دیل Earnhardt جونیور ممکن است با انجام نسکار

دیل Earnhardt جونیور در چهار راه. او هنوز هم مسابقه لذت می برد اما او نمیخواهد به رقابت بیش از یک بار در سال. او حتی نمی تواند ضمانت او را دوباره مسابقه.

پس از اتمام پنجم در Hooters 250 در حیاط-میامی جاده سریع السیر در حالی که مسابقه برای تیم خود JR موتورسواری – اولین مسابقه خود پس از ماه اوت گذشته — Earnhardt صدا زده.

“من فکر می کنم در حال حاضر آن را فقط رفتن را به ماندن همان” Earnhardt به خبرنگاران گفت:. “من نمی خواهم به انجام هر, که برای اطمینان حاصل کنید. من می توانم بگویم که با اعتماد به نفس. من نمی دانم که چگونه بسیاری از از این من انجام دهد. این ممکن است یکی از آخرین. و این هیچ نیست, اذیت کردن, و یا هر چیزی شبیه به آن. من سعی می شود آزار دهنده است. آن مقدار زیادی از تعهد و من فقط من نمی دانم.

“من نمی دانم اگر آن را به نقطه که در آن من باید تصمیم بگیرید که آیا من کمک چیزها یا من کمک به تیم است. چگونه می توانم کمک به این تیم در راه های دیگر? من نمی دانم. من واقعا از آن لذت ببرید. من واقعا انجام دهد. اما من فکر می کنم وجود دارد را باید یک نقطه به نقطه که در آن من تصمیم به ایجاد تغییر به رادیو و تلویزیون به طور کامل و با که گفت: هر چند که در ماشین امروز, من قطعا آموخته یک تن که برای کمک به من در غرفه. من فقط عاشق فکر می کنم در مورد آن می دانید ؟ من قطعا نمی خواهید برای اجرا ، یک مقدار زیادی است.”

با توجه به محدودیت های اعمال شده از رمان coronavirus همه گیر 45 ساله Earnhardt تا به حال هیچ عمل و یا واجد شرایط برای ردیف دوم Xfinity سری مسابقه. آن سوم خود را بالا راست-یک به پایان برسد. در عین حال او هنوز هم گفته Fox Sports, “من هم در حال اجرا است.” Earnhardt بازنشسته از جام نسکار سری بعد از سال 2017 فصل است اما هنوز گرفته در Xfinity سری یک بار در سال.

Dale Earnhardt Jr. NASCAR last race
دیل Earnhardt جونیور قبل از روز مسابقه است.گتی ایماژ

“من واقعا عصبی است. من شروع به فکر می کنم به خودم, ‘چگونه می توان آن را ممکن است برای کسی به مسابقه در هر یک از بالا-سری 3 بدون داشتن هر گونه دور و نداشتن محور خودرو در سال?'” او گفت:. “من می دانم که من برخی از دور و من در اطراف برای مدتی بوده است. اما من واقعی بود عصبی! من واقعا دلیل بود که من فکر کردم من می دانستم که نوع آنچه رانندگان طرز فکر ممکن است در این نوع شرایط در طول چند هفته گذشته با هیچ دور, هیچ عمل فقط یک مقدار زیادی از فشار است.

“اما من واقعا دست کم گرفت. آن را سخت تر از من فکر کردم. این اضطراب بیشتر از من تصور کرده اند و بنابراین من کمی دشوار به اطراف چند روز گذشته فقط داشتن اضطراب از آن است.

“من خودم تا برای آخرین 72 ساعت و ما برای اجرای بهتر از من فکر کردم ما خواهد بود” Earnhardt رفت. “وقتی که مسابقه شروع شد ما نیست که سرعت بزرگ است. ماشین نبود عطف واقعا خوب است. اما به عنوان ما می گیرند و ما فقط می pass ’em! من نمی دانم که ماشین سوار بهتر است به عنوان مسابقه رفت اما ما فقط می تواند قطع در آن وجود دارد و بانک برخی از زمان در لاستیک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de