اعتباری است.com: حقیقت در مورد صورتحساب های پزشکی فرستاده شده به مجموعه

اگر شما فکر می کنم شما سیستم ایمنی بدن به آسیب از یک مجموعه حساب در گزارش اعتبار خود را به دلیل شما پرداخت صورتحساب خود را در زمان فکر می کنم دوباره. صورتحساب های پزشکی است که شما نمی دانید که در مورد می تواند به صدمه زدن به اعتبار خود را—و شانس به نفع شما نیست.

در واقع مصرف کننده حمایت مالی اداره گزارش می دهد که حدود 31.6% از بزرگسالان در ایالات متحده آمریکا به مجموعه حساب در گزارش های اعتباری خود را. که تقریبا یک سوم آمریکایی ها. صورتحساب های پزشکی حساب برای بیش از نیمی از تمام مجموعه با شخصی طلبکار است. شانس هستند خوب است که شما هم باید یک لایحه پزشکی در مجموعه.

بسیاری از بار صورتحساب های پزشکی آمار مجموعه چرا که شما حتی متوجه نشدم که شما بدهکار هر چیزی. در اینجا چهار رایج پزشکی لایحه اسطوره است که می تواند هزینه های شما را از صمیم قلب و حقیقت شما نیاز به مدیریت اعتبار خود را و هزینه های درمانی بیشتر فعالانه.

خود را بیمه نمی خواهد همه چیز را پوشش

این یک مصرف کننده را موظف به دانستن آنچه که آنها مسئول پرداخت. بسیاری از مردم با این تصور که خود را تحت پوشش بیمه تمام هزینه های پزشکی به طوری که آنها را مدیون نیست هر چیزی. با توجه به نحوه مراجعه و یا روش صورتحساب با بیمه این همیشه صدق نمی. آن همیشه بهترین برای برای بدترین آماده برای جلوگیری از هر چیزی از فرستاده شدن به مجموعه.

شرکت های بیمه معمولا ارسال یک توضیح از مزایای (EOB) قبل از شما دریافت صورتحساب از ارائه دهنده. مطمئن شوید که برای رفتن از طریق این اسناد مهم را با دقت برای اطمینان از شما را در درک آنچه که برآورد خود را از جیب هزینه هستند. اگر شما سوالی در مورد اینکه چرا چیزی نبود تحت پوشش رسیدن به ارائه دهنده و شرکت بیمه خود را.

صورتحساب های پزشکی خود را می توان به مجموعه حتی اگر شما در حال پرداخت

ساخت پرداخت در پزشکی لایحه لزوما نگه داشتن آن از مجموعه. اگر شما در حال ساخت پرداخت های کوچک—و یا اگر شما می توانید پرداخت خود را چند روز دیر زمانی که شما تحت یک ترتیب پرداخت—شما ممکن است کشف دهنده تبدیل این لایحه به مجموعه.

حمایت های تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه به بیماران در بیمارستان های غیر انتفاعی زمان به درخواست برای کمک های مالی قبل از هر گونه “فوق العاده مجموعه اقدامات” گرفته شده است. اما در بیشتر قسمت ها, هر تعادل بدون مزد بازی منصفانه است.

دفعات بازدید: این زن متهم شد $143,396.66 برای breast biopsy — در اینجا مردم در تلاش برای بهبود شفافیت حسابداری و مدیریت پزشکی

برای جلوگیری از صورتحساب های پزشکی از رفتن به مجموعه در حالی که شما در حال ساخت پرداخت, راه اندازی یک ترتیب پرداخت با ارائه دهنده خدمات دریافت و آن را در نوشتن. اگر شما را به ترتیب به پرداخت بدهی در شش ماه و ارائه دهنده موافق به آن, آنها نباید برای شما ارسال مجموعه به عنوان طولانی به عنوان شما را به پرداخت به توافق رسیدند.

پزشکی مجموعه حساب های درمان متفاوت

این یک خبر خوب برای شما. صورتحساب های پزشکی درمان متفاوت از دیگر لوایح ارسال شده به مجموعه—حداقل تا آنجا که گزارش اعتبار خود را نگران است.

پزشکی بدهی داده می شود کمتر وزن: جدیدتر به ثمر رساند و مدل مانند FICO 9 و VantageScore 4.0 وزن پزشکی مجموعه کمتر از انواع دیگر از مجموعه های به طوری که آنها نمی تاثیر نمره به همان اندازه است. همه وام با استفاده از این جدید به ثمر رساند به طوری پزشکی مجموعه هنوز هم می تواند صدمه دیده است توانایی خود را برای به دست آوردن اعتبار در آینده است.

پزشکی بدهی ها با توجه به مهلت: سه دفاتر اعتباری در حال حاضر منتظر 180 روز قبل از لیست بدهی های پزشکی در گزارش های اعتباری خود را. این مهلت به شما می دهد زمان به شکل از گزینه های پرداخت قبل از این بدهی را تحت تاثیر قرار نمره اعتباری خود را.

پزشکی بدهی های حذف شده یک بار پرداخت می شود: در حالی که اکثر مجموعه باقی می ماند در گزارش اعتبار خود را برای هفت سال بدهی های پزشکی برداشته شده است پس از آن پرداخت شده است و یا اینکه توسط بیمه پرداخت می شود. عدم پرداخت بدهی های پزشکی در مجموعه هنوز هم باقی می ماند در گزارش اعتبار خود را برای هفت سال از اصلی بزهکاری تاریخ.

نکاتی برای برخورد با صورتحساب های پزشکی

هر زمان که شما در حال تماس با یک سازمان مجموعه شما حق تاییدیه کتبی از بدهی به عنوان به خوبی به عنوان حق به اختلاف آن است. که حق خود را در زیر فدرال عادلانه بدهی مجموعه شیوه عمل می کنند. اگر شما می دانید که حقوق خود را, شما در یک موقعیت بهتر به ایستادن برای آنها.

همچنین نگاه کنید به: شکستن این معجزه ‘ COVID-19 بازمانده 1.1 میلیون دلار صورتحساب بیمارستان

تحت فدرال اعتباری گزارش عادلانه عمل شما نیز حق اختلاف اطلاعات نادرست در گزارش اعتبار خود را. اما شما باید بدانید که چگونه به درستی اختلاف یک مورد در گزارش اعتبار خود را برای دریافت نتایج.

برخی از بهترین شیوه به در نظر گرفتن هنگام برخورد با بدهی های پزشکی عبارتند از:

  • هرگز فرض کنیم که شما بدهکار نیست. درخواست ارائه دهنده خود را برای جزئیات بیشتر در مورد هزینه ها و پیگیری با شرکت بیمه خود و ارائه کننده حتی اگر شما نمی توانید یک لایحه است.
  • همیشه بپرسید برای اثبات آنچه به شما مدیون است. اگر ارائه دهنده خدمات پزشکی و یا صدور صورت حساب نهاد می فرستد به شما یک بیانیه آن را احتمالا نمی خواهید به شامل یک تجزیه دقیق از تمام اتهامات عنوان شده علیه. شما حق دریافت این اطلاعات ، درخواست آن را در نوشتن و سپس نقد و بررسی تمام اتهامات به اطمینان حاصل شود که آنها منعکس کننده خدمات شما دریافت کرده است.
  • مقایسه صورتحساب به بیمه EOBs. بیمه خود را توضیح مزایای معافیت های پایین با هر بار شارژ. به طور معمول یک EOB باید به شما بگویم که چقدر ارائه دهنده شارژ چقدر بیمه مجاز چقدر بیمه پرداخت می شود و چه مقدار شما مدیون است. مطمئن شوید که آنچه شما برای صورتحساب نمی کند بیش از آنچه بیمه گفت: شما مدیون است.
  • ترتیبات پرداخت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن را هرگز خیلی زود به صحبت کردن با سرویس دهنده خود را در گروه حسابداری. حتی اگر آنها مطمئن نیستند که دقیقا چه مقدار شما مدیون شروع به پرسیدن در مورد ترتیبات پرداخت. بسیاری از ارائه دهندگان فرآیندهای در محل برای ایجاد برنامه های پرداخت و یا تخفیف بخشهایی از لایحه خود را اگر شما در پرداخت.
  • درخواست را به صورت ماهیانه پرداخت صورتحساب های پزشکی. شما ممکن است قادر به پرداخت ماهانه اما شما نیاز به اثبات مستند که ارائه دهنده و یا جمع آوری شده است به این توافق رسیدند. که اگر آنها گزارش منفی در مورد گزارش اعتبار خود را, شما می توانید آن اختلاف نشان دادن آنها موافقت به پرداخت شما در حال ساخت.
برخورد با صورتحساب های پزشکی در اورژانس بار

تنها یقین در زندگی در حال مرگ و مالیات—و COVID-19 همه گیر به ما نشان داده است که حتی مالیات خاصی هستند. در طول اضطراری بار قوانین و مقررات در اطراف صورتحساب های پزشکی ممکن است تغییر کند. دخالت دولت و سیاست های بیمارستان در حال حاضر در حال ساخت آن را آسان تر برای بسیاری از مردم به دنبال مقدار مورد نیاز مراقبت های بهداشتی در طول این زمان در صورتی که COVID-19.

در زمانی که امور مالی شخصی خود را نیز ممکن است تیره و تار با از دست دادن درآمد یا عوامل دیگر رو به صورتحساب های پزشکی ممکن است به نظر می رسد دلهره آور است. اما حتی در طول یک بحران شما نباید نادیده گرفتن این جنبه از مراقبت های بهداشتی خود را. به جای بحث در مورد گزینه به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است با ارائه دهنده خود را و اجازه دهید آنها را می دانم که اگر شما نمی فکر می کنم شما قادر خواهید بود به پرداخت. اگر شما صحبت می کنند تا فعالانه ارائه دهندگان خدمات پزشکی عمل می کنند اوایل برای کمک به شما دسترسی به هر گونه کمک که ممکن است در دسترس خواهد بود.

همچنین بخوانید: چگونه به امن با یا بدون ماسک صورت

هر زمان که شما رو فشار مالی به دلیل صورتحساب های پزشکی شما ممکن است در نظر گرفتن یک وام شخصی. وام های شخصی به شما اجازه گسترش هزینه زیادی در طول زمان آنها ممکن است یک گزینه خوب اگر شما نمی توانید یک پزشکی جمع آوری به موافقت با طرح پرداخت.

بدهی های پزشکی و نمره اعتباری خود

اگر شما نگران در مورد چگونه خود را, بدهی های پزشکی می تواند تأثیر اعتباری خود را شما می توانید به طور معمول بررسی گزارش های اعتباری سه رایگان یک بار در سال است اما در حال حاضر تحت اقامت برای COVID-19 شما می توانید بررسی هفتگی تا پایان مارس 2021.

این مقاله در ابتدا در ظاهر Credit.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de