Coronavirus به روز رسانی: پایتخت کشور بی میلی میزبانی آتش باش; Pfizer امیدوار به ارائه 100 میلیون دوز واکسن تا پایان سال

دارویی غول Pfizer گزارش دلگرم نتایج اولیه روز شنبه برای یک واکسن با هدف قرار دادن SARS-CoV-2 ویروس پشت COVID-19 و گفت که اگر همه به خوبی می رود از آن می تواند تولید تا 100 میلیون دوز تا پایان سال.

تشویق اخبار می آید که ایالات متحده coronavirus موارد صعودی و با چند متحده گزارش جدید روزانه سوابق و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که جهانی همه گیر است “بالا بردن سرعت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, دولت, مصمم, پرده برداری از برنامه چهارم جولای آتش بازی پر زرق و برق در بازار ملی یک رویداد سالانه است که به طور معمول به تساوی صدها نفر از هزاران نفر از مردم. دیگران بودند بیشتر ساکت با کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برنامه ریزی برای اعلام “تهاجمی” coronavirus محدودیت بعد شنبه.

تگزاس که مجموعه ای جدید علائم برای موارد مثبت و بستری شدن در بیمارستان را تعطیل میله های زندان. بنابراین آریزونا در حالی که در فلوریدا ممنوع مصرف الکل در آنها. کاخ سفید نیروی کار رهبر معاون رئیس جمهور مایک پنس در ملاقات با مقامات آریزونا شنبه در میان است که دولت افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان.

در اینجا برخی از پیشرفت های عمده ای:

  • شش ماه به این کشور نبرد با coronavirus پزشکان و پرستاران هنوز هم در صورت کمبود منابع. نزدیک به 45 درصد از افراد مورد بررسی توسط انجمن پرستاران آمریکا گفت: آنها با تجربه, دنده محافظ کمبود اواخر به عنوان مه 31. تقریبا 80% گفت: کارفرمایان خود را تشویق و یا آنها را ملزم به استفاده مجدد از تجهیزات یکبار مصرف.
  • جدید کروناویروس عفونت می تواند به افزایش 100,000 یک روز اگر ملت دریافت نمی کند آن افزایش موارد تحت کنترل Dr. Anthony Fauci گفت: کنگره در روز سه شنبه. “ما نیاز به مقابله با آن را به سرعت” او شهادت دادند. “این می تواند بسیار بد است.”
  • ورزشگاه در آریزونا و میشیگان در حال هجوم سفارشات به دوباره. یک ورزشگاه اتحاد واصل طرح دعوی در دادگاه خواستار نظم “خودسرانه و غیر منطقی است.”
  • آمریکایی ها اجازه داده نخواهد شد برای سفر به کشورهای اتحادیه اروپا زمانی که بلوک باز می شود برای بازدید کنندگان بین المللی در جولای 1, شورای اروپا اعلام کرد.
  • بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در 12 ایالت و حدود 130 شهرستان “نقاط داغ” CDC رئیس می گوید. دیدن یک لیست است که کشورهای در حال توقف بازگشایی برنامه های در اینجا.

📈امروز آمار: وجود 44,766 جدید مورد تایید در سراسر کشور روز شنبه با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دیگر رسانه ها برگه قرار دادن صورت حساب به عنوان بالا به عنوان 48,000 خواهد بود که یک رکورد روزانه بالغ. در سطح جهان وجود داشته است بیش از 10.5 میلیون نفر و 512,000 مرگ و میر. در ایالات متحده موارد پیشی گرفته اند 2.6 میلیون با بیش از 127,400 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: در حالی که CDC می گوید در صورت سپر باید نمی توان به جای یک ماسک پارچه بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آنها برای حفاظت اضافی. در اینجا که در آن شما می توانید آنها را خرید.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

سی برای دیدن آتش بازی آبی فرشتگان در چهارم; شهردار جشن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump میزبان یک سلام به آمریکا در روز استقلال در اعتراض واشنگتن دی سی شهردار. این رویداد خواهد شد از ویژگی های پلها توسط Air Force Thunderbirds و سرمه فرشتگان و یک صفحه نمایش آتش بازی است که سالانه تساوی صدها نفر از هزاران نفر از تماشاگران. بازار ملی و مناطق اطراف آن باز باقی خواهد ماند و برای عموم در دسترس برای نخست مشاهده, وزارت کشور گفت.

شهردار موریل Bowser اما خواست ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از دامن زدن به گسترش COVID-19 است که دیده می شود افزایش موارد در روز های اخیر.

“ما ابلاغ به (داخلی) که ما فراموش نمی کنم این است که در همراهی با بهترین CDC و وزارت بهداشت هدایت” Bowser خود گفت. “اما این رویداد برگزار خواهد شد به طور کامل در اموال فدرال.”

کوه راشمور میزبان جشن منهای اجتماعی فاصله

داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem گفت: با وجود کارشناسان بهداشت’ نگرانی در مورد یک گردهمایی بزرگ در میان coronavirus همه گیر مردم خواهد بود “نمی توان اجتماعی فاصله” در طول 3 ژوئیه جشن در کوه راشمور که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت خواهد کرد. ماسک رایگان ارائه خواهد شد به کسانی که انتخاب می کنید را می پوشند اما مردم نگران اجتماعی فاصله باید اقامت خانه Noem گفت.

“در داکوتای جنوبی ما گفته ایم مردم را به تمرکز بر مسئولیت شخصی” Noem گفت: فردا نیوز, میزبان, Laura Ingraham. “هر یک از آنها از این فرصت برای تصمیم گیری است که آنها راحت هستید. ما خواهد بود با جشن استقلال آمریکا.”

ویلیام Cummings

شرکت گزارش می گوید این می تواند 100 میلیون دوز واکسن تا پایان سال

دارویی غول Pfizer گزارش دلگرم نتایج اولیه روز شنبه برای اولین بار از چهار واکسن هدف قرار دادن SARS-CoV-2 ویروس پشت های جهانی و همه گیر. بخش اولیه از مطالعه شامل 45 بزرگسالان سنین 18 تا 55. فایزر همکاری با شرکت آلمانی BioNTech گفت که اگر این مطالعات موفق هستند و واکسن نامزد دریافت تصویب قانونی این شرکت انتظار می رود به تولید 100 میلیون دوز تا پایان سال 2020 است. این شماره می تواند بالون به بیش از 1.2 میلیارد دوز در پایان 2021.

“ما باید مثبت اولیه topline یافته” گفت: Kathrin یانسن از واکسن توسعه در Pfizer. “رویکرد ما به این هدف با بیشترین ضرورت است.”

بیش از یک دوجین واکسن داوطلبان در تست انسان در سراسر جهان با چندین آماده برای شروع بزرگ در آخرین مرحله مطالعات است.

جایی که ما در مسابقه برای یک واکسن? ما یک سوم از راه وجود دارد, کارشناسان می گویند

که رهبر: ‘بدترین است’

جهانی و همه گیر است که در حال گسترش است و “حتی به نزدیک بودن بیش از” رهبر سازمان بهداشت جهانی می گوید. Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: جداسازی, تست, ردیابی و قرنطينه تنها راه باقی مانده برای کاهش این معضل تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است. او هشدار داد که “بدترین هنوز برای آمدن” نامیده می شود و برای بیشتر انعطاف پذیری و صبر و شکیبایی و فروتنی و سخاوت در ماه های آینده.

“همه ما می خواهیم این را به بیش از,” او گفت:. “ما می خواهید برای دریافت با ما زندگی می کند. اما این واقعیت سخت است این است که حتی به نزدیک بودن بیش از. اگر چه بسیاری از کشورها را ساخته اند برخی از پیشرفت این بیماری همه گیر است که در واقع بالا بردن سرعت.”

‘تجمع’ می تواند به شدت افزایش تست ظرفیت

مقامات بهداشت عمومی می گویند یک “تجمع” رویکرد برای coronavirus تست می تواند به طور چشمگیری افزایش متحده غربالگری ظرفیت با ترکیب تست نمونه ها در دسته های به جای در حال اجرا آنها را یکی یکی. اگر این دسته می آیند تا منفی آزمون های فردی مورد نیاز نیست. اما مثبت به معنی آزمایش هر فرد نمونه است. غذا و دارو دستورالعمل صادر شده برای آزمون سازندگان دو هفته پیش است اما نه تایید پروتکل تا پروتکل های تست شده برای دقت و صحت.

تایید FDA می تواند کمک به کشش آزمایشگاه تامین کاهش هزینه ها و گسترش آزمایش به میلیون ها آمریکایی های بیشتری. دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ می گوید: تجمع “آیا ما توانایی رفتن از یک نیم میلیون آزمون در هر روز به طور بالقوه 5 میلیون نفر تست شده در هر روز”.

شرکت های اضافه 2.4 میلیون شغل به عنوان اقتصاد ری استارت میان عدم قطعیت

شرکت های ایالات متحده اضافه شده نزدیک به 2.4 میلیون شغل در ماه ژوئن به عنوان اقتصاد تلاش برای بازیابی میان بی امان همه گیر با توجه به بررسی. حقوق و دستمزد شرکت ADP گفت که کسب و کارهای کوچک گزارش بزرگترین افزایش, اضافه کردن 937,000 شغل. هنوز اقتصاد آمریکا تحت فشار در میان جدید سنبله در موارد سراسر جنوب و غرب است. روز پنج شنبه دولت را انتشار مشاغل آمار و ارقام در ماه ژوئن پیش بینی شده نشان می دهد که کارفرمایان اضافه شده 3 میلیون شغل و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 12.3 درصد. که می خواهد یک نقطه از, ممکن است, اگر چه هر دو نرخ در میان بالاترین پس از رکود بزرگ.

‘استطاعت بحران’: بیماری همه گیر قرار می دهد فشار بر عرضه مسکن

مسکن موجودی کاهش یافته است 29 درصد از سال قبل از طریق هفتۀ منتهی به 20 ژوئن با توجه به Realtor.com. بیش از 40 درصد از خریداران که خریداری خانه خود را در طول همه گیر گزارش ورود به یک جنگ مناقصه در حداقل یک صفحه اصلی با توجه به داده های اخیر از باهوش املاک و مستغلات است که بررسی 1000 مالکان از 31 مه تا ژوئن 2 ساخته شده است که خرید خود را بین ماه های ژانویه و مارس.

خاویر ویوس مدیر تحقیقات اقتصادی برای Realtor.com گفت: نرخ وام مسکن کم ساخته شده اند خرید یک خانه جذاب – اگر شما می توانید پیدا کردن یکی. “تقاضای مسکن افزایش یافته است و فراتر از انتظارات” او گفت:. “هنگامی که شما ترکیب است که با سطوح پایین تاریخی از موجودی آن را یک طوفان کامل برای افزایش رقابت و قیمت بحران است.”

جسیکا مانتون

آنچه که ما در حال خواندن

  • Aeromexico: مکزیک میراث هواپیمایی فایل برای ورشکستگی امید به زنده ماندن بیماری همه گیر کوروناویروس
  • گلدمن ساکس: ملی ماسک دستور می تواند در کاهش عفونت ویروس و کمک به بهبود
  • ‘این است که جهنم’: پدر و مادر و بچه ها, نفرت, آموزش آنلاین, اما آنها می تواند بیشتر از آن

PPE کمبود هنوز هم مسئله به عنوان موارد افزایش

پزشکان و پرستاران هنوز هم در صورت کمبود منابع به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در سراسر کشور. نزدیک به 45 درصد از افراد مورد بررسی توسط انجمن پرستاران آمریکا گفت: آنها با تجربه, دنده محافظ کمبود اواخر به عنوان مه 31. تقریبا 80% گفت: کارفرمایان خود را تشویق و یا آنها را ملزم به استفاده مجدد از تجهیزات یکبار مصرف.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تجزیه و تحلیل ده ها تن از دولت گزارش و مصاحبه با بیش از 50 کارشناسان — از جمله مراقبت های بهداشتی مدیران معامله گران و قانونگذاران — در مورد PPE کمبود به خصوص ماسک یکبار مصرف که هزینه هر از چند سکه به یک دلار است.

“قدر و سرعت گسترش coronavirus فقط غرق در کل زنجیره تامین از A تا Z” گفت: Mike Crotty یک اوهایو متولد شانگهای نساجی کارگزار با بیش از 35 سال در کسب و کار. “این یک تیمارستان.”

Dinah Voyles Pulver, کتی Wedell و ارین منسفیلد

مایک پنس به بازدید فینیکس آریزونا به عنوان چنگ زدن با COVID-19 خروش

معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به ققنوس در چهار شنبه در ادامه سفر خود از کشور جدید کروناویروس نقاط در تلاش برای آرام کردن نگرانی در حال رشد است که رهبران در واشنگتن و آریزونا bungled خود را در پاسخ به بحران است. دکتر دبورا Birx یک عضو از کاخ سفید را coronavirus نیروی کار همراه پنس در سفر خود به 2020 میدان نبرد دولت است. در میان نگرانی ها در مورد گسترش ویروس در آریزونا پنس اوراق یک برنامه ریزی سفر به یوما و یک رویداد کمپین در توسان. پنس و Birx هستند برای مقابله با رژیم صهیونیستی است. mlb, مکان عمومی, مقامات بهداشت و سلامت, مراقبت از نمایندگان.

سفر به آریزونا شرح زیر است توقف خود را در دالاس در روز یکشنبه که در آن پنس که صندلی وظیفه نیروی, خوش بینانه صدا توجه داشته باشید در مورد جنگ به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. او به دنبال برای اطمینان از رهبران وجود دارد که آنها تا به حال “مشاور منابع و پشتیبانی به پاسخگویی به این لحظه است.”

ایوان Wingett سانچز آریزونا جمهوری

مستند رونق کودک ممکن است نوزاد مجسمه نیم تنه

پیش بینی یک نوزاد ممکن است رونق به عنوان زوج در سراسر کشور داشته اند فراوانی به تنهایی بار هم ممکن است به سینه در میان سنبله در کنترل تولد درخواست. دیجیتال درمانگاه بهداشت Nurx می گوید آنها دیده می شود افزایش 50 ٪ در بیمار جدید درخواست برای کنترل تولد و 40% افزایش در اورژانس پیشگیری از بارداری درخواست. این شرکت در خدمت بیش از 250.000 بیماران. شایان ذکر است: در یک مطالعه منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت می شود که زنان باردار ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19 در مقایسه با زنان غیر باردار.

“آیا به یک کودک برای اولین بار و یا یک کودک دیگر … این چیزی است که مردم احساس آن را به زمان برای کشف” گفت: Nurx سخنگوی آلیسون هافمن.

Adrianna رودریگز

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

Coronavirus تماشا کنید: ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا. و گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

چگونه می توانم شما را ایمن ماندن در پرواز در طول همه گیر? کارشناسان می گویند پرواز امن تر از آن بود که پیش از آن در COVID-19 همه گیر به دلیل هواپیمایی تغییرات اما مسافران می توانند از اقدامات احتیاطی بیش از حد. در اینجا چگونه است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de