COVID متوقف نشده بازار مسکن اما خوب شانس پیدا کردن یک خانه شما می توانید استطاعت

این بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان آورده است از طرف رقابتی در لورا Galeazzo به عنوان او به جستجوی او برای همیشه در روچستر, نیویورک.

Galeazzo a 33-year-old مربی در حال اجرا در McKirdy آموزش آنلاین مربیگری خدمات برای دوندگان مشاهده شده است یک خانه ده قرار داده و ارائه می دهد در سه تا از آنها را تنها به کوتاه آمد تا به عنوان دیگر خریداران بیشتر توپ زدن او و شوهرش.

او را سقوط در عشق با یکی از اولین خانه های آنها پیشنهاد در در یک خانه باز. استعمار به سبک چهار اتاق خواب خانه با 2.5 حمام بود و به تازگی به روز شده با جدید سقف کوره و AC.

اما یک زن و شوهر در 50s خود را ایستاده در مقابل خانه باز در طول زمان به طوری که آنها می تواند ضرب و شتم خانواده های دیگر به پانچ به عنوان به زودی به عنوان آن را به پایان رسید.

“آنها خیره شد و مردم را به علامت خاک خود” Galeazzo گفت:, و اضافه کرد که این زن به پایان رسید تا گرفتن خانه زمانی که آنها ارائه شده $22,000 بیش از $234,000 درخواست قیمت. “آنها حتی نگهداری ماشین خود را پارک شده در جلوی خانه به طوری که هیچ کس دیگری می تواند دریافت کنید.”

یک خانه رویایی یک اتوبوس مدرسه و دمدمی اسکیت رولر: در اینجا چیزی است که زوج در حال خرید با همه گیر عروسی وجوه

Ouch!: COVID-19 مجبور است برخی از مردم قرار داده و بازنشستگی در انتظار

از آن پس Galeazzo و شروع به رانندگی با خانه های دیگر در محدوده قیمت خود را به اتمام محله. اما پس از آن که متوجه آنها در حال رقابت هنگامی که آنها را نگه داشته و از دیدن همان مردم نیز درایو توسط خانه های آنها مشاهده شد.

“من مسابقه ذهنیت لگد. ما نیاز به ضرب و شتم آنها را به آینده خانه” Galeazzo گفت. “این تقریبا مثل شما آهار تا رقابت برای یک جنگ مناقصه. اگر چه که پنج دقیقه آن را در زمان برای تماس با شما مسکن ساخته شده تفاوت؟”

قیمت مسکن

مالکان جدید صورت موانع گرفتن وام بدون بزرگتر پرداخت و نمره های اعتباری بالاتر از استانداردهای وام را سخت تر پس از همه گیر. وام دهندگان می خواهم به اطمینان حاصل شود که وام گیرندگان هنوز هم می توانید پرداخت وام مسکن خود را در طول بحران پس از تاریخی موج اخراج.

اگر چه وام نرخ شناور در پایین تاریخی خریداران بالقوه در حال مبارزه با کم مسکن موجودی و قیمت های بالاتر یک مسئله گرفتار شده است که خانه-شکارچیان در سال های اخیر است و نشان دادن هیچ نشانه ای از اجازه. Homebuyers باید به سرعت عمل می کنند زمانی که بحث خرید گاهی اوقات ارائه بیش از پرسیدن قیمت و یا وارد شدن به یک جنگ مناقصه با دیگر خریداران بالقوه است.

موجودی کم شد یک موضوع قبل از همه گیر. Homebuilders که کوبیده با بحران مسکن هنوز هم با بازگشت به سطح تولید عادی برای پاسخگویی به تقاضای کنونی است. در حال حاضر کمبود عرضه است که توزین در بازار مسکن و حتی بیشتر با افزایش رقابت.

مسکن موجودی کاهش یافته است 29 درصد از سال قبل از طریق هفتۀ منتهی به 20 ژوئن با توجه به Realtor.com.

بیش از 40 درصد از مالکان که خریداری خانه خود را در طول همه گیر گزارش ورود به یک جنگ مناقصه در حداقل یک صفحه اصلی با توجه به داده های اخیر از باهوش املاک و مستغلات است که بررسی 1000 مالکان از 31 مه تا ژوئن 2 که خریداری خانه خود را بین ماه های ژانویه و مارس.

“قیمت مسکن است کمی آسان تر بر روی کاغذ با نرخ وام مسکن کم اما چالش بزرگتر این است که تلاش برای پیدا کردن یک خانه می گوید:” خاویر ویوس مدیر تحقیقات اقتصادی برای Realtor.com. “تقاضای مسکن افزایش یافته است و فراتر از انتظارات است. هنگامی که شما ترکیب است که با سطوح پایین تاریخی از موجودی آن را یک طوفان کامل برای افزایش رقابت و قیمت بحران است.”

منطقه مترو بوستون بالاترین نرخ از رقابت با 64.1 درصد ارائه می دهد نوشته شده توسط Redfin نمایندگی از طرف خود homebuyers مواجه مناقصه جنگ در ماه مه از 56 درصد در ماه آوریل است. به دنبال آن دالاس در 60.8 درصد و واشنگتن دی سی در 57٪.

نقدی پادشاه است

برت-Ashlee Ward, اولین بار خریدار را در ارائه می دهد نه خانه های بیش از سه هفته گذشته در شهر اوکلاهما. 23 ساله بود مورد ضرب و شتم نقدی ارائه می دهد در هر زمان.

“این دیوانه! چگونه این افراد حتی که مقدار ذخیره شده در نقدی؟,” بخش می گوید: یک شرکت میزبان از سام Mayes پادکست های رادیو ورزش برنامه. “نه مثل من کم balling,” او گفت:, و اضافه کرد که او در بالا ارائه لیست قیمت و نبود درخواست فروشندگان برای پوشش هزینه های اختتامیه.

بخش preapproved برای $150,000 وام مسکن با حمایت اداره مسکن فدرال با 3.5 درصد پایین پرداخت. او در نهایت تحت قرارداد به او ارائه دهم و امید به بستن قرارداد در اوایل ماه اوت ،

در سال های اخیر مورد نیاز کاسته برای پرداخت بالاتر به پایین و نمرات اعتباری نسبت به سال های گذشته است. نزدیک به 40 درصد از homebuyers قرار داده و کمتر از 20% را در خانه های خود در سال 2018 از 22 درصد از یک دهه قبل از اینکه داده ها از باهوش املاک و مستغلات نشان داد.

مالکان جدید این صورت در یک زمان سخت گرفتن وام بدون بزرگتر پرداخت و بالاتر از نمره های اعتباری است. کسانی که خریداری یک خانه در این سال به عنوان مثال بودند و 32 درصد کمتر احتمال دارد برای قرار دادن کمتر از 20% را در خانه های خود را از کسانی که خریداری شده بین 2015 و 2019 با توجه به باهوش املاک و مستغلات.

قیمت خانه نیست budging

رشد قیمت شروع به شتاب برای خانه های مقرون به صرفه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد COVID-19 یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس با توجه به Redfin یک کارگزاری املاک و مستغلات. قیمت خانه در بسیاری از مقرون به صرفه مناطق منتقل شده اند بالاتر به عنوان خریدار تقاضا افزایش یافته است در حالی که عرضه خانه های برای فروش کاهش یافته است. قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد همچنان به رشد سریع تر برای حداقل چند سال آینده با توجه به این عدم عرضه کارشناسان می گویند.

قیمت از ارزان قیمت ترین خانه در ایالات متحده صعود 5.5% از یک سال پیش از آن در طول 12 هفته پایان مارس 31, Redfin داده ها را نشان می دهد.

در نیوآرک, نیوجرسی, مقرون به صرفه ترین سوم از خانه ها دیدم قیمت ها افزایش 14.7% از یک سال قبل به طور متوسط $211,281 در طول 12 هفته پایان مارس 31, بزرگترین افزایش از 50 پرجمعیت ترین ایالات متحده در مناطق شهری. فیلادلفیا و دیترویت به دنبال, با قیمت پریدن 13.6% و 13.3 درصد بود.

فروشندگان دست بالا

آماندا Doucette, 27, آموخته راه سخت است که او و همسرش تا به حال به خود را ارائه رقابتی به عنوان امکان پذیر است و یا آنها می تواند در سمت چپ گرد و غبار.

در اوایل این ماه آنها ساخته شده است یک پیشنهاد در یک خانه ساخته شده در سال 2015 در گرنت پارک جدیدتر زیربخش در کلمبوس, اوهایو, فقط یک روز پس از آن ذکر شده بود. اما وجود حداقل 15 دیگر ارائه می دهد و آنها خودشان را در بر داشت در پایان از دست دادن یک جنگ مناقصه.

مجلس در این بازار برای $420,000 و ارائه آنها به پرداخت حداقل $10,000 بیشتر و مراقبت از هزینه های ارزیابی شکاف اگر خانه درازي بود پایین تر از اعلام قیمت خرید. هنوز فروشنده دیگری انتخاب خریدار.

“من و همسرم خوش شانس برای هر دو کار در یک زمینه می پردازد که ما باید نمره خوب اعتباری و ذخیره پول برای پرداخت” Doucette می گوید که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار پزشک در یک بیمارستان محلی در این شهرستان است. “اما ما هنوز هم با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن یک خانه ما می توانید استطاعت. مالکیت خانه مشکل است حتی اگر شما همه چیز را راست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de