COVID-19 کارشناس: Coronavirus را خشم ‘تا زمانی که آن را آلوده همه آن را احتمالا می تواند’

با مشخصات بالا بیماری های عفونی و محقق هشدار COVID-19 است در مراحل اولیه از حمله به جهان است که باعث می شود آن را دشوار است برای استراحت و اقامت در خانه سفارشات بدون قرار دادن اکثر آمریکایی ها در خطر است.

دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: موج اولیه از شیوع بیماری در شهرهایی مانند شهر نیویورک که در آن یک پنجم مردم آلوده شده اند نشان دهنده کسری از بیماری و مرگ هنوز به آمده است.

“این لعنتی virus در حال رفتن به رفتن نگه دارید تا زمانی که آن را آلوده همه آن را احتمالا می تواند” Osterholm روز دوشنبه گفت: در دیدار با ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه. “این قطعا نمی خواهد کم کردن سرعت تا زمانی که از آن بازدید 60 تا 70 درصد” از مردم تعدادی که ایجاد گله ایمنی و توقف گسترش ویروس.

حتی اگر موارد جدید شروع به محو شدن این تابستان ممکن است یک شاخص جدید کروناویروس است که پیروی از یک الگوی فصلی شبیه به آنفولانزا.

در طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر است که sicked یک سوم از جمعیت جهان در شهر نیویورک و شیکاگو بودند ضربه سخت در موج اول بیماری است که تا حد زیادی کنار دیگر شهرهایی مانند بوستون و دیترویت, مینیاپولیس و فیلادلفیا. موج دوم بیماری بسیار شدید در سراسر کشور.

بیشتر: آنتی بادی آزمایش قرار بود برای کمک به راهنمای بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح.

بیشتر: برای پیدا کردن یک coronavirus واکسن می تواند ما اخلاقی آلوده مردم با یک بیماری بدون درمان ؟

اگر COVID-19 خلوت تنها به بازگشت در پاییز تعداد موارد می تواند اوج و پایمال کردن بیمارستان ها است که باید در برخورد با موارد آنفلوانزا و ویروس های تنفسی. بعلاوه کشورهای آسیایی مانند کره جنوبی و سنگاپور مورد تحسین قرار گرفته به صورت دقیق کنترل و تست سریع برای جلوگیری از آسیب در طول موج ممکن است در معرض موج دوم عفونت, او گفت:.

“این پیک بزرگ است که واقعا می خواهم به انجام در,” او گفت:. “به همان اندازه درد و رنج و مرگ و اقتصادی اختلال در ما تا به حال شده است که 5 تا 20 درصد از افراد آلوده … که یک راه طولانی برای رسیدن به 60 تا 70 درصد.”

هنوز هم وجود دارد تفاوت های کلیدی بین COVID-19 و آنفولانزا. متوسط دوره کمون برای این ویروس جدید است که پنج روز در مقایسه با فقط دو روز برای آنفولانزا با توجه به مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست گزارش در مقایسه با بیماری های همه گیر.

دیگر دوره کمون و بالاتر نرخ انتقال نشان می دهد COVID-19 virus گسترش می یابد و آسان تر از آنفولانزا.

وجود دارد حدود 80,000 مرگ و میر و بیش از 1.3 میلیون تأييد رمان coronavirus موارد در ایالات متحده در ظهر روز شنبه با توجه به جان هاپکینز اطلاعات ردیاب. ایالت نیویورک شده است ضربه سخت با بیش از 26,000 مرگ و میر و اولیه آنتی بادی آزمایش نشان می دهد حدود 20 درصد از شهر نیویورک-ساکنان منطقه آلوده شده اند.

در سراسر جهان بیش از 283,000 اند: 4.1 میلیون نفر آلوده شده اند.

Osterholm گفت: تنها یک واکسن موثر می کند این ویروس قبل از اینکه به اندازه کافی بزرگ بخش از جمعیت آلوده می شود و توسعه برخی از سطح از ایمنی. حتی اگر واکسن آثار Osterholm گفت: آن ناشناخته که آیا این امر می تواند به اندازه کافی با دوام برای مشورت طولانی مدت حفاظت از سارس CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

اکثر کشورهای در حال کاهش stay-at-home سفارشات هر چند جسته گریخته اقداماتی که متفاوت است از یکی به بعدی. گرجستان شروع به باز کردن در اواخر ماه مارس در میان ملی نقد اجازه می دهد, تا تو, سالنهای بولینگ کوچه و مو و ناخن سالن برای بازگشایی با محدودیت. کالیفرنیا گرفته است کندتر رویکرد مرحله به مرحله اجازه می دهد برخی از خرده فروشان و تولید کنندگان در نظر گرفته شده کم خطر برای از سرگیری عملیات.

فرمانداران نگرانی در مورد اقتصادی آسیب های اجتماعی فاصله اقدامات باعث شده با توقیف کسب و کار و رشد صفوف بیکاری آمریکایی است. بیکاری تا رسیدن به 15% در سراسر کشور و برگ برنده دولت مشاور اقتصادی هشدار داد بیکاری به زودی می تواند به 20 ٪ برسد.

Osterholm اذعان دارد که ملت “نمی تواند قفل کردن برای 18 ماه” و گفت, سیاسی و رهبران کسب و کار نیاز به پیدا کردن یک راه برای از سرگیری فعالیت در زمان تطبیق با یک ویروس است که نمی خواهد به زودی ناپدید می شوند. او باور نمی شده است وجود دارد به اندازه کافی از یک فرانک ارزیابی اقتصادی آسیب این ویروس باعث خواهد شد در طول ماه های آینده و آن اختلال بین المللی زنجیره تامین.

“همه ما باید برای مقابله با این واقعیت وجود ندارد magic bullet کوتاه از یک واکسن است که رفتن به این برود” او گفت:. “ما قصد داریم با آن زندگی می کنند. و ما نه داشتن که بحث در همه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>