COVID-19 راند و در حال حاضر موجی دوم بازار لباس

پایداری فکر جوان خریداران و مقرون به صرفه-شکار مصرف کنندگان از همه سنین هستند که احساس اقتصادی خرج کردن از COVID-19 همه گیر به طور فزاینده ای به لباس های جدید برای فروش مجدد اقلام که هنوز هم گاهی اوقات باید خود را برچسب.

در واقع با توجه به thredUP عمده آنلاین دست دوم سایت خرید و افزایش تقاضا برای فروش مجدد — a $28 میلیارد دلار در بازار در حال حاضر — جریان بود و قبل از همه گیر بحران رسید. بازار فروش مجدد پیش بینی برای رسیدن به $64 میلیارد دلار در پنج سال.

“ما در حال حاضر شروع به دیدن یک رساله نسل در حال ظهور بازیکنان و یک بازار در حال رشد از جمله با [لوکس resaler] RealReal رفتن ، آنچه اتفاق افتاد این بود COVID-19 قرار دادن یک نقطه خوب در آن گفت:” thredUP مدیر عامل جیمز Reinhart.

مرتبط با:تازه های عمومی لوکس دست دوم خرده فروش به RealReal می گوید آن را به اشغال فضایی از یک’

با همه گیر بسته شدن بسیاری از اقتصاد “مصرف کننده احساس مانند کیف پول خود را ممکن است فشرده و نقل مکان به ارزش” Reinhart گفت. “همان چیزی که اتفاق افتاده است با [بحران مالی] 2008-2009. و قطعا برخی از مصرف کنندگان به خرید دست دوم برای اولین بار در طول COVID. بزرگ وجود دارد و دررفتگی های بزرگ, تغییرات, جدید, تجربه, جهان وارونه تبدیل شده است.”

جریان لباس برای فروش در بازار قوی تر و همچنین به عنوان خانه محدود مصرف کنندگان تمیز کردن جعبه به فروش می رسد و آنچه که آنها دیگر نمی خواستم.

برای فروش مجدد بحران “شتاب چه بود در حال حاضر رفتن به واقعی بیش از چند سال آینده,” او اضافه شده است.

برخی از 70 درصد از مصرف کنندگان می گویند آنها در حال حاضر به خرید دست دوم و 64 میلیون خرید محصولات دست دوم سال گذشته thredUp ادعا می کند در آن سال 2020 رساله, گزارش ایجاد شده با کمک از شخص ثالث تحقیق و تجزیه و تحلیل شرکت GlobalData,. رساله رشد 25 بار سریع تر از خرده فروشی های جدید در سال 2019 یک روند نه خسته شده اید سنتی خرده فروشان هستند که در ارتباط با نمایندگان فروش.

در میان آنها خارج شده Inc. WMT, +1.52% گفت: در ماه گذشته آن را با همکاری ThredUp را دست دوم لباس و انواع مارک های جدید به خارج سایت. Macy’s, Inc. M +2.90% و J. C. Penney Co. Inc. JCP, -2.08% نیز اضافه شده دست دوم لباس برای کالا های خود ترکیب اولیه و عمده فروشان شروع به تمرکز بر بازیافت و دیگر اقدامات پایداری.

بازار فروش مجدد نشده است به طور کامل جان سالم به این بیماری همه گیر صدمه ندیده ، RealReal واقعی +3.79% در ماه آوریل گفت: در پاسخ به اثرات منفی COVID-19 همه گیر آن قطع آن به طور کلی نیروی کار 10 درصد و furloughed حدود 15 درصد از کارکنان خود را به عنوان آن را به طور موقت بسته شد و فروشگاه های لوکس و محموله دفاتر.

حرکت های پایان بالا از بازار کنار بازیکنان در فضا باقی می ماند به طور کلی بسیار خوش بینانه در مورد آنچه آمده است.

در اینجا بیشتر را انتخاب کنید یافته های حاصل از این گزارش:

رساله اجتناب “COVID خرده فروشی رکود” به عنوان خریداران مقرون به صرفه-شکار از خانه: thredUP شاهد افزایش فعالیت در قفل پایین با رکورد بازدید کنندگان سایت است. کسانی که بازدید کنندگان صرف 37 درصد بیشتر “در سایت” شکار گنج از قبل از COVID.

آنلاین دست دوم تنظیم شده است به رشد 27 درصد در سال 2020 در حالی که گسترده تر بخش خرده فروشی است که به بینی کوچک 23 درصد است.

خریداران در حال خرید دست دوم بیشتر از همیشه قبل از: 70 درصد از زنان دارند و یا به خرید دست دوم و 62 میلیون زن خرید محصولات دست دوم سال گذشته (از 56 میلیون در سال 2018).

به عنوان سریع از مد می افتد دست دوم soars: رساله انتظار می رود که بزرگتر از مد سریع توسط 2029 با فروش مجدد پیش بینی شده به 44 میلیارد و سریع مد در $43 میلیارد دلار است. مد سریع صنعت مدت برای بازار انبوه به موقع تصویب باند روند.

مصرف کنندگان می خواهند زیست, خرده فروشی, شیوه: 70 ٪ از مصرف کنندگان معتقدند که پرداختن به تغییرات آب و هوایی است مهم تر از همیشه. نزدیک به 2.5 x بیشتر مصرف کنندگان برنامه ریزی برای تغییر خود را صرف به برندهای پایدار از 18 درصد در سال 2018 به 43 درصد در سال 2019. سازگار با محیط زیست-علامت های تجاری مانند پاتاگونیا و Allbirds می گردونه تا 57 درصد بیشتر بهره thredUP پس COVID-19.

در 10 سال پستو باید بیشتر استفاده می شود و قیمت لباس از هر دسته. برخی از 67 درصد از افرادی که نیست باز به فروش لباس های خود را به عنوان آن را آسان تر برای انجام این کار با بیشتر رسانه ها است. برخی از برندها (در نمودار زیر) در نظر گرفته چندساله رساله مورد علاقه های شما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de