دیو Gettleman خود را در بازسازی Giants’ خط حمله

قسمت سوم در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

پیگیری این هدف بارها اعلام مدیر کل دیو Gettleman رسیده زمین تب بعد از غول در زمان linemen توهین آمیز با سه از پنج میدارد در سال 2020 پیش نویس NFL. این Gettleman گفت: امیدوارم با حل مشکلات در این منطقه “یک بار و برای همه است.” که باقی مانده است دیده شود اما این غول به نظر می رسد در مسیر حق در اینجا.

آیا آنها حق آن را دریافت ؟ چگونه به این سوال پاسخ داده خواهد شد یک راه طولانی در تعیین چگونه غول کرایه در این فصل است. صرفا با اضافه کردن بازیکنان در اوایل پیش نویس اطمینان هیچ چیز نیست. نگاهی به تازه ترین بازسازی های جاستین Pugh وستون nanda gonzález و Ereck گل تمام انتخاب شده در دو دور اول پیش است. این قراره بلوک های ساختمان در مقابله با و مرکز یک دهه است. آنها نمی شد و این نوسانات و نتواند (Pugh جامد بود, بازیکن, گر چه بهتر است در محافظت از مقابله با) مجموعه غول را برای سال.

به سادگی گرفتن اندرو توماس از گرجستان با شماره 4-به طور کلی انتخاب نمی کند فورا به معنای شروع مقابله با امن است. این رنگ توسط اعداد که در آن همه غول باید انجام دهید این است که رنگ در مرزها و یک قطعه زیبا از آثار هنری ایجاد شده است. از همه دارای امتیاز بالا کالج تکل توماس بنادر حداقل ریسک و او باید فورا آماده برای شروع به انتساب. آن را حس می کند برای شروع خود را NFL حرفه ای در حق مقابله به جای غاصب مقابله و لحیم کاری به حرکت جانبازان به سمت راست به جای توماس در مقابله با چپ.

آن را هزینه $13 میلیون پول مرده به بخش راه با قوی لحیم کاری که مبارزه را از طریق برخی از مسائل فیزیکی و اصلا قوی 2019 فصل است. او نیاز به بهتر و غول باور او خواهد بود. گارد نقاط مجموعه خواهد هرناندز در سمت چپ و کوین Zeitler در سمت راست. هرناندز یک بولدوزر اما او نمی توان پیش بینی پیشرفت در فصل گذشته و بنابراین او نیاز به انتخاب کنید تا به سرعت.

Giants
خواهد هرناندز دیو Gettleman و اندرو توماسAnthony J. باعث تخریب جهانی, n. y. پست: چارلز Wenzelberg AP

این نقطه آسیب پذیر است ، اسپنسر قرقره ثابت بازیکن — 26 NFL شروع می شود, از جمله نه برای غول در سال 2018 — و سرویس بهتر در سطح دوم از او به عنوان یک قدرت مردم تکان دهنده در خط داد و بیداد. اگر چهار نفر دیگر نقاط در خط سرنشین دار به درستی غول می توانید با قرقره وجود دارد به عنوان یک نیاز برای یک تجربه مرکز به کار با دوم سال کارفرمایی دانیل جونز.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

برای اولین بار در سال آن را به نظر می رسد به عنوان اگر غول برخی از عمق به اینجا. مخفی فلمینگ امضا شد به عنوان یک نوسان مقابله قادر به پشتیبان گیری در هر دو طرف. نیک دروازه undrafted در سال 2018 تحت تاثیر قرار قبلی مربیگری رژیم به عنوان یک حق ممکن است مقابله با اما او احتمالا بهتر خدمت داخل در گارد. او همچنین یک تیره-اسب نامزد برای رقابت در مرکز. غول در دور سوم این پیش نویس در زمان طولانی مسلح مت Peart از UConn به عنوان مقابله با رشد و نمو و در دور پنجم در زمان شین Lemieux از اورگان به عنوان یک له گارد. Lemieux عبور خواهد کرد-قطار در مرکز اما از آن است که به احتمال زیاد بیش از حد به بپرسید که او به سرعت پیشرفت به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک مدعی در آن نقطه به عنوان یک تازه کار.

زمانی که Gettleman مذاکرات در مورد “گراز mollies” او است که عمدتا با اشاره به linemen توهین آمیز. سر مربی جدید جو قاضی در طول زمان خود را با میهن پرستان رشد عادت کرده اند به جامد حفاظت و مسدود کردن برای تام بردی. کاهش غول را می توان دوخته در بسیاری از حقانیت و شکست و زوال خط حمله است یا در نزدیکی بالای لیست.

“جو و من از همان ذهنیت که واقعا و واقعا خط حمله مجموعه تن برای تیم” Gettleman گفت. “این واقعا. من فکر می کنم تمام تیم های که من با که رفته اند به سوپر کاسه توهین آمیز خطوط بودند تن-setters. شما فکر می کنم توهین آمیز خطوط در سال 2007 و 2011 زمانی که ما به ضرب و شتم میهن پرستان این گروه مجموعه ای از تن. ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که ما تکرار آن است.”

بازیکنان کلیدی: Nate لحیم کاری (32 ساله امضا از طریق 2021) خواهد هرناندز (24 امضا از طریق 2021) اسپنسر قرقره (27 امضا از طریق 2021), Kevin Zeitler (30 امضا از طریق 2021) اندرو توماس (21 امضا از طریق 2023) طب فلمینگ (27 امضا از طریق 2020), نیک گیتس (24 امضا از طریق 2020), Shane Lemieux (23 امضا از طریق 2023) مت Peart (22 امضا از طریق 2023).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>