Coronavirus به روز رسانی: آمریکا نشانه تیره و تار به عنوان نقطه عطف تهمت preps اجرایی نظم اجتماعی و شرکت های رسانه ای

آمریکا مرگ و میر از کروناویروس که باعث COVID-19 گل رز بالاتر از 100,500 روز پنج شنبه یک روز پس از آن بیش از 100,000 سطح تیره و تار نشانگر برای ملت با بیشترین تعداد موارد و مرگ و میر در جهان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تشریح آخرین شمارش به عنوان یک “بسیار غم انگیز نقطه عطف” در یک شنبه جیر که می آید به تمام 50 ایالت آمریکا در حال کاهش محدودیت در حرکت و اقدامات دیگر که کارشناسان بهداشت می گویند مورد نیاز برای جلوگیری از موج دیگری از عفونت.

تهمت نیز توییتی در شرکت های فن آوری برای اقدام به سانسور او پس از توییتر قرار دادن یک واقعیت بررسی هشدار از رئیس جمهور توييتها برای اولین بار. از رئیس جمهور انتظار می رود که به امضای یک فرمان اجرایی اجتماعی و شرکت های رسانه ای در روز پنج شنبه, با توجه به کاخ سفید, سخنگوی.

اواخر شنبه شب وال استریت ژورنال گزارش داد پیش نویس یک کپی از سفارش خواهد محدود کردن حمایت های حقوقی فراهم شده اجتماعی-رسانه, شرکت های ساخت آن را آسان تر برای تنظیم کننده فدرال برای نگه داشتن شرکت های مسئول برای مهار کاربران رایگان سخنرانی. مهاجم سفارش خواهد بود وسیع و گسترده و لغو حمایت از شرکت های فن آوری را تحت 1996 ارتباطات نجابت عمل می کنند که به آنها عرض جغرافیایی گسترده ای در تعدیل محتوا و می تواند منجر به آژانس های فدرال برداشت تبلیغات عقد قرارداد با شرکت های موجود در نقض.

خبر می آید به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به افزایش در سراسر جهان از جمله در کشور است که به نظر می رسد به موجود گسترش یافته است. کره جنوبی گزارش داد 79 عفونت های جدید یک شبه, بزرگترین آن یک روز افزایش در حدود دو ماه است و با توجه به reimposing محدودیت در جنبش نگهبان گزارش شده است.

برزیل دوباره ثبت بیش از 20,000 عفونت یک شبه به آمریکا سیمان مواضع خود را به عنوان مرکز همه گیر به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داده بود در روز چهارشنبه.

نیوزیلند در ضمن آن ستایش شده است برای حرکت سریع حاوی ویروس و برای اجرای قوی تست و ردیابی برنامه مرخص آخرین آن COVID-19 بیمار از بیمارستان در روز چهارشنبه. نیوزیلند ثبت کرده است صفر موارد به مدت شش روز.

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 5.72 میلیون مورد COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 356,279 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده 1.7 میلیون نفر یا بیش از یک پنجم از کل و 100,576 مرگ و میر و یا نزدیک به یک سوم از کل.

برزیل 411,821 موارد و 25,598 مرگ و میر در حالی که روسیه 379,051 موارد و 4,142 مرگ و میر.

انگلستان دارای 268,620 موارد و 37,542 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا و دومین در جهان پس از ایالات متحده آمریکا

اسپانیا در اوایل نقطه داغ است 236,769 موارد و 27,118 مرگ و میر در حالی که ایتالیا 231,139 موارد و 33,072 مرگ و میر.

فرانسه 183,038 موارد و 28,599 مرگ و میر در حالی که آلمان 181,918 موارد و 8,463 مرگ و میر.

هند با پیشی گرفتن از ترکیه به مورد شماره روز پنج شنبه و در حال حاضر 160,310 موارد و 4,560 مرگ و میر. ترکیه 159,797 موارد و 4,431 مرگ و میر. ایران 143,849 موارد و 7,627 مرگ و میر.

پرو دارای 135,905 موارد و 3,983 مرگ و میر. کانادا بعد با 88,996 موارد و 6,877 مرگ و میر. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,106 موارد و 4,638 مرگ و میر.

انگلستان دارای بالاترین نرخ مرگ و میر به عنوان اندازه گیری توسط بیش از حد مرگ و میر, آمار و ارقام, فایننشال تایمز گزارش, بر اساس یک تجزیه و تحلیل از مرگ و میر در میان کشورهایی که با استفاده از داده های قابل مقایسه. انگلستان بیش از حد نرخ مرگ و میر می آید به 59,537 پس از هفته منتهی به 20 مارس برابر با 891 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر گفت: این مقاله است.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

سوئیس شرکت دارویی Roche برگزاری AG RO +2.46% تست ترکیبی از آن آرتریت روماتوئید مواد مخدر Actemra با Gilead Sciences, Inc.’s مطلا کردن +0.77% remdesivir در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

روشه قبلا اعلام این مطالعه Actemra در 450 بیمارستان بستری COVID-19 بيمار شرکت کننده در يک کارآزمايی بالينی تصادفی دو سو کور کنترل شده با پلاسبو در اواخر مرحله آزمایشی; نتایج حاصل از آن دادگاه می رود “این تابستان” رچ گفت.

جدید فاز 3, randomized, double-blind, چند مركزی مطالعه را تست Actemra و remdesivir در برابر دارونما و remdesivir در حدود 450 بیماران بستری شديد COVID-19 ذات الریه. آزمایشی سایت ها در کانادا و اروپا و ایالات متحده غذا و دارو اعطا اضطراری با استفاده از مجوز| به remdesivir در مارس 1 به عنوان یک درمان برای برخی به شدت بیمار COVID-19 بيمار. تجربی مواد مخدر تایید شده است به عنوان یک درمان برای این بیماری ناشی از کوروناویروس.

چه اقتصاد گفت ؟

بیش از 2.1 میلیون بیکار آمریکایی اعمال می شود دولت برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به مارس 23 از 2.4 میلیون ادعا در قبل از هفته اما هنوز هم مارک 10 هفته با اولین بار ادعا می کند بیش از 2 میلیون عنوان MarketWatch را گرگ راب گزارش شده است.

اقتصاددانان بررسی MarketWatch شده بود به دنبال 2.12 میلیون ادعاهای جدید. جدید فدرال برنامه های امداد برای به اصطلاح فرفره کارگران مانند Uber Technologies, Inc.’s UBER +0.34% رانندگان بالغ بر 1.2 میلیون در هفته گذشته.

جزئیات: اضافی 600 دلار آمریکایی دریافت مزایای بیکاری در هفته به پایان می رسد در ماه جولای — چگونه است که می تواند هزینه های ایالات متحده بیشتر مشاغل

پس از coronavirus همه گیر و مستندات آغاز شده و در اواسط ماه مارس و برخی از 46 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری بر اساس تعدیل نشده. تعداد مدعیان بیکاری کاهش یافته است به طور پیوسته از هدف قرار دادن یک رکورد 6.9 میلیون دلار در هفته منتهی به مارس 28.

“کاهش در ادامه ادعا می کند تشویق سیگنالینگ حداقل برخی از مردم در حال پیدا کردن شغل و یا در حال rehired به عنوان اقتصاد بازگشایی” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است. “حتی پس از زايمان-شرایط بازار باقی می ماند و ضعیف و اخراج ادامه دارد. ما فکر می کنم جدید پروتکل های مربوط به ویروس مهار ادامه خواهد داد برای محدود کردن فعالیت و اخراج هر چند آنها ممکن است همچنان به متوسط باقی خواهد ماند بالا در کوتاه مدت.”

به طور جداگانه از دولت گفت: میزان سفارشات کالاهای بادوام به سقوط 17.2 درصد در مارس هر چند که بهتر بود از 18.2 درصد کاهش اقتصاددانان نظرسنجی MarketWatch انتظار داشتند.

تجدید نظر دولت داده ها نشان داد که اقتصاد ایالات متحده کاهش سالانه 5 درصد سرعت در سه ماهه اول به جای 4.8%. تجدید نظر رو به پایین به موجودی سرمایه گذاری بیشتر برای اختصاص این رو تجدید نظر وزارت بازرگانی گفت. نگاه به آینده اقتصاددانان بررسی MarketWatch پیش بینی تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد در یک 27.7% سالانه به مردم در خانه مانده به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

انجمن ملی از Realtors گفت: شاخص فروش خانه در انتظار کاهش 21.8 درصد در ماه مارس به عنوان همه گیر نگه داشته خریداران آینده نگر و دور.

در مقایسه با یک سال پیش فروش خانه در انتظار بودند پایین 33.8%. به طور کلی این بزرگترین کاهش از انجمن ملی از Realtors شروع به ردیابی این اطلاعات در سال 2001.

شاخص اقدامات واقعی معاملات املاک و مستغلات که در آن قرارداد امضا شد اما فروش هنوز بسته محک به قرارداد امضای فعالیت در سال 2001. آن است که شاخص های موجود-صفحه اصلی گزارش فروش در ماه های آینده.

همچنین نگاه کنید به:نرخ وام مسکن آمار دیگری در پایین تمام وقت به عنوان خریداران خانه عجله برای تضمین تامین مالی ارزان

“برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید باید به طور کامل unwound قبلی خود غوطه پیشنهاد فروش rebounding در مه” Sal Guatieri ارشد اقتصاد در BMO Capital Markets نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. “بخش مسکن به نظر می رسد هوازدگی بحران در مورد به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود می تواند حتی اگر آن را به یک زمان طولانی قبل از فروش بازگشت به قبل از ویروس سطوح با توجه به گسترده زیان کار است.”

آیا شرکت گفت ؟

HP Inc. HPQ, -11.94% گزارش 11 درصد کاهش در آن مالی سه ماهه دوم درآمد اواخر روز چهارشنبه به عنوان زنجیره عرضه اختلال مسائل و زيان شرکت کامپیوتر و پرینتر فروش نهفته سه ماهه به عنوان MarketWatch را جان Swartz گزارش شده است.

“ما شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای هر چیزی — نوت بوک با صفحه نمایش موش خانه چاپ — به کار یادگیری و بازی از خانه” رئیس اجرایی انریکه Lores در مصاحبه ای گفت:. “رایانه های شخصی هرگز بیشتر ضروری در طول این بحران است.”

اما سود در دره سیلیکون شرکت با تکنولوژی مبارزه پرینتر کسب و کار نیز با کاهش به زیر سود از رایانه های شخصی برای اولین بار حداقل در پنج سال اخیر سه ماهه به عنوان بسیاری از شرکت های بزرگ دفاتر تعطیل در طول coronavirus بیماری همه گیر. سه ماهه جاری انتظار می رود که حتی بدتر برای چاپ با یک بار شرکت گاو پول نقد.

چاپ ویژه پرینتر تامین شده است پول ساز HP به فروش می رساند بالا-حاشیه جوهر کارتریج به پرینتر مشتریان به عنوان MarketWatch را ترزا Poletti اشاره کرد. با بسیاری از شرکت های فناوری بزرگ دیگر در حال برنامه ریزی برای کارگران بازگشت به دفاتر HP شرکت چاپ کسب و کار است که به احتمال زیاد به رنج می برند او نوشت.

وجود دارد بهتر, اخبار, برای, جعبه, Inc. جعبه +2.49%, به عنوان سازمانی-مطالب پلت فرم گزارش مالی سه ماهه اول نتایج نشان داده شده است که گرسنگی در میان مشتریان زیادی برای کار-همکاری فن آوری است که به نوبه خود بیش از وال استریت بود.

“سه ماهه بود در مورد رانندگی توسعه در شرکت های بزرگ و از آنها به تصویب رسید آن را در یک راه سالم” جعبه اجرایی هارون Levie گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی در مدت کوتاهی پس از اعلام نتایج اعلام شد. این شرکت گفت: این جوهر 40 معاملات حداقل $100,000; در سه ماهه مشابه در سال پیش از آن بود 33.

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به:جعبه سهام صعود 6% به عنوان بزرگ-شرکت معاملات پرش

در بخش خرده فروشی دلار کلی Corp. DG -1.14% و دلار, درخت, Inc. DLTR, +12.20% تا به حال قوی, محله های قدیمی, دلیل افزایش تقاضا برای مواد غذایی و محصولات در طول اقامت در خانه سفارشات. هر دو شرکت ضرب و شتم درآمد انتظارات و گفت: تقاضا همچنان بالا به سه ماهه جاری.

از دست ندهید:چگونه شرکت ها در حال تبدیل شدن به خلاق با حسابداری در طول COVID-19 همه گیر

در جای دیگر شرکت ها در ادامه به موضوع بدهی و حقوق صاحبان سهام و ارائه به روز رسانی در برنامه های خود برای بازگشایی و از سرگیری عملیات.

در اینجا آخرین چیزهایی شرکت کرده اند گفت: در مورد COVID-19:

• Abercrombie & Fitch Co. ANF, -4.82% گزارش درآمد و فروش است که از دست رفته و انتظارات به عنوان ضرر و زیان گسترده تر در این بیماری همه گیر. دیجیتال فروش رشد 25 درصد در طول دوره با حدود نیمی از شرکت 850 فروشگاه در سراسر جهان در حال حاضر باز برای کسب و کار پس از بسته شدن همه مکان ها با توجه به همه گیر. Abercrombie & Fitch تا به حال پول نقد و معادل دلار 704 میلیون همانطور که از مه 2 با 800.000 دلار باقی مانده از آن $89.4 میلیون ABL تسهیلات.

• Amazon.com Inc. AMZN, +0.52% است تبدیل 125,000 از 175,000 کارگران e-commerce غول استخدام به صورت موقت به دائم کارکنان تمام وقت شروع در ماه ژوئن. به طور منظم نقش تمام وقت حداقل دستمزد 15 دلار در ساعت است. کارگران آورده بودند در هیئت مدیره برای کمک به آمازون دیدار coronavirus مربوط به تقاضا با بسیاری از برنامه ریزی برای رفتن به قبلی شرکت زمانی که ایالات متحده دوباره باز کنید.

• Boeing Co. BA +3.31% تخمگذار کردن 6,770 ایالات متحده کارگران و کارکنان را تحت تاثیر قرار خواهد شد اطلاع این هفته است. مکان های بین المللی نیز در حال برنامه ریزی اخراج که اعلام خواهد شد در جدول زمانی خود را. بوئینگ گفته است که از دیدن “شاخه سبز” پس از ویرانی های ناشی از مجازی متوقف بر سفر هوایی, اما این صنعت را “چند سال برای بازگشت به آنچه که آن را فقط به دو ماه پیش است.” برخی از آن شرکت هواپیمایی مشتریان گزارش که “رزرو در حال پیشی لغو در پروازهای خود را برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شده” بوئینگ گفت. برخی از کسب و کار مانند دفاع از خود ادامه خواهد داد استخدام. این شرکت از سرگیری تولید آن 737 Max هواپیما در رنتون بشویید. این برنامه دوباره در یک نرخ پایین به عنوان شرکت ادوات ایمنی و کیفیت محصول را بررسی میکند. بوئینگ متوقف 737 حداکثر تولید در ماه ژانویه است. تولید “را به تدریج تا سطح شیب دار” در این سال این شرکت اعلام کرد. 737 Max مبتنی شده در سراسر جهان زیر دو تصادفات مرگبار کمتر از پنج سال از هم جدا بودند که مربوط به معیوب ضد سیستم غرفه.

• برلینگتون Stores, Inc. BURL, +4.74% گزارش گسترده تر از حد انتظار مالی سه ماهه اول و از دست دادن درآمد است که کاهش بیش از پیش بینی اما گفت: خرید و فروش فروشگاه ها که بازگشایی در ممکن است بیش از سال پیش سطح. تمام فروشگاه های خود را بسته بودند تا مارس 22 به دلیل همه گیر اما فروشگاه شروع به بازگشایی on May 11 و 402 فروشگاه ها به شمار می رود بازگشایی توسط مه 29, با بیشتر از بقیه انتظار برای بازگشایی توسط اواسط ماه ژوئن. این شرکت نمی تواند ارائه راهنمایی های مالی با توجه به عدم قطعیت در ارتباط با این بیماری همه گیر اما انتظار دارد تا سال 2020 هزینه های سرمایه ای در حدود 260 میلیون دلار کمتر از انتظارات قبلی حدود 400 میلیون دلار است.

• دلار به طور کلی در سه ماهه اول درآمد منفجر گذشته برآورد شد باعث شد تا تقاضا در طول coronavirus بیماری همه گیر. در گودلتسویل, Tenn.-بر اساس تخفیف ویژه فروشگاه زنجیره ای هم فروش فروشگاه افزایش 21.7% خوب پیش از 8.7% FactSet اجماع. “همان-فروش فروشگاه افزایش در هر یک از مواد مصرفی فصلی صفحه اصلی محصولات و پوشاک دسته با بیشترین درصد افزایش در رده محصولات” شرکت در بیانیه ای گفت. “این شرکت معتقد است که رفتار مصرف کننده هدایت می شود COVID-19 معنیداری اثر مثبت بر فروش خالص و همان فروشگاه فروش.” دلار کلی در مورد پرداخت 60 میلیون دلار پاداش به کارگران خط مقدم و به طور موقت تنظیم مزایا و ترک سیاست به کارگران پرداخت می شود, زمان اگر آنها نیاز به مراقبت از یک دوست با این ویروس. آن را فراهم کرده است ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی برای کارگران و اجرا اجتماعی-فاصله اقدامات در داخل فروشگاه ها و مراکز توزیع. به افزایش نقدینگی و موقعیت این شرکت صادر $1.0 میلیارد دلار از 3.5% یادداشت ارشد با توجه 2030 و 500 میلیون دلار از 4.125% یادداشت ارشد به علت در سال 2050. به عنوان از آوریل 1, آن را تا به حال معادل 2.7 میلیارد دلار پول نقد و معادل وجه نقد و همچنین 1.1 میلیارد دلار در دسترس بودن تحت یک گردان تسهیلات اعتباری. این شرکت گفته است که هنوز هم شاهد افزایش تقاضا در سه ماهه جاری اما عقب نشینی کامل-سال راهنمایی به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

• دلار درخت گزارش سه ماهه اول درآمد و فروش است که ضرب و شتم ، همان-فروش فروشگاه افزایش 7% با خانواده دلار تا 15.5 درصد و اسم دلار پایین درخت 0.9 درصد بوده است. دلار درخت را همان فروش فروشگاه صدمه دیده بودند با کاهش طول تعطیلات عید پاک با حزب عید پاک آب نبات و دسته های پایین 490 اساس امتیاز, بر اساس مایک Witynski شرکت رئیس جمهور این شرکت است. این زنجیره در پشت صحنه با اختیاری فروش بهبود برای چیزهایی مانند روز مادر بالن و فارغ التحصیلی به گفته مدیر عامل گری Philbin. “با بیش از 38 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری در گذشته نه هفته ما بر این باورند که دلار درخت و خانواده دلار بخشی از راه حل برای کمک به میلیون ها نفر از خانواده های کشش بودجه خود را برای کمک به پایان می رسد دیدار” Philbin در بیانیه ای گفت. دلار درخت مجموعه ای از فروشگاه های ضروری در نظر گرفته شده کسب و کار با تمام 15,300-plus فروشگاه برای کسب و کار باز. فروشگاه ساعت اصلاح شده برای تمیز کردن و تهیه, تماس با ما گزینه های پرداخت اضافه شده اند و دیگر اقدامات انجام شده در این بیماری همه گیر. دلار درخت قبلا انصراف خود را هدایت و انتظار capex برای سال $1.0 میلیارد دلار در مقایسه با قبلی انتظار $1.2 میلیارد دلار است. دلار درخت به پایان رسید سه ماهه با $1.76 میلیارد دلار به صورت نقدی پس از نقاشی کردن $750 میلیون از آن در گردان خط اعتباری.

• Lumber Liquidators Holdings, Inc. تخم ریزی +10.57% گزارش سه ماهه اول سود که داشت انجام داد اما فروش آن کوتاه آمد, از جمله یک کاهش در همان فروشگاه فروش با توجه به اثرات این بیماری همه گیر. چوب کفپوش شرکت چرخش به سود آن را به عنوان رزرو مالیات سود $4.4 میلیون, در مقایسه با یک هزینه از $0.2 میلیون در سال گذشته به عنوان مفاد مراقبت در عمل اجازه شرکت به حمل برخی از ضرر و زیان و کسر برخی از هزینه های سرمایه ای. همان-فروشگاه فروش برای سه ماهه جاری به روز در حال پایین در حدود 30 ٪ در حالی که FactSet اجماع برای سه ماهه دوم است 11 درصد کاهش است. “تا به امروز حدود 60% از فروشگاه ما به طور کامل عملیاتی حدود 25 درصد در حال برنامه ریزی قرار ملاقات به مشتریان اجازه می دهد به بازدید از نمایشگاه و حدود 15 درصد در حال استفاده از انبار ما-تنها مدل در حالی که کمتر از 10 بسته باقی می ماند” گفت: اجرایی چارلز تایسون.

• شاهدانه خرده فروش MedMen Enterprises Inc. MMNFF, -16.13% MMEN, -15.46% گفت: این بیماری همه گیر است آسیب دیده فروش در کالیفرنیا و نوادا به عنوان آن را در گزارش سه ماهه سوم نتایج از دست دادن. درآمد افزایش به $45.9 میلیون از $32.6 میلیون سال پیش. پناهگاه در محل سفارشات اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر دولت های مختلف اجرا شده اند به سرعت همه گیر در میان دلایل فروش آن صدمه دیده شد. MedMen بود $31.8 میلیون دلار نقد و معادل در پایان سه ماهه.

• MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM -0.77 خوابگاه% برنامه ای برای بازگشایی آن لاس وگاس خواص در ژوئن 4, از جمله Bellagio, MGM Grand Las Vegas, New York-New York, و امضای کازینو تفریحی. امکانات رفاهی در تمام خواص محدود خواهد شد در شروع است. “به عنوان تقاضا برای مقصد ایجاد سالن های اضافی در این استراحتگاه باز خواهد شد و دیگر MGM استراحتگاه خواص در نوار غزه را بازگشایی” این شرکت اعلام کرد. کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در حالی که مهمانان خواهد بود “به شدت تشویق” به انجام همان و می تواند نیاز به پوشیدن ماسک در تنظیمات خاص اجتماعی که در آن فاصله است سخت تر به حفظ.

• Micron Technology Inc. MU, -3.26% مطرح آن سود و درآمد چشم انداز مالی سه ماهه سوم. این شرکت در حال حاضر انتظار تعدیل سود هر سهم از 75 سنت افزایش به 80 سنت بالا FactSet اجماع 56 سنت و درآمد حاصل از $5.2 میلیارد دلار به 5.4 میلیارد دلار است که بالاتر از انتظارات $4.93 میلیارد دلار است. زمانی که شرکت گزارش مالی سه ماهه دوم نتایج در مارس 25, آن انتظار تعدیل EPS از 55 سنت به علاوه یا منهای 15 سنت و درآمد حاصل از $4.6 میلیارد دلار به 5.2 میلیارد دلار است.

• Sanderson Farms Inc. SAFM, -0.78% گزارش مالی سه ماهه دوم از دست دادن است که گسترده تر از انتظار می رود و خرید و فروش است که شگفت انگیزی کاهش یافته است که این بیماری همه گیر منجر به افت شدید سینه مرغ بدون استخوان گوشت. متوسط قیمت فروش هر پوند از تازه و منجمد مرغ کاهش یافت و 8.3% در حالی که متوسط هزینه های خوراک به ازای هر پوند از محصولات مرغ خام کاهش 1.1%. به عنوان مثال از نوسانات بازار ناشی از این بیماری همه گیر این شرکت گفت: قیمت ها در بازار بدون استخوان گوشت سینه حال افزایش به $1.35 یک پوند در هفته چهارم مارس پس از آن کاهش یافت و به رکورد پایین 74 سنت در هر پوند در ماه بعد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر با برخی متوجه شدم قیمت ضربه زدن 50 سنت در هر پوند رسید. به عنوان مستند محدودیت های آغاز شده برای کاهش قیمت ها نقل مکان کرد و به $1.58 یک پوند در اواسط ماه مه قبل از عقب کشیدن به قیمت های فعلی در حدود 1.31 یک پوند.

• روز کاری Inc. WDAY, +7.91% گزارش فروش که در صدر وال استریت انتظارات و اعلام همکاری با Salesforce.com Inc. CRM +3.42%. “ابر نقش مهمی در آب و هوای امروز با سازمان ها با تکیه بر روز کاری به محوری” رئیس اجرایی Aneel Bhusri در بیانیه ای گفت. روز کاری است که “خوبی” به آب و هوا تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس اما کاهش آن مالی 2021 اشتراک درآمد راهنمایی برای حساب کوتاه مدت با چالش های همه گیر. این انتظار مالی 2021 اشتراک درآمد به طیف وسیعی از $3.67 میلیارد دلار 3.69 میلیارد و مالی سه ماهه دوم اشتراک درآمد حاصل از $913 میلیون به $915 میلیون. همکاری با Salesforce شامل ادغام بیشتر از روز کاری و Salesforce را Work.com یک مجموعه از برنامه های کاربردی و منابع برای کمک به کسب و کار خود را با بازگشایی.

• وین استراحتگاه Ltd. s وین, -0.69% Wynn در لاس وگاس خواهد بازگشایی در هفته آینده. هر دو هتل برج کازینو و همه از آن رستوران را بازگشایی در 4 ژوئن. جدیدترین رستوران Elio خواهد بازگشایی بعد از آن در ماه ژوئن. همچنین افتتاح خواهد شد استراحتگاه استخر, زمین گلف, سه خرده فروشی مناطق و سرویس کامل سالن زیبایی, آرایشگاه, آبگرم و مرکز تناسب اندام. وین کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت و باید همه تست شده برای COVID-19.

• یتی Holdings, Inc. YETI -3.02% راه اندازی شده تحت ارائه 6.1 میلیون سهم توسط برخی از سهامداران آن است. این ساز از محصولات از جمله کولر و گیلاس نمی خواهد دریافت هر گونه درآمد حاصل از این معامله است که توسط گلدمن ساکس. ارائه قیمت در $32.65 یک سهم یا 3.3 درصد کمتر از روز شنبه قیمت بسته شدن.

Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و مرگ و میر بالا 100,000; آمازون برای نگه داشتن بیشترین دما مشاغل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de