تعداد مرگ و میر در ایالات متحده از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 بالاتر رفته 74,000 در روز پنج شنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش تایید آن است که توصیه های قفسه بندی از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در بازگشایی با خیال راحت به این دلیل که آنها بیش از حد محتاط است.

آسوشیتد پرس اولین بار بود که به گزارش دولت را رد کرده بود به توصیه خود و آژانس بهداشت عمومی و گفته بود CDC پیش نویس راهنمای بازگشایی مدارس و رستوران ها و اردوگاه های تابستانی کلیساها روز-مراکز بهداشتی درمانی و تر “هرگز نور روز را مشاهده کنید.” این توصیه ها شامل دقیق نمودار جریان استفاده می شود توسط مقامات محلی است.

خبر می آید به عنوان یک بی تاب تهمت بارها تحت فشار قرار دادند به صورت متحده برای بازگشایی, پشتیبانی تظاهرات در برابر مستندات و محدودیت های دیگر و مغایر با توصیه های پزشکی از کارشناسان در نیروی کار ایجاد شده برای مدیریت این بیماری همه گیر.

ببینید:ایالات متحده کارشناسان بهداشت عمومی به طور فزاینده ای fretful به عنوان متحده مطبوعاتی پیش با reopenings

“رهبران محلی و کسب و کارهای کوچک به دنبال به واشنگتن برای کمک به [در] حصول اطمینان از ایمنی برای خود کارگران و مشتریان خود را به عنوان این بیماری همه گیر همچنان به تاخت و تاز کشور گفت:” کایل Herrig رئیس جمهور پاسخگو است.ما یک حزبی ، “به جای ارائه آنها کمک مغلوب ساختن پیشی جستن است امید بستن برای پنهان کردن تخصص خود دولت را دانشمندان و متخصصان بهداشت عمومی. چه چیزی می تواند تهمت احتمالا به دست آوردن با پنهان کردن این راهنمایی علاوه بر پوشش خود را با عجله به بازگشایی و دولت او را شکست با COVID-19 پاسخ؟”

روز چهارشنبه رئیس جمهور مورد حمایت برنامه ای برای باد کردن نیروی کار پس از یک واکنش شدید از دموکرات مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان آینده در زمانی که ایالات متحده عفونت رای است که هنوز هم در حال رشد از جمله در ایالات متحده است که شروع کرده اند اجازه می دهد تا کسب و کارهای کوچک و مغازه ها به بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد که بازگشایی خواهد شد و باعث مرگ و میر بیشتر است اما تحت فشار دولت فرمانداران به حرکت به سرعت به بازگرداندن اقتصاد است که ضربه سخت stay-at-home سفارشات بسته فروشگاه ها و گیاهان و محدودیت های دیگر.

فرمانداران همچنان به فشار بیشتر و بهتر تست به دنبال کشورهای دیگر مانند آلمان و کره جنوبی که با استفاده از یک نظم رویکرد علمی به تست و تماس با ردیابی اجازه می دهد آنها را برای بازگرداندن برخی از فعالیت های که با موفقیت شامل گسترش یافته است.

خوانده شده در حال حاضر:آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمون

روز پنجشنبه آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: این کشور در عفونت اعداد کمتر از دو هفته پیش و این آلمان بود که در حال حاضر در یک موقعیت خوب برای بازگشایی بسیاری از اقتصاد آن است. “ما می توانیم کمی جسارت” مرکل به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به نیویورک تایمز.

بزرگترین پرستاران اتحادیه های کارگری در ایالات متحده در حال برنامه ریزی یک اعتراض بعد از یکشنبه که در آن اعضای خط سفید کفش در خارج از کاخ سفید در انتقاد از آن دست زدن به بحران نگهبان گزارش شده است. بسیاری از کارگران خط مقدم بودند آلوده به بیماران خود را به دلیل انتقاد از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE از ماسک و دستکش و روپوش پزشکی که کارگران نیاز به امن است.

ببینید در حال حاضر: متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات: کالیفرنیا پنسیلوانیا و مریلند به برداشتن گام های بعدی در روز

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 3.81 میلیون نفر از COVID-19 در سراسر جهان و 266,432 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 1.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در 1.24 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 74,239. اسپانیا دارای بالاترین تعداد موارد در اروپا در 220,325 و 25,857 مرگ و میر. ایتالیا 215,858 موارد و 29,958 مرگ و میر.

انگلستان دارای 207,973 موارد و 30,150 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

روسیه نقل مکان کرد و گذشته فرانسه و آلمان پس از دیگری سنبله در موارد یک شبه. روسیه در حال حاضر 177,160 موارد و 1,625 مرگ و میر.

فرانسه 174,224 موارد و 25,812 مرگ و میر. آلمان 168,912 موارد و 7,336 مرگ و میر. ترکیه 133,721 موارد و 3,641 مرگ و میر پس از برزیل با 127,655 موارد و 8,609 مرگ و میر. ایران 103,135 موارد و 6,486 مرگ و میر. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 83,974 موارد و 4,637 مرگ و میر.

چه اقتصاد گفت ؟

در اخبار اقتصادی, یکی دیگر از 3.2 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته هفت هفته شمارش به 33 میلیون دلار به عنوان MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است. ایالت های کالیفرنیا و تگزاس گرجستان فلوریدا و نیویورک گزارش داد بزرگترین افزایش در ادعاهای جدید, با توجه به وزارت کار. کالیفرنیا, ایالات متحده بزرگترین دولت دریافت کرده ترین مدعیان به طور کلی.

دفعات بازدید: همچنین: آینده از پارک دیزنی پس از خاموش شدن ناگهانی — صندلی های خالی در فضای کوه و هیچ آغوش از سیندرلا

یک گزارش جداگانه توسط بزرگ حقوق و دستمزد پردازنده ADP روز چهارشنبه گفت: بیش از 20 میلیون شغل حذف شدند در مارس حداقل به طور موقت. دولت فدرال رسمی اشتغال خلاصه می رود که به طور مشابه زیادی بین رفتن هنگامی که آن را منتشر صبح جمعه.

ببینید در حال حاضر: کارشناس اقتصادی با ضبط تماس رکود است شرط بندی این یکی خواهد بود تا پایان 2020

دولت فدرال به شدت افزایش مزایای بیکاری سست واجد شرایط استاندارد و به طور موثر از پرداخت بسیاری از شرکت ها برای حفظ idled کارگران در payman تا زمانی که بحران محو, اما میلیون ها شغل می تواند به طور دائم از دست داده و به هزاران نفر از شرکت های موفق است.

“که یکی از پنج شغل به احتمال زیاد رفته در هفت هفته گفت:” نیک پناهگاه مدیر تحقیقات اقتصادی در واقع استخدام آزمایشگاه. “چشم انداز بازار کار همچنان ترسناک است. نه تنها سرعت اخراج باقی می ماند در سطح بی سابقه ای اما استخدام نیت افسرده باقی می ماند.”

ببینید در حال حاضر:‘آن را ‘مخرب’ — شغل تعداد بد خواهد بود اما واقعیت این است که در واقع بسیار بدتر, هشدار بانک فدرال نیل Kashkari

آیا شرکت گفت ؟

آخرین دسته ای از گزارش های درآمدی موجب برخی سهام بزرگ حرکت می کند و حتی به عنوان شرکت های ارائه راهنمایی با توجه به عدم قطعیت در اطراف همه گیر و هنوز تخمگذار کردن یا furloughing کارکنان و بالا بردن پول نقد به افزایش نقدینگی موقعیت.

Lyft, Inc. LYFT +20.98% سهام از گذشته تا 22 درصد و پس از آن گزارش فروش بهتر از حد انتظار در سه ماهه اول سال. اما سوار-شرکت های که گذاشته 928 کارکنان و furloughed دیگر 288, نوشته شده در از دست دادن نزدیک به 400 میلیون دلار یا $1.31 یک سهم با توجه به کاهش شیب در ridership. از دست دادن گسترده تر از تحلیلگران انتظار می رود.

“در حالی که COVID-19 همه گیر به شمار یک چالش بزرگ برای ما کسب و کار ما در حال آماده به آب و این بحران” رئیس اجرایی لوگان سبز گفت. “ما پاسخ به همه گیر و تهاجمی کاهش هزینه طرح است که ما حتی لاغر هزینه ساختار و اجازه می دهد تا ما را به ظهور قوی تر است.”

پرداخت های شرکت پی پال Holdings, Inc. PYPL, +13.31% و مربع Inc. میدان +11.01% تا به حال محله های مختلف با پی پال گفتن MarketWatch که مه بود “احتمالا قوی ترین ماه برای پی پال” پس از آن مستقل شرکت عمومی در اواسط 2015. مربع داستان پیچیده تر است. شرکت بهره مند از دیجیتالی گرا خدمات مانند مصرف کننده متمرکز نقد برنامه در سه ماهه اول, اما در نظر گرفتن زمان به صورت مربع برای کمک به انتقال تجار که به طور سنتی متکی در فروشگاه فروش بیش از ابزار آنلاین است که می تواند درایو کسب و کار در طول مستندات.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید: پی پال و میدان دیدن پیشرفت در مارس اما مربع دارای یک دیگر راه پیش رو

Peloton Interactive Inc. سهام PTON, +14.72% افزایش یافت و 14 درصد پس از آن نوشته شده 66 درصد افزایش در فروش سه ماهه به لطف افزایش فروش برای آن دوچرخه ورزش در چند هفته گذشته از سه ماهه به عنوان پناهگاه-در-سفارشات محل نگهداری افراد در داخل خانه. اما ضرر و زیان نیز رشد کرد که این شرکت در مواجه با هزینه های غیر منتظره از جمله برای حمل و نقل آن دوچرخه در میان افزایش کلی حمل و نقل. Peloton از دست داد $55.6 میلیون یا 20 سنت به اشتراک گذاری از $38.6 میلیون سال پیش. تحلیلگران به طور متوسط انتظار داشتند که از دست دادن 18 سنت یک سهم با توجه به FactSet.

هزینه های بالاتر نیست Peloton تنها موضوع را با حمل و نقل. این شرکت اعلام کرد که آن را تلاش برای دریافت سفارشات به مشتریان و همچنین انتظار دارد که برای ادامه همراه با توقف موقت در فروش از تردمیل.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:Peloton سر سهام برای رکورد پس از گزارش موج همه گیر خرید

تلفن همراه بازی های ویدئویی ناشر Zynga Inc. ZNGA, -3.89% ارسال شده باریک تر از دست دادن و پرش بزرگ در فروش نیز بهره گیری به عنوان آمریکایی ها در خانه بمانند. مدیر اجرایی Frank Gibeau آن را به نام “گسترده مبتنی بر پیروزی” در یک مصاحبه تلفنی با MarketWatch قبل از اینکه نتایج اعلام شد.

اگر چه Gibeau اذعان کرد اقتصاد است که در “در قلمرو ناآشنا,” او گفت: “فوق العاده ای تعداد زیادی از مردم شده اند مجددا به عادت کردن” و پیش بینی کرد “بسیاری از حرکت از پناهگاه در محل پخش خواهد شد و احتمالا” نشان می دهد در سه ماهه دوم.

که سهام کاهش یافت اما عدم جذب دستاوردهای لذت می برد توسط رقبا اکتیویژن بلیزارد, Inc. ATVI, +0.24% و Electronic Arts Inc. EA -0.23% در اوایل این هفته.

در جای دیگر خرده فروشان شروع به ارائه به روز رسانی در فروشگاه reopenings بیشتر با در نظر گرفتن یک رویکرد تدریجی. جنرال موتورز اعلام کرد یک باند ارائه و زوم تصویری Communications Inc. به دست آورد Keybase امن پیام و فایل-سهم شرکت است. معامله “را سرعت بخشیدن به زوم طرح برای ساخت end-to-end encryption است که می تواند رسیدن به زمان زوم مقیاس پذیری” این شرکت گفت: در یک نسخه.

در اینجا آخرین آنچه شرکت می گویند در مورد COVID-19:

• Bausch سلامت Companies Inc. BHC, -7.68% گزارش گسترده تر از دست دادن خالص و یک کاهش در درآمد با توجه به اثرات منفی این بیماری همه گیر. برای سال 2020 این شرکت کاهش درآمد خود را هدایت محدوده $7.80 میلیارد دلار 8.20 میلیارد از $8.65 میلیارد دلار 8.85 میلیارد دلار رسید که در مقایسه با FactSet اجماع $8.40 میلیارد دلار است.

• پوشاک خرده فروش دست و پنجه نرم Inc.’s Bke است +1.23% فروش کاهش یافت و 81 درصد در سال مالی پایان ماه مارس 2 به $11.4 میلیون دلار به عنوان همه گیر توقیف فروشگاه. برای اولین بار از سه ماهه منتهی به آن روز خرید و فروش شد $115.4 میلیون از $201.3 میلیون از سال گذشته و در زیر FactSet اجماع $138.0 میلیون. فروش آنلاین افزایش 31.5 ٪ به $32.1 میلیون. در طول هفته از آوریل 26, دست و پنجه نرم شروع به بازگشایی فروشگاه با 37 در عملیات. یکی دیگر از 100 فروشگاه را بازگشایی در طول هفته از آوریل 3. با توجه به فروشگاه تعطیلی این شرکت قصد ندارد به گزارش همان فروشگاه فروش. اول درآمد سه ماهه برنامه ریزی شده برای مارس 22.

• Carvana Co. CVNA, +8.14% ارسال شده گسترده تر-از-انتظار تعدیل از دست دادن سه ماهه اول و فروش سقوط کرد. سال بود “به یک شروع قوی و قبل از COVID-19 شیوع ما در مسیر به ملاقات و یا بیش از ما سالانه ارشاد در همه کلید معیارهای مالی” این شرکت اعلام کرد. Carvana است پس از آن هدایت است.

• ظرف شبکه Corp. ظرف +2.22% از دست رفته و برآورد سود برای سه ماهه اول اما درآمد فراتر از انتظار باشد. این تلویزیون ماهواره ای شرکت که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک 5G تلفن بی سیم خدمات گفت: همه گیری ناشی از “شدید اختلال” در بخش آن خدمت از جمله مهمان نوازی و هواپیمایی صنایع. این شرکت متوقف شده یا خدمات ارائه شده موقت رای امداد رسانی به حدود 250,000 مشترکان در سه ماهه. آن به پایان رسید سه ماهه با 11.32 میلیون پرداخت-TV مشترکین. Net pay-TV مشترکان کاهش یافته و در مورد 413,000 در سه ماهه.

• Etsy, Inc.’s ETSY -2.09% فروش ماسک صورت منجر به رشد فروش در آوریل اما اولین-درآمد سه ماهه نا امید کرد. آنلاین بازار صنایع دستی پیش بینی شده بسیار بزرگتر بازده در سه ماهه دوم به لطف فروش ماسک صورت با Etsy فروشندگان. “پس از فرار مارس, Etsy تجربه یک تغییر چشمگیر تقاضا در ماه مارس به عنوان خریداران جهانی تبدیل به Etsy برای پارچه ماسک صورت با توجه به روز شده دستورالعمل به سرعت گسترش COVID-19” شرکت افشا در اعلام آن که گفت که فروش کالا ناخالص پرید 130% در ماه آوریل پس از افزایش 32.2 درصد در سه ماهه اول. Etsy پیش بینی سه ماهه دوم سال درآمد حاصل از $310 میلیون به 340 میلیون دلار خواهد بود که رشد فروش تا 90% و trounces تحلیلگر اجماع برای سه ماهه دوم فروش $213.5 میلیون

• ایالات متحده آمریکا امروز پدر و مادر Gannett Co. GCI, -9.71% گزارش اولین-از دست دادن سه ماهه که گسترده تر و درآمد که بیش از دو برابر به عنوان یک نتیجه از رسانه های جدید سرمایه گذاری, گروه, Inc.’s کسب گانت که به پایان رسید در ماه نوامبر. این شرکت تعلیق سود خود و برای حفظ نقدینگی در میان اقتصادی اختلال و عدم قطعیت ناشی از COVID-19 بحران بهداشتی. “تاثیر بر روی کسب و کار ما از این بیماری همه گیر آمد سریع و قابل توجهی است” گفت: مدیر اجرایی, Michael Reed. “ما همچنین نقل مکان کرد و به شدت به مدیریت از طریق بحران اقتصادی کنونی با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای حفظ و افزایش نقدینگی و عملکرد مالی از جمله هزینه های بیشتر کاهش محدودیت در هزینه های سرمایه ای و تعلیق از ما سه ماهه سود سهام.”

• Gap Inc. GPS +4.18% برنامه ای برای باز کردن 800 فروشگاه در پایان ممکن است شروع با انتخاب تگزاس, مکان آخر این هفته. فروشگاه re-دهانه خواهد شد در سراسر نمونه کارها شرکت از زنجیره ای از جمله نیروی دریایی جمهوری موز و Athleta. “کشتی از فروشگاه” خدمات در دسترس خواهد بود در 1 ، 000 فروشگاه ها و منظقه وانت در 75 با برنامه ای برای گسترش این خدمات است. فروشگاه کفش با کروناویروس مربوط به اقدامات از جمله علامت های به تشویق اجتماعی فاصله کاهش می یابد ساعت 24-ساعت قرنطینه بر می گرداند به طوری که موارد نمی بازگشت به کف فروش حق دور.

• رتبه Fitch در کاهش General Motors Co.’s GM +2.55% بلند مدت صادر کننده به طور پیش فرض امتیاز به BBB-منهای از BBB قرار دادن آن به یک درجه بالاتر از آشغال وضعیت. رتبه آژانس نیز کاهش داد GM مالی را IDR به BBB-منفی و گفت: هر دو رتبه بندی چشم انداز با ثبات هستند. حرکت بر اساس انتظار است که خودرو غول مشخصات اعتباری باقی خواهد ماند و ضعیف برای یک دوره طولانی مدت در برابر محیط اقتصاد کلان ناشی از این بیماری همه گیر. “این شرکت بیشتر متمرکز عملیات با آن خودرو بنیاد سینمایی فارابی به طور کامل وابسته به آمریکای شمالی و خودرو چینی بازار نیز می تواند در برخواهد داشت خطر ابتلا به برخی در آینده با وجود آن که منجر به کمتر نقدی رایت در محیط فعلی است.” جنرال موتورز را رتبه بندی و پایدار چشم انداز منعکس کننده قوی شرکت نقدینگی موقعیت و انتظار است که آن را حفظ کنید و سرمایه گذاری-درجه امتیاز یک بار اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

• هیلتون در سراسر جهان Holdings Inc.’s HLT, +1.37% سه ماهه اول تعدیل سود ضرب و شتم انتظارات اما درآمد کاهش خجالتی پیش بینی به عنوان همه گیر حفره حفره اشغال و مدیریت و هزینه های حق رای دادن. درآمد به ازای هر اتاق در دسترس (RevPAR) کاهش یافته است 22.6 ٪ به $76.16 به عنوان اشغال کاهش 14.3 درصد به 56.0%. “به غیر از منطقه آسیا و اقیانوس آرام هیلتون سه ماهه اول سال جاری نتایج قابل توجهی نهفته COVID-19 همه گیر تا مارس سال 2020 با اشغال تقریبا مسطح از طریق فوریه در آمریکا و اروپا و خاورمیانه و آفریقا (EMEA) در مناطق” گفت: اجرایی کریستوفر Nassetta. حضور در آسیا و اقیانوس آرام سقوط کرد 27.6 درصد به 38.1%.

• JetBlue Airways Corp. JBLU, +2.18% چرخش به گسترده تر از حد انتظار دست دادن درآمد است که کاهش بیش از هوا به عنوان همه گیر منجر به کاهش قابل توجه در تقاضا در ماه مارس است. هواپیمایی ضریب بار کاهش یافت و به 69.8% از 82.5 درصد ترافیک کاهش یافته است 18.4% و ظرفیت کاهش 3.5%; ظرفیت در ماه مارس کاهش یافت و به تنهایی 19%. JetBlue گفت: این انتظار برای کاهش آن نقدی روزانه رایت به طور متوسط فقط زیر 10 میلیون دلار در روز در ماه مه به طور متوسط 18 میلیون دلار در نیمه دوم ماه مارس به استثنای مراقبت قانون حمایت حدود 5 میلیون دلار در روز از طریق پایان سه ماهه سوم.

• Kohl’s Corp. KSS, +7.98% افتتاح فروشگاه در سراسر چهار کشور در روز دوشنبه خواهد شد و دوباره باز کردن درب برای فروشگاه ها در سراسر اضافی 10 متحده در آوریل 11. مکان در آرکانزاس و اوکلاهما, کارولینای جنوبی و یوتا باز شده در مارس 4, با تگزاس و آلاباما و جورجیا در میان کسانی که به دنبال. اکثر فروشگاه ها در فلوریدا و تنسی را نیز باز خواهد شد. فروشگاه کار از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر با خرید ویژه ساعت روز دوشنبه, چهار شنبه و جمعه بین ساعت 11 صبح و ظهر برای سالمندان, حامله خریداران و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت. محدود-تماس با درایو کردن خدمات برای سفارش آنلاین راه اندازی شد در ماه آوریل ادامه خواهد داد. در علاوه بر این به سلامتی چک و سایر مقررات مربوط به کارگران و مشتریان می توانند انتظار حذف از در راهرو وسایل برای ایجاد فضای بیشتر برای مشتریان و کارگران یک کارگر مستقر در درب برای پاکسازی دستی بعد از هر بار استفاده و محدودیت ورود برای جلوگیری از ازدحام و توقیف اتاق پرو.

• Kontoor Brands, Inc. SIGNAL, -3.76%, صاحب علامت های تجاری از جمله مخاصم لی و راک & جمهوری, نوشته شده در سه ماهه اول و از دست دادن درآمد است که از دست رفته ، این شرکت پیش از این انصراف خود را 2020 راهنمایی. Kontoor به پایان رسید سه ماهه با $479 ميليون دلار نقد و معادل و $1.4 میلیارد دلار در بدهی های بلند مدت. این شرکت کشید پایین آن 475 میلیون دلار تسهیلات اعتباری است به حالت تعلیق سود خود را کاهش و مدیریت حقوق و گرفته شده از دیگر اقدامات مالی در پاسخ به COVID-19 شیوع. Kontoor می گوید: 85 درصد از آن کسب و کار است که از طریق کانال عمده فروشی با مواد کاهش با توجه به گسترده فروشگاه تعطیلی.

• ماریوت تعطیلات در سراسر جهان Corp. VAC +5.39% ارائه شده در سه ماهه اول سود چشم انداز که داشت انجام داد اما گفت که furloughing بسیاری از کارکنان آن بسته شدن همه مراکز فروش از طریق ممکن است و تعلیق سود خود و در پاسخ به این بیماری همه گیر. قرارداد فروش شد تا 10 درصد از یک سال پیش برای سه ماهه به مارس 13, اما انتظار می رود به سقوط 13 درصد برای سه ماهه. این شرکت انتظار دارد از دست دادن خالص $39 میلیون به $114 میلیون دلار از جمله اختلال در شارژ 20 میلیون دلار به 100 میلیون دلار. به استثنای nonrecurring آیتم های این شرکت انتظار تعدیل سود $2.15 یک سهم بالاتر از FactSet اجماع $1.27. اقدامات این شرکت است که با توجه به کاهش پول نقد صرف در صورت همه گیر شامل furloughing حدود 65 درصد از کارکنان خود را برش اجرایی حقوق 50 درصد کاهش کار هفته 25 ٪ تعویق انداختن 401(k) مسابقات و تعلیق پرداخت سود سهام و سهام repurchases.

• Royal Caribbean Cruises Ltd. RCL, +5.20% گسترش آن لغو سیاست برای کشتی از طریق آوریل 2022 به مشتریان “صلح از ذهن در برنامه ریزی تعطیلات” نگرانی بیش از همه گیر. کروز اپراتور “کروز با اعتماد به نفس” لغو سیاست امر به موجود کروز رزرو و کسانی که ساخته شده توسط Aug. 1 در سال 2020 است. به عنوان بخشی از سیاست های مشتریان می توانید انتخاب کنید برای تغییر قیمت و پیشنهاد های تبلیغاتی خود را رزرو تا 48 ساعت قبل از کروز.

• Shopify, Inc. فروشگاه -1.77% ارسال شده تعجب تنظیم سود و گفت که حجم ناخالص کالا شتاب در ماه آوریل از سه ماهه اول. “در حالی که COVID-19 pandemic به تسخیر تجارت در سطح جهان و به خصوص تیره و تار کوچک و متوسط اندازه کسب و کار آن را تا به سرعت تغییر عادات خرید برای تجارت الکترونیک” Shopify گفت. طرح های جدید شامل 90 روز تست رایگان برای مشترکین جدید به استاندارد آن برنامه به عنوان به خوبی به عنوان منظقه وانت و گزینه های تحویل.

• روح Airlines, Inc. ذخیره -13.33% گزارش گسترده تر-از-انتظار تعدیل سه ماهه از دست دادن و کاهش فروش را منعکس مجازی توقف در هوا به تقاضای سفر در میان همه گیر. روح گفت: آن را در مسیر به ملاقات و یا ضرب و شتم سه ماهه اول راهنمایی که لغو شروع به ریختن در اواسط ماه مارس.

• تسلا, Inc. TSLA, +0.06% در حال آماده شدن برای از سرگیری برخی از تولید خودرو در فرمونت کالیفرنیا کارخانه ظرف هفته آینده به طور بالقوه در نقض محلی coronavirus قوانین سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. با استناد به یک منبع ناشناس آشنا با کارخانه عملیات کرونیکل گفت: تعداد کمی از کارکنان بازگشت به کارخانه روز شنبه شروع به آماده سازی برای بازگشایی برخی از خطوط تولید در حال حاضر و در هفته آینده. تسلا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: برخی از کارخانه های تولیدی ممکن است به زودی بازگشایی شد اما معلوم نیست اگر تسلا عملیات شامل خواهد بود. آالمدا کانتی مقامات اعلام تسلا کارخانه غیر ضروری کسب و کار در ماه مارس سازندگان: آن را همراه با بسیاری از کسب و کارهای دیگر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. تسلا اجرایی Elon Musk شده است یک منتقد صریح از ماندن در خانه قوانین برای جلوگیری از گسترش این coronavirus و تسلا به مبارزه طلبیده قوانین برای حدود یک هفته تا county sheriff مداخله کرد. این گیاه که در مورد استخدام 10,000 کارگران شده حامل کارکنان توسط تعداد کمی از “کارگران ضروری” از اواسط ماه مارس.

• Ulta Beauty, Inc. ULTA, +1.69% را بازگشایی حدود 180 مکان در انتخاب متحده از جمله تنسی تگزاس و یوتا در روز دوشنبه. برخی از مکان های ارائه خدمات مو هر چند مشتریان و کارگران را به پوشیدن ماسک. کارکنان مراقبت های بهداشتی خواهد بود واجد شرایط برای کوتاهی مو و یک ظاهر طراحی شده خدمات در نصف قیمت برای ماه اول از یک فروشگاه بازگشایی. زیبایی خرده فروش معرفی کرده است منظقه وانت در بیش از 700 فروشگاه. در میان دیگر coronavirus مربوط به اقدامات فروشگاه را علامت و ظرفیت محدود به کمک های اجتماعی فاصله وجود خواهد داشت و هیچ محصول تست.

• ViacomCBS Inc. VIAC, +9.98% ارسال شده قوی تر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه اول. نیویورک-بر اساس رسانه ها و سرگرمی های شرکت تبلیغ درآمد کاهش 19 ٪ در سال — در اوایل دوره است. وابسته به درآمد افزایش 1% در حالی که داخلی جریان و درآمد های دیجیتال افزایش یافت 51 درصد به 471 میلیون دالر. محتوای درآمد صدور مجوز افزایش 9 درصد افزایش رشد در اصلی تولید استودیو برای اشخاص ثالث. “Paramount Television Studios, CBS Television Studios و کابل شبکه’ studios همه بهره مند از محتوای قوی تحویل در سه ماهه” این شرکت در بیانیه ای گفت. تئاتر درآمد کاهش 3% و انتشار درآمد افزایش 4 درصد. این شرکت مطرح $2.25 میلیارد دلار از طریق فروش اوراق قرضه در ماه آوریل به تقویت آن موقعیت نقدینگی در طول همه گیر است و $3.5 میلیارد دلار اعتبار گردان ظرفیت. این شرکت رایگان جریان وجوه نقد از $305 میلیون در پایان سه ماهه اول و عامل جریان نقدی از $356 میلیون.

• ویستا, هوای آزاد, Inc. VSTO, -27.06% گزارش سه ماهه اول تعدیل سود که ضرب و شتم انتظارات اما درآمد که از دست رفته و ارائه یک بدبینی دوم-چهارم و چشم انداز. “به طور کلی تاثیر COVID-19 همه گیر در عملیات ما در سه ماهه چهارم حداقل بود گفت:” مدیر اجرایی کریس متز. “ما با تجربه تر و قوی تر از انتظار می رود تقاضا در بسیاری از دسته بندی های ما از جمله تجاری و مهمات و کلاه ایمنی دوچرخه و لوازم جانبی پخت و پز.”

• * * * زوم تصویری Communications Inc. ZM, +5.64% به دست آورد Keybase امن پیام و فایل-سهم شرکت است. زوم اجرایی اریک یوان گفت: دستیابی “به طور قابل توجهی پیشرفت ما 90 روز طرح به منظور افزایش امنیت ما تلاش.” این شرکت فاش نمی, از نظر مالی در انتشار. زوم مواجه شده است و انتقاد در ماه های اخیر برای حفظ حریم خصوصی و سیاست های رمزگذاری و این شرکت قول داد به فعال تر در مورد مسائل امنیتی در ویدئو کنفرانس پلت فرم.

شهر نیویورک برنامه شبانه مترو خاموش کردن سیستم به مبارزه با ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de