دیوید Fizdale همسر ناتاشا باردار است: معجزه بعد از “crazy سال’

این “Fizpack” در حال رشد است.

روز شنبه, Natasha Sen, همسر سابق نیکس مربی دیوید Fizdale اعلام کرد آنها در حال انتظار اولین فرزند خود را با هم.

“در چنین دیوانه در سال Fiz و من حداقل تا به حال یک معجزه آسا, زیبا چیزی اتفاق می افتد. ما با داشتن یک پسر 💙,” ناتاشا در Instagram.

“من می گویند معجزه آسا از آنجا که با توجه به آزمایشات اخیر به نظر می رسید آن را بسیار دشوار است برای باردار شدن به طور طبیعی و صادقانه در تقریبا یک دهه از با هم بودن من تا به حال هرگز حتی تا به حال تنها ترساندن بود, بنابراین من prepping برای ivf. اما در اینجا او است.. درست برکت” او ادامه داد.

در این عکس هر دو ناتاشا و Fizdale دیده می شود قرار دادن دست خود را بر روی رشد نوزاد دست انداز به عنوان سگ خود را سازمان دیده بان بر روی آماده برای وظایف خود را به عنوان محافظ خواهر و برادر.

ناتاشا است که به Fizdale پس از 2014 نیز صحبت در مورد آب و هوای فعلی در پی جورج فلوید مرگ — که Fizdale همچنین خطاب در یک op-ed برای شکست نخوردگان — بیان او سپاسگزار پسر او متولد خواهد شد در یک “به یاد ماندنی سال است.”

“دیدن آنچه که اتفاق می افتد در اطراف ما در حال حاضر, اما خیلی در جریان بوده است برای همیشه می گویند من میترسم پسر من از آمدن به این جهان است. اما من فکر می کنم که در این سال به یاد ماندنی سال… دیدن بسیاری از مردم (از همه نژادها) گرد هم می آیند به تقاضای عدالت و تغییر الهام بخش است به حداقل می گویند و من خوشحالم که پسر من متولد خواهد شد در این سال تاریخی,” ناتاشا ادامه داد.

مادر به آن اضافه شود او امیدوار است به منظور بالا بردن پسرش به عنوان یک “قوی و مهربان و همدلانه با محبت و احترام خوب که خجالتی نیست و دور از انجام آنچه درست است.”

“من امیدوارم که ما می تواند کمک به ایجاد یک دنیای بهتر برای همه جدید نعمت در آینده,” او گفت:.

ناتاشا گفت: سونوگرافی تصویر تار از آنجا که او را “پسر بچه فوق العاده فعال در آن وجود دارد و حاضر به توقف در حال حرکت است. 😂💙 #Fizpack #BlackLivesMatter #عشق است.”

Fizdale, 45, دارای یک پسر کایل از یک رابطه قبلی.

در ماه دسامبر Fizdale اخراج شد توسط نیکز پس از 4-18 شروع فصل. پس از axing او و ناتاشا لذت می برد یک دوز سنگین از “ویتامین دریا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>