کورتیس مارتین دوست دارد همه چیز در مورد جت های Frank Gore حرکت

کورتیس مارتین معتقد است لو’Veon بل و Frank Gore شکوفا خواهد شد با هم.

“چیزی که من در مورد هر دوی آنها این است که آنها مکمل یکدیگر چون من فکر می کنم سبک خود را واقعا متفاوت” مارتین گفت: پست. “هنگامی که شما یک پسر که 37 سال در تیم او تقریبا بر می آید به عنوان یک رهبر. من فکر می کنم او می تواند خوب برای کل تیم و برای اتاق قفل است.”

مارتین و گور را تشکیل تحسین متقابل جامعه است.

“فرانک پسر من” مارتین گفت. “من همیشه دوست داشتم فرانک. من به یاد داشته باشید زمانی که من فکر می کنم او ورود خود را 10 سال او به من تماس بگیرید و خواسته آنچه در آن است من برای پیروزی عجله عنوان در 10 سال؟”

گور (15,347 متری) سوم این است که در همه زمان عجله لیست پشت Emmitt اسمیت (18,355) و والتر Payton (16,726). مارتین می داند که دقیقا چه چیزی باعث فرانک Frank Gore Gore.

“قوام خود را” مارتین گفت. “چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که آن استعداد است. Saquon را [Barkley] بسیار سریع و Saquon واقعا قوی و سریع است. او احتمالا نزدیک ترین چیزی که به بری سندرز که من دیده ام. اما یکی دیگر از استعداد است که فقط استعداد برای سالم ماندن و دوام و سازگار باشد. و این چیزی است که Frank Gore شده است و به همین دلیل او را در آنجا ماند تا زمانی انجام می شود تا به خوبی. به همین دلیل او را به یک آینده Hall of Famer.”

مارتین نمی تبدیل شدن به یک Hall of Famer زیرا او بزرگترین قوی ترین یا سریعترین در حال اجرا به عنوان یک جت. خیلی از عظمت او آمد از یک اراده سرکش و همان را می توان گفت از گور.

“آنچه که من بالید خودم و این است که احتمالا درست نیست اما من خودم فکر می کنم که من در سخت ترین مرد در NFL” مارتین گفت. “من خودم فکر می کنم که من می توانید با درد است که اکثر مردم آن را به پایان حرفه خود است. من خودم را متقاعد که من می تواند انجام این کار است. وجود دارد یک سطح از عزم و شکیبایی است که شما باید به انجام آنچه Frank Gore را انجام می دهند.”

مارتین برنده عجله عنوان (1,697 متری) در سال 2004 در سن 31. او بسیار افتخار است که او آن را به دست آورد با به دست آوردن بیش از 25 متری.

“فرانک به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک شمال-جنوب دونده او می داند که چگونه به استفاده از بدن خود را خوب” مارتین گفت. “هنگامی که شما او را در اجرای توپ او می داند که چگونه به نیمه مانند بافت و نه لزوما juke همه اما او فقط می داند که چگونه به مانور و اهرم های بدن خود را به خوبی به طوری که زمانی که او بازدید او معمولا می افتد به جلو است که واقعا خوب نشانه ای از خود را با استفاده از اهرم واقعا خوب است. او که سازگار پسر که قراره به طور مداوم به شما سه, چهار, پنج, متری در هر حمل. شما همیشه مجبور به شکستن 70-حیاط touchdowns که او قادر است.”

بل تا به حال ناامید کننده maiden season (789 عجله متری 3.2 متوسط) به عنوان یک جت. سال دوم در آدم Gase سیستم تنها می تواند کمک کند.

“من فکر می کنم که لو’Veon خواهد شد که بسیار بهتر از سال به این سال” مارتین گفت.

آن را نمی تواند صدمه دیده در حال اجرا پشت 6-پا-71/₂, 364-پوند شماره 1 پیش نویس انتخاب Mekhi Becton یا نه.

“من به تماشای lineman که آنها پیش نویس خود را اجرا کنید 40 — که مرد ممکن است قادر به پیشی جستن من” مارتین گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de