ایالات متحده در وزارت کار گفت: همه گیر هزینه 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل هل دادن نرخ بیکاری به پس از جنگ جهانی دوم بالا و عمیق تر شدن بحران اقتصادی در حالی که در نیویورک یک کودک در اثر یک بیماری نادر مربوط به ویروس.

رستوران ها و خرده فروشان و هتل ها بودند بدترین آمار کاهش کار, اما هر صنعت دچار درد. حتی مراقبت های بهداشتی بخش از دست 1.4 میلیون شغل به عنوان بحران نگه داشته است بیماران به دور از دفاتر پزشکان برای ترس از آلوده شدن و باعث به تعویق افتادن بسیاری از روش انتخابی.

‘در نیویورک, کانون coronavirus در ایالات متحده کمتر از 20 درصد از کسب و کارهای کوچک تصویب شده و برای دریافت PPP وام [حتی] بیش از 55 درصد از کسب و کارهای کوچک در نبراسکا در حال انتظار PPP بودجه.’

— بانک فدرال رزرو نیویورک

نرخ بیکاری افتاده به 14.7 درصد از 50 سال اخیر از 3.5% دو ماه پیش اما سهم idled کارگران بسیار بالاتر است. اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها که furloughed و انتظار می رود به بازگشت به شغل خود را در حال شمارش اداره آمار نیروی کار گفت: نرخ بیکاری را تقریبا 5 درصد بالاتر در حدود 20 درصد به عنوان MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است.

کایل Herrig رئیس جمهور غیر حزبی غیر انتفاعی پاسخگو باشد.به ما گفت که این اعداد وحشتناک و انتقاد از دولت فدرال برنامه های امداد رسانی است که باید بیشتر کمک بزرگ و شرکت های دولتی به جای کوچکتر کسب و کار است که در حال حاضر نزدیک به ورشکستگی است.

ببینید:MarketWatch آخر هفته آمده است: بیکاری undercount

“به جای اقدام قاطع برای کمک به کارگران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان لرزشی که هنوز یک ماه دیگر به ارمغان می آورد وحشتناک مشاغل اعداد با میلیون ها آمریکایی های بیشتری بیکار” او در بیانیه ای گفت. “از اولین روز از این بحران بهداشت عمومی دولت bungled پاسخ. کمک به عموم معامله شرکت های پرداخت صورتحساب به جای کمک به مادر و پاپ کسب و کارهای کوچک در دیدار با حقوق و دستمزد.”

نیویورک فدرال رزرو گفت: disportionate مقدار بودجه توزیع شده توسط دولت چک حفاظت از برنامه و یا PPP رفتن نیست به این مناطق شده است که سخت ترین ضربه از بحران است.

“در نیویورک, کانون coronavirus در ایالات متحده کمتر از 20 درصد از کسب و کارهای کوچک تصویب شده و برای دریافت PPP وام” منطقه ای بانک مرکزی اقتصاددانان نوشت: در گزارش منتشر شده روز شنبه. “در مقابل بیش از 55 درصد از کسب و کارهای کوچک در نبراسکا در حال انتظار PPP بودجه.”

این گزارش با اشاره به اختلاف ایجاد شده اند گرم بحث سیاسی. یک توضیح ممکن برای آنها این است که بانک ها که عبور همراه برنامه های کاربردی به برنامه به نفع مشتریان موجود به عنوان آنها در حال حاضر اطلاعات مربوطه بر روی آنها و صفحه نمایش می تواند آنها را با سرعت بیشتری.

“از آن شده است به طور گسترده ای مستند است که بانک ها اولویت بندی کسب و کار با وام موجود روابط برای صرفه جویی در هزینه دلیل و برای جلوگیری از تقلب در برنامه” گفت: این گزارش. “مسلما وام دهندگان ترجیح خود را برای سپرده گذاری پایه می تواند یک عامل مهم در توضیح مشاهده PPP تصویب وام داده است.”

خارج از برنامه های امداد رسانی این نگرانی وجود دارد که دولت فدرال علاقه “قرمز” ایالات متحده بیش از “آبی” متحده در توزیع منابع حیاتی است.

روز پنجشنبه HIV انجمن پزشکی و بیماری های عفونی و جامعه امریکا با ارسال نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس سوال فرایند انتخاب برای توزیع remdesivir مواد مخدر ساخته شده توسط Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -0.15% که برنده اضطراری-استفاده از مجوز هفته گذشته از سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19. که پس از آزمایش های بالینی در بر داشت دارو ممکن است سرعت تا زمان بهبودی برای برخی بیماران. وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده برای ویروس.

ببینید در حال حاضر: ماسک صورت تبدیل شدن به آخرین فرهنگ جنگ و جبهه به عنوان برگ برنده خود را با پوشیدن یک امر “ارسال پیام اشتباه’

یک پزشک در ارتباط با بوستون مرکز پزشکی توییتی که در بیمارستان دریافت نکرده هر دوز remdesivir. “ما دومین مطلق مورد تعداد و بالاترین به ازای هر تخت در بوستون” دکتر بنیامین Linas متخصص اپیدمیولوژی در ایمنی-net بیمارستان توییتی در روز چهارشنبه. “ما نیز تا به حال هیچ دسترسی به آزمایش های اولیه. امروز خانواده از مرگ یک بیمار از من پرسید چرا ما نمی RDV. چه هستم من قرار است به می گویند؟”

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:عفونی-بیماری پزشکان از دولت به توضیح دهید که چگونه آن تصمیم می گیرد که می شود جلعاد را remdesivir

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو توصیف کرده است دولت خود را در تلاش برای منبع حیاتی بهداشت و درمان-مراقبت از لوازم و تجهیزات در اوج بحران به عنوان دولت فدرال مجبور متحده به رقابت با یکدیگر و حتی با سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارسال قیمت های بالاتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک نقطه که او دستور پنس به تماس فرمانداران که انتقاد فدرال پاسخ به همه گیر.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام 20.5 میلیون شغل از دست رفته در مه “تعجب” و گفت: کسانی که شغل “تمام خواهد شد به عقب.”

در یک مصاحبه با فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به داشتن “بسیار سخت و زمان با چین” و تصمیم گرفت که چگونه به آنها رسیدگی تجارت رابطه زیر تماس بین مذاکره کنندگان هر دو طرف است.

همچنین نگاه کنید به:متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات: قوانین سهولت در بخش هایی از ایالت کالیفرنیا و پنسیلوانیا در روز جمعه; میشیگان کارخانه می تواند بازگشایی دوشنبه

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 3.90 میلیون نفر از COVID-19 جهان و 272,286 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 1.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در 1.26 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 76,101.

اسپانیا دارای بالاترین تعداد موارد در اروپا در 221,447 و 26,070 مرگ و میر. ایتالیا 217,185 موارد و 30,201 مرگ و میر.

انگلستان دارای 212,626 موارد و 31,315 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

روسیه نقل مکان کرد و گذشته فرانسه و آلمان پس از دیگری سنبله 10000 موارد یک شبه. روسیه در حال حاضر 187,859 موارد و 1,723 مرگ و میر.

فرانسه 174,918 موارد و 25,990 مرگ و میر. آلمان 169,430 موارد و 7,392 مرگ و میر.

برزیل پیشی ترکیه توسط تعداد تایید عفونت با 138,121 موارد و 9,600 مرگ و میر. ترکیه 133,721 موارد و 3,689 مرگ و میر. ایران 104,691 موارد و 6,541 مرگ و میر. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 83,976 موارد و 4,637 مرگ و میر.

نیویورک باقی مانده است ایالات متحده در کانون با 332,931 موارد و 26,206 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز ردیاب.

کومو گزارش روز دیگر کاهش بستری شدن در بیمارستان و لولهگذاری نرخ در اخبار روزانه توجیهی. اما یکی دیگر از 216 نیویورک درگذشت COVID-19 روز پنج شنبه از 231 روز قبل است.

اضافه کردن به دل تنگی, پنج سال, درگذشت در منهتن در روز پنج شنبه از آنچه پزشکان معتقدند بیماری نادر است ناشی از ویروس است که باعث می شود زندگی را تهدید التهاب در کودکان است.

کومو به خبرنگاران گفت که 73 مورد از این بیماری است که با برچسب “کودکان multisystem التهابی سندرم” شمارش شده است در دولت است.

همچنین نگاه کنید به:Coronavirus لینک کاوش بودن بیش از چندین مورد از کودکان به شدت بیمار در انگلستان

“این امر می تواند واقعا دردناک اخبار و خواهد باز کردن کاملا متفاوت فصل. آقای کومو گفت. “از آنجا که من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم من به صحبت کرد که در زمان صلح و آرامش در این واقعیت است که کودکان نمی شد آلوده شدن.”

چه, آخرین اخبار پزشکی?

غذا و داروی آمریکا (FDA) اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای یک بزاق COVID-19 تست تشخیصی است که اجازه می دهد تا بیماران را به آزمون در صفحه اصلی. آن توسعه یافته توسط دانشگاه راتگرز در نیوجرسی.

راتگرز’ آزمون اول دریافت اضطراری مجوز در ماه آوریل به اداره شده توسط یک سواب بینی که چگونه دیگر مولکولی آزمون مجاز به آزمون برای رمان coronavirus انجام شده و از طریق بزاق مجموعه در یک محیط مراقبت های بهداشتی.

اما در حال حاضر راتگرز مجاز به آزمون برای عفونت از طریق بزاق نمونه است که می تواند جمع آوری شده در صفحه اصلی با توجه به راتگرز سخنگو. برای تست برای COVID-19 با استفاده از یک سواب بینی شده است به عنوان گاهی اوقات ناراحت کننده و دردناک برای بیماران; وجود دارد که سواب می توانید از دست یک عفونت یا یک بیمار که عطسه پس از دریافت یک سواب می توانید با قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر ابتلا به ویروس.

ببینید:آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمون

کمیسیون تجارت فدرال ارسال نامه هشدار به 45 شرکت در روز پنج شنبه بیش از ادعاهای بی اساس مربوط به COVID-19 درمان است. این شرکت شامل یک مرکز درمانی طبیعی یک شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا.–بر اساس طب چینی درمان عمل که FTC دستور به حذف ادعا می کند مانند “درمان های غربی هیچ سود واقعی در کاهش تکثیر ویروس در داخل بدن; یک نقش است که طب گیاهی چینی ثابت شده است به ارائه تا حد زیادی.”

آنها همچنین شامل یک شرکت است که گوش دادن به برخی موسیقی فرکانس را “تضعیف” کوروناویروس. FTC فرستاده است چهار مجموعه از نامه هشدار تا کنون ترغیب شرکت ها برای بالا ساخت “فریبنده و علمی پشتیبانی نشده” ادعا و تهدید یک دادگاه فدرال دستور به تکرار مجرم.

در اوایل ماه مارس FTC و غذا و دارو آغاز شد و با رسیدن به هفت شرکت ها برای جلوگیری از فروش گفته “جعلی” محصولات در نامه هشدار از جمله یک کشیش تلویزیونی جیم باکر.

“در حال حاضر وجود دارد این است که سطح بالایی از اضطراب بیش از پتانسیل گسترش کروناویروس گفت:” FTC رئیس جو سیمونز در مارس 9. “آنچه ما نیاز نداریم در این وضعیت شرکت های preying در مصرف کنندگان ترویج محصولات با جعلی پیشگیری و درمان ادعا می کند. این نامه هشدار فقط گام اول است. ما در حال آماده به اجرای اقدامات علیه شرکت هایی که در ادامه به بازار این نوع از کلاهبرداری است.”

کمیسیون بورس و اوراق بهادار است متوقف معاملات در سهام حداقل 30 شرکت به دلیل ادعاهای ساخته شده توسط آنها و یا اشخاص ثالث مربوط به آزمایشات و درمان و تجهیزات برای COVID-19.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:SEC ادامه سرکوب ادعاهای ساخته شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

آیا شرکت گفت ؟

آخرین آزمون برای اصطلاح های اقتصاد شرکت آمد و در اواخر روز پنجشنبه هنگامی که بارگذاری Inc. UBER +6.01% گزارش نتایج نشان داد که تقریبا 3 میلیارد دلار ضرر بود که تا حدودی ناشی از $2 میلیارد نوشتن را در سرمایه گذاری در همکاران. اما سوار-های شرکت نیز در زمان ضربه از این بیماری همه گیر است که بسیاری از مردم تحت سخت مستند اقدامات و استفاده از خدمات آن است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس اما خاموش سوار رزرو در ماه آوریل منجر به 80% کاهش هر چند Uber دیده است افزایش اخیر در رزرو در سان فرانسیسکو و لس آنجلس و شیکاگو و در جای دیگر او در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران اواخر پنج شنبه. علاوه بر بارگذاری می خورد’ ناخالص رزرو رسید 52 ٪ به $4.7 میلیارد دلار در سه ماهه اول.

به عنوان اتفاق افتاده است در اوایل این هفته با رقیب, Lyft, Inc., Uber سهام افزایش یافت و پس از این گزارش شد تا یکی دیگر از 5 درصد در جمعه تجارت به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسید به نگاه گذشته این بیماری همه گیر به عنوان یک پدیده موقت است. اما به عنوان MarketWatch را ترزا Poletti نوشت: در تفسیر آنها ممکن است مصرف بیش از حد گلگون مشاهده و اشاره کرد که این شرکت خود اعتراف کسب و کار اصلی آن ممکن است ارزش کمتر با در نظر گرفتن اختلال در اتهامات عنوان شده علیه.

نگاه کنید به:همان تعداد افرادی که می میرند از مرگ ناامیدی’ به عنوان در حال حاضر درگیری ها در ایالات متحده از coronavirus مطالعه جدید می یابد

در جای دیگر, Roku, Inc. سهام ROKU ، -7.88% تضعیف 7% پس از جریان رسانه ای شرکت گفت: آن را دیدم سنبله در آگهی لغو با توجه به همه گیر اما هنوز هم انتظار دارد “قابل توجهی” رشد برای سال کامل.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:Roku سهام می افتد پس از coronavirus درایوهای افزایش تبلیغات لغو

شرکت ها همچنان به ارائه به روز رسانی در بازگشایی فروشگاه ها و رسانه ها به صدور اوراق قرضه برای تقویت نقدینگی و برداشت ارشاد با توجه به عدم قطعیت و عدم دید.

در اینجا جدیدترین چیزهایی که شرکت ها می گویند در مورد COVID-19:

• Bloomin’ Brands, Inc. BLMN, +13.31% گزارش درآمد که ضرب و شتم انتظارات و خوش بین به تازگی در مورد بازگشایی اتاق ناهار خوری. همان-فروشگاه فروش کاهش یافت و 10.4 درصد در آخرین سه ماهه با Outback Steakhouse پایین 9.5%, Carrabba را به ایتالیایی گریل پایین 8.7% و Bonefish کوره پایین 13.9%. Bloomin’ گفت: قبلا در این هفته است که صدها نفر از اتاق ناهار خوری در سراسر آن زنجیر خواهد بازگشایی شده است. “ما 355 رستوران ناهار خوری اتاق باز با محدود گنجایش در سراسر کشورهای مختلف از پنج شنبه شب. نتایج اولیه نویدبخش بوده اند” گفت: مدیر اجرایی دیوید Deno در بیانیه ای. Bloomin’ صادر 200 میلیون دلار در تبدیل خوانده شده یادداشت روز چهارشنبه به تقویت نقدینگی است.

• رزرو Holdings Inc.’s BKNG, -0.90% درآمد سه ماهه سقوط کوتاه از وال استریت به عنوان صنعت مسافرت ضربه سخت بود همه گیر. “این COVID-19 همه گیر است عمیقا تحت تاثیر شرکت ما و کل سفر میباشد. ما باید گام های فوری برای ایجاد ثبات در این شرکت با کاهش هزینه ها و تقویت موقعیت نقدینگی ما” گفت: Glenn Fogel, رزرو ارشد اجرایی است. “به دنبال به جلو به دلیل ارزش پلت فرم ما ما بسیار متغیر ساختار هزینه و نقدینگی قوی, من با اعتماد به نفس است که ما را از ظهور این بحران در موضع قدرت است که به ما اجازه خواهد داد به گسترش ما نقش رهبری در این صنعت است.”

• Cronos Group Inc. CRON را -3.04% CRON را -4.56% گزارش یک شگفتی در سه ماهه اول سود اما درآمد که عقب مانده تخمین می زند. کانادا شاهدانه شرکت گفت: آن نوشت 8 میلیون دلار در موجودی خشک شده شاهدانه و عصاره و انتظار را بیشتر نوشتن فراز با توجه به قیمت فشار و تاثیر repurposing از آن صلح Naturals پردیس. Cronos نبود ایمنی بدن به اثرات این بیماری همه گیر که در آن گفت: اتحاد مختل کانال های توزیع. این شرکت با کاهش تعداد کارگران در سایت برای آنهایی که ضروری است و اجرا اضافی شیوه های بهداشت و ایمنی. در ایالات متحده, که در آن خداوند جونز, محصولات توزیع شده, آجر و ملات خرده فروشان آنلاین نقل مکان کرد. در کانادا, فروشگاه های منتقل شده به منظقه کلیک کنید و جمع آوری مدل های, کاهش, فروشگاه ساعت باز و یا بسته های خرده فروشی به طور کامل. “COVID-19 محدودیت های متفاوت در سراسر حوزه های قضایی که منجر به افزایش عدم قطعیت در پیش بینی تقاضای مشتری و فروش سرعت گفت:” بیانیه است. این شرکت معتقد است که موجودی کافی برای پاسخگویی به تقاضای کنونی است.

• Facebook, Inc. FB +0.51% اجازه می دهد کارکنان خود را برای کار از خانه از طریق پایان سال با توجه به گزارش. Facebook باز خواهد شد بسیاری از آن دفتر جولای 6, با توجه به CNBC و این شرکت است که هنوز هم در فرایند تعیین می کند که کارکنان خواسته خواهد شد که برای بازگشت به کار. مانند بسیاری از دره سیلیکون شرکت های فن آوری Facebook در میان اولین کسب و کار به اتخاذ کار از خانه طرح به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان است. Facebook داده است کارکنان 1000 دلار پاداش برای کار از خانه هزینه های, در میان چیزهای دیگر.

• GoPro, Inc. GPRO +2.22% گزارش درآمد است که در خط با آنچه از قبل اعلام کرد در ماه آوریل هنگامی که آن را yanked آن سال 2020 ارشاد با توجه به همه گیر شد تخمگذار کردن 20 درصد از کارکنان آن بیش از 200 نفر پرسنل و کاهش هزینه های عملیاتی توسط $100 میلیون. این شرکت در آن زمان گفت که آن جهانی شبکه توزیع صدمه دیده بود توسط pandemic اما آن “محصول نقشه راه” برای سال 2020 نخواهد بود نهفته است. “ما گرفته شده اقدام قاطع برای انتقال به کارآمد تر و سودآور مستقیم به مصرف کننده کسب و کار” GoPro اجرایی نیکلاس نشین در بیانیه ای گفت. “این مزایای GoPro با قابل ملاحظه ای کاهش هزینه عملیاتی مدل بهبود حاشیه ناخالص و میزان قابل توجهی کاهش آستانه برای سودآوری است.”

• لوازم تغذیه با مسئولیت محدود. HLF, +11.52% ضرب و شتم وال استریت انتظارات خود را برای سه ماهه اول. فصلنامه نتایج منعکس شده “که نقش اساسی محصولات ما در زندگی بسیاری به خصوص در این زمان” این شرکت گفت: بدون اشاره به طور خاص برای این بیماری همه گیر. این شرکت ارائه راهنمایی های پس از آن گفت: آن را نمی تواند برآورد “میزان و طول مدت اختلال در کسب و کار و مالی مرتبط با تاثیر از COVID-19 بیماری همه گیر.” لوازم خواهد شد “به صورت دوره ای ارزیابی مجدد توانایی خود را برای ارائه راهنمایی به صورت کامل تا سال 2020 به عنوان و هنگامی که ما بر این باورند که تاثیر این بیماری همه گیر را می توان منطقی برآورد شده است.”

• Intuit, Inc. INTU, -0.15% گفت: سرمایه گذاران را به بند پایین تر مالی سه ماهه سوم درآمد و سود از قبل هدایت با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر در آن کوچک-کسب و کار مشتریان و گسترش مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت ژوئیه 15. سازنده مالیاتی-تهیه نرم افزار TurboTax است برداشت مالی 2020 ارشاد “منعکس کننده عدم قطعیت در زمان کوچک کسب و کار روند.” کسب و کارهای کوچک “روبرو هستند و از دست دادن درآمد و عدم پس انداز برای کمک به آنها آب و طوفان” اگاه گفت. مهلت تمدید نیز بدان معنی است که این شرکت در حال تجربه “درآمد قابل توجهی تغییر به چهارمین مالی سه ماهه” آن را گفت. مشتریان بیشتر با مجتمع گرداند انتظار می رود به فایل بعد از آن در تمدید شود. این شرکت انتظار دارد فروش 2.99 $میلیارد به 3 میلیارد دلار از قبل محدوده از $3.6 میلیارد دلار 3.625 میلیارد دلار است.

• لیر Corp. لی +9.31% سه ماهه اول سود و فروش فراتر از انتظار است اما از یک سال پیش به عنوان اپیدمی ناشی از اختلال در تولید و گیاه خاموش شدن ناگهانی. سازنده خودرو صندلی و سیستم های الکترونیکی’ درآمد کاهش 13.6 درصد به $4.46 میلیارد دلار به عنوان COVID-19 تراشیده برآورد 900 میلیون دلار از درآمد اما هنوز هم ضرب و شتم FactSet اجماع $4.22 میلیارد دلار است. این است و نه ارائه یک چشم انداز سال با توجه به عدم قطعیت قابل توجهی در ارتباط با این بیماری همه گیر. “ما سه ماهه اول نتایج مالی به طور قابل توجهی تحت تاثیر تولید اختلالات ناشی از COVID-19 pandemic” گفت: اجرایی ری اسکات. “ما تجربه گیاه خاموش شدن ناگهانی در چین آغاز در اواخر ماه ژانویه بودند که پس از خاموش شدن ناگهانی از تقریبا همه ما جهانی عملیات در خارج از چین آغاز و در اواسط تا اواخر ماه مارس است.”

• Lyft, Inc. LYFT +2.98% اعلام کرد سلامت-و-برنامه ایمنی برای رانندگان و دوچرخه سواران در چند هفته آینده به عنوان برخی از دولت های محلی شروع به سهولت اقامت در خانه سفارشات. سواران و رانندگان را ملزم به پوشیدن ماسک یا پوشش در سراسر سوار و نمی خواهد سوار اگر آنها COVID-19 فکر می کنم آنها آن را داشته باشد و یا علائم مربوط. هر دو مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن وسایل نقلیه پاک و بهداشتی دست های خود را اغلب و ترک ویندوز باز زمانی که ممکن است برای جلوگیری از recirculated هوا. مسافران اجازه داده نخواهد شد به سوار شدن در صندلی جلو.

• Motorola Solutions Inc. MSI, -3.62% ضرب و شتم وال استریت انتظارات خود را برای سه ماهه اول اما به گفته سرمایه گذاران به بریس برای فروش کاهش در سه ماهه دوم با توجه به همه گیر. این شرکت کشید پایین 800 میلیون دلار از تسهیلات اعتباری در سه ماهه اول و پایان دوره با 1.7 میلیارد به صورت نقدی و تا به حال $1.4 میلیارد دلار اضافی متعهد undrawn ظرفیت در یک گردان تسهیلات اعتباری. موتورولا به پایان رسید سه ماهه با $5.9 میلیارد بدهی از جمله 800 میلیون دلار از این تسهیلات است. موتورولا انتظار کاهش درآمد بین 17% و 14% و در سه ماهه دوم و غیر GAAP هر سهم درآمد از $1.18 به $1.27. موتورولا خود کناره 2020 ارشاد به دلیل “عدم قطعیت در اطراف COVID-19 بیماری همه گیر.

• Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, +4.97% ارائه کسب و کار و نقدینگی به روز رسانی برای سرمایه گذاران در این بیماری همه گیر و گفت آن را حدود 2.5 میلیارد دلار وجه نقد در اختیار دارد. این شرکت اعلام کرد که از مارس 5, انتظار می رود بدهی سررسید هستند و 400 میلیون دلار در سال 2020 و 900 میلیون دلار در سال 2021 و آن را برآورد ماهانه خود سوختگی نقدی به $250 میلیون دلار به $275 میلیون در حالی که عملیات خود را به حالت تعلیق هستند. اقدامات آن گرفته شده برای کاهش هزینه ها عبارتند از: برش بیش از 5000 shoreside آمده شغل در ایالات متحده برش حقوق و دستمزد و سایر پردازنده و هزینه و از بین بردن و یا کاهش قابل توجهی در بازاریابی و فروش هزینه های. پس از یک شروع قوی به سال, رزرو حجم برای بقیه سال 2020 هستند “به طور معنی داری پایین تر” نسبت به سال گذشته در قیمت های پایین در پایین و تک رقمی درصد محدوده به عنوان یک نتیجه از COVID-19. “اگر چه هنوز هم در اوایل رزرو چرخه رزرو موقعیت برای 2021 است که در محدوده تاریخی که در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته با 2021 قیمت تا اواسط تک رقمی نسبت به سال 2020” این شرکت اعلام کرد. برای لغو کشتی این شرکت گفت: 45 درصد از مهمانان درخواست بازپرداخت نقدی در حالی که سلطنتی ارائه کروز اعتبارات به ارزش 125% اولیه کرایه پرداخت در ازای پول نقد بازپرداخت.

• سی ورلد Entertainment Inc. دریاها +1.83% گزارش گسترده تر از حد انتظار از دست دادن درآمد و سقوط کرد که بیش از هوا به عنوان پارک تعطیلی با توجه به همه گیر منجر به کاهش از 1 میلیون نفر در آن حضور داشتند. مجموع درآمد سرانه افزایش 0.3% کاهش به $66.25 بالاتر از انتظارات $66.10 به عنوان یک 1.2 درصد رشد در ورود سرانه جبران 0.9% کاهش در پارک سرانه هزینه. این شرکت تا به حال بیش از 400 میلیون دلار پول نقد و معادل وجه نقد در اختیار دارد و برآورد خالص آن سوختگی نقدی بین $20 میلیون به 25 میلیون دلار در ماه در حالی که پارک های آن باقی می ماند بسته شده است. بدهی این شرکت نسبت اهرم 31 مارس بود 3.89-به-1.00 در مقایسه با 3.24-به-1.00 به عنوان Dec. 31.

• Shopify, Inc. فروشگاه -1.90% فروش تازه سهام پس از کانادا e-commerce نرم افزار شرکت roared به بالاترین رکورد این هفته است. در یک اطلاعیه از براده را با اوراق بهادار تنظیم کننده در کانادا و ایالات متحده Shopify اعلام کرد قصد دارد به فروش 1.85 میلیون سهام جدید کمی بیش از 1.5 ٪ از آن زمان تعداد سهم در ارائه رهبری سیتی گروپ و کردیت سوئیس. Underwriters دسترسی به تقریبا 277,000 سهام بیشتر برای overallotment. Shopify درآمد نشان داد تعجب تنظیم سود و قوی فروش کالا بر روی پلت فرم آن است.

• Stamps.com Inc. STMP, +4.10% گزارش سود و درآمد است که در صدر اجماع برآورد افزایش جهش در حوزه تجارت الکترونیکی معاملات در طول بیماری همه گیر. “ما در یک موقعیت برای ارائه خدمات ارزشمند به mailers و شرکت های باربری مقابله با این بحران بهداشتی در سراسر جهان و همچنان متعهد به ساخت گام های قابل توجهی نسبت به هدف ما از بودن در سراسر جهان منجر multi-carrier e-commerce نرم افزار شرکت” رئیس اجرایی کن مک براید در بیانیه ای گفت.

• Yelp, Inc. YELP +2.35% صدر درآمد تخمین می زند اما گزارش گسترده تر از انتظار می رود تلفات در آخرین سه ماهه. “ما سه ماهه اول نتایج نشان از قدرت ما در استراتژی همانطور که ما رشد درآمد 6 درصد نسبت به سه ماهه اول سال 2019 با وجود ظهور COVID-19 همه گیر در مه” رئیس اجرایی جرمی Stoppelman در بیانیه ای گفت. “در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین ما تشویق اوایل نشانه هایی از ثبات در کسب و کار است که ما شاهد در نیمه دوم آوریل است.” در آوریل Yelp کشیده آن سال 2020 ارشاد به دلیل همه گیر و فاش کرد که این انتظار بین 8 میلیون دلار و 10 میلیون دلار در هزینه های مربوط به furloughing و ختم کارکنان; این شرکت گفت: این تخمگذار کردن 1100 مردم و furloughing 1,100.

چرا به طور کامل دوره نقاهت بعد از Coronavirus را ممکن است طولانی تر از انتظار می رود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de