دقیقه پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد سالن و آرایشگاه در تگزاس می تواند بازگشایی جمعه دالاس صاحب سالن زیبایی شد, محکوم به هفت سال زندان روز شنبه برای نقض استان و شهرستان سفارشات به سالن او در میان coronavirus بیماری همه گیر.

شلی لوتر صاحب سالن a la Mode, جریمه شد تا 7000 دلار برای نادیده گرفتن یک سفارش محدود از دولت های منطقه قاضی اریک Moyé با توجه به اخبار صبح دالاس. او همچنین دریافت بس-و-دست برداشتن نامه از شهرستان قاضی رس جنکینز در روز جمعه. او پاره پاره کردن نامه روز بعد در یک تجمع.

“Come and get it, قاضی رس جنکینز. Come and get it” او در آن زمان گفت: صبح روز اخبار گزارش. “شما حقوق برای تغذیه فرزندان خود و ایجاد درآمد است. و هر کسی که می خواهد به دور از کسانی که حقوق اشتباه است.”

باز کردن ؟ بسته ؟ در اینجا چگونه 50 states, DC و پورتوریکو در حال کاستن اجتماعی محدودیت فاصله میان شیوع کروناویروس

لوتر بازگشایی سالن او در آوریل 24 پس از Dallas County دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار را در ماه مارس است. پس از لوتر گفت که او تا به حال درآمد به دست آورده و نمی دریافت وام های فدرال با هدف حمایت از کسب و کارهای کوچک تا روز یکشنبه.

لوتر گفت: او بازگشایی سالن در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل اما دادستان شهرستان استدلال کرد که مهم نبود چون لوتر سرپیچی قاضی را سفارش ضابط موقت.

وارن Norred, لوتر, وکیل گفت: سالن باز باقی خواهد ماند قبل از فرماندار منظور می رود به اثر چهار شنبه, معنی لوتر خواهد بود جریمه 500 دلار در هر روز است.

یک مورد مشابه می تواند اتفاق می افتند در اورگان که در آن یک سالن بازگشایی صبح روز سه شنبه در شهر Salem دولتمردان در مجله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه گزارش شده است. معترضان نشان داد تا با پرچم آمریکا و نشانه هایی برای حمایت از زرق و برق سالن مالک لیندزی گراهام.

ایالات متحده coronavirus نقشه: ردیابی شیوع دولت, توسط دولت

“من می خواهم (مردم) به درک من انجام این کار را به ارائه برای خانواده من. بدون هیچ دلیل دیگر گفت:” گراهام افزود که او قصد دارد برای باز بماند “تا زمانی که دولت به من اجازه می دهد به. قبل از آنها پرتاب من در زندان است.”

مانند لوتر گراهام گفت: سالن اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل های ارائه شده توسط دستکش و ماسک برای کارکنان و به طور مرتب ضد عفونی تجهیزات.

رژیم صهیونیستی. کیت براون گفت: هفته گذشته که برخی از قطعات از اورگان می تواند شروع به بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 15. نقض دستور دولت می تواند در نتیجه حداکثر مجازات $12,675.

کمک: ناتالی Pate, Salem (اورگان) دولتمرد مجله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de