Dabo Swinney سکوت در نژادی لکه دار تساوی انتقاد از یکی دیگر از سابق Clemson بازیکن

Kirk Brown گرینویل اخبارمنتشر شده 8:51 AM EDT Jun 7, 2020صحبت های روز شنبه در یک تظاهرات در برابر نژادی و بی ع

توسط NEWSAMINS در 18 خرداد 1399

صحبت های روز شنبه در یک تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی در مرکز شهر گرینویل سابق Clemson football player شکیل آنتونی گفت: "نا امید" مربی Dabo Swinney موفق به صحبت کردن در مورد یک دستیار مربی را با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول تمرین سه سال پیش.

"من نا امید. من نمی توانم صحبت می کنند که چرا او نمی گفت بیشتر" آنتونی گفت: گرینویل اخبار در ماه مارس در حدود 300 نفر در یک تجمع به نام با یک سوال "من یک تهدید حتی در یک کت و شلوار؟"

"Black Lives Matter — این چیزی است که ما نیاز به تمرکز بر روی در حال حاضر" آنتونی گفت. "و هر چیزی که مربوط به زندگی ماده نیاز به خطاب در محترم راه آگاهانه راه است."

آنتونی رن فارغ التحصیل دبیرستان که بازی برای کلمسون در سال 2012 و 2013 و قبل از انتقال به ایالت تنسی گفت که او "واقعا" Swinney. آنتونی توصیف قهرمانی برنده رهبر ببر به عنوان یک "مربی خوب و یک مرد خدا."

او همچنین گفت که او انتظار دارد Swinney و دانشگاه کلمسون "به انجام آنچه درست است."

Kanyon تاتل که بازی در کلمسون در سال 2016 و 2017 گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که Clemson مربی یک بازیکن به نام "N-word در طول تمرین با هیچ واکنش. حتی یک تیم عذرخواهی." تاتل همچنین گفت که Swinney دلسرد بازیکنان خود را از شرکت در یک دانشگاه تحصن در اعتراض به نژاد پرستی در سال 2016.

تاتل خواست Swinney به "توقف حفاظت از نام تجاری خود را یک ایستاده است."

اگر چه Swinney شده است مادر Clemson دستیار مربی دنی Pearman گفت: او تکرار یک نژادی لکه دار است که او شنیده ام یک بازیکن می گویند در طول یک تمرین در حالی که تلاش برای جلوگیری از این کلمه استفاده کنید.

"من می دانم که وجود دارد هیچ بهانه ای برای من با استفاده از این زبان در هر شرایط. من هرگز باید تکرار عبارت" Pearman گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. "این اشتباه بود که من آن را گفت و آن اشتباه است امروز."

ESPN روزنامه نگار Bomani جونز انتقاد Swinney در یک صدای جیر جیر در صبح روز شنبه که شامل 88-دوم ویدئو کلیپ از نظرات توسط جونز.

"Swinney خواستار پاسخگویی از بازیکنان خود را اما که در آن است که او زمانی که یک مربی نمی تواند چیزی را به آن دسته از بازیکنان پرسید:" جونز در این ویدئو.

جونز نیز که Swinney "است یا تمایلی و یا ناتوان از در نظر گرفتن مسابقه."

Swinney شده است در دسترس برای مصاحبه از روز شنبه زمانی که او خطاب مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در روز یادبود.

"ما همه شاهد فقط منزجر کننده اعمال شیطانی — که واقعا تنها کلمه ای که مناسب می تواند با استفاده از بیش از گذشته هفته اخیر در اینجا و فقط فراتر از آن" Swinney گفت. "برای من واقعا قادر به مقابله با آن, همه چیز برمی گردد به من ایمان. که جایی که من می رسم من امید و چشم انداز از. من خوشحالم که من لازم نیست که رسانه های اجتماعی به دلیل واکنش من را احتمالا به پرش در و می گویند چیزهایی که من نباید بگویم و آن را پشیمانی. من به همه چیز از دیدگاه ایمان است که در آن مردم وجود دارد وجود دارد رفتن به نفرت رفتن به نژاد پرستی و حرص و طمع و حسادت و جرم و جنایت و غیره از آنجا که ما در یک گناه جهان کاهش یافته است.

"ما تا به حال خیلی خبر بد. در همه جا شما به نوبه خود وجود دارد خبر بد اما من فقط می خواستم به یک لحظه و ارائه برخی از اخبار خوب است. همه ما باید یک انتخاب که چگونه فکر می کنیم, ما چگونه ما پاسخ دهند و چگونه ما را ببخش و هیچ سوال این زمان به چالش کشیدن. اما آنچه که من آموخته است که در آن هیچ چالش وجود دارد و هیچ تغییر و ما مجبور به قبول این چالش و کمک به مثبت تغییر و رشد است."

دنبال کرک های قهوه ای در توییتر @KirkBrown_AIMtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de