روز تاریک برای کارگران به عنوان هزاران نفر از دست دادن شغل از جمله 15000 نفر در بوئینگ رقیب ایرباس.

بوئینگ BA -1.62% رقیب ایرباس هوا +0.32% اعلام کرد روز سه شنبه آن را قطع 15,000 شغل در سطح جهانی و در حالی که سفر از محل مواد غذایی متخصص SSP SSPG, -2.25% گفت: این امر قطع کردن به 5000 کارکنان به عنوان coronavirus همچنان به انتقام ویران کردن در صنعت مسافرت. خرده فروش Harrods و یک میزبان از دیگر فروشگاه های گروه اضافه شده به مشاغل گلایه.

بزرگ که کارفرما در ایالات متحده نیز تلاش در طول coronavirus بحران خرده فروشان J Crew, J. C. Penney JCPNQ, -2.94% و Neiman Marcus گروه را برای ثبت ورشکستگی و M -4.36% میسی اعلام کرد در ماه ژوئن آن را برش مورد 3,900 کارکنان.

ایرباس بزرگترین سازنده هواپیما گفت: هواپیماهای تجاری کسب و کار تا به حال دیده می شود 40 درصد کاهش در فعالیت های و که در آن انتظار می رود بهبودی می تواند تا سال 2025 است.

جزئیات:میسی به قطع 3,900 شرکت و مدیریت مشاغل با توجه به Covid-19 تاثیر

کاهش در ایرباس متمرکز خواهد شد در اروپا با فله در فرانسه اما از 1300 موقعیت در جهان گسترده ای از سایت های است که می تواند شامل ایالات متحده خواهد شد در معرض خطر نیز هست. اقدامات اجرا خواهد شد توسط تابستانی 2021 آن گفت.

خبر آمد در میان قایق از شرکت ها اعلام کاهش شغل در سراسر اروپا به عنوان اقتصاد بازگشایی و حمایت دولت طرح شروع به قطع.

SSP که در فروشگاه های مواد غذایی در 180 فرودگاه جهان گفت: Covid-19 تا به حال بی سابقه ای تاثیر در بخش سفر با فروش ژوئن حدود 90 درصد پایین تر از سال قبل. آن را اعلام کرد کاهش در روز چهارشنبه و هشدار طولانی مدت تاثیر کروناویروس گفت: این انتظار که باز شد فقط یک پنجم از آن واحد توسط پاییز.

جزئیات:انگلستان شرکت هواپیمایی easyJet به سه نفر از آن فرودگاه به عنوان هاب coronavirus افتضاح به بار بیشتر ویران

در همین حال روز سه شنبه به نمایندگی از اتحادیه خلبانان و خدمه و کارکنان در easyJet گفت: آن را برش بیش از 2000 نفر از کارکنان خود از آنجا که از virus.

دولت انگلیس را به کار بسته حمایتی پرداخت دستمزد از 9.3 میلیون کارگر از آوریل, اما در ماه اوت آن را آرام شود و نگرانی وجود دارد این می تواند باعث موجی از بیکاری است.

“این طرح کردند همچنان به نگه کردن بخش عمده ای از زیان کار, اما نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد به افزایش در ماه های پیش رو” Tej Parikh اقتصاددان ارشد در موسسه مدیران یک سازمان است که نشان دهنده شرکت مدیران و رهبران کسب و کار گفت: در ماه ژوئن.

با وجود طرح گزارش های رسانه ها نشان می دهد حداقل 60,000 کاهش شغل اعلام شده است توسط انگلستان شرکت از ماه مارس.

لوکس فروشگاه Harrods در میان خرده فروشان هشدار از کار قابل توجهی کاهش در روز چهارشنبه آن را به عنوان ارسال یک توجه داشته باشید به کارکنان آن گفت: تا به حال به قطع کردن 672 نقش به محافظت از کسب و کار.

در ضمن Topshop صاحب Arcadia است که گفت: آن را قطع 500 شغل در دفتر مرکزی آن و shirtmaker TM Lewin گزارش برش 600 شغل و بسته شدن تمام فروشگاه های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>