Dan Le Batard در زمان خود تنزل’ ترس حق ESPN کارفرمایان

Dan Le Batard قبل از ثبت پیام قبل از او رفت و در تعطیلات ترس خود را ESPN شنوندگان خواهد شورش هنگامی که اجتناب ناپذیر اخبار را شکست.

این خبر که پست اندرو Marchand شکست در روز دوشنبه بود که به عنوان بخشی از تغییرات گسترده در ESPN Radio, پیرسینگ, شدید را نشان می دهد قطع شد از سه ساعت به دو ساعت. Marchand گزارش شده است که وجود دارد داخلی, بحث در مورد کشیدن نشان می دهد رادیو ،

“من از مشاهده آن و گفت: به افراد بالای ما ‘هی این یک تنزل,'” لو Batard گفت: در رمز و راز جعبه پست با تهیه کننده اجرایی مایک رایان.

“و پاسخ من است ‘نه. ما در حال ساخت یک تلاش هماهنگ به حرکت به فضای دیجیتال به دلیل تغییر نیازهای شنوندگان.'”

پیرسینگ, شدید را نشان می دهد در حال حاضر هوا از ساعت 10 صبح تا ظهر — آن را قبلا به پایان رسید در 1 p. m. — دراین پادکست رفتن آنلاین قبل از آن. مایک گرینبرگ جدید رادیو نمایش را شروع به پخش کرده بودند. پیرسینگ, شدید گفت که او وعده داده شده توسط ESPN کارفرمایان که منابع بیشتر خواهد بود ریخت و نشان می دهد با وجود زمان کمتر در زمینی رادیو.

در این زمان هنوز هم مشکوک با توجه به لو Batard قوی سیاسی مواضع و این تقلیل آینده با عدالت اجتماعی ناآرامی نفوذ در سراسر کشور است. پیرسینگ, شدید قبلا در تقابل با ESPN برای استفاده از پلت فرم خود را به بحث سیاست و مسائل فرهنگی به عنوان شبکه در تلاش است تا veer بیشتر به سمت ورزش-تنها موضوعات — یک هدف که در حال تبدیل شدن سخت تر و سخت تر در طول یک جهانی coronavirus همه گیر و تنش های نژادی پس از پلیس مربوط به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

پیرسینگ, شدید, اگر چه گفت که او امیدوار است که فقط آنلاین ساعت خواهد اجازه می دهد خود را نشان می دهد آزادی بیشتر به بحث در مورد این موضوع است.

“ESPN می داند که ما بزرگترین دیجیتال چیزی که آنها را با فراز و نشیب. آنها این را می دانند و می خواهند به سرمایه گذاری در این” لو Batard گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de