هواکش در حال رفتن به راه پزشکان درمان موارد جدی از COVID-19 اما برخی از بیماران در, Wellington منطقه ای مرکز پزشکی در فلوریدا آغاز شده امتناع تنفس لوله چند هفته پیش.

برخی می “در ابتدا رد و سپس التماس ما برای آن درست قبل از آنها را ضربه بزنید” دکتر گفت: Rob Harrell, یک جراح قلب است که مدیر پزشکی بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

پزشکان از کف, ساحل, حومه شهر, Wellington در سالت لیک سیتی بوستون و جاهای دیگر بودند متوقف کرد و نا امید توسط یک مجله پزشکی گزارش ماه گذشته که 88 درصد از COVID-19 بيمار قرار داده شده در هواکش درگذشت در بیمارستان نیویورک سیستم. خود به خود نرخ مرگ و میر بیشتر شبیه به 20 درصد و تقریبا همیشه درگیر افراد مسن تر از 80 به خصوص کسانی که با شدید شرایط بهداشتی مزمن.

مجله انجمن پزشکی آمریکا مطالعه منتشر شده در مارس 22 توسط محققان در Northwell بهداشت و درمان شد و پس از کمی متوجه اصلاح دو روز بعد. بیشتر گزارش اخیر از بیمارستان عمومی ماساچوست و محققان مسابقات نرخ پایین تر که پزشکان استناد به مبارزه با آنها چه می گویند خطرناک است ضد ونتیلاتور کرد.

کارشناسان خارجی آغاز شده توصیه می شود در برابر هواکش به این دلیل که آنها “مترادف با مرگ” گفت: Harrell. می گوید: دکتر Sean Jorgenson کالاهان یک ریه در دانشگاه یوتا بهداشت: “بزرگ احساسات شناور در اطراف است که در حال قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی است که حکم اعدام.”

در JAMA مطالعه مرگ و مير 18 تا 65 ساله در هواکش بیش از 76 درصد در حالی که بیش از 97 درصد از بیماران مسن تر از 65 در هواکش درگذشت. که در آن ترکیب نرخ مرگ و 88 درصد از در آمد. نرخ مرگ برای کسانی که در این دسته سن که نیست انتوبه و محل هواکش شد نزدیک به 20 درصد و نزدیک به 27 درصد بود.

در اصلاح Northwell گفت: تنها 24.5 درصد از coronavirus بیماران در فن فوت و یا از بيمارستان مرخص شده. این درصد پایین تر تنظیم میزان مرگ و میر به حذف هر کس در هواکش که هنوز زنده بودند و مبارزه با این ویروس در زمان مطالعه به پایان رسید.

“88% آمار فریبنده است چرا که بیماران در حال توسعه شدید نارسایی تنفسی از COVID می تواند بیمار را برای مدت زمان طولانی” گفت: کالاهان. “اگر شما گزارش داده در میان یک بیماری همه گیر در یک بیماری است که می تواند باقی بماند برای مدت زمان طولانی – داده ها را می توان ناقص است. بیماران نه به حال زمان یا فرصت را به بهبود می یابند.”

کارینا Davidson, Northwell معاون رئیس جمهور از تحقیقات گفت: این اعداد درست شد اما آن 88 درصد از 323 بیماران قرار داده و در هواکش برای آنها Northwell تا به حال یک “نتیجه.” این افراد تا به حال هم از بيمارستان مرخص شده به عنوان در مورد 38 نفر یا درگذشت.

“مردم به نحوی از شنیدن این درصد بسیار کمی از مردم که ما می دانستم که یک نتیجه و با فرض اینکه این یک مشکل این بود” گفت: Davidson. “این چنین نیست.”

این مطالعه از یک هفته بعد از آن کمتر از 17% از COVID-19 بيمار در هواکش در بیمارستان عمومی ماساچوست درگذشت. این جدیدتر گزارش در American Journal of Respiratory and Critical Care Medicine به این نتیجه رسیدند ادامه استفاده از هواکش برای COVID-19 بيمار مبتلا به “سندرم زجر تنفسی حاد” توجیه شد.

“ما تو را دیدم همه بحث و مردم شد گزارش تعداد بسیار بالا ساخته شده است که ما بیشتر motived به انتشار مطالعه ما,” دکتر گفت: Jehan Alladina بود که شرکت سرب نویسنده در این مقاله است. “ما تا به حال حداقل 30 روز پیگیری و هیچ یک باقی ماند انتوبه.”

“مشکل بزرگ با JAMA مطالعه است که مردم هنوز هم در هواکش” گفت: Alladina یک جرم عمومی ریوی و مراقبت های ویژه پزشک. “شما مطمئن نیستید که چگونه آنها را انجام دهد اما (مرگ و میر) احتمالا مقدار زیادی پایین تر است.”

دیویدسون اذعان Northwell یادگیری از آن یک تجربه است. این یکی از اولین بیمارستان سیستم به COVID-19 بيمار و دیویدسون گفت: بسیاری از بیماران قابل ملاحظه ای بزرگتر – بنابراین بیشتر در معرض خطر. در این بیماری همه گیر را آغاز, در, بیمارستان, منتظر, بسیاری از روز از آن را در حال حاضر به intubate بیماران به دلیل “ما را درک نمی کنند که چگونه سریع بیماران می تواند جدی زجر تنفسی.”

در حال حاضر دیویدسون گفت: او می خواهد به “دریافت اطلاعات دقیق است که در زمانی که بیمار می رسند در کما یا نه تنفس مکانیکی ونتیلاتور صرفه جویی در زندگی است technigique است که امکان طولانی تر شدن بقای خود است.”

هنگامی که بیماران توقف تنفس در ونتیلاتورهای ونتیلاتور “نیست آنها را وادار به توقف تنفس زودتر,” او گفت:.

هارل گفت: نیویورک بیمارستان ها از جمله Northwell شده اند تاخت و تاز کردن با بيمار و “در حال ضعف است و بدیهی است که برای مراقبت از بیمار است.” و او به رسمیت می شناسد خود را در بیمارستان در حال حاضر 30 تا 35 درصد مرگ و مير بيماران در هواکش همانطور که بیشتر مردم با چند شرایط بهداشتی مزمن در آمده است.

کلید مراقبت از بیماران در هواکش که اغلب به باقی می ماند انتوبه و متصل به آنها را برای دو هفته است “profoundily ساده” گفت: Harrell. آنها نیاز به ترکیب مناسبی از خون و اکسیژن و یا “ارگان زنده خواهد ماند” او گفت:. بنابراین با نگه داشتن خون بیمار در حال حرکت “امید ما این است که در نهایت بیمار را به اندازه کافی ذخیره شده خود را از شر virus.”

هنوز Harrell نمی خواهند لولهگذاری به صدا بیش از حد آسان مبادا بیشتر مردم مثل سابق دانش آموزان در بهار شروع به حداقل رساندن خطرات دوباره.

“شما نمی خواهید که در یک ماده شیمیایی کما در یک لوله تنفس برای 30 روز” گفت: Harrell.

O’donnell می توان در رسانه های اجتماعی به عنوان @jayneodonnell و یا از طریق ایمیل در jodonnell@usatoday.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de