دیوید رایت متس خداحافظی آمد راه بیش از حد به زودی

پایان فصل 2018 نزدیک شد و دیوید رایت بود نه پس مارس 27, 2016.

پس از سالها مبارزه با تنگی کانال نخاعی رایت بود مجبور به ارزیابی مجدد او باقی مانده بیس بال حرفه ای در سن 35. پس از 12 سال با همان سازمان که پیش نویس او را از درخت گردوی امریکایی دبیرستان رایت مجبور شد به راه رفتن دور.

رایت می دانستم که بدن او هرگز قادر به رسیدگی خسته کننده 162-بازی این فصل یک بار می تواند و اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از متس’ نهایی homestand از سال 2018 فصل است که این امر می تواند گذشته خود را.

این بود پایان یک دوران است که در سال 2001 آغاز شد که متس پیش نویس رایت شماره 38 به طور کلی و تحت تأثیر او به د-متعهد از Georgia Tech. رایت کردم هفت All-Star گره دو دستکش طلایی و دو نقره مشت زن جوایز در متس حرفه ای است که کوتاه بود.

رایت شد مبتلا به تنگی کانال نخاعی در سال 2015 به پایان رسید که خود را برای فصل بعد فقط 38 بازی. او 2016 فصل بود و همچنین برش های کوتاه زیر فتق دیسک و پس از آن عمل جراحی گردن.

بازگشت به بیس بال در محدود وظیفه در سال 2018 رایت مناسب برای متس’ تک سهامداران در پورت سنت لوسی و سه گانه-A وابسته در لاس وگاس. اما رایت یک پوسته خود. در 12 جزئی بازی های لیگ, او انباشته فقط هفت بازدید در 41-خفاش قابل توجه 10 بار.

David Wright salutes the fans during his final game
دیوید رایت سلام طرفداران خود را در طول بازی نهاییرابرت Sabo

اما متس می دانستم که کاپیتان خود را از سال 2013 سزاوار مناسب ارسال کردن.

در پنجمین دور از سری آخر با میامی مارلینز در سپتامبر. 29, 2018, آن زمان برای رایت به راه رفتن به دور از چراغ های روشن از سیتی زمینه برای خوب است.

او برای اولین بار دست تکان داد و پس از آن-crew chief مایکل زمستان در پایه سوم به بعد-متس مدیر میکی Callaway خارج شد ستاره شرق. به دنبال در جمعیت فروخته شده در گرگرفتگی رایت ادای احترام کردند خروش طرفداران دو بار قبل از به آرامی راه خود را به خارج از میدان.

چرخش به اطراف و لمس کردن این لایحه از کلاه خود از ادای احترام به طرفداران رایت زد سینه اش بارها و بارها به اشک welled در چشم او.

اولین تیمی به استقبال او مناسب خوزه ریس به عنوان زمین زیر کشت دو بازی 895 بازی با هم. قدیمی در آغوش هم تیمی هنگامی که دو جوان اساس سازمان است.

دوربین, گیر افتاد, رایت, همسر مولی آبجو با افتخار به دنبال در از غرفه به عنوان او در گهواره خود را متولد اول دختر اولیویا که نام میانی درخت روغن قلم بود و در ادای احترام به ورزشگاه درخت روغن قلم.

رایت منفجر بوسه به جمعیت و مطمئن ساخته شده به آغوش هر یک از هم تیمی های خود را یکی یکی قبل از ساخت راه خود را به ستاره شرق برای بیشتر آغوش. او آمد به این زمینه به نکته کلاه خود یک بار دیگر ورزشگاه به نحوی در حال رشد بلندتر.

این متس شکست Marlins 1-0 در 13 نوبت اما شب متعلق به رایت.

“من خوشحالم که ما برنده” رایت شوخی به طرفداران در یک postgame گفتار. “این عشق است, من می توانم هر چیز دیگری می گویند. این عشق است.”

رایت به پایان رسید و در بازی نهایی خود را حرفه ای 0-for-1 با یک پیاده روی و putout با نهایی خود را در آینده ناپاک pop-up به Marlins اول baseman پیتر اوبراین. این نگاه به عنوان اینکه اوبراین بود مردد به گرفتن آنچه که او می دانست که یک حرفه ای در خاک ناپاک اما او به هر حال شد و هدف اولیه بوس برای بقیه ی بازی ها.

اما جمعی “از شما متشکرم!” که برای چندمین بار در طول این ورزشگاه غرق هر چیز دیگری به عنوان او کشیده شد پس از پنجم زمین باز یافته.

“ما تا به حال برخی از زمان خوب در اینجا و برخی از خشن سال, اما شما بچه ها همیشه پشت من و این بدان معناست که جهان به من” رایت گفت. “من آرزو می کنم من می توانم با تشکر از هر کس به صورت جداگانه اما همه من می توانید انجام دهید این است که می گویند با تشکر از شما از ته قلب.

“با تشکر از شما برای اجازه دادن به من زندگی کردن رویای من اینجا هر شب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>