در اواخر ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به آمریکا, اخبار, از موج مرگ و میر در خانه های سالمندان مورد توجه دیوید Grabowski استاد سیاستگذاری سلامت در دانشکده پزشکی هاروارد.

به Tweeting مارس 25 داستان در مورد یک کاوشگر به سالمندان coronavirus قربانیان مرده را در تخت خود را توسط اسپانیایی ارتش گفت: آن بود که در آن نقطه او متوجه ایالات متحده می تواند رهبری برای مشکل خود مراقبت صفحه اصلی امکانات. “ما باید این درس از اروپا و ما نمی,” Grabowski گفت MarketWatch در مصاحبه.

داستان خانه سالمندان مرگ و میر در ویروس-کتک ایتالیا نیز شروع به trickling در ماه مارس و به زودی پس از فجایع مشابه در اسپانیا و فرانسه و انگلستان و آمریکا قیصر بنیاد خانواده تخمین می زند که 16,556 آمریکا مرگ و میر پس از مارس 29 شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات از جمله ساکنان و کارکنان. نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند کسانی که مرگ یک پنجم از کل ایالات متحده.

اروپا رنگ تیره و تار مسیر رو به جلو است. سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که بیش از نیمی از تمام Covid-19 مرگ و میر در اتحادیه اروپا رخ داده است در کسانی که مراقبت از خانه است که می تواند هم برای جامعه. اروپا در مجموع مرگ و میر در ایستاده بود 143,898 که از روز شنبه با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

مقامات در میلان در حال کاوش یکی از بزرگترین خانه های مراقبت — پیو Albergo Trivulzio — که در آن 190 ساکنان خارج از 1000 اعتقاد به مرگ و بیماری. مقامات اسپانیایی نیز بررسی مرگ و میر مانند در مادرید مونته هرمسو مراقبت از خانه که در آن 48 نفر کردهاند.

چهارشنبه گذشته انگلستان coronavirus مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 26,097 پس از دولت آغاز شمارش مرگ و میر در مراقبت از خانه و جامعه گسترده تر برای اولین بار. آن را قبلا مواجه انتقاد بیش از این واقعیت است که روزانه تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 ارائه شده توسط بریتانیا وزارت بهداشت تا به حال تنها شامل بیمارستان و مرگ و میر. این کشور در حال حاضر در اروپا بالاترین مرگ و میر در 29,427 از شنبه.

بخوانید: بحران مواج در داخل امریکا, خانه های پرستاری

“این بیماری همه گیر است درخشید نور افکن روی نادیده و کم ارزش گوشه و کنار جامعه ما است. در سراسر منطقه اروپا مراقبت دراز مدت شده است که اغلب به شدت نادیده گرفته شده گفت:” دکتر هانس هانری F. Kluge که مدیر منطقه ای اروپا در بیانیه ای در آوریل 23, به عنوان او خواست بیشتر, دنده محافظ, آموزش و تجهیزات پزشکی به آماده شدن برای یکی دیگر از موج و یا بیماری همه گیر.

“ما آماده بودند. من کاملا باید تشخیص دهند که:” استاد Raffaele Antonelli Incalzi رئیس جمهور از جامعه از علم پیری شناسی و طب سالمندان گفت: MarketWatch در مصاحبه اخیر است.

در میان اولین اشتباهات ساخته شده در ایتالیا شد, تاخیر در اعمال اقدامات سختگیرانه مانند محدودیت در ملاقات و عدم تست به عنوان نه همه علائم یکسان بودند, او گفت:.

جزئیات: ارشد مراکز سعی کنید به نگه داشتن ساکنان شاد و محافظت از آنها را از Covid-19

“ما متقاعد شده بودند که تب و سرفه شد این علائم ارائه و در واقع آنها در قریب به اتفاق جمعیت اما برخی از گله و شکایت از سردرد و خستگی و اسهال و…. آن را کاملا ضروری به درجه بالایی از سوء ظن” Incalzi گفت.

آنها همچنین متوجه شدند که با استفاده از خانه های پرستاری به عنوان نقاهت امکانات برای افراد ترخيص شده از بيمارستان و يا دوران نقاهت پس از این ویروس یک اشتباه پرهزینه. Kluge نیز خواست جداسازی موارد از طریق جدا کردن بخش یا فضاهای ساکنان با ویروس.

“این وحشتناک خطا در شمال ایتالیا و لمباردی … بسیاری از این افراد نه به طور کامل شفا, آنها هنوز هم شما با COVID که برای حساب گسترش این بیماری بسیار ضعیف جمعیت,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را “اجباری برای جلوگیری از چنین استراتژی است.”

که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در برخی از ایالات آمریکا. در اواخر ماه مارس در نیویورک مقامات شروع نیاز به خانه های سالمندان به پذیرش بیماران مبتلا به این ویروس در برابر یک توصیه از سوی برخی از کارشناسان در حالی که مشابه دستور آمد از کالیفرنیا و نیوجرسی.

قیصر داده ها نشان می دهد نیویورک است که تا کنون دیده می شود بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از آن موسسات در 3,653 و فرماندار اندرو کومو گفت: نگه داشتن آن مکان عاری از این بیماری است “عملا غیر ممکن است.”

جزئیات: ارشد مراکز سعی کنید به نگه داشتن ساکنان شاد و محافظت از آنها را از Covid-19

Incalzi گفت: آنها همچنین متوجه شدند که این ویروس ممکن است گسترش به سرعت بیشتر در مراکز بدون متخصص در مراقبت از سالمندان و یا تنها با یک پزشک عمومی مسئول است. “هنگامی که یک خانه سالمندان است و به طور مستقیم توسط یک متخصص امراض دوران پیری وجود دارد کمتر خطر گسترش عفونت,” او گفت:. “بسیاری از افراد مسن بودند در سلامت خوب قبل از مرگ از COVID,” او گفت:.

Jesús Cubero رئيس جمهور از انجمن اسپانیایی از ارشد مراقبت خانه Aeste شکایت کرده است که عدم وجود تجهیزات حفاظتی مشکل بود در اوایل روز است. او اضافه کرد که اسپانیا 5,400 یا, بنابراین مراقبت از سالمند امکانات — 75% خصوصی و 25% عمومی اجرا — آنهایی که بزرگتر اغلب شانس بهتر است.

“بزرگترین مشکلات در شرکت های کوچک و کسانی که در اجرای سازه های مذهبی که کمتر حرفه ای به عنوان آنها تا به حال تعداد زیادی از داوطلبان است که به طور معمول خوب,” او گفت: MarketWatch. “اما با شرکت های بزرگ شما می توانید مدیریت با کارگران رفتن از یک مکان به مکان دیگر. اگر شما تعداد زیادی از کارگران شما می توانید مدیریت بهتر است.”

یک شکایت از سالمندان پزشکان این بود که چند بيمار 80 ساله یا مسن تر بودند بستری در ICU در مقایسه با بیماران جوانتر و از آنها خواسته اند که دولت به تلاش برای تجهیز خانه های مراقبت بهتر برای مقابله با موج بعدی از ویروس.

در ایتالیا یک گام بزرگ به سوی تلاش برای آماده شدن برای آینده شیوع گرفته شده در دستور Incalzi و همکاران خود را از طریق GeroCovid مشاهدهای مطالعه رجیستری الکترونیکی از 60 خانه های سالمندان در ایتالیا و بيماران مبتلا است.

“از این, شما می دانید که شیوه های واقعا مهم و نیاز به اجرا به کاهش خطر” از coronavirus در میان سالمندان دکتر سوزانا Del Signore, مدیر عامل و بنیانگذار BlueCompanion که طراحی رجیستری گفت MarketWatch. “همه این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد ببینید که چگونه افراد مسن را تحت تاثیر قرار می گیرد.”

او گفت: در این بررسی که آغاز شد مارس 25, باید آماده نوامبر با درس های آموخته شده شاید فقط در زمان برای موج دوم این بیماری همه گیر است که برخی هشدار داد در حال حاضر در حال آمدن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net