کابوی ها’ Aldon اسمیت: مادر بزرگ من کمک به صرفه جویی در زندگی من

Dallas Cowboys پایان دفاعی Aldon اسمیت در حال حاضر معلق شده است از NFL چندین سال زمانی که خود بیمار مادر بزرگ التماس او را به تغییر زندگی خود را قبل از او درگذشت و از عوارض ناشی از بیماری لو گریگ.

که گفتگو و مرگ او در سال گذشته بودند کاتالیزور برای اسمیت در تلاش برای دریافت یک دسته در مسائل با الکل کار راه خود را به شکل و درآمد بازگشت حدود پنج سال پس از او تبعید شد برای ماده-سوء استفاده از موارد نقض.

“راه من در جایی که من هستم در حال حاضر که من در گذشته من یک جوان 12 ساله و یا جوان پسر نوجوان در بدن یک مرد گفت:” اسمیت که با امضای یک قرارداد یک ساله با کابوی ها در مارس و ابقاء شد توسط NFL کمیسر راجر Goodell هفته گذشته است.

“راه من به کار گرفته شده آن دسته از مسائل زندگی بود که نابالغ شیوه ای. با من به کار خودم این اجازه داده شده تا من فرصت رشد را به انسان, من در حال حاضر. پس مرد در داخل متناسب با چگونه مرد در خارج به نظر می رسد.”

اسمیت مادر بزرگ نمی تواند صحبت می کنند و آخرین بار او را دیدم او به دلیل اثرات اسکلروز جانبی آمیوتروفیک. اما قبل از ALS گرفته بود توانایی خود را به صحبت او گفت: نوه بود که همیشه نگاه کردن به او “فقط برای انجام بهتر” به عنوان اسمیت به یاد می آورد آن است.

Aldon Smith
Aldon اسمیتAP

“که با من گیر کرده است,” او گفت:. “است که او در حال عبور با من که کاملا شکست خورده و تسلیم شدن به مشکل این است که من تا به حال با من شرب من آماده برای زندگی در اطراف.”

30 سال اسمیت در آخرین بازی NFL با اوکلند در نوامبر 2015, زمانی که او به حالت تعلیق برای نقض NFL ماده-سوء استفاده از سیاست. قبل از این که اسمیت یک ستاره در حال افزایش در سان فرانسیسکو زمانی که مشکلات قانونی خود را آغاز کرد در سال 2013 است.

اظهارات هنوز هم به حال خود قراردادی حقوق دو سال پیش قبل از انتشار اسمیت پس از سان فرانسیسکو پلیس با صدور حکم بازداشت بیش از اتهامات خشونت خانگی. درخواست توافق رسیده بود در این مورد.

در همه اسمیت بازداشت شده است حداقل شش بار با چندین مستی رانندگی اتهامات عنوان شده علیه. او اجتناب زندان هم در داخلی مورد با خدمت به 90 روز حبس به عنوان بخشی از الکل و مواد مخدر ناتوانی.

کابوی ها در زمان یک فرصت روی یک پاس حمله کننده با سابقه مسائل داخلی با امضای Greg Hardy پنج سال پیش. که پر سر و صدا 2015 فصل — هاردی گذشته در NFL — مشکل بود برای دالاس. اسمیت می بیند یک تفاوت.

“اگر کسی در حال رفتن به نگاه عمیق, من هرگز فیزیکی با این زن” اسمیت گفت. “و من فقط می خواهم همه بدانند که من ایستاده بودن فیزیکی با زنان است. من می خواهم به آن روشن است.

“تا آنجا که آنچه که من می توانید انجام دهید این است که من فقط می توانید در ادامه به نگه داشتن کسی که من تبدیل شده ایم و این که کسی که من افتخار می کنم از کسی که کابوی فکر می کردم خوب بود نظر گرفتن شانس و کسی که NFL فکر می کردم خوب بود نظر گرفتن شانس.”

قبل از کابوی ها استخدام او در اولین سال مربی مایک مک کارتی اتفاق افتاده به دیدار اسمیت در لس آنجلس بدنسازی در ماه دسامبر زمانی که اسمیت برگشت در شکل.

این حرکت برای اسمیت NFL بازگشت با دالاس بزرگ شد که مک کارتی استخدام جیم Tomsula به عنوان خط دفاعی مربی. Tomsula شد اسمیت موقعیت مربی با 49ers.

“مسیر خود را به دالاس خاص و منحصر به فرد” گفت: کارتی که با آن مواجه اسمیت و سان فرانسیسکو چهار بار در طول دو فصل به عنوان Green Bay مربی. “من بدیهی است که احترام زیادی برای او و آنچه که او انجام داده در این زمینه است. و پس بدیهی است که تا به حال شانس به گواه آنچه که او انجام داده به تازگی خود را در این موقعیت. بسیار چشمگیر مرد جوان است.”

پس از رفتن به 49ers با هفتمین کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس اسمیت تنظیم NFL رکورد با 33 1/2 کیسه در دو فصل اول. سان فرانسیسکو رسیده سوپر باول در فصل دوم خود را از دست دادن به Baltimore و با بازی در این بازی NFC قهرمانی در هر یک از سه سال اول.

اسمیت فقط 5 1/2 کیسه از آنجا که سه سال اجرا و در حال حاضر چهره نادر آزمون در تلاش برای تبدیل شدن به بازیکن او پس از چهار خفته فصل است. او فکر می کند و در همه چیز در مورد چگونه احتمال آن ممکن است.

“من هنوز هم احساس بزرگ است. من هنوز هم احساس می کنم جوان است. من هنوز حرکت خوب” اسمیت گفت. “من هنوز هم دانش زیادی از بازی اگر نه دانش بهتر از این بازی است.

“من می دانم که چگونه به یک رهبر. من می دانم که چگونه به نفع خود. و همچنین فقط همه چیز من رفته از طریق و از طریق بوده است در زندگی من احساس می کنم من می تواند یک منبع, مردم می توانند با من صحبت در مورد آنچه آنها نیاز دارند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de