Coronavirus به روز رسانی: فرماندار کالیفرنیا خواستار شهرستان برای قفل کردن; مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به صندوق تگزاس تست سایت

Coronavirus موارد شات در کشورهای در سراسر کشور این هفته به عنوان ایالات متحده دیدم بالاترین تک روز افزایش جدید تایید موارد از زمان شروع این بیماری همه گیر.

تگزاس و فلوریدا در ادامه به پمپ ترمز خودرو در بازگشایی برنامه های جمعه و کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواست یک شهرستان برای بازگرداندن آن stay-در-خانه سفارش در میان افزایش موارد وجود دارد.

در میان تجدید حیات کاخ سفید Coronavirus نیروی کار برگزار شد اولین جلسه در نزدیک به دو ماه جمعه, اصرار بزرگسالان جوان به دنبال بهداشت عمومی راهنمایی برای حاوی COVID-19 شیوع.

افزایش موارد نیست و با توجه به افزایش تست, سلامت, مقامات می گویند.

در اینجا مهم ترین تحولات روز:

  • سهام دربسته در محیط فرار هفته با شیب تند و زیان جمعه به عنوان coronavirus موارد در ایالات متحده رسید.
  • تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه اعلام کرد دور دیگری از محدودیت ها از جمله بسته شدن میله و محدود کردن رستوران اشغال. و در فلوریدا میله در روز جمعه ممنوع شد, از اجازه دادن به مصرف الکل.
  • دولت فدرال همچنان به صندوق, جامعه, تست سایت در سراسر تگزاس ابوت جمعه اعلام کرد. این سایت به علت توقف دریافت کمک مالی در پایان ماه.
  • در اولین جلسه پس از آوریل 27, کاخ سفید Coronavirus نیروی کار مقامات التماس کرد با بزرگسالان زیر 40 به عمل مسئولانه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی پوشیدن ماسک در کنفرانس خبری.

📈امروز آمار: عفونت در سراسر جهان پیشی گرفته اند 9.8 میلیون با بیش از 2.4 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 494,000 که مردم در سراسر جهان با بیش از 125,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

📰 آنچه که ما در حال خواندن: Dr. Anthony Fauci به تازگی گفته واشنگتن پست که مقامات در حال صحبت کردن در مورد اجرای یک استراتژی جدید است که آزمون گروه از مردم با هم. آن را به عنوان شناخته شده است, استخر, تست, و ما در اینجا توضیح آنچه در آن است.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

فلوریدا نوزادان در حال گرفتن COVID-19 در نرخ بالا در این ماه

نوزادان و کودکان خردسال به سرعت در حال ابتلا به کروناویروس و به طور فزاینده در پایان در بیمارستان این ماه با توجه به تجزیه و تحلیل داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت.

از تاریخ 1 ژوئن بیش از 1100 کودکان سنین 4 و جوان تشخیص داده شده اند با کروناویروس — حسابداری برای 70 ٪ از کل موارد در گروه سنی است.

در حالی که بیشتر تست باز شده است تا به افراد جوان در این ماه به اورژانس و بستری شدن در بیمارستان را به طور چشمگیری افزایش یافته و در ماه ژوئن. بیش از نیمی از کل گزارش اورژانس برای دولت جوانترین آمده اند در این ماه است. و 40 درصد از بستری شدن در بیمارستان کودکان تا 4 آمده اند از ژوئن 1.

فلوریدا بیمارستان ها گزارش حدود 34 درصد ظرفیت خود 620 pediatric intensive care unit تخت با توجه به فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان داده بعد از ظهر جمعه. بالغ ظرفیت بود که در 21 درصد از بیش از 6000 تخت.

جاشوا سلیمان, گنج ساحل روزنامه ها

Costco دیگر فروش ورق کیک

Costco آغاز شده است به آن افسانه ای رایگان نمونه به برخی از باشگاه ها, اما آنها خواهید بود آماده اقلام نگه داشته و پشت پلکسی گلاس سپر با توجه به بلومبرگ که گزارش روز شنبه که نمونه بازگشته است به عنوان بسیاری از 30 از کاستکو 548 آمریکا مکان.

در حالی که نمونه های در حال آمدن به عقب Costco را متوقف کرده است و فروش آن از نیم ورق کیک در ایالات متحده تمام باشگاه های این شرکت به تایید ایالات متحده آمریکا امروز ذکر “را به عنوان در حال حاضر ما هیچ برنامه فوری برای بازگرداندن.”

Costco گفت: ورق کیک در دسترس نیست برای سفارش ویژه و توضیح داد که این تصمیم در پاسخ به نظرات در Facebook post.

“برای کمک به محدود کردن تماس شخصی و ایجاد فضای بیشتر برای اجتماعی فاصله Costco کاهش خدمات در برخی از بخش” Costco نوشت.

– کلی Tyko

داو قطره 730 امتیاز کلاه هفته با ضرر و زیان به عنوان ویروس موارد افزایش

سهام دربسته در محیط فرار هفته با شیب تند و زیان جمعه به عنوان coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا رسید و به رکورد روزانه تیره چشم انداز بهبود سریع اقتصادی پس از برخی از ایالت ها متوقف و بازگشایی مجدد تلاش در پی شیوع بیشتر.

سرمایه گذاران به دنبال به جلو به یک ممکن است دوباره بجای اول برگشتن از عمیق ترین رکود اقتصادی جهانی از سال 1930 و در تلاش برای خرید شرکت هایی که رشد خواهد کرد و پس از همه گیر به پایان می رسد تحلیلگران می گویند. اما آنها هشدار می دهند افزایش بازار ممکن است بیش از حد سریع و خیلی زود به پایدار نامشخص چشم انداز اقتصادی.

میانگین صنعتی داو جونز ریختن 730.05 امتیاز یا 2.8% به 25,015.55 پاک کردن تمام پنجشنبه سود پس از رنگ آبی تراشه شروع به پریدن کرد به طور متوسط 300 امتیاز به عنوان تنظیم کننده سست برخی از مقررات مالی در بانک ها.

– جسیکا مانتون

عفونت در برخی از مناطق گرم: فلوریدا تگزاس و آریزونا

جدید کروناویروس عفونت فزاینده در برخی از داغترین مکان. فلوریدا روز جمعه دوم شد دولت پس از نیویورک به گزارش بیش از 8,900 موارد جدید در یک روز. اما نیویورک بالا بود در ماه آوریل است.

که در گزارش آمد به عنوان فلوریدا نزدیک تمام وقت گرما رکورد. آفتاب پخته تگزاس و آریزونا نیز گرفتن آمار به خصوص سخت coronavirus. در خارج از آمریکا فلج کننده شیوع بیماری های در حال انجام در چنین سوزان مکان به عنوان هند و مکزیک است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چندین بار پیشنهاد شروع زمستان سال گذشته که coronavirus خواهد اسراف به عنوان درجه حرارت گرم آمد و در ماه آوریل است. “این ویروس است که ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به انجام بسیاری از مردم فکر می کنم که می رود در ماه آوریل با گرما گرما در می آید که به طور معمول دور خواهد شد در ماه آوریل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در ماه فوریه در نیویورک تایمز گزارش داد.

در عوض, مارس بود مرگبارترین ماه ادعا زندگی 57,723 آمریکایی دانشگاه جانز هاپکینز داده ها نشان می دهد.

– مایک Stucka

نیوجرسی می گوید: 1,854 فتح کند گرفته شد ساکنان اضافی به احتمال زیاد درگذشت coronavirus

نیوجرسی اضافه شده 1,854 فتح کند گرفته شد مردم به آن رسمی تلفات پس از شمارش آنها را به عنوان محتمل COVID-19 مرگ و میر. مرگ رخ داده در طول همه گیر اما همه قبلا uncounted مرگ و میر شدند در روز شنبه کل – ایجاد یک مصنوعی-بعد سنبله در ملی مرگ اعداد.

“ما این گزارش را از هیچ چیز دیگری از جدی احساس وظیفه” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: پنج شنبه. “برای بسیاری از خانواده ها ما امیدواریم که این تعیین خواهد شد ارائه یک حس بسته شدن و در نهایت دانستن. برای دولت ما, من امیدوارم که آن فولادهای عزم ما برای انجام تمام است که ما می تواند به صرفه جویی در هر زندگی است که ما می توانید ذخیره کنید.”

دولت قبلا شمارش آزمایشگاه تایید موارد. به تازگی منتشر شده اعداد اضافه کردن افرادی که مرگ و میر شامل COVID-19 SARS-CoV-2 یا رمان coronavirus در گواهی مرگ. آنها همچنین شامل افرادی که درگذشت در شیوع بیماری شناخته شده مانند کسانی که در خانه های سالمندان, اما بدون آزمون; و افرادی که دریافت اولیه اما هیچ دیگر پذیرفته coronavirus آزمون گانت نیوجرسی گزارش شده است.

در روز چهارشنبه داده های گزارش شده از دانشگاه جانز هاپکینز گفت: امریکا ثبت 754 مرگ و میر در یک روز; با نیوجرسی مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, شمارش پریدم به 2,425 فتح کرد گرفته شد. هر چند تعداد نسبتا کمی از این مرگ و میر در واقع رخ داده است و اخیرا آن را تک بزرگترین افزایش در coronavirus مرگ و میر پس از مارس 29 در دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

– Stacey Barchenger و مایک Stucka

کالیفرنیا خواستار یک شهرستان به re-موسسه اقامت در خانه سفارش

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است اصرار شهرستان امپریال به “عقب نشینی” و بازگرداندن آن به اقامت در خانه سفارش در میان موج مثبت coronavirus آزمون وجود دارد و از طریق بسیاری از دولت است.

حدود 23% از افراد مورد آزمایش در جنوب کالیفرنیا, شهرستان که مرزهای مکزیک, Baja California مثبت برای COVID-19 به گفته دکتر سونیا آنجل, مدیر وزارت کالیفرنیا از بهداشت عمومی و بهداشت استان افسر.

که نرخ “به خصوص در مورد” Angell گفت: بعد از ظهر جمعه. دولت اماکن استان ها در یک لیست سازمان دیده بان اگر بیش از 10 درصد از مردم تست مثبت است.

– Autism_today و علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرا

16 بازیکنان NBA تست مثبت برای COVID-19

شانزده بازیکنان NBA از 302 آزمایش مثبت برای coronavirus NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط گفت: در کنفرانس مشترک خبری با انتشار اخبار جمعه.

“هر بازیکنی که تست مثبت باقی خواهد ماند و در خود به انزوا تا او را ارضا بهداشت عمومی پروتکل برای قطع انزوا و پاک شده است توسط یک پزشک” هر دو سازمان در بیانیه ای گفت.

تیم شروع به تست اجباری برای بازیکنان سهشنبه و دنور نیکولا Jokic ایندیانا مالکوم Brogdon و ساکرامنتو است جباری پارکر در میان کسانی که مورد آزمایش مثبت است.

– جف Zillgitt

آنچه که ما در حال خواندن

  • چگونه می توانید از ویروس زنده در سطوح? وجود دارد تحقیقات جدید در مورد این موضوع.
  • مانند ایده خالی وسط صندلی در هنگام پرواز ؟ نمی توانید به آن استفاده می شود.
  • این مسابقه: آیا شما آماده برای پیوستن به COVID-19 ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش سرمایه گذاری برای تست سایت در تگزاس

دولت فدرال همچنان به صندوق, جامعه, تست سایت در سراسر تگزاس به عنوان دولت می بیند شکستن رکورد افزایش جدید روزانه coronavirus موارد رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اعلام کرد در یک بیانیه مطبوعاتی جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به بودجه فدرال از 13 coronavirus تست سایت در پنج کشور در تاریخ 30 ژوئن در حمایت از یک “مدل پایدار” انجام می شود در هماهنگی با ایالات متحده و خرده فروشی و داروخانه مشارکت, به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی در اوایل این هفته.

سایت – در کلرادو, پنسیلوانیا, ایلینوی, نیوجرسی و تگزاس و در ابتدا انتظار می رود برای جلوگیری از دریافت کمک های مالی در ماه مه اما دریافت 30 روز تمدید. تگزاس در منزل برای هفت از سایت های.

نیروی کار خواستار بزرگسالان زیر 40 بیشتری به عمل مسئولانه; پنس نمی پوشیدن ماسک صورت

مقامات دولت التماس کرد با بزرگسالان کمتر از 40 روز جمعه به عمل مسئولانه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

در اولین نشست کاخ سفید Coronavirus نیروی کار از اواخر ماه آوریل چند مقامات دولت گفت: افزایش تعداد موارد در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا نشان می دهد که بزرگسالان جوانتر هستند و نه زیر بهداشت عمومی راهنمایی برای حاوی COVID-19 شیوع.

جوان سالم مردم کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند بدترین علائم COVID-19 اما آنها هنوز هم می تواند دیگران را آلوده – اعداد نشان می دهد که هر کسی که جلب ویروس حداقل یک نفر دیگر گفت: دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. و برخی از این افراد آسیب پذیر خواهد بود برای تنفس مبارزات نارسایی ارگان ها واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن و حتی مرگ از COVID-19, او گفت:.

معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی پوشیدن ماسک در کنفرانس خبری. مقامات بهداشتی در حضور و غیاب از جمله Fauci, عینک ماسک به جز زمانی که صحبت کردن در میکروفون.

– الیزابت Weise و کارن Weintraub

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

چگونه تابستان خود را رفتن در میان همه گیر? ما می خواهیم به شنیدن از شما به خصوص اگر شما در حال مراقبت از عزیزان. داستان خود را می تواند در برجسته ما روزانه, اخبار, پادکست, 5 چیز است. برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را به coronadiaries.io/usatoday. انتخاب اول بی درنگ به دنبال دستورالعمل و سابقه مختصر پیام های صوتی.

Coronavirus تماشا کنید: ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا. و گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

گاهشمار: آن شده است پنج ماه پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد آنچه که تصور می شد برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا به عنوان خوانده شده چگونه همه گیر باز شدن در اینجا.