Coronavirus به روز رسانی: مجله پزشکی معتبر انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن; قطعات نیویورک برای باز کردن; CDC منتشر (کوتاه) بازگشایی راهنمایی

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر مدتها در انتظار راهنمایی در مورد چگونگی کسب و کار و مدارس و دیگر موسسات باید در مورد بازگشایی با خیال راحت برای جلوگیری از گسترش coronavirus به عنوان متحده آسانسور stay-at-home سفارشات.

شش یک صفحه اسناد و مدارک هر چند بسیار کوتاه تر و مفصل تر از دیگران است که CDC توسعه و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته, گزارش های رسانه ها می گویند.

در ضمن جمعه ها را ببینید قطعات نیویورک, کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده مجاز به بازگشایی اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به شهروندان هشدار داد محتاط باقی می ماند. “مرحله به مرحله بازگشایی معنا نیست مشکل رفته دور” کومو گفت. “به دنبال اطلاعات به دنبال علم به دنبال حقایق دنبال معیارهای.”

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون. وجود دارد تقریبا 86,000 مرگ و میر و 1.4 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 302,000 مردم و آلوده بیش از 4.4 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از مهم ترین تحولات اخیر:

 • انگلیسی مجله پزشکی لانست منتشر شده سرمقاله خود خواستار یک رئیس جمهور را در سال 2021 که “را درک خواهد کرد که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی.”
 • خانه مجموعه برای رای دادن در یک تاریخی از 3 تریلیون محرک پیشنهاد که شامل بیشتر $1,200 چک, اما این لایحه است که به احتمال زیاد برای دریافت یک خنک پذیرایی از مجلس سنا.
 • Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید — که یکی از دلایلی است که رئیس جمهور ندارد.
 • Wisconsinites در حال تلاش برای درک آنچه در زندگی روزمره قرار است به مانند هم اکنون که دادگاه عالی ایالت را حذف کرده است فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید. به نظر می رسد مانند قوانین تنظیم خواهد شد توسط شهرستان و مقامات شهرستان.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد جمعه: مدرسه آنلاین سخت است. اما اگر شما هنوز هم یادگیری به صحبت می کنند زبان انگلیسی ؟

برخی از خبر خوب: سیلویا Goldsholl است 108 و او زندگی می کردند از طریق آنفلوآنزای اسپانیایی. او ممکن است ملت قدیمی ترین COVID-19 بازمانده ،

از ما editor-in-chief: نمی sugarcoat اخبار. حقیقت را بگویید. همین حالا بیش از اطمینان. درس برای کسانی که پیشرو در coronavirus.

میچ مک کانل: من “اشتباه” می گویند اوباما در سمت چپ هیچ بیماری همه گیر طرح

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل صادر کرده است نادر mea culpa گفت که او به اشتباه متهم به دولت اوباما نمی روم یک طرح برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد چگونه به مقابله با یک بیماری همه گیر.

“من اشتباه بود” مک کانل گفت: فاکس نیوز در روز پنج شنبه. “آنها را پشت سر بگذارید یک طرح. من به وضوح ساخته شده یک اشتباه در این زمینه است.”

مک کانل با اشاره به سخنان او دوشنبه به مغلوب ساختن پیشی جستن دختر در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک کمپین انتخاب مجدد livestream. با اشاره به کروناویروس بحران گفت: لارا تهمت که دولت اوباما “را ترک نمی کند هر نوع برنامه بازی برای چیزی شبیه به این.”

– Ledyard پادشاه

مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا به بازگشایی بخشی از شنبه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه را بازگشایی شنبه تقریبا دو ماه پس از آن بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما وجود خواهد داشت برخی از تغییرات: این BYOT – خود را با حوله به عنوان وجود خواهد داشت هیچ حوله سرویس. جوانه-y رشته شناور خطوط و دیگر اسباب بازی استخر ممنوع خواهد شد. همچنین خانه اصلی تنیس آبگرم سالن و اتاق های قفل بسته باقی خواهد ماند.

– Shannon Donnelly

اجتماعی فاصله کاهش یافته است به طور قابل توجهی در ایالات متحده می یابد نظرسنجی

بیشتر آمریکایی ها در حال ترک خانه های خود را از هر نقطه در هفته.

تعدادی از آمریکایی ها که می گویند آنها اجتماعی فاصله میان ملت coronavirus همه گیر – اگر چه هنوز هم اکثریت کاهش یافته است 17 درصد از اواخر مارس به عنوان چند متحده به پایان رسید stay-at-home سفارشات با توجه به جدید گالوپ نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

اما رها نیست فقط از افرادی که زندگی می کنند در کشورهای که در آن آنها در حال حاضر می توانید ناهار خوردن در رستوران, دریافت کوتاهی مو در آرایشگاه و یا بازدید از پارک. بیشتر مردم در ایالات متحده است که هنوز اقامت در خانه محدودیت نیز دیگر اجتماعی فاصله.

پنجاه و هشت درصد از آمریکایی ها گفت: آنها هر دو به طور کامل (17%) یا بیشتر (41%) جدا خود, این, نظرسنجی, پیدا, پایین, از بالا از 75% که گفت: آنها بین 30 مارس و آوریل 4 و 68% که گفته بودند مارس 20-26.

اما یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی منتشر شد جمعه متوجه شد که تقریبا 70 درصد از آمریکایی ها که دارای فرزندان زیر 18 سال که به طور معمول رفتن به مدرسه در حال حاضر مایل به ارسال آنها را به عقب. این نظرسنجی همچنین نشان داد تقریبا 3 در 4 آمریکایی ها معتقدند که کمبود coronavirus آزمون در دسترس در ایالات متحده آمریکا

– جوی پادگان

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

 • آخرین میدان نبرد سیاسی: مردم خشمگین هستند بیش از 2020 مراسم فارغ التحصیلی.
 • بزرگترین نسل جان سالم به در رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم اما کسانی که در سمت چپ مبارزه مرگبار دشمن: coronavirus.
 • او رفت از دست رفته از خانه سالمندان بارها و بارها. سپس او آزمایش مثبت برای coronavirus.
 • امریکا زنجیره غذایی: داوطلبان خطر زندگی خود را برای ارائه مواد غذایی به نیازمندان
 • خرید غوطه: سرمایه گذاران فردی خوشبین باقی می ماند.

CDC نسخه تصمیم ابزار’ به راهنمای reopenings

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد پنج شنبه شش یک صفحه اسناد و مدارک برای کمک به راهنمای مدارس و رستوران ها و توده های حمل و نقل و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی با خیال راحت در حالی که حفاظت در برابر گسترش ویروس.

شش صفحات شامل جزئیات چگونه برای مدارس برنامه های مراقبت از کودکان, اردوگاه, رستوران ها و کافه ها, mas حمل و نقل و محل های کار باید بازگشایی شده است.

تمام اسناد و مدارک نیاز به این موسسات مطابق با محلی مقامات بهداشتی’ سفارشات و قادر به محافظت از خطر بالاتر کارکنان. مدارس و مهد کودک ها و اردوگاه ها نیاز به غربالگری کودکان و کارکنان برای علائم و سابقه قرار گرفتن در معرض.

آسوشیتد پرس گزارش داد که شش اسناد و مدارک بسیار کوتاه تر از گسترده تر بازگشایی دستورالعمل که سی دی آماده کرده بود اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تعویق افتاد. آن اسناد به کسب و کار و دیگر موسسات دستورالعمل های دقیق تر AP گزارش شده است.

لانست سرمقاله انفجار تهمت تماس برای رئیس جمهور نیست هدایت ‘سیاست های حزبی’

انگلیسی مجله پزشکی لانست منتشر شده سرمقاله انفجار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که همچنین فراخوانی برای یک رئیس جمهور را در سال 2021 که “را درک خواهد کرد که بهداشت عمومی باید هدایت شود سیاست های حزبی.”

مجله پزشکی معتبر نوشته در سرمقاله به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اشتباهات در روز های اولیه این ویروس در ایالات متحده, اما این ماه از کاهش بودجه و سازگار تضعیف آژانس کارشناسان بهداشت و درمان با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر تضعیف CDC پاسخ.

“شکی وجود ندارد که CDC ساخته شده است که اشتباهات … اما مجازات این سازمان با به حاشیه راندن و hobbling آن است و نه راه حل” مجله نوشت.

Ivanka Trump می پوشد یک ماسک داخل کاخ سفید و “هر کس حق دارد دستور به انجام این کار و همچنین’

Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید و یکی از دلایل رئیس جمهور را ندارد. “وجود دارد روش های مختلف آن را به عنوان مربوط به تعامل با رئیس جمهور” Ivanka Trump گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه زمانی که خواسته در مورد انتقاد از پدر دریافت کرده است برای کاهش به پوشیدن ماسک ،

رئیس جمهور “است که در آزمایش روزانه – همه کسانی که در تماس با او در حال آزمایش روزانه” او در مصاحبه ای گفت:. “هیچ کس در مجاورت نزدیک به او نیست که با پوشیدن ماسک. من همیشه یک ماسک زمانی که من با رئیس جمهور است و هر کس دستور به انجام این کار نیز هست.”

هفته گذشته کاخ سفید اجرا جدید اقدامات ایمنی پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus و سه نفر از اعضای coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه پس از حضور در جلسات با یکی از اعضای هیات مبتلا به این ویروس است.

– دیوید جکسون و کورتنی سوبرامانیان

کانون ما COVID-19 شیوع ایالت نیویورک به آغاز بازگشایی

بخش هایی از ایالت نیویورک است که ایالات متحده در کانون coronavirus شیوع آغاز خواهد شد بازگشایی جمعه — از جمله طیف گسترده ای از کسب و کار از ساخت و ساز و ساخت زمین تنیس و رانندگی در تئاتر.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دریاچه انگشت, جنوب, ردیف, Mohawk Valley و شمال کشور مناطق غربی و شمال ایالت نیویورک ملاقات هفت معیارهای مهم از جمله کاهش بستری شدن در بیمارستان و ramped تا تست ظرفیت. هنوز شهر نیویورک است و نه در میان مناطق آماده برای بازگشایی شده است. دولت stay-در-خانه سفارش خود باقی خواهد ماند و حداقل از طریق ژوئن 13 به عنوان مناطق خود را به دیدار با بازگشایی معیارهای.

“این یک بحران و یکی از دردناک اما ما در حال بیرون آمدن از طرف دیگر” کومو گفت. “این گام بزرگ بعدی در این سفر تاریخی.”

کنگره: شرکت های هواپیمایی باید ترک صندلی خالی در هواپیما برای ترویج اجتماعی فاصله

رئیس مجلس کمیته حمل و نقل نامیده می شود در خطوط هوایی روز شنبه به طور چشمگیری کاهش تعداد کرسی های آنها را در هواپیما به ترویج اجتماعی فاصله.

تشکر. پیتر DeFazio گفت که او بازیگری بعد از دیدن یک توییتی عکس از یک پزشک در ایالات پرواز هواپیمایی از نیوآرک نیوجرسی به سان فرانسیسکو نشان داد که مسافران در هر صندلی. دکتر اتان ویس’ توییتهایی گفت: مسافران از جمله یک گروه از 25 همکار سلامت کارگران مثل خودش که مراقبت از coronavirus بیماران در نیویورک شد “شوکه” و “ترس” در نزد یک بوئینگ 737.

“من خواهد بود بیش از حد, اگر من در مورد به صرف پنج ساعت بعد مهر و موم شده در یک لوله با 184 مسافر همه نشسته اینچ از یکدیگر و هر تعداد از آنها می تواند حامل COVID-19” نوشت DeFazio یک دموکرات از اورگان در نامه به دو گروه صنعت هواپیمایی برای امریکا و هوایی ملی حامل انجمن.

بسیاری از شرکت های هواپیمایی می گویند که آنها شده اند به طور داوطلبانه ترک وسط صندلی خالی در پروازها به منظور ترویج اجتماعی فاصله.

– کریس Woodyard و سحر Gilbertson

Coronavirus می تواند قرارداد را از طریق چشم

بیشتر آمریکایی ها با استفاده از پارچه پوشش برای محافظت از خود بینی و دهان در تلاش برای بلانت گسترش coronavirus اما چشم — باور به یک عفونت ممکن است مسیر — معمولا باقی می ماند باز به هوا. این است که چگونه با مشخصات بالا متخصص بیماری های عفونی معتقد است او گرفتار این ویروس.

Virologist و NBC نویسندگان جوزف نمایشگاه می گوید: او به احتمال زیاد آلوده از طریق چشم خود را در حالی که در شلوغ, هواپیما, پرواز, نمایشگاه گفت: امروز نشان می دهد. او گفت که او در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی او توصیه می کند دیگران را از جمله پوشیدن ماسک.

هنوز روز بعد او شروع به ارائه علائم COVID-19 و به زودی نیاز به بستری است. “شما هنوز هم می توانید این ویروس را از طریق چشم خود را … این بهترین حدس می زنم من باید از احتمالا چگونه من آن را” منصفانه گفت. او همچنین گفت که او انتظار دارد که او به زودی مرخص خواهد شد.

کارشناسان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز یکشنبه در حالی که داستان بر یک خطر است که مردم باید به طور جدی در طول یک بیماری همه گیر آن یکی نیست که باید بی درنگ و وحشت ،

– Joel شانون

یکی در چهار رستوران ممکن است تعطیل دائم

یکی از قابل توجه ترین در دراز مدت قربانیان COVID-19 بحران ممکن است در رستوران ها با 25 درصد از آنها به احتمال زیاد سازندگان: برای خوب است. که هوا از خدمات رزرو OpenTable که رزرو در روز چهارشنبه منقبض شده بود و 95 درصد نسبت به مارس 13 سال گذشته بلومبرگ گزارش داد.

انجمن ملی رستوران گفت: اعضای خود را از دست داده و حدود 30 میلیارد دلار در ماه مارس و 50 میلیارد دلار در ماه آوریل است. در هفته گذشته تنها چند رستوران اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد دوباره باز از جمله بوفه های زنجیره ای شیرین گوجه فرنگی/Souplantation جن کوره در شیکاگو و 32 ساله Ristorante Franchino در سان فرانسیسکو.

– Jefferson, گراهام

جهانی مرگ و میر تصویب 300,000 و شمارش

عبور از 300,000 علامت در جهانی مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز پنج شنبه به عنوان یکی دیگر از گریم یادآوری از آسیب زیادی وارد شده توسط ویروس با آمریکا درست در وسط این بیماری همه گیر.

هیچ کشوری رویکردهای حتی نیمی از 85 ، 000 به علاوه زندگی در ایالات متحده از دست داده است. این رقم نشان دهنده حدود 28 درصد از جمعیت کل حتی اگر جمعیت آمریکا باعث می شود تا تنها 4.3 درصد از بازار جهانی ،

بعد در مرگ و میر لیست بریتانیا با بیش از 33 ، 000. جمعیت بریتانیا از 67 میلیون است که حدود 20 درصد از ایالات متحده را 330 میلیون, بنابراین به انگلیسی, نرخ مرگ و میر قابل توجهی بالاتر از آمریکا است.

ساحل نیوجرسی “است که در آن خاطرات ساخته می شوند’ به باز آخر هفته روز یادبود

نیوجرسی سواحل می تواند بازگشایی توسط آخر هفته روز یادبود اما با قوانین در جایی که نیاز به beachgoers به گسترش خود چتر و صندلی بیش از حد معمول است. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: شهرها که باز خود را در سواحل boardwalks و lakefronts باید با پیروی اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت ظرفیت است. بیش از 15000 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در نیوجرسی تا کنون دوم بالاترین مجموع پشت, New York.

“ساحل نیوجرسی پس از همه این است که در آن خاطرات ساخته می شوند” مورفی گفت. “آخرین چیزی که هر یک از ما می خواست تابستانی پایین ساحل به یک حافظه است.”

– Stacey Barchenger

خلاف کاران اروپا و آمریکا سخت ترین زمستان در تاریخ مدرن’

درمان است که می گوید او ناعادلانه اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی روز پنجشنبه گفت که اگر آمریکا نیست منظور توسعه یک طرح برای رسیدگی به موج دوم ویروس در این کشور را تجربه کنند “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن است.”

ریک روشن بود که حذف شده ماه گذشته از سمت خود به عنوان مدیر HHS’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار, شهادت, قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته که این کشور ممکن است عجله بیش از حد به سرعت بر روی یک واکسن قبل از ارزیابی کامل ساخته شده است اثر بخشی و ایمنی آن. 12-به-18-ماه برنامه ریزی به منظور توسعه یک نیاز همه چیز را به کاملا, او گفت:.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا,” او اضافه شده است.

– مورین Groppe و ویلیام Cummings

بیشتر COVID-19 سرفصل های از ایالات متحده آمریکا امروز

 • پرورش و مراقبت از نوجوانان و مرگ تردید به گروه خانه شیوع: کسی که به دنبال این کودکان ؟
 • Coronavirus Q&A: به عنوان کسب و کار بازگشایی چه حقوق کارگران?
 • پارک ملی reopenings: گراند کانیون است که مجموعه ای به بازگشایی جمعه با برخی از محدودیت.
 • نادر بیماری التهابی: آنچه والدین باید در مورد جدید COVID-بیماری های مرتبط با تاثیر بر کودکان است.
 • چه بازگشایی در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی میان شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de