دادگاه کمک های مالی صهیون ویلیامسون ماندن در نامناسب-مزایای پرس و جو

میامی — فلوریدا دادگاه تجدید نظر به طور موقت اعطا NBA rookie صهیون ویلیامسون تلاش برای جلوگیری سابق خود عامل بازاریابی تلاش برای ex-دوک ستاره پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا او موفق به دریافت مزایای نامناسب قبل از بازی برای شیاطین آبی.

سفارش یکشنبه اعطا ویلیامسون اقامت و متوقف رسیدگی به طرح دعوی در دادگاه از نخست ورزشی بازاریابی و شرکت رئیس جمهور Gina فورد که وکیل باید پاسخ دهند در عرض 10 روز.

که طرح دعوی در دادگاه واصل در تابستان گذشته متهم ویلیامسون و آژانس در حال حاضر به نمایندگی او از نقض قرارداد. ویلیامسون ثبت شده خود طرح دعوی در دادگاه یک هفته زودتر در کارولینای شمالی برای پایان دادن به پنج سال قرارداد با نخست ورزشی پس از حرکت به هنرمندان خلاق آژانس LLC.

فورد وکلای ارائه شده بود سوالات در براده ماه گذشته که شامل چه New Orleans Pelicans تازه کار و یا کسی از طرف او و یا به دنبال پذیرش “پول, مزایای نفع و یا چیزهایی از ارزش” را به ثبت نام با دوک. آنها به دنبال پاسخ ظرف مدت 30 روز برای ایجاد حقایق تحت سوگند در پیش از محاکمه کشف روند.

وکلای مدافع برای سال گذشته شماره 1 به طور کلی NBA پیش نویس انتخاب استدلال کرده بود سوال شد “چیزی بیش از یک سفر ماهیگیری” اما مدار قاضی David C. Miller رد ویلیامسون اصلی ماندن درخواست سه شنبه.

جرمی واتکینز سخنگوی ویلیامسون وکیل جفری کلاین کاهش یافته است به نظر به آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه شب. Larry A. اشتراوس و Stephen L. دروموند وکلای نخست ورزشی-Ford حقوقی تیم نمی بلافاصله پس از بازگشت ایمیل برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de