مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرده اند اضافی فرمت به خود “بدون بادبان سفارش” که در حال حاضر به پایان می رسد در سپتامبر. 30.

سفارش خود باقی خواهد ماند تا پایان سپتامبر. مگر اینکه CDC مدیر rescinds و یا تغییر سفارش و یا وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد که COVID-19 دیگر اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به CDC اعلام.

قبلا سی دی سفارش تعیین شده بود به پایان می رسد در جولای 24.

این صنعت در حال حاضر به حالت تعلیق عملیات تا سپتامبر. 15

در ژوئن 19, کروز دریایی با خطوط بین المللی انجمن پیشرو تجارت سازمان صنعت کروز گفت: عضو آن خطوط کروز خواهد داوطلبانه گسترش تعلیق ایالات متحده کروز عملیات تا سپتامبر. 15 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به بازی کردن.

تجارت سازمان عضو خطوط حمل 95 درصد از جهان را در اقیانوس پیما موبایل. مانند CDC منظور از آن امر به عروق است که می تواند حمل 250 یا بیشتر مسافران است.

“اگر چه ما تا به حال امیدوار است که کروز فعالیت در ایالات متحده می تواند رزومه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از این تاریخ آن است که به طور فزاینده ای روشن است که زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای حل و فصل موانع برای از سرگیری در ایالات متحده” باری Golin-Blaugrund مدیر ارشد ارتباطات استراتژیک گفت: آمریکا امروز با اشاره به این سازمان اطلاع CDC از ادامه تعلیق داوطلبانه.

این CLIA فرمت آمد با یک نکته: تعلیق خواهد شد به طور مداوم مجددا به عنوان Sept. 15 روش و ممکن است تمدید شود بیشتر Golin-Blaugrund گفت.

“ما می خواهیم عمومی سفر به می دانم که در هیچ شرایط نامشخص است که هنگامی که ما از سرگیری عملیات در ایالات متحده آن را با اعتماد به نفس است که ما لازم پروتکل ها و سیستم در محل که ما انجام داده اند با ورودی CDC,” او اضافه شده است.

پس از CLIA تمدید آن داوطلبانه قایقرانی تعلیق CDC گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که آنها در حمایت از این تصمیم.

“مهمان مشخصات معمولی کشتی کروز سفرهای مسابقات کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا به بیماری شدید است که ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان و نیاز به حمایت های تنفسی” CDC در بیانیه ای گفت.

علاوه بر این آنها با اشاره به این که تراکم جمعیت در کشتی های کروز است که به طور معمول بالاتر از مناطق شهری و حتی زمانی که جمعیت در حال کاهش آنها هنوز هم مشاهده مداوم گسترش با توجه به جمع تنظیم.

“سفر دریایی بدون مهمان و مسافر و با یک به طور قابل توجهی کاهش می یابد خدمه اندازه از آوریل ادامه داد تا ثابت کند چقدر دشوار است برای کنترل و از بین بردن COVID عفونت و بیماری در محیط دریایی” آنها ادامه داد.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de