Coronavirus به روز رسانی: لس آنجلس, فلوریدا, شهرستان نزدیک به سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته; هشدار ‘بدترین است’; 126K ما مرگ و میر

به عنوان coronavirus موارد صعود در آمریکا و سراسر جهان, سازمان جهانی بهداشت مدیر کل هشدار داد “بدترین است” و سران اتحادیه اروپا آماده بودند برای گسترش ممنوعیت آمریکایی مسافران برای حداقل دو هفته.

تنظیمات ساخته می شد برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری است. جکسون ویل فلوریدا که قرار است به میزبانی ایران با کنوانسیون است الزامی ماسک هر چند مشخص نیست که برای چه مدت. برادوی مراحل باقی خواهد ماند تیره از طریق 2020. و سواحل در لس آنجلس و چند شهرستان فلوریدا بسته خواهد شد برای چهارم جولای آخر هفته به عنوان موارد افزایش است.

همچنین یک شرکت دارویی را شیب دار قیمت برای remdesivir مواد مخدر است که در کوتاه زمان بازیابی به صورت شدید COVID-19 بيمار در حدود 31 درصد است رسم انتقاد.

برخی از خبر خوب ؟ ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص باقی می ماند “محتاطانه خوشبین” است که یک واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس تا پایان سال.

در اینجا مهم ترین تحولات روز:

  • در سراسر جهان coronavirus موارد پیشی گرفتن 10 میلیون در حالی که بیش از 504,000 در سراسر جهان فوت کرده اند از ویروس.
  • نشویل ساکنان ملزم به پوشیدن یک ماسک در همه زمان در مکان عمومی, از شنبه. شروع جمعه ساکنان که نقض منظور خواهد شد ذکر شده با یک کلاس C بزه.
  • ایالت نیویورک گزارش داد که پایین ترین تنها-روز coronavirus مرگ و میر – 5 – پس از 15 مارس رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

📈امروز آمار: از 9 p. m. EDT دوشنبه تعداد موارد تایید شده در سطح جهان بود و بیش از 10.2 میلیون و مرگ و میر در 504,345. وجود دارد بیش از 2.5 میلیون نفر در ایالات متحده و در بیش از 126,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: یک دیترویت زن کاهش یافته و همسرش در بیمارستان در شب 28 مارس. کمتر از 24 ساعت بعد یک دکتر به نام برای گفتن دنیس چندلر که شوهرش فوت کرد. چندلر در نهایت می شود پاسخ از یک پرستار را دیدم که شوهرش بمیرد.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

اورگان کانزاس آغاز خواهد شد نیاز به ماسک صورت در این هفته

اورگان و کانزاس آخرین متحده به مجموعه نیاز به ساکنان به پوشیدن ماسک صورت عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

شروع پنج شنبه, ماسک صورت در فضاهای عمومی مورد نیاز خواهد بود برای همه Oregonians Gov. کیت براون روز دوشنبه اعلام کرد. براون گفته شده است وجود دارد “نرخ هشدار دهنده” از موارد گسترش در مناطق شهری و روستایی شهرستان در ماه گذشته.

“آینده ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته یک نقطه بحرانی برای اورگان در این همه گیر و همه ما می تواند تفاوت” براون گفت: در انتشار اخبار. او گفت که او نمی خواهند به کسب و کار را در کشورهای دیگر انجام داده اند.

در کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی گفت که او موضوع را اجرایی موضوع نیاز به ماسک صورت در شروع جمعه. “شواهد نمی تواند واضح تر — با پوشیدن یک ماسک نه تنها امن است اما لازم است برای جلوگیری از shutdown” کلی به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

سفارش به مردم نیاز به پوشیدن ماسک در اطراف دیگران است. هدایت خاص صادر خواهد شد بعد از این هفته کلی گفت.

کانزاس مقامات بهداشتی گزارش داده اند بیش از 14,400 مورد تأیید و 270 کشته از بعد از ظهر دوشنبه. در اورگان بیش از 200 نفر کشته شده اند از ویروس و تقریبا 8,500 آزمایش مثبت است.

آتش بازی فروش پررونق با توجه به COVID-19

بعدی COVID-19 کمبود می تواند آتش بازی. با شهرستانها در سراسر کشور لغو نمایش عمومی این روز استقلال, فروش وسایل آتش بازی به عنوان پررونق بیشتر خانواده ها انتخاب کردن برای قرار دادن در خود را نشان می دهد.

“آتش بازی فروش شده اند و بی سابقه و قوی تر از همیشه در تاریخ از بودن من در این صنعت و در من شده است و در آن 50 سال گفت:” بروس Zoldan مدیر عامل شرکت اوهایو بر اساس فانتوم آتش بازی که در حدود 80 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و لوازم هزاران نفر از خرده فروشان در سراسر کشور.

پس از حدود اواسط ماه مه زمانی که ایالات متحده آغاز شده و مرحله به مرحله در reopenings, Zoldan گفت: خرید و فروش شات و نه آهسته. او گفت: این شرکت برنامه ریزی شده بود در 15 درصد افزایش در فروش در این سال, اما برآورد فروش حدود 115 درصد بالاتر از سال 2019.

کلی Tyko

به عنوان کتابخانه عمومی نیویورک آماده به بازگشایی نمادین شیر مجسمه پوشیدن ماسک صورت

به عنوان کتابخانه عمومی نیویورک آماده بازگشایی در ماه جولای آن دو یاد مجسمه شیر با پوشیدن ماسک صورت برای یادآوری نیویورکی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

مجسمه صبر و شکیبایی هستند “کامل نمادها برای نقاط قوت و ملت ما باید در حال حاضر حتی بیشتر” کتابخانه عمومی نیویورک رئیس جمهور Anthony W. مارکس در بیانیه ای گفت.

“ما را از رسیدن به طرف دیگر از این بحران بهداشت عمومی با هم. اما برای انجام این کار ما باید هوشیار باشند ما باید صبر و شکیبایی و ما باید به دنبال آنچه که کارشناسان به ما بگویید به خصوص که ما در ادامه به بازگشایی شهرستانها ما. شیرها پشتوانه دانش و حقیقت که دیده 109 سال ارزش تاریخ در حال تنظیم است که به عنوان مثال.”

این اولین بار است که این مجسمه های پوشیده اند ماسک. در موارد دیگر این شیرها باید ملبس به تاج های گل اهدا در هر فصل تعطیلات در ماه دسامبر متس و یانکی ها کلاه برای 2000 مترو سری و بالای کلاه برای جشن سیستم کتابخانه را گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس در سال 1995.

این کتابخانه در حال آماده سازی برای بازگشایی برخی از شاخه های آن در منهتن برانکس و استاتن آیلند در جولای 13.

لس آنجلس, فلوریدا, شهرستان نزدیک به سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

چند شهرستان در جنوب فلوریدا از جمله میامی-Dade و لس آنجلس در کالیفرنیا در حال بسته شدن خود را از سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به عنوان بخشی از تلاش برای به دست آوردن کنترل بیش از خونتان COVID-19 عفونت نرخ.

در کالیفرنیا, لس آنجلس گزارش 2,903 موارد جدید دوشنبه, بالاترین, تک-بعد کل از همه گیری آغاز شد.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 5,266 جدید تایید موارد COVID-19 روز دوشنبه ششمین روز متوالی است که در آن حداقل از 5000 مورد جدید اعلام شده است و 28 بیشتر مرگ و میر با توجه به فلوریدا امروز بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

دولت در حال حاضر بیش از 146,000 تایید coronavirus موارد و بیش از 3,400 مرگ و میر. این موارد بیش از دو برابر از فلوریدا وارد فاز 2 از بازگشایی طرح در تاریخ 5 ژوئن. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد ساحل تعطیلات آخر هفته تعطیلی.

Jayme Deerwester و کریس Woodyard

که: ‘بدترین است’

به عنوان هند مجموعه روز یکی دیگر از رکورد موارد جدیدی از کروناویروس با 20,000, رئیس سازمان بهداشت جهانی ارائه یک یادآوری است که این بیماری همه گیر است “و نه حتی به نزدیک بودن بیش از.”

“بدترین و در عین حال آمده است که” از مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesu گفت. “با این نوع از محیط زیست و وضعیت ما از ترس بدترین.”

هند دوم در جهان پرجمعیت ترین کشور با بیش از 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر ثبت نام چهارم-بیشترین تعداد از موارد در سطح جهانی با حدود 550,000 نزدیک به 100000 نفر از آنها در هفته گذشته. چندین ایالت هند را reimposed خاموش شدن ناگهانی.

اروپا: بازدید کنندگان چینی OK آمریکایی ها نیست

چینی بازدید کنندگان خوش آمدید در اروپا است. آمریکایی ها نیست.

مسافران از چین در ابتدا کانون coronavirus همه گیر است که ویران زیادی از جهان خواهد بود و اجازه بازگشت به اروپا آغاز روز شنبه با توجه به بلومبرگ گزارش. اتحادیه اروپا انتظار می رود به رسمی تصمیم به لغو ممنوعیت بازدید کنندگان چینی روز سه شنبه.

در همان زمان رهبران اروپا انتظار می رود به گسترش ممنوعیت سفر در ساکنان ایالات متحده توسط حداقل دو هفته دیگر. ایالات متحده ثبت شده 25 درصد از جهان را در موارد COVID-19 و همان درصد از مرگ و میر و موج اخیر را تهدید می کند به طور چشمگیری افزایش تعداد.

جکسون شهرستان میزبان از جمهوریخواه نیاز به ماسک

حزب جمهوری خواه منتقل نخست حوادث برای آن کنوانسیون از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی به جکسون ویل فلوریدا به دلیل تفاوت های اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس در سایت اصلی.

در حال حاضر ایران را در منطقه انتخاب کرده است یک قدم بزرگ است که درگیری با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی مخالفت با پوشیدن ماسک الزامی آنها را برای ساکنان و بازدید کنندگان شروع دوشنبه.

“در 5 بعد از ظهر امروز شهرستان جکسون خواهد بود اتخاذ اجباری ماسک مورد نیاز به صورت عمومی و مکان های سرپوشیده و در شرایط دیگر که در آن افراد نمی توانند به لحاظ اجتماعی فاصله” این شهرستان گفت: از طریق آن تایید حساب توییتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها حاضر به پوشیدن ماسک در اما اصرار دارد که پوشش صورت نمی توان مورد نیاز در مبارزات انتخاباتی خود حوادث مانند رالی او برگزار شد در Tulsa, اوکلاهما در ژوئن 20. چندین کارکنان برای آن رویداد را پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

انتخاب جکسون برای کنوانسیون اصلی رویدادها نیز به دنبال مشکوک در حال حاضر با گسترش سریع COVID-19 در فلوریدا که گزارش شده بیش از 8,500 موارد جدید در روز یکشنبه ،

آریزونا خاموش فراز میله ورزشگاه سینما

آریزونا انفجاری افزایش coronavirus موارد باعث شده است تا عمل از رژیم صهیونیستی است. mlb که دستور داده است تا میله ورزشگاه سینما و پارک های آب به مدت حداقل 30 روز دوشنبه آغاز شب است.

هتل متل و شهرداری استخرهای نیز تعطیل. و خواه فرماندار گفت: مدارس دولتی قادر نخواهد بود برای باز کردن هر زودتر از اوت. 17, خنثی کردن برنامه توسط بسیاری از مناطق به شروع سال تحصیلی در اواخر جولای یا اوایل آگوست.

آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 3,858 بیشتر تایید coronavirus موارد سهشنبه ترین گزارش در یک روز در دولت تا کنون و هفتمین بار در 10 روز گذشته که روزانه موارد پیشی 3,000 خوانده شده را علامت. پس از همه گیر آغاز شد 74,500 موارد و 1,588 مرگ و میر ناشی از این ویروس گزارش شده در آریزونا.

مشهور این ایالت اقامت در خانه سفارش تمام شده بود در اواسط ماه مه اجازه می دهد بارها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی با شرایط.

Cirque du Soleil فایل برای ورشکستگی حفاظت از امید را نشان می دهد بر روی بروید

Cirque du Soleil کسب و کار یکی دیگر قربانی این بیماری همه گیر روز دوشنبه اعلام کرد این پرونده برای ورشکستگی حفاظت به “بازسازی آن ساختار سرمایه.”

کاربرد آن شنیده خواهد شد توسط دادگاه عالی کبک در روز سه شنبه قبل از پر کردن برای ورشکستگی فصل 15 حفاظت در آمریکا Cirque du Soleil موسسه ای است که در لاس وگاس با مسحور خود نشان می دهد بالا در بازدید از تعطیلات در دستور کار است. این شرکت تا به حال شش را نشان می دهد عامل اصلی را در کازینو در لاس وگاس هتل ها زمانی که coronavirus خرد سفر و بسته قمار برای نزدیک به سه ماه.

“اولویت ما بوده است و همچنان سلامت و ایمنی ما و هنرمندان ما کارکنان و مخاطبان ما” این گروه در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت و ارزیابی وضعیت برای تعیین زمانی که نشان می دهد سر گرفته خواهد شد.”

دیوید الیور و سحر Gilbertson

برادوی مراحل باقی می ماند تیره از طریق 2020

برادوی لیگ روز دوشنبه اعلام کرد که اجرای برنامه در شهر نیویورک خواهد بود معلق از طریق باقی مانده از سال 2020 به دلیل COVID-19. برادوی تئاتر در حال ارائه بازپرداخت و مبادلات برای بلیط های خریداری شده برای همه از طریق اجرای Jan. 3, 2021. بلیط برای زمستان و بهار اجراهای انتظار می رود برای فروش در هفته های آینده پس از مراحل ناگهان رفت و تیره مارس 12.

“برادوی لیگ همچنان به کار با شهرستان و مقامات دولتی … به تدوین و فرموله کردن بهترین برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد صنعت” لیگ در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که غربالگری و تست تمیز و بهداشتی در میان پروتکل های در نظر گرفته شده برای زمانی که یاد تئاتر منطقه بازگشایی.

– سارا M. Moniuszko

کالیفرنیا 7 کشورهای دیگر می تواند در پیوستن به نیویورک قرنطینه سفارش

مسافران از هشت اضافی متحده – از جمله کالیفرنیا – به زودی می تواند اضافه شده به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اجباری قرنطینه منظور که فشار کل به 16 متحده به نمایندگی نزدیک به نیمی از جمعیت کشور.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو آن که تجزیه و تحلیل هر یک از دولت COVID-19 داده که برای تعیین متحده ملحق خواهد شد اصلی هشت موضوع به این جهت است که نیاز مسافران از مکان های با عفونت نرخ برای منزوی کردن برای 14 روز پس از ورود.

کالیفرنیا, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی می تواند پیوستن اصلی لیست: آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا.

– یوسف Spector

Dr. Anthony Fauci: واکسن می تواند به زودی آماده, اما ممکن است به اندازه کافی برای متوقف کردن بیماری همه گیر

Dr. Anthony Fauci گفت که او همچنان امیدوار است که یک واکسن در دسترس خواهد بود به زودی در ماه نوامبر است اما هشدار داد که ممکن است تنها 70 درصد موثر است. او افزود که از آنجا که بخش قابل توجهی از مردم نمی خواهید واکسن آن را به احتمال زیاد همه گیر ریشه کن خواهد شد به طور کامل.

Fauci سرزنش “به طور کلی ضد علم و ضد قدرت و ضد واکسن احساس در میان … نگران کننده درصد زیادی از مردم است.”

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در سی ان ان است که موثرترین واکسن سرخک است 97 تا 98% موثر است. “این فوق العاده خواهد بود اگر ما وجود دارد. من فکر نمی کنم ما خواهد شد” Fauci گفت. “من می خواهم برای حل و فصل و 70 و 75 درصد موثر است.”

COVID-19 دارو remdesivir به هزینه تا $3,120 به ازای هر بیمار

این ساز از یک دارو نشان داده شده است به کوتاه شدن زمان بهبودی برای به شدت بیمار COVID-19 بيمار گفت: از آن هزینه خواهد شد $2,340 برای نمونه در دوره درمان برای افراد تحت پوشش دولت برنامه های بهداشت و درمان در ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته است. Gilead Sciences گفت: قیمت $390 هر ویال و اکثریت قریب به اتفاق بیماران در حال انتظار برای دریافت یک تا پنج سال طول دوره درمان با استفاده از شش ویال. قیمت $خواهد بود 3,120 برای بیماران با بیمه های خصوصی. مقدار بیماران پرداخت از جیب بستگی به بیمه درآمد و عوامل دیگر.

پیتر Maybarduk یک وکیل در گروه مصرف عمومی شهروند به نام قیمت “خشم” گفت: این دارو دریافت حداقل 70 میلیون دلار در بودجه عمومی نسبت به توسعه آن است.

“قیمت قرار می دهد و به استراحت هر مفهوم است که شرکت های دارویی را ‘انجام کار درست” از آنجا که آن را یک بیماری همه گیر” دکتر پیتر باخ, سلامت, سیاست متخصص در Memorial Sloan Kettering Cancer Center در نیویورک

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee توقف مرحله نهایی از دولت بازگشایی طرح

واشنگتن دولت متوقف شد مرحله نهایی از بازگشایی طرح به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور.

“فاز 4 به معنی بازگشت به حالت عادی فعالیت و ما نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر با توجه به افزایش در موارد در سراسر کشور. این وضعیت در حال تحول است و ما ادامه خواهد داد برای تصمیم گیری بر اساس داده های” رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت.

آنچه که ما در حال خواندن

  • نقطه اوج: استارباکس barista را GoFundMe در بیش از 80.000 دلار پس از او گفته مشتری به پوشیدن ماسک.
  • آنچه که “استخر” آزمون ها? اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی در اینجا.
  • هستند, پزشکان, مطالعه, آیا COVID-19 می تواند باعث دیابت ؟ در اینجا چیزی است که ما واقعیت را بررسی کنید یافت می شود.
  • آیا ایالات متحده ارسال هواکش به ملت ناواهو? اما وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در مورد این موضوع.

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

Coronavirus تماشا کنید: ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا. و گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

چه مدت می تواند coronavirus زنده در سطوح? اعداد به نظر می رسد برای نگه داشتن در حال تغییر است اما تحقیقات جدید نشان داده که این ویروس است که باعث COVID-19 غیر قابل کشف است, در کتاب ها و سایر مواد رایج پس از سه روز.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *