Dabo Swinney خود را دفاع در برابر نژادی لکه دار کردن, سیاه زندگی موضوع ادعای

Dabo Swinney در زمان منتقدان ،

این کلمسون فوتبال مربی در 14 دقیقه ویدئو ارسال شده در مدرسه ورزشی, بخش وب سایت دوشنبه, خطاب ادعا می کند ساخته شده است در هفته گذشته در مورد “فوتبال مسائل” تی شرت و استفاده از n-word در Tigers برنامه.

“هر کسی که شده است در برنامه های ما آنها را می دانیم که وجود دارد دو واژه است که من نمی خواهم به شنیدن” Swinney گفت. “دو وجود دارد به ویژه که من کاملا با شما تماس در. یکی از n-word و دیگر GD. من آتش یک مربی بلافاصله اگر او یک بازیکن به نام n-word. بدون سوال پرسید. که اتفاق نمی افتد. کاملا اتفاق رخ نداد.”

سپس دستیار مربی دنی Pearman متهم شده بود توسط ببر سابق بازیکن Kanyon تاتل در توییتر با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول یک سال 2017 عمل. Swinney گفت: داستان بود و نه در چارچوب مناسب. او گفت: Pearman بود به تنگ پایان DJ Greenlee آموزش در طول یک تمرین بود که در مقابل تمام تیم است و پس از اصلاح این بازیکن گفت: چیزی که او باید و Pearman بود که در واکنش به آن.

“[Greenlee] گفت: “من مسدود اشتباه f گشت n-word’ و مربی Pearman فکر کردم که او گفت: آن را به او و او را دیوانه و او واکنش نشان داد و او در تصحیح او تکرار همان فاز. او گفت: “ما نمی گویند ما مسدود اشتباه f گشت n-word’ و او تکرار آن و او نباید انجام داده اند که” Swinney گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای گفت که مهم نیست چه زمینه است. اما یک تفاوت بزرگ وجود دارد. او نه کسی تماس بگیرید یک n-word.”

Pearman است پس از عذرخواهی و Greenlee به تایید وزارت امور خارجه روزنامه که مربی با استفاده از کلمه اما او را از آن.

Swinney نیز در زمان گرما پس از یک عکس ظاهر از او در این هفته نما با طرفداران و پوشیدن یک پیراهن که گفت: “فوتبال مهم است.” برخی را دیدم Swinney پیراهن به عنوان توهین آمیز به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات می رویم در سراسر کشور پس از کشته شدن جورج فلوید در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس در مه 25.

ملی قهرمانی برنده مربی توضیح داد که او تا به حال پیراهن برای “یک سال” پس از آن داده شد به مربیان ملی فوتبال پایه به عنوان یک آیتم تبلیغاتی در اطراف 2014. او موضوع را با هر کسی که احساس او مسخره Black Lives Matter جنبش خواستار آن را “حمله به شخصیت من” و “واقعا غم انگیز است.” Clemson کارفرمایی ترور لارنس به خود آمد مربی دفاع روز شنبه گفت Swinney تا به حال پیراهن برای برخی از زمان و که در آن است نه به معنای تحقیر سیاه زندگی مهم جنبش است.

“من از صمیم قلب حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ماده” Swinney گفت. “در واقع من کاملا نمی فکر می کنم که کافی به اندازه کافی است. من فکر می کنم سیاه و سفید زندگی می کند به طور قابل توجهی و به همان اندازه مهم است. به نظر من سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که درست مثل ” هی ما مهم نیست ، من فکر می کنم سیاه و سفید زندگی می کند به طور قابل توجهی و به همان اندازه مهم است.”

او همچنین در دفاع از خود در برابر ادعاهای ساخته شده در شنبه سابق بازیکن Haamid ویلیامز که مربی با استفاده از n-کلمه چندین بار در حالی که انتقاد از یک بازیکن را انتخاب موسیقی به عنوان او نشان احتمالی دفاعی پشت مربی مایک رید در اطراف در طول فرآیند استخدام. ویلیامز در یک توییت نوشت که Swinney گفت: “من نمی خواهم به راه رفتن در اتاق قفل با مهمانان/مربیان آینده جلسه n—a این n—a که در خانه ما.” مربی به نام این “کاملا نادرست است.”

“موسیقی وجود دارد وافغان و به معنای واقعی کلمه هر کلمه دیگر بود n-کلمه” Swinney گفت. “این ناامید کننده بود و من خجالت به خصوص با مربی نی و راه رفتن در اطراف او. بنابراین ما تا به حال یک تیم نشست و آنچه گفته شد در این هفته کاملا نادرست است.

“این بازیکن که در بازی موسیقی او به نام من در این هفته گفت:” این دیوانه است, این است که مطلق دروغ است.’ و من گفت: “من می دانم.’ به هر حال من ایستاده بود قبل از این تیم گفت: من نمی خواهم به شنیدن این که کلمه. من در تلاش برای راه رفتن یک مربی در اطراف و من با شنیدن n-کلمه بیش و بیش از دوباره. هرگز تکرار می کنم که کلمه.”

ادعای دیگر Swinney خطاب شد تاتل گفت: این مربی تا به حال دلسرد بازیکنان از در نظر گرفتن بخشی در یک تحصن در محوطه دانشگاه با آوردن نیاز به محدود کردن حواس او را پرت. Swinney مقابله با گفتن او فقط می خواهید بازیکنان خود را — که در بالا مشخصات اعضای کلمسون و فوتبال کالج جامعه — به طور کامل مطلع از یک رویداد را به هدف و به “می دانم آنچه شما در حال ثبت نام است.” او گفت که او خطاب به تیم و به یاد او بازیکنان مورد نیاز آنها “آماده می شود به اخبار و ESPN و غیره به دلیل که شما هستند.”

“من هرگز به کسی بگویید که آنها نمی تواند به شرکت در چیزی است که آنها باور یا ورزش خود را حق اساسی. من هرگز فراموش که” Swinney گفت. “اما به عنوان یک مربی کار ما این است که برای آموزش, برای آموزش, برای محافظت از, به اطلاع.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de