کابوی ها می تواند چهره “مشکل عمده” اگر Dak پرسکات جنگ می رود

داناون McNabb فکر می کند دالاس کابوی ها می تواند بسیار پر هزینه اشتباه در پرداخت Dak پرسکات در حال حاضر.

بازنشسته سابق عقاب کارفرمایی بود که آخرین بازیکن به وزن در پرسکات مداوم قرارداد جنگ و McNabb گذاشته چرا این امر می تواند احمقانه به قفل نیست او را در حال حاضر قبل از کارفرمایی در بازار می شود و حتی گران تر.

“پرداخت مرد” McNabb گفت: در “آخرین ایستادگی پادکست.” “پرداخت چرا که من قصد دارم به شما بگویم یک چیز — شما حق رای دادن به او می گویند که او نیمی Jameis وینستون فصل و خانواده آن را به NFC قهرمانی بازی و یا دور دوم پلی آف. و او می گذرد 5000 متری 35 touchdowns و شاید حدود 12 تا 13 میدارد. شما می دانید چقدر پول او را بپرسم؟”

کابوی’ 2016 چهارم طفیلی به دست آورده به طور متوسط $1 میلیون نفر در هر سال است و به دنبال عظیم پرداخت پس از ضربت قوی چهار فصل در لیگ.

اما پرسکات شده است و مذاکره برای ماه ها در یک قرارداد بلند مدت فایده ای نداشت. در آن زمان کابوی ها ساخته شده می پردازد با خاتم ترجمه حزقیال الیوت Jaylon اسمیت و Demarcus لارنس به عنوان به خوبی به عنوان سابق Bengals QB اندی دالتون.

Dak Prescott and Donovan McNabb
Dak پرسکات و داناون McNabbگتی ایماژ

کابوی ها شایعه ارائه داده اند 26 ساله پرسکات پنج سال 35 میلیون دلار برای هر سال مقابله با $106 میلیون دلار تضمین شده است که او را “بالاترین پرداخت بازیکن در تاریخ فوتبال” با توجه به کابوی ها ” خودی مایک فیشر.

با این حال سابق کابوی لبه حمله کننده مارکوس نیزه و ESPN Stephen A. Smith مطرح شده احتمال این که این قرارداد می تواند بیش از حد خوب می شود درست است.

“من هرگز یک مرد به مبارزه بیش از یک سال و اگر او برای به دست آوردن 100 میلیون دلار تضمین شده” نیزه ” در “دریافت کردن” در صبح روز دوشنبه. “از هر قرارداد ما را تماشا کرده ام انجام … وجود ندارد این تاخیر. وجود ندارد بسیاری از این بازیکنان در حال امضا به این تیم قبل از کارفرمایی در حال امضا کردند. وجود ندارد و نه سال استارت امضا به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. همه این مسائل! و ما را از تماشای آن مانند آنها در مورد کسب و کار عادی و با آنها معامله انجام می شود. This ain’t عادی!”

“این به من کرده است. واقعا مطرح شده من ضرب المثلی ابرو” اسمیت گفت. “من نمی فهمم با این استثنایی های استثنایی NFL تحلیلگران ما باید در همه جا و یا NFL خودی چرا کسی قادر نبوده است به ما بگویید که مقدار تضمین دلار که Dak پرسکات شده است. چون من عاشق این باور است که آنچه در این مورد است. هیچ چیز دیگری باعث می شود هیچ حس برای این رفتن بود در جریان یک سال در راه آن است.”

اگر 15 ژوئیه مهلت عبور پرسکات را تحت یک سال حق رای مناقصه برای سال 2020 و کابوی ها خواهد بود با دو گزینه های گران قیمت می آیند 2021: یا تعلیق مذاکرات تا سال آینده و دوباره سعی کنید و یا حق رای دادن برچسب کارفرمایی خود را برای یک سال دیگر.

“شما فکر می کنم آن را یک مشکل در حال حاضر. آن را به یک مشکل بزرگ اگر Deshaun واتسون و پاتریک Mahomes امضای قرارداد خود” McNabb اضافه شده است.

واتسون و Mahomes هر دو پیش نویس در دور اول در سال 2017 پیش نویس NFL یک سال پس از پرسکات و خواهد بود در این بازار برای خود عظیم paydays به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>