دالاس زن deadnamed توسط پلیس, حداقل 18 فرد همجنسگرا به قتل در آمریکا در این سال

22 ساله سیاه زن نما بود به ضرب گلوله در دالاس در روز سه شنبه — حداقل 18 قتل یک فرد همجنسگرا در آمریکا در سال 2020 با توجه به کمپین حقوق بشر.

Merci مک پیدا شد ناخودآگاه در یک پارکینگ توسط یک رهگذر Dallas پلیس گفت: در بیانیه ای در وبلاگ خود. ساکنان در محل پلیس گفت که آنها تا به حال شنیده ام صدای شلیک گلوله در اطراف ساعت 5 اما پلیس گزارش هیچ پرونده از 911 تماس که در آن زمان.

ماک مرگ بدتر شده اولیه توسط پلیس و گزارش های رسانه ها با توجه به GLAAD یک سازمان نظارت بر رسانه های تاسیس شده توسط LGBTQ+ مردم است. کسانی که گزارش “هستند misgendering و deadnaming او که تنها می افزاید: به درد مرگ او” GLAAD توییتی.

Deadnaming استفاده از یک فرد همجنسگرا تولد نام واقعی خود را به نام. آن است که اغلب همراه با misgendering و یا با اشاره به استفاده نامناسب از ضمیر یک فرد هویت جنسیتی.

پلیس دالاس deadnamed ماک در گزارش خود گفت: آنها تا به حال “شده است با ترجیح نام” آینده از قوم و خویش.

GLAAD جمهور سارا Kate Ellis گفت: ایالات متحده آمریکا امروز چهارشنبه که “با استفاده از تولد نام و نشان میدهد که ترانس فرد واقعی زندگی می کردند هویت است به نحوی واقعی نیست و با توجه به نام و هویت است که دقیق نیست و یا معتبر به آنها چگونه زندگی خود را زندگی است.”

“روزنامه نگاران نیاز به انجام این کار و یادگیری نام قربانی در واقع با استفاده از افرادی که مورد احترام و قبول آنها. عدم انجام این کار باعث آسیب های اضافی در یک وضعیت که در حال حاضر غم انگیز,” او گفت:.

مونیکا جونز یک مددکار اجتماعی و فعال گفت آریزونا جمهوری ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در سال 2017 است که “زمانی که مردم استفاده از deadnames آن را تخریب زندگی و پاکسازی ما است.”

“پیوند بودن ترانس و زندگی در اینجا باعث می شود ما متصل” جونز گفت. “چرا که شما فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر شما می میرند و یا عبور دور. چگونه است که میراث خود را برای رفتن به گزارش خبر ؟ این همه در مورد میراث ما و چیزهایی که ما می خواهم به ترک.”

“ما نیاز به درخشش نور در این’

با توجه به یک سال 2017 گزارش از ” ائتلاف ملی ضد خشونت و پروژه های مردم رنگ و نما مردم اغلب قربانیان از نفرت و خشونت و قتل است. در سال 2017 71 درصد از قربانیان و مردم از رنگ و 52 درصد فراجنسیتی 40 درصد زنان تغییر جنسیت از رنگ.

اما این تعداد می تواند بسیار بالاتر به عنوان چند نما مردم گزارش این حوادث مدیر اجرایی مرکز ملی نما برابری مارا Keisling گفت: امروز ایالات متحده آمریکا در ماه گذشته به دلیل “ترکیبی از انگ زدن جعفریها و جرم.”

“ما نیاز به درخشش نور در این” او گفت:. “بسیاری از حوادث خشونت علیه زنان تغییر جنسیت به گزارش نشده چرا که آنها می ترسند برای رفتن به پلیس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de