Coronavirus به روز رسانی: کنگره عبور از راه دور رای گیری 3 تریلیون دلار بسته امداد; تهمت می خواهد واکسن تا پایان سال

کنگره چند عمده حرکت اواخر جمعه از جمله عبور تاریخی اندازه گیری اجازه می دهد از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر و تصویب یک از 3 تریلیون coronavirus امداد بسته است که به ملاقات گسترده اپوزیسیون از جمهوری خواهان.

در ضمن فارغ التحصیلان در سراسر کشور محروم سنتی فارغ التحصیلی تحت درمان قرار گرفتند به یک ستاره نکردم مجازی در مراسم فارغ التحصیلی از جمله شروع نشانی از اپرا وینفری.

ایالات متحده بزرگترین شیوع کروناویروس در جهان تا کنون. وجود دارد تقریبا 88,000 مرگ و میر و 1.4 میلیون تأييد موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان به ویروس به کشته شدن بیش از 307,000 مردم و آلوده بیش از 4.5 میلیون نفر است.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه. پایین برای جزئیات بیشتر.

در اینجا برخی از نکات برجسته بدانید:

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه اعلام کرد “عملیات پیچ و تاب سرعت” تلاش برای توسعه, تولید و توزیع واکسن جدید کروناویروس در پایان سال است. کارشناسان هشدار داده اند که 12-18 ماه ممکن است واقع بینانه تر است.
  • اقامت در هتل های در حال حاضر بسیاری مختلف از آن استفاده می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو توچال بازگشایی به مهمانان و آن را “خود را به ارمغان بیاورد حوله.” 😮
  • شاهزاده بئاتریس آخرین سلطنتی به تاثیر گسترش COVID-19 دارای تاخیر در عروسی خود را. در ماه مارس پرنس چارلز آزمایش مثبت با علائم خفیف.
  • ورزشکاران دانش آموز و پدر و مادر خود را دیده اند رویاهای خود را نقش برآب توسط coronavirus که در کنار بورس امیدوار است همراه با رقابت است.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد: آیا شما آماده به ترک زیر زمین خود را و دوباره وارد جامعه ؟ ما پاسخ به سوالات و ارائه مشاوره در زندگی پس از قرنطینه. همه چیز دشوار است در حال حاضر و ما می خواهیم برای کمک به شما از طریق آن دریافت کنید. دریافت راهنمایی در مورد ماندن از هم جدا با هم.

چیزی به لبخند مورد: من استفاده می شود این بار نوبت به من تنها فیدر به یک پرنده کانون.

برخی از محلی ویسکانسین مقامات حول coronavirus سفارشات

رهبران شهرستانها و استان ها که مسابقه این هفته به اجرای محدودیت در پی یک دولت حکم دیوان عالی در برابر رژیم صهیونیستی است. تونی Evers در حال حاضر حول آن سفارشات بسیاری با استناد به عدم اطمینان در مورد اینکه آیا آنها قانونی است.

دولت های محلی در حال حمایت کردن سلامت خود سفارشات فقط به عنوان قانونگذاران جمهوریخواه کنگره اصرار دارند باید آن را به مقامات محلی به جای رهبران دولت برای تعیین اینکه آیا مردم باید در خانه بماند و کسب و کار است.

تصمیمات توسط مقامات محلی به معنی افزایش تعداد جوامع در ویسکانسین نمی خواهد هر گونه محدودیت در محل برای جلوگیری از عفونت به عنوان coronavirus را کند می کند اما متوقف نمی شود. توافق قانونگذاران این هفته روشن ساخته شده است وجود دارد نمی توان یک ایالت, برنامه بازی برای حرکت از شیوع کروناویروس در هر زمان به زودی — اگر تا کنون.

– مولی بک و پاتریک Marley

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی ‘عملیات پیچ و تاب سرعت در واکسن آمادگی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است برای یک واکسن قبل از پایان سال از طریق تلاش خواهد کرد که ترکیب سازمان های دولتی و خصوصی صنعت و نظامی; او همچنین اشاره کرد که “این بسیار مهم واکسن و یا هیچ واکسن ما به عقب” با اشاره به بلند کردن اجسام متحده اقامت در خانه سفارشات.

“ما در حال آماده به طوری که هنگامی که ما دریافت کلمه خوب – که ما واکسن ما باید از این فرمول ما را از آنچه ما نیاز داریم – ما در حال آماده رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت.

ملت پیشرو بیماری های عفونی کارشناسان هشدار داده اند پس از شیوع این ویروس است که یک واکسن ممکن است آماده تا 12 به 18 ماه از جمله دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

در روز جمعه در نشست خبری تهمت را بالا سلامت مشاوران – Fauci و دکتر دبورا Birx – عینک محافظ و ماسک هر چند رئیس جمهور ادامه داد: برای مقابله با تحریمهای هر نوع چهره و پوشش.

– دیوید جکسون

کسانی که با مسائل مربوط به مالیات نیست و خود محرک چک — و در حال تغذیه با IRS

کیمبرلی دایر شد روی او حساب $1,700 محرک بررسی برای کمک به پرداخت صورتحساب خود بعد از ساعت کار کاهش یافت و حقوق و دستمزد قطع شد و در نیمی از آنجا که این بیماری همه گیر.

اما بررسی نشده وارد, حتی اگر این سرویس درآمد داخلی را پیگیری برنامه می گوید که او را واجد شرایط. نه $5,129 بازپرداخت مالیات او بدهکار است. IRS اعلام کرده است که او 2019 اظهارنامه مالیاتی تحت بررسی است.

Dyer, یک مادر و یک مددکار اجتماعی, مظنون این دو گم شده چک متصل هستند. صدها نفر از اعضای یک Facebook گروه او ایجاد شده برای افرادی که بدست خود محرک چک کنید به زودی متوجه آنها چیز دیگری مشترک است. آنها هم باید اظهارنامه مالیاتی هستند که تحت حسابرسی یا بررسی. دفعات بازدید: داستان کامل.

– مایکل کالینز

Mar-a-لاگو بخشی از بازگشایی. چه در یک هتل اقامت می رسد در میان coronavirus?

دفعه بعد که شما اقامت در یک هتل بهداشت خود تجربه متفاوت خواهد بود با توجه به کوروناویروس. یک مقدار زیادی متفاوت است. برای مثال در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو باشگاه که بازگشایی روز شنبه آن را BYOT – خود را با حوله به عنوان وجود خواهد داشت هیچ حوله سرویس. جوانه-y رشته شناور خطوط و دیگر اسباب بازی استخر ممنوع خواهد شد. خانه اصلی تنیس آبگرم سالن و اتاق های قفل بسته باقی خواهد ماند.

هتل ها در سراسر صنعت مهمان نوازی خود را به روز کرده پاکیزگی روش در تلاش برای افزایش اعتماد به نفس در میان مسافران با احتیاط. مدیران صنعت امیدوار هستند در مورد اوقات فراغت سفر تقاضا شروع به انتخاب کنید تا — و آن را کمی — اما به طور کلی سطح اشغال در زنجیر مانند هیلتون و ماریوت پایین باقی می ماند.

“در حال حاضر چالش برای هتل ها این است که چگونه شما تحویل استقبال از خدمات روبرو می شوند و همچنین اطمینان از ایمنی و سلامت کارکنان و مهمانان” لیندا کانینا استاد در هتل مدرسه در دانشگاه کرنل را SC Johnson دانشکده کسب و کار.

– دیوید الیور و شانون Donnelly

بیشتر coronavirus اخبار و اطلاعات از ایالات متحده آمریکا امروز

‘این زمان به هیچ چیز’: داوطلبان خطر زندگی می کند به ارائه مواد غذایی به نیازمندان

افرادی که به مدت طولانی تلاش برای دریافت به اندازه کافی به غذا خوردن ملحق شده و توسط افرادی که به طور ناگهانی از دست داده و شغل خود را به عنوان اقتصاد هم پاشیده و یا کسانی که نمی توانند از غذای معمول خود را از منابع با توجه به گسترش coronavirus.

ناامنی غذایی یک موضوع مهم در سراسر امریکا است. بسیاری از آمریکایی ها را به شدت به کمک. از طریق یک گاه به گاه سری از پرتره صمیمی در هفته های آینده ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه روزنامه نگاران درخشان نور در آنها زندگی و کار در امریکا زنجیره غذایی. جزئیات بیشتر.

در حال مستندات آرام بودن در دولت ؟ در اینجا این است که چگونه امریکا بازگشایی

به دنبال به جلو به روز یادبود: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کرد که دولت سواحل باز هستند. Cuomo, اعلام یک روز پس از فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: دولت خود را به سواحل خواهد باز, مارس 22. آخرین اتفاقات دولت توسط دولت.

پدر و مادر در شمارش ورزشی کمک هزینه تحصیلی شده اند در سمت چپ وحشتناک تلو تلو خوردن

نوجوان اردن مونتگمری یک دریبل احساس. یک ویدیو از او دریبل مانند یک مینی مسافر در 6 زمانی که او شروع به انجام در حاصل کار دو تیم از مدرسه بالا بازی ها, مشاهده شده است در یوتیوب بیش از 600 ، 000 بار. طی مصاحبه ای در خانواده حیاط خلوت, اردن, پدر, کریگ, Montgomery, برآورد او صرف $200,000 در پسرش بسکتبال حرفه ای. که شامل هزینه های خصوصی, مربیان, مربیان و سفر برای مسابقات در بیش از یک دوجین متحده است. در حال حاضر او گفت: خانواده می تواند به پرداخت هزینه تا $30 ، 000 برای اردن آموزش و پرورش برای سال تحصیلی بعدی.

یک نظرسنجی که توسط هریس نظرسنجی از طرف TD Ameritrade نشان می دهد که رقابتی ورزشکاران سنین 15 تا 29 و پدر و مادر را دیده اند برنامه های خود را طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در میان یافته ها:

  • تقریبا 20 درصد خود را می گویند بورسیه شده اند با تاخیر و یا لغو شود.
  • بسیاری از خانواده های نگران آنها دیگر قادر خواهد بود به پرداخت هزینه برای نخبگان ورزشی اگر رکود اقتصادی همچنان ادامه دارد.

– جاش پیتر

پرورش و مراقبت از نوجوانان و مرگ تردید: که به دنبال این کودکان ؟

در سراسر کشور پرورش پدر و مادر در تامین کوتاه مدت هستند در خطر بچه ها قادر به دریافت حضوری خدمات آنها نیاز دارند و دادگاه در حال بسته خروج فرزندخواندگی و خانواده reunifications در برزخ است. تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای صادر moratoriums در پیری از سیستم که بدان معنی است که 18 و 21 ساله می تواند به طور ناگهانی خود را بدون یک خانه و یا کار در بدترین اقتصاد در دهه با 36.5 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری از ماه مارس. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کودکان در ایالات متحده در تقویت سیستم مراقبت باید coronavirus. اما مرگ 16-year-old boy در میشیگان برجسته یکی از بسیاری از مشکلات امریکا تقویت سیستم مراقبت مواجه است در میان coronavirus بیماری همه گیر. جزئیات بیشتر.

– لیندسی Schnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>