کردن به بیس بال و سخت سیمی شهرت به عنوان یک هم تیمی (ahem, عمل, مشت شد یک نظم). همچنین شیرجه زده شیکاگو بولز’ 72-برنده فصل 1995-96 پس از حذفی خروج سال گذشته در دست شکیل اونیل و پنی Hardaway اورلاندو سحر و جادو.

در حالی که قسمت های قبلی تحت پوشش 1993 حذفی چالش های گاو رو از نیویورک نیکز و محفل ققنوس در آینده اقساط را به تمرکز بر روی نزدیک به شکست در گاو دوم سه-سنگ یعنی در برابر ایندیانا پیسرز و یوتا جاز. با در نظر گرفتن, در اینجا نگاهی به پنج تیم آمد که نزدیک به پایان بخشیدن به خریداران’ سلسله در 1990s.

1. 1997-98 ایندیانا پیسرز. شیکاگو در خانه به سختی و در طول مسابقات قهرمانی نهایی اجرا است و وقایع. این تیم آمد که نزدیک به سرمایه گذاری در پیری و موشکافی پر بولز تیم Reggie Miller پیسرز در ’98 کنفرانس شرق نهایی. جوخه بودند به طور مساوی همسان: آنها تقسیم چهار به طور منظم فصل matchups و شش بازی اول از سری. اما شیکاگو دفاع آمد کلاچ در اواخر بازی 7 برگزاری ایندیانا به چهار امتیاز در فینال شش دقیقه. که پیسرز تیم مربی لری پرنده انباشته بود در کنار sharpshooting میلر. آن را برجسته مارک جکسون در حال اجرا نقطه, Rik Smits در مرکز کریس Mullin در بال و دیل و آنتونیو دیویس در رنگ. آن را نیز تا به حال یک جوان Jalen رز آینده روی نیمکت. پس از سقوط در سری 2-0 میلر پیشگام ایندیانا به ناخن-گازگیر برنده بازی 3 و 4.

میلر بازی 4 فشار در اردن و پس از آن خنجر ممکن است هنوز هم زندگی می کنند در mj’s کابوس.

بازی 7 تا به حال گاو طرفداران به سختی بازدم. “این هفت سری بازی و ما تا سه در جاده ها با بیش از شش دقیقه به رفتن” جکسون در مصاحبه های اخیر گفت. “شده است وجود دارد برخی از تیم های بزرگ در تاریخ این لیگ است که فقط فرار به بهتر تیم است.”

2. 1992-93 نیویورک نیکز. این ’93 پلی آف شد تمرکز مرکزی از قسمت 6 از “آخرین رقص” — هنگامی که نیکز در زمان 2-0 سرب بر گاو در شرق نهایی قبل از اردن سکوت شک در پیشرو شیکاگو به چهار متوالی برنده است. بازی 5 دیدم نیویورک یک اختیار به دور از تغییر سلسله و سلسله های قبل از, اردن, Scottie Pippen و هوراس اعطای رد چارلز اسمیت چهار(!) بار در لبه و در بسته ثانیه است. که نیکز تیم به رهبری توسط پاتریک اوینگ و مربی پت رایلی, حال بهتر است به طور منظم فصل رکورد از شیکاگو به سرقت برده و سابق “پسر بد” پیستون فیزیکی لبه برای تبدیل شدن به خریداران اصلی شرق nemesis. در آن زمان تیم های بزرگ برای بالا بردن اردن بازی به آخرتی سطوح وجود دارد بیشتر به عنوان مثال از این نیویورک تیم. اما جان Starks دوم-بهترین بازیکن و توهین آمیز مهمات فقط نمی مقایسه با اردن گاو نر.

CORONAVIRUS & SPORTS: ثبت نام برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات به صندوق پستی خود تحویل

3. 1992-93 Phoenix Suns. 62-برنده خورشید رفت به NBA نهایی با لیگ بهترین رکورد و به طور منظم فصل MVP Charles Barkley. حمایت از بازیگران بود و ستارگان با کوین جانسون در نقطه گارد 3-نقطه متخصص دن Majerle و سابق سلتیک Danny Ainge در بال. در حالی که خورشید برنده بازی 3 و 5 هر بازی در این سری نزدیک بود از جمله سه گانه اضافه کاری بازی 3. اردن به طور متوسط 41 امتیاز در سری بازی های بسکتبال بهترین شاید تا کنون. اما اگر او تا به حال نیست و اگر جان Paxson نیست, آمار قهرمانی-برنده 3 در بازی 6 با 3.9 ثانیه به سمت چپ این خورشید تیم ملی می اید, بازی های برگزار شده نهایی اسپویلر.

4. 1996-97 یوتا جاز. کارل مالون و جان استاکتون از دست داده و دو بار به اردن بولز در سال 1997 و 1998 NBA Finals. این تیم رفت 31-4 بعد از این همه ستاره در پشت به طور منظم فصل MVP مالون (27.4 امتیاز و 9.9 ریباند در هر بازی) و سری 2-2 قبل از اردن را بدنام “Flu Game” در بازی 5. تا به حال اردن به ثمر رساند 38 امتیاز در پیروزی بولز کرده اید می تواند به شیکاگو بازگشت و انتهایی 3-2.

5. 1991-92 پورتلند تریل بلیزرز. این NBA نهایی یاد شده است بیشتر برای اردن “بالا انداختن بازی” که در آن او به ثمر رساند 35 نیمه اول امتیاز به خریداران 1-0 شود. اما آن را نیز یک آزمون جدی برای شیکاگو در تلاش خود را برای تکرار عنوان قهرمان. به رهبری توسط کلاید درکسلر و پشتیبانی توسط تری پورتر, Danny Ainge و صخره رابینسون تریل برنده بازی 2 در وقت اضافه و 4 بازی در خانه خود دادگاه به کراوات سری 2-2. اردن 46 امتیاز در بازی 5 و 33 در بازی 6 ثابت می شود تفاوت ساز است.

ویدیو های ورزشی روز

آن زمان جان Starks قرار داده اردن و هوراس گرانت در یک پوستر در ’93 برگشتی.

این روز در ورزش: ممکن است 10

یک فیلم مستند در 1970s برونز تنظیم هوا در 8 p. m. ET یکشنبه در NHL شبکه. می آید از 50 سال به بعد و پس از این تیم برنده جام استنلی. بابی Orr به ثمر رساند معروف اضافه کاری به عنوان برنده بوستون را شکست داد St. Louis Blues 4-3 برای 4-0 سری رفت و برگشت و برونز’ عنوان برای اولین بار پس از سال 1941.

بازی های کلاسیک برای تماشای

MLB

MLB Network می پردازد ادای احترام به مادر با تکرار های به یاد ماندنی بازی رخ داده است که در در روز مادر. در 11 a. m. ET اتمام “روز مادر معجزه” بین Baltimore Orioles و Boston Red Sox از May 13, 2007.

در 1 p. m. و لذت بردن از لایحه سالن walk-off هومر در مارس 14, 2006 به عنوان Milwaukee Brewers شکست متس نیویورک. (پخش در ساعت 10:30 p. m.)

در 3 p. m. ET, سازمان دیده بان دوقلوها مینه سوتا’ توری آی شکارچی رک 7 RBI در سال 2007 برنده بیش از دیترویت ببر.

و در 5:30 p. m. شاید بهترین از همه آنها به عنوان دالاس برادن از اوکلند را می اندازد یک بازی کامل در برابر Tampa Bay Rays on May 9, 2010.

NFL

NFL شبکه لگد کردن یک کوارتت کامل بازی تکرار با سوپر باول LI برخورد بین میهن پرستان جدید انگلستان و آتلانتا فالکونز در 2 p. m. ET.

در 5 p.m ET آن 2107 هفته 2 بازی ایجاد حفره های میهن پرستان در برابر New Orleans Saints.

در 8 p. m. ET گرفتن 2019 هفته 3 matchup از Baltimore Ravens و Kansas City Chiefs.

سپس در 11 p. m. و آن را 2019 هفته 14 ضربات بین پرستاران و سان فرانسیسکو 49ers.

NBA

NBA TV ارائه می دهد تا چندین بازی های کلاسیک از سال گذشته برگشتی.

در 3:30 p. m. ET, این بازی 4 از کنفرانس شرق نیمه نهایی سری بین دیگران میلواکی و بوستون سلتیکز.

در 9 p. m. ET, گرفتن بازی 6 از نهایی کنفرانس شرق بین تورنتو رپتورز و Milwaukee Bucks.

در 11 p. m. و آن را به بازی 5 از نهایی NBA به عنوان رپتورز را در رزمندگان طلایی امور خارجه.

هاکی زنان

ان بی سی یکی از بزرگترین بازی ها در تمام زمان 2018 مدال طلای المپیک بازی بین ایالات متحده آمریکا و کانادا در 3 p. m. ET.

زمان داستان! در اینجا برخی از بهترین های ما

عجیب و غریب, نشاط بخشی,: Kevin Love سهام احساسات در بازگشایی تمرین تسهیلات

آیدیتارود: چهار بار قهرمان DQ می لنس Mackey برای مثبت تست متامفتامین

COVID-19 تاخیر: فوتبال کلاه outfitters صورت تولید logjam که تهدید شروع دبستان فصل جوانی

امور خانواده: هکرها rookie RB اجرا می شود به تحقق وعده به مادر

NCAA رئیس جمهور: ورزش بعید است که بدون دانش آموزان

ورزش ما گم شده

NBA و NHL برگشتی

MLB

 • Los Angeles Angels @ Baltimore Orioles
 • Cleveland Indians @ Detroit Tigers
 • رنجرز تگزاس @ Tampa Bay Rays
 • Miami Marlins @ Atlanta Braves
 • Philadelphia Phillies @ پیتسبورگ دزدان دریایی
 • Seattle Mariners @ Houston Astros
 • آریزونا D’Backs @ Milwaukee Brewers
 • Kansas City Royals @ دوقلوها مینه سوتا
 • New York Mets @ St. Louis Cardinals
 • Washington Nationals @ Chicago Cubs
 • Cincinnati Reds @ Colorado Rockies
 • Chicago White Sox @ San Francisco Giants
 • Toronto Blue Jays @ اوکلند دو و میدانی
 • San Diego Padres @ لس آنجلس داجرز
 • Boston Red Sox @ نیویورک یانکیز

MLS

 • LA Galaxy مقابل نیویورک بولز قرمز

پیگیری خبرنگار اسکات Gleeson در توییتر @ScottMGleeson.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>