Daughter-in-chief: Ivanka Trump هل توزیع مواد غذایی برنامه

واشنگتن – ایالات متحده در بخش کشاورزی است رونمایی جدید توزیع مواد غذایی برنامه با تاکید بر کمک به کسب و کارهای کوچک — یک موضوع است که در حال تحت فشار قرار دادند بسیار برجسته کاخ سفید مشاور.

نام: Ivanka Trump.

تحت “کشاورزان به خانواده های جعبه مواد غذایی برنامه” دولت فدرال اقدام به خرید گوشت تولید و محصولات لبنی از کشاورزان و دامداران و سپس آن را فراهم می کند به محلی مراکز توزیع است که بسته بندی و تحویل غذا جعبه به کسانی که نیاز دارند.

آن را “واقعا ایجاد یک چرخه” Ivanka Trump گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه ای با استناد به یک “قوی تقاضا” از مواد غذایی تولید کنندگان و مصرف کنندگان و “آسیب پذیر ترین در این زمان به چالش کشیدن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و کشاورزی اتاق پسرم Perdue, که همچنین شرکت در این مصاحبه گفت: این برنامه همچنین آدرس شکاف در عرضه مواد غذایی و زنجیره ای باعث توسط coronavirus.

“وجود دارد یک mis-تخصیص عرضه و تقاضا به طور موقت” پردو گفت.

این برنامه یک نماد است چگونه رئیس جمهور به دختر بزرگتر است و او احساس حضور در تعدادی از مسائل در طول coronavirus بیماری همه گیر. او تحت فشار قرار دادند تا برای کمک به کسب و کارهای کوچک در برنامه های طراحی شده برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی که چک برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه وام.

تهمت که به نام یو پی اس های اجرایی دیوید Abdney در مورد کار داوطلبانه کامیون به جعبه مواد غذایی تحویل گفت که او و دیگران “کشیدن تمام اهرم” آنها می توانند. و هیچ نام نکنه.

“من فکر می کنم زمانی که شما در کاخ سفید, شما تمایل به تماس خود را بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و من فکر می کنم اکثر آمریکایی ها پرستان و می خواهید برای پاسخ به تماس به عمل چیزهایی هستند که درخواست آنها.”

او افزود: “من خجالتی هستم در مورد درخواست از مردم برای گام تا بشقاب. کل کشور باید گالوانیزه در تلاش هر دو برای مبارزه با این ویروس مرگبار اما همچنین به بازسازی … برای بازسازی اقتصاد ما به عنوان ما پدیدار شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کرد یک روز پیش از آغاز رسمی کیکآف از آنچه دولت خواستار “کشاورزان به خانواده های جعبه مواد غذایی برنامه” بخشی از طرح محرک شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند. او را به بازدید از یک مرکز توزیع در لورل مریلند به عنوان اولین جعبه مواد غذایی و تحویل به درب.

کشاورزی بخش در حال حاضر اعطا $1.2 میلیارد برای توزیع کنندگان مواد غذایی به خرید گوشت و فراورده های لبنی و تولید محصولات است که کشاورزان شده اند قادر به فروش به دلیل از دولت مستندات.

توزیع بسته غذایی به جعبه برای تحویل به بانک های مواد غذایی جامعه و غیر انتفاعی است که تا به حال مشکل گرفتن مواد غذایی که به دلیل مشکلات زنجیره تامین است.

“ما خواهید بود تا به 3 میلیارد دلار و در مجموع آن را به عنوان رول,” او گفت:.

بیشتر: کاخ سفید تصویب احتیاطی به عنوان coronavirus حرکت می کند و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی

بیشتر: استرالیا سیاستمدار که ملاقات Ivanka Trump دادستان کل ویلیام بر شما با کروناویروس

در اوایل این ماه در بخش کشاورزی مورد تایید $1.2 میلیارد دلار ارزش قرارداد و در حدود 90 درصد از پول رفت و به کوچکتر یا منطقه ای تامین کنندگان مواد غذایی.

تاکید بر کوچک و منطقه ای کسب و کار نه به خوبی نشسته با برخی از بزرگتر توزیع کنندگان. برخی اعتراض کردند که پول بیش از حد در حال رفتن به شرکت های با تجربه کم و یا هیچ.

United Fresh Produce Association, که نشان دهنده حدود 1500 شرکت با ارسال نامه سرگشاده ای به بخش کشاورزی بخش است که جوایز قرارداد و گفت: برخی از اعضای آن را نگرانی در مورد پیمانکاری روند.

در نامه انجمن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تام Stenzel گفت: برخی از اعضای خود اشاره کرد که “شرکت های که اهدا شد بدون مناقصه خود را انبار کارکنان و توزیع توانایی در حال حاضر درخواست شرکت های که در آن امکانات محروم بودند مناقصه بدون هیچ دلیل روشنی.”

در این نامه همچنین ادعا کرد “ما درک می کنیم شرکت ها ممکن است اعطا شده است یک قرارداد بزرگتر از خود درآمد سالانه” و این که “شرکت ها ممکن است اعطا شده است یک قرارداد با وجود این واقعیت که آنها هیچ کامیون و نه سیستم های تحویل.”

در یک مصاحبه تلفنی Stenzel گفت: این مشکلات به نظر می رسید به ناهنجاری و “اکثریت قریب به اتفاق قراردادهای خوب و مشروع است. به طور کلی آن را واقعا خوب برنامه است.”

Stenzel نیز گفت: “نمی دانم در مورد Ivanka Trump دخالت در توسعه این برنامه.

پردو گفت: قرارداد “انجام شد بسیار عینی” و گروه او در حال بررسی شکایات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شرکت های کوچکتر فقط به عنوان موثر است.

“بدیهی است که رقابت خوب است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و او اضافه کرد که “ما می خواهیم به تشویق و حمایت از یک اکوسیستم قوی از توزیع کنندگان در سراسر کشور.”

بیشتر: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه راه اندازی سری متمرکز بر کارگران تغذیه امریکا در طول COVID-19 همه گیر

بیشتر: به عنوان coronavirus همه گیر خوشه پرتقال فروش در فلوریدا مرکبات رشد فشرده می شود

بیشتر: “ضروری کارگر فقط بدان معنی است که شما در آهنگ مرگ’

این جعبه مواد غذایی برنامه طراحی شده است به آدرس زنجیره تامین و توزیع مواد غذایی مشکلات اعم از بسته بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به کشاورزان آزادسازی بیش از حد شیر است.

یکی دیگر از مواد غذایی عرضه چالش: ایمنی کارگر.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد گوشت بسته بندی گیاهان را باز باقی می ماند برخی از اتحادیه های کارگری اعتراض کردند که صاحبان بودند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اطمینان از ایمنی کارگران به ویژه در امکانات که در آن ویروس گسترش یافته است.

پردو مورد مناقشه است که ادعا می کنند گفت: صاحبان مراقب باشید تا مطمئن شوید که امکانات خود را تمیز و کارگران با عرضه تجهیزات حفاظتی.

“این شرکت ها انجام داده اند شگفت انگیز با تجهیزات حفاظتی,” پردو گفت.

همانطور که برای مواد غذایی زنجیره تامین Perdue گفت: “در حالی که ما ممکن است انواع مشابه ما عرضه کافی.”

.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>