دانیل جونز’ ex-مربی دیوید Cutcliffe: غول QB را 2 سال کبیسه

آن را دشوار است به اندازه کافی در نظر گرفتن دوم-سال کارفرمایی جهش تحت شرایط عادی.

اما در اینجا کلمه از بسیار مورد احترام Peyton و الی منینگ کارفرمایی گورو دوک سر مربی دیوید Cutcliffe: دانیل جونز’ دوم-سال کبیسه خواهد بود به خطر بیافتد با یادگیری یک سیستم جدید تحت جدید کارکنان مربیگری و آن را نمی خواهد به خطر بیافتد توسط مجازی offseason برنامه.

“من فکر می کنم ما خیلی بهتر دانیل جونز” Cutcliffe گفت: پست. “من فکر می کنم او میخوام یک محصول خیلی بهتر از آنچه که او از یک سال پیش است.”

Cutcliffe معتقد است Jones شکوفا خواهد شد تحت جدید غول های توهین آمیز هماهنگ کننده Jason گرت.

“من می دانم که جیسون کمی. من فکر می کنم جهان از او” Cutcliffe گفت. “او شما انجام یک کار بزرگ با دانیل. من فکر می کنم جیسون و دنیل در حال نیمه مشابه افراد واقعا باهوش تحلیلی مردم است. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به یک جفت خوب.

“من نشسته با جیسون و [Tony] Romo و صحبت کردیم و من دیدم رویکرد خود را به مربیگری تونی Romo و ارتباط آنها بود. به همین دلیل من با این فرض که من را ببینید مشابه رابطه بین جیسون و دنیل.”

جوان حق رای دادن کارفرمایی از نیویورک غول فوتبال که تبدیل 23 روز چهارشنبه رانده است در یک Manningesque راه است.

“به من اعتماد او کار 10 ساعت در روز خود را در تسلط بر این” Cutcliffe گفت. “من نمی دانم اگر من تا کنون دیده ام کسی بیشتر مشتاق. … او هر بیت کارگر که Peyton و الی خود بودند تمام مشاغل.

“من فکر می کنم او واقعا شروع به درک آنچه که آنها در حال انتظار یا آنچه آنها می خواهند به انجام ادبانه و به او کمک خواهیم کرد موفق این انتقال است.”

“او قطعا می داند که چه چیزی نهفته است در مقابل او. من می خواهم این واقعیت است که او شده است بسیار مثبت در گفتگو در مورد شدت جلسات با کارکنان جدید پاسخگویی. او احساس می کند واقعا خوب در مورد آن است.”

Cutcliffe raved در مورد جونز’ دقت و سختی و شهامت و بی باکی به عنوان یک تازه کار و نشستم در ماه فوریه با او به صورت جامع و سازنده به نقد و بررسی.

وجود دارد سه حوزه اصلی از نیاز به بهبود پوشش داده شده:

Daniel Jones and David Cutcliffe in 2017
دانیل جونز و دیوید Cutcliffe در سال 2017AP

توپ امنیتی است. جیب جنبش است. زاویه بازو.

سابق دوک کارفرمایی آنتونی Boone شده است و مجدانه با جونز در مسائلی که منجر به بی مهارت 18 بار و از دست دادن 11 و در جیب جنبش است.

“آنتونی Boone است winningest کارفرمایی در تاریخ دوک فوتبال” Cutcliffe گفت: “و آنتونی نیست 6-5. آنتونی فقط درک زیادی از بازی های بزرگ در درک اصول و مکانیک اخلاق کاری بزرگ عنوان می کند و دانیل. و به طوری که آنها یک تناسب کامل با هم.

“جیب جنبش متفاوت از جیب حضور. دانیل بزرگ جیب حضور. او را سخت او را شجاع او را نگه می دارد چشم خود را downfield. اما یکی از چیزهایی که شما باید یاد بگیرند که در جیب ترک در حال دور شدن از آنچه که شما در واکنش به احساس و حرکت بیشتر به چه امن در جیب حرکت بیشتر به آنچه می بینید. آیا حرکت به دور از آنچه شما واقعا از دیدن شما می دانید یک مرد بر روی لبه. من فکر می کنم زمانی که شما افتاد به لبه تصویب راش است که چه اتفاقی برای او یک زن و شوهر از چیزهایی که اتفاق می افتد — شما حرکت می کند به یکی از شما نمی بینم; دیگر این است که گاهی اوقات شما رها کردن توپ آن را فقط یک رفلکس.”

Cutcliffe خود را می آموزد quarterbacks قبل از ضربه محکم و ناگهانی بخوانید و پست-زنگ ضربه محکم و ناگهانی.

ارسال غول سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“آنچه در جیب جنبش است که در مورد یک ثانیه حداکثر,” او گفت:. “این بسیار ظریف و گاهی اوقات بیشتر بچه های ورزشی هستند بیشتر آنها می خواهند برای فرار از … نکته دیگر این است که زمانی که شما در حال اجرا از توپ به عنوان یک کارفرمایی در NFL ترک در حال اجرا مانند یک بازگشت. برخی از خود را ازدست گرفتن آمار خوبی اجرا می شود و یا فقط گرفتن پنجه.”

Cutcliffe است تحت تاثیر قرار بر جونز که مرور خشونت NFL جیب خواسته آنچه او از نظر یک سکته مغزی.

“این فقط گرفتن توپ و نگه داشتن آن را فقط سفت حرکت خود را کمی” Cutcliffe گفت. “شما باید انجام دهید که به طور طبیعی اما همه را به کار بر روی آن است. و او را از انجام یک کار واقعا خوب برای انجام این کار است.”

جونز همیشه در آغوش نقش رهبری در دانشگاه دوک و راحت خواهد بود پله تا به این نقش حتی بیشتر از این فصل است.

“من می دانم که در صحبت کردن با الی که الی فکر می کند دانیل یک فرد بسیار خاص است که مراقبت در مورد افراد دیگر در مورد مراقبت فوتبال” Cutcliffe گفت. “آن را به معنای زیادی به من که الی را دیدم همان کیفیت. شما یک رهبر اگر شما احترام نیست. و من فکر می کنم او احترام همه همسالان خود.”

از من خواسته Cutcliffe مورد بی دست و پا دوره در ابتدای سال 2019 فصل زمانی که منینگ و جونز هر دو اذعان دانستن کارفرمایی تغییر در افق بود.

“آن را فراتر از بی دست و پا برای من همه از آن دردناک بود چرا که از داشتن چنین رابطه نزدیک با هر دو از ’em” Cutcliffe. “من فکر می کردم که جای تعجب نیست که الی خوب نبود اما شگفت انگیز بود در این روند و دانیل بود بسیار محترمانه از الی در طی این فرآیند. که ممکن است به عنوان خوب به عنوان آن را تا به حال انجام شده است که در نوع تنظیم.”

جونز خواهد بود fazed زیر در Eli Manning غول قدم به قدم.

“یکی از چیزهایی که من در مورد دانیل و به اعتقاد من این بهترین راه برای یک کارفرمایی در این نوع تنظیم — و الی بود همان چیزی که آنها واقعا هرگز نگران خود را با افراد دیگر فکر می کنم در مورد کار خود را” Cutcliffe گفت. “آنها هستند تا با تمرکز بر کیفیت کار خود را که آنها لازم نیست که زمان برای آن است.”

اگر او پسر دنی به عنوان یک تازه کار انتظار می رود او را به دنی در سال 2020 است. شاید حتی دنی مان یک روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>