Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن, امریکا, جشن روز استقلال آخر هفته در میان COVID-19 افزایش

چهارم جولای آخر هفته جشن گرفتند پیچ در پیچ پایین پنج شنبه بعد از یک روز شلوغ سواحل و یک شب آتش بازی است که جمعیت زیادی را به خود جلب کرد و باعث ترس از یکی دیگر از افزایش در COVID-19 موارد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبانی یک “سلام به امریکا” روز شنبه در واشنگتن که شامل یک صفحه نمایش آتش بازی در نشنال مال در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن جمعیت که COVID-19 درمان یا واکسن خواهد بود توسعه یافته “و قبل از پایان سال است.”

در فلوریدا در حالی که بسیاری از سواحل بسته شد دیگر بسته بندی شده بودند با خورشید پرستان. در سنت پیت ساحل در خلیج مکزیک فضاهای پارکینگ کمیاب شد و صدها خوشه در زیر چتر و در cabanas بر روی شن و ماسه.

نیوجرسی سواحل و قمار و پارک های تفریحی و پارک های آب بازگشایی شد پیش از تعطیلات آخر هفته. در کنار دریا ارتفاع چند نفر از مردم با پوشیدن ماسک یا اجتماعی رعایت فاصله در روز شنبه. آماندا Vourtis, 27 بود صرف چهارم جولای با یک دوست در قصبه جهان معروف مرور. Vourtis, 27 انجام ضد عفونی کننده دست و ماسک در کیسه های ساحل.

“من خود من احتیاطی” Vourtis گفت. “من فکر می کنم همه آگاه است. من امیدوارم که هر کسی همان است که من انجام و اقدامات احتیاطی برای خود.”

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • سازمان بهداشت جهانی گفت: کشورهای عضو گزارش شده بیش از 212,000 جدید تایید موارد COVID-19 روز شنبه, بالاترین تنها روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر.
  • موارد در تگزاس و فلوریدا به آمار رکورد دوباره در روز شنبه. تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی گزارش شده 8,076 جدید COVID-19 موارد شنبه, مارک اولین بار در تگزاس عبور 8,000 آستانه برای موارد جدید در یک روز. و فلوریدا گزارش 11,458 موارد جدیدی از کروناویروس شنبه نیز یک رکورد جدید ترین موارد در یک روز.

📈امروز آمار: ایالات متحده ثبت شده 45,283 موارد جدید از coronavirus خوراکی رگه هایی از روز با بیش از 50 ، 000 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. روزانه مرگ و میر بود و 242. آن را بلافاصله روشن نیست چه تاثیر تعطیلات در حال جمع آوری بالغ. ایالات متحده دیده می شود بیش از 2.8 میلیون مورد تأیید و بیش از 129,000 مرگ و میر. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 11.2 میلیون نفر و بیش از 530,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: آمریکایی کالج ها و دانشگاه ها ارائه پتری دیش شرایط برای کوروناویروس. برای نزدیک به 20 میلیون دانشجویان دانشگاه و همچنین به عنوان پدر و مادر و استادان عدم اطمینان از آنچه پردیس زندگی خواهد بود در پاییز می تواند طاقت فرسا. برخی از مدارس را راه اندازی پیچیده تست برنامه; دیگران در حال برنامه ریزی برای حفظ کلاس های آنلاین.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی های شارژ برای روز استقلال جشن های تعطیلات آخر هفته

در حالی که بسیاری از فرمانداران و شهرداران خواست ساکنان خانه بمانند این آخر هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتم جلو با یک سخنرانی در کوه راشمور در داکوتای جنوبی روز جمعه و یک شب از ادای احترام و آتش بازی شنبه در نشنال مال در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی هدفمند کسانی که از او حمایت و هیچ اشاره ای به همه گیر غم انگیز مرگ و میر. Pat Lee فوقانی دوبلین, پنسیلوانیا, مؤمن. لی و دو, دوستان, هیچ کدام با پوشیدن ماسک های جمع آوری شده در نزدیکی این رویداد در واشنگتن است.

“POTUS گفت: این امر از بین برود” لی گفت: از همه گیر با استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده است. “ماسک من فکر می کنم مثل یک جعل است.”

کالیفرنیا می فرستد ‘اعتصاب تیم برای به اجرا درآوردن قوانین COVID

حدود 200 بازرسان دولتی دامن زد در سراسر کالیفرنیا بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به اجرای دستورات بهداشتی مربوط به کروناویروس از جمله حدود 100 از الکل نوشیدنی کنترل آژانس و بقیه از بخش ایمنی و بهداشت شغلی و دیگر دولت مجوز اشخاص است. آنها بخشی از جدید “اعتصاب تیم” از 10 سازمان های دولتی است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز چهارشنبه گفت تمرکز بر استان ها با بیشترین محدودیت.

تیم های ساخته شده 142 “تماس با ما” با کسب و کار در روز پنج شنبه اول خود را بعد از عمل, دولت, دفتر خدمات اورژانس گفت. آنها صادر هفت استناد: دو در Kern County, سه در لس آنجلس و دو در شهرستان سانتا کلارا.

“ما خواهد بود رفتن به طور مستقیم به کسانی که انگشت شست خود را بینی در بهداشت عمومی و ایمنی” OES سخنگوی برایان فرگوسن گفته آسوشیتد پرس.

– ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرا

پلیس: حمله به اتهامات maskless که سرفه در زنان 2

بازداشت یک زن 59 ساله در تهدید و حمله به اتهامات پس از یک اختلال بیش پوشیدن ماسک صورت در ماساچوست رستوران. ادوارد مک گوایر تبدیل خود را به پلیس روز شنبه یک روز پس از حادثه است. مک گوایر متهم سرفه در چهره دو زن به مشتریان از رستوران و گفت او امیدوار است آنها COVID-19. او همچنین متهم است که از رانندگی خطرناک در رستوران, پارکینگ, تهدید امنیت مردم خارج از منزل ناهار خوری.

این حادثه رخ داده است دوشنبه شب پس از کارکنان رستوران خواسته مک گوایر به پوشیدن ماسک. کارگران پلیس گفت که مک گوایر شروع به فریاد و جیغ در کارکنان و رفت تا به دو زنان و سرفه در آنها گفت که او امیدوار است آنها مریض شدم. او پس از آن که گفته شد در وسیله نقلیه خود را و سوار در یک دایره در اطراف پارکینگ موجب ترس بیرون شام.

– غنی Harbert پیر مستعمره یادبود

آنچه که ما در حال خواندن

  • می توانید از فروشگاه ها و رستوران ها نیاز به ماسک? پاسخ این است که بله. ما به عنوان خوانده شده پرسش و پاسخ
  • “این هیچ شوخی است’: مرد درگذشت coronavirus روز پس از گفت او با ابراز تاسف از حضور در یک پارتی
  • ‘یک ماسک است نه یک نماد’: سه رستوران موضع در میان همه گیر

90 درصد از آریزونا تخت ICU در استفاده از

آریزونا گزارش 2,695 جدید COVID-19 مورد و 17 اضافی مرگ و میر در روز شنبه با توجه به داده ها از Arizona Department of Health Services. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها و با استفاده از تخت ICU دوباره پرونده را شکست جمعه. شنبه داشبورد نشان می دهد 85 درصد از زمان بستری تخت و 90 درصد از تخت ICU در استفاده بودند که شامل افراد تحت درمان COVID-19 و دیگر بیماران است.

آریزونا یکی از بدترین نقاط داغ در کشور برای COVID-19. این بیماری گسترده است و مقامات بهداشتی توجه مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و پوشیدن ماسک ، معاون رئیس جمهور مایک پنس که بازدید آریزونا در روز چهارشنبه گفت: “استقرار صدها نفر از پرسنل پزشکی برای کمک به دولت است.

– BrieAnna J. فرانک, Arizona Republic

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de