مردی که تبدیل شده بود به دور از یک بار در سن آنتونیو به ضرب گلوله و مجروح شدن حداقل هشت نفر در پارکینگ اواخر جمعه, پلیس گفت:. ادعا مسلح ادعا می شود یک جنگنده UFC قبل از تیراندازی چیزی UFC رئیس دانا سفید امیدوار است درست نیست.

همانطور که از اوایل صبح روز یکشنبه پلیس هنوز هم در جستجوی فرد مسلح که فرار از صحنه شب جمعه, San Antonio, رئیس پلیس ویلیام McManus گفت: در یک جلسه در اوایل روز شنبه.

مسلح بخشی از یک گروه کوچک که در سمت چپ نوار در شمال سن آنتونیو و راه می رفت در سراسر خیابان را به میلگرد زیادی nightspot که اغلب دارای موسیقی زنده و DJ اجراهای. این گروه تبدیل شده بود دور در درب زیرا آنها “inebriated,” McManus گفت.

یکی از اعضای گروه در پاسخ گفت: “شما نمی دانید من کی هستم ؟ من UFC جنگنده از کالیفرنیا” رئیس پلیس گفت:. که پس از آن رفت و برگشت به ماشین خود را در سراسر خیابان کردم یک تفنگ رفت و برگشت به محل میلگرد پارکینگ و باز آتش McManus گفت.

پنج زن و سه مرد بین سنین 23 و 41 زخمی شد در تیراندازی McManus گفت. خود را در شرایط دقیق نیست بلافاصله شناخته شده اما McManus مشخص می شود آنها را به عنوان پایدار در بیمارستان های محلی که در آن آنها در زمان خود.

پرسید: شنبه در مورد این مرد ادعا می کنند پس از UFC on ESPN 10 در لاس وگاس سفید گفت که او امیدوار است برخی از اشتباه وجود دارد در این مورد.

“اگر شما فکر می کنم که من در مورد آن شنیده ام یکی در 7 صبح امروز. شما می دانید منظورم چیست ؟ من امیدوارم که این درست نیست” سفید به خبرنگاران گفت: پس از شنبه شب UFC on ESPN 10 رویداد در لاس وگاس. “اما من می شنوم که در همه زمان ها. شما می دانید که چگونه بسیاری از طاس بچه ها در این شهر راه رفتن در اطراف و می گویند آنها به من. آن را به ذهن ترا درهم میشکنند. اگر من به شما گفت که برخی از این داستان های شما نمی خواهد باور آن است. من امیدوار هستم که مورد است.”

جدی ترین آسیب رنج می برد با کسی بود که به ضرب گلوله در پشت McManus گفت. دو نفر دیگر قرق اما هیچوقت قبول درمان است.

اگر چه تیرانداز باقی مانده در بزرگ McManus گفت که او باور نمی وجود دارد هر گونه خطر برای منطقه است. اطلاعات بیشتر نبودند فورا در دسترس است.

میلگرد حدود 2 کیلومتری جنوب شرقی سن آنتونیو فرودگاه بین المللی. یک تماس به شماره تلفن ذکر شده در آن سایت پاسخ داده شد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.