Coronavirus به روز رسانی: مواد مخدر می تواند آماده تابستان end; فلوریدا سفارشات 'آجر و ملات مدارس برای باز کردن; 130,000 ما مرگ و میر

جسیکا فلرس و جان بیکن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:32 AM EDT Jul 7, 2020ایالات متحده coronavirus مرگ و

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته است 130,000 اما ایالات متحده شرکت های دارویی می گوید که می تواند اولیه دوز دارو آماده پایان تابستان که می تواند درمان و یا حتی جلوگیری از COVID-19.

A $450 میلیون فدرال قرارداد اعطا Regeneron دارو می تواند کمک به دریافت مواد مخدر به "بسیاری از مردم به سرعت امیدوارم کمک برای تغییر این دوره از این کشنده و هنوز هم مواج همه گیر" این شرکت در بیانیه ای گفت.

خبر می آید به عنوان مورد تأیید افزایش در سراسر بسیاری از ایالات متحده – Dr. Anthony Fauci گفت: این کشور است "هنوز هم زانو در موج اول از این است." آریزونا یک نقطه داغ: دولت پیشی گرفته 100,000 موارد جمعه و بیش از 62,000 از 101,441 موارد گزارش شده شامل افراد جوانتر از 44, دولت, مقامات گفت.

در فلوریدا یکی دیگر از نقطه داغ ترم پاییز آغاز می شود در ماه آینده برای مدارس عمومی. دولت رئیس آموزش و پرورش دستور داد تخته مدرسه به "باز آجر و ملات مدارس" حداقل پنج روز در هفته برای هر دانش آموز.

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • Caesars Entertainment گفت: کارکنان خود را در یک ایمیل جمعه که می تواند آنها را اخراج برای پوشیدن یک ماسک صورت.
  • ققنوس شهردار کیت Gallego گفت: FEMA رد درخواست های متعدد برای یک مگا COVID-19 تست سایت به عنوان آنها انجام داده ایم و در دیگر شهرستانها.
  • ایالتی فلوریدا مقامات سفارش تمام مدرسه به بازگشایی در ماه اوت "حداقل پنج روز در هفته برای تمام دانش آموزان است."

📈 امروز آمار: ایالات متحده دیده می شود تقریبا 3 میلیون مورد تأیید و بیش از 130,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است 11.6 میلیون نفر و تقریبا 540,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: صدها میلیون دلار رفته به COVID-19 پیمانکاران متهم قبل از تقلب. کسانی که قرارداد اعم از ماسک و تجهیزات پزشکی مربوط به فراشی تمیز کردن تولیدات ویدئویی و حتی معبر خدمات.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

مواد مخدر برای درمان و جلوگیری از COVID می تواند آماده شود تا پایان تابستان

ایالت نیویورک-بر اساس Regeneron دارو گفت: این موفق به کسب $450 میلیون فدرال قرارداد برای تولید و عرضه REGN-COV2 شرکت کوکتل آنتی بادی است که می تواند شروع نورد "به عنوان اوایل به عنوان پایان تابستان." این دارو به آزمایش های بالینی به عنوان یک درمان برای پیشگیری از COVID-19 عفونت است. قرارداد سرمایه گذاری ساخت, بنابراین این دارو می تواند به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده اگر آزمایش های بالینی موفق هستند و مواد مخدر برنده FDA برکت و رحمت است.

"ما ساخته شده است این تصمیم در اوایل شروع به تولید در مقیاس بزرگ در خود ما در معرض خطر به منظور اطمینان حاصل شود که محصول در دسترس خواهد بود بلافاصله گفت:" مدیر عامل شرکت لئونارد Schleifer.

میامی-Dade خاموش رستوران ورزشگاه برخی از اجاره; بستری شدن در بیمارستان سنبله

میامی-Dade County, شهردار, شهردار کارلوس Gimenez امضا کرده اضطراری جهت بسته شدن رستوران ها (به جز برای بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات) ballrooms ضیافت امکانات سالن های حزب ورزشگاه و مراکز تناسب اندام و کوتاه مدت اجاره. Gimenez با استناد به افزایش در درصد مثبت COVID-19 آزمایش و بستری شدن در بیمارستان گفت: هفتم بسته هستند موثر شنبه.

"ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که بیمارستان های ما همچنان به نیروی انسانی لازم برای صرفه جویی در زندگی" شهردار گفت. سواحل ساختمان های اداری و فروشگاه های خرده فروشی و خدمات نظافت باز باقی خواهد ماند "در حال حاضر" شهردار گفت.

تقلب ادعا می کند هیچ مانعی برای شرکت ها به دنبال فدرال COVID قرارداد

فدرال خریداران باید عجله بیش از 16 میلیارد دلار در coronavirus قرارداد اعم از ماسک و تجهیزات پزشکی مربوط به فراشی تمیز کردن تولیدات ویدئویی و حتی معبر خدمات. ایالات متحده آمریکا امروز بررسی 15 از بزرگترین و سخت ترین ضربه متحده صدها میلیون دلار در غیر رقابتی جوایز رفت و به فروشندگان که متهم شده اند defrauding مالیات دهندگان. هیچ چیز در قانون فدرال را ممنوع کرده و آن را به عنوان طولانی به عنوان آنها هنوز هم به عنوان "مسئول" و نه به حالت تعلیق و یا خاطی را از انجام کسب و کار با دولت است.

اما رئیس جمهور تهمت که فدرال پیمانکاری مقامات دیده می شود حجم کار خود را افزایش نزدیک به پنج برابر مالیات دهندگان هستند "به ویژه آسیب پذیر به دلیل این دولت رقیق نظارت توابع" استیون گاری روپوش دار که در خدمت به عنوان یک شغل رسمی در دولت کلینتون پالیسی تدارکات دفتر گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

جاش سلمان و نیک Penzenstadler

Dr. Anthony Fauci: ما این است که "زانو" در موج اول از coronavirus موارد

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی روز دوشنبه گفت که ایالات متحده از شیوع کروناویروس است "واقعا خوب نیست" و این که عمل مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش. در مصاحبه ای از طریق Facebook Live, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: "ما هنوز knee-deep در موج اول از این. و من می خواهم بگویم این امر در نظر گرفته نمی شود یک موج است. آن بود که افزایش و یا تجدید حیات از عفونت سوار بر یک پایه."

موارد جدید در آمریکا را به بالاترین رکورد صعود به حدود 50000 در روز است. Fauci, زبان آنلاین با موسسات ملی بهداشت, مرتبط برخی از افزایش موارد جدید به برخی از شهرها و ایالات متحده که ممکن بازگشایی شد بیش از حد به سرعت.

ساوانا Behrmann

ایالتی کالیفرنیا در کنگره تعطیل پس از شیوع

یک شیوع کروناویروس در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا است به طور نامحدود به تعویق افتاد دولت مونتاژ بازگشت به کار از یک برنامه ریزی تعطیلات. مجمع سخنران آنتونی رندن را تایید پنج نفر که در مجمع باید آزمایش مثبت برای coronavirus. آنها عبارتند از Assemblywoman پاییز برک که اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در حالی که در مجمع طبقه در ماه گذشته.

رندن روز دوشنبه گفت: این مجمع خواهد ماند در زنگ تفریح تا اطلاع ثانوی. او گفت: این تصمیم برای محافظت از کارمندان و عمومی است. مجلس تعطیل برای نزدیک به دو ماه در اوایل این سال و در طول بیماری همه گیر.

گزارش: Caesars می گوید لاس وگاس کارکنان ماسک هیچ کار

Caesars Entertainment مدیر عامل تونی Rodio گفت: کارکنان یک ایمیل به جمعه که می تواند آنها را اخراج برای پوشیدن یک ماسک صورت KSNV گزارش شده است. "ما در حال کار برای رسیدن به 100% مطابق با مهمانان اما ما باید قوی عمل اگر اعضای تیم نقض قانون همیشه به پوشیدن ماسک خود را در محل کار به جز در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن. لطفا توجه داشته باشید این شکست به پوشیدن ماسک خود را در محل کار خواهد شد و زمینه را برای ختم" در این نامه می گوید.

بسیاری از نوادا قمار بازگشایی شد ژوئن 4. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak پس از آن موظف ماسک صورت برای ساکنان و گردشگران در ژوئن 24. دولت بیش از 22,000 مورد تأیید و 439 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

رویال کارائیب, نروژی ایجاد پنل به گشت زنی ایمن از ویروس

دو عمده کروز شرکت ایجاد یک نیروی کار مشترک به سعی کنید برای پیدا کردن راه حل های جامع صنعت بیشترین مشکل آزار دهنده: چگونه به نگه داشتن کشتی مسافر و خدمه از coronavirus. رویال کارائیب و نروژی کروز خط Holdings هم راه اندازی شد "سالم بادبان پانل" آن را به عنوان نامیده می شود با هدف به دنبال در هر جنبه از ایمنی از اینکه چراغ اشعه ماوراء بنفش می تواند به طور موثر کشتن ویروس چگونه به بهبود خدمات غذایی.

برخی از تغییرات پیشنهادی ممکن است پر هزینه مانند این که آیا به تغییر کشتی ها برای ترویج اجتماعی فاصله. و چنین توصیه هایی می تواند با صدا غذا خوردن به در حال تحول طبیعت چگونه به بهترین مبارزه با کروناویروس از جمله چگونه به زودی واکسن ممکن است در راه است.

– کریس Woodyard

FEMA رد درخواست برای COVID-19 تست کمک ققنوس شهردار می گوید:

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال رد درخواست های متعدد برای یک مگا COVID-19 تست سایت در ققنوس با توجه به ققنوس شهردار کیت Gallego. او گفت دفتر او خواسته FEMA برای پیاده سازی در مقیاس بزرگ در یک درایو-از طریق تست سایت — به عنوان آنها انجام داده ایم در شهرهای دیگر از جمله هوستون — چند بار از اولین روزهای رمان coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: او درخواست اولیه در آوریل اما مقامات دولت فدرال به او گفت که ققنوس را مورد اعداد نمی شد به اندازه کافی بالا به شایستگی که زیرساخت ها است. در حال حاضر که آریزونا پیشی گرفته 100,000 شناخته شده COVID-19 نفر است و نزدیک به 2000 مرگ و میر Gallego خواسته دولت فدرال دوباره.

"آنها گفت: آنها در حال تلاش برای بدست آوردن دور از این نوع تست سایت ... و آنها نمی خواهند به باز کردن هر گونه جدید" Gallego گفت. یک سخنگوی FEMA نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

– جسیکا بوهم آریزونا جمهوری

MLB منتشر 2020 برنامه ابتدا با بازی در جولای 23

لیگ اصلی بیس بال خود را اعلام کرد فصل برنامه دوشنبه, ساخت رسمی 60 بازی فصل که آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه, جولای 23. تاخیر بیش از سه ماه با این بیماری همه گیر کوروناویروس MLB تلاش خواهد کرد برای تبدیل شدن به اولین و مهمترین ورزش برای بازگشت به اکشن با یک جفت تلویزیونی در سراسر کشور مسابقات در 7:08 p. m. ET: نیویورک یانکیز در مسابقات جهانی-قهرمان اتباع واشنگتن و غول سان فرانسیسکو در لس آنجلس داجرز.

همه تیم ها به جز یانکی ها و ملی خواهد بود و در عمل در روز جمعه, جولای 24. محرومیت عوارض به دلیل COVID-19 فصل به طور منظم تنظیم شده است برای نتیجه گیری در یکشنبه, سپتامبر. 27. در اینجا برنامه است.

Kanye غرب Yeezy شرکت دریافت حداقل $2M در PPP coronavirus کمک

Kanye غرب Yeezy نام تجاری قرض حداقل 2 میلیون دلار از دولت برای شناور ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به دولت داده است. این streetwear نام تجاری Yeezy, LLC ذکر شده بود به عنوان اعطا شده بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار از چک حفاظت از برنامه به معنای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران شاغل در طول COVID-19 ناشی از خاموش کردن. وحی ساخته شده بود روز دوشنبه پس از انجمن کسب و کار کوچک منتشر شد یک صفحه گسترده از تمام شرکت هایی که اعطا شد بیش از 150.000 دلار از برنامه وام.

Kanye West که به تازگی گفت که او را در حال اجرا برای رئیس جمهور و قبلا ادعا می شود یک میلیاردر آغاز شده این شرکت در سال 2007. گسترده نشان داد که مد شرکت از لا پالما کالیفرنیا خواهد با استفاده از بخشایش وام برای نجات 106 شغل. در پایان ماه ژوئن Yeezy و شکاف اعلام کرد 10 سال معامله برای "Yeezy شکاف" پوشاک خط.

– Dalvin قهوه ای

FDA: مارک های مختلف از ضد عفونی کننده دست به یاد می آورد با توجه به متانول خطر

بیش از یک دوجین انواع ضد عفونی کننده دست باید اجتناب شود زیرا آنها ممکن است حاوی متانول یک ماده سمی در هنگام جذب از طریق پوست و یا مصرف. غذا و دارو می گوید: بسیاری از محصولات شده اند به طور داوطلبانه به یاد می آورد با دیگر محصولات توصیه می شود برای به یاد می آورد چرا که آنها ممکن است به طور بالقوه کشنده عنصر. تمام محصولات در FDA آخرین متانول به روز رسانی تولید شد در مکزیک است.

FDA می گوید آن را "دیده می شود افزایش شدید ضد عفونی کننده دست محصولاتی که دارای برچسب حاوی اتانول (همچنین به عنوان شناخته شده است اتیل الکل) اما این آزمایش مثبت برای متانول آلودگی." به یاد می آورد پس از FDA هشدار داد مصرف کنندگان در ماه ژوئن به استفاده از نه نوع از دست عفونی چرا که آنها ممکن است به طور بالقوه کشنده عنصر. در اینجا لیست.

کلی Tyko

فلوریدا مدارس باید بازگشایی در ماه اوت برای حداقل پنج روز در هفته

اورژانس را صادر دوشنبه فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران قرار می دهد تعهد در مدارس برای بازگشایی در فرد آموزش در آینده کوتاه مدت و ایجاد الزامات مورد نیاز برای آموزش از راه دور. محلی مقامات بهداشتی می تواند نادیده گرفتن کمیساریای بخشنامه اگر آن را امن برای باز کردن مدارس با توجه به COVID-19 اما روز دوشنبه اعلام آن را روشن می سازد که مناطق باید به آماده سازی برای باز کردن درهای خود را.

"همه تخته مدرسه و مدرسه منشور حاکم بر تخته باید با آجر و ملات مدارس در ماه اوت حداقل پنج روز در هفته برای تمام دانش آموزان اعلام این خبر گفت:.

– رایان مک کینون ساراسوتا هرالد تریبون

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن