Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده مورد شمارش لبه سمت 3 میلیون بعد از رکورد روز به روز بر تعداد و فلوریدا فشرده-مراقبت از واحدهای در حال پر کردن

تعدادی از ایالات متحده موارد COVID-19 لبه و نزدیک به 3 میلیون دلار در روز چهارشنبه و ویژه-مراقبت های ويژه در فلوریدا پر شد تا به عنوان ایالات متحده شمارش و ثبت تعداد موارد جدید ابتلا به این بیماری مرگبار در یک روز در آخرین نشانه آن است که این ویروس است که به دور از موجود است.

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد از 60 ، 000 مورد جدید ثبت شد در روز سه شنبه تگزاس به تنهایی شمارش بیش از 10000 عفونت های جدید. حداقل 52 ويژه در فلوریدا گفت: آنها رسیده بود ظرفیت در روز سه شنبه, به گزارش واشنگتن پست. یکی دیگر از 17 بیمارستان گفت: به طور منظم خود را تخت نیز کامل مقاله گزارش شده است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که دولت تا به حال “فراوان ظرفیت” و تصریح کرد که در بسیاری از موارد جدید در افرادی که کمتر در معرض خطر مرگ. به عنوان ایالات متحده در مورد تلفات همچنان ادامه دارد و به بالا رفتن میزان مرگ و میر شده است, افتادن, اما, Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که این یک “غلط روایت” را به تمرکز بر روی این داده ها را به تنهایی و هشدار آمریکایی ها وجود دارد که “بسیاری از چیزهای دیگر که بسیار خطرناک و بد در مورد این ویروس است.”

در Facebook Live, رویداد, Fauci گفت: کاهش مرگ و میر است که بازتابی از بهبود در درمان به ویژه برای بیماران مبتلا به اشکال شدید بیماری و چشم انداز مثبت در موارد مربوط به افراد جوان است. اما افراد جوان می تواند هولناک رنج می برند علائم و اثرات دراز مدت.

یک گروه از متخصصین مغز و اعصاب انگلستان در روز چهارشنبه منتشر شده جزئیات بیش از 40 COVID-19 بیمارانی که دچار عوارض ناشی از بیماری است که شامل مغز آسیب از جمله التهاب مغز, هذیان/جنون و سکته مغزی.

“به شيوع حاد منتشر encephalomyelitis به خصوص با خونریزی دهنده تغییر قابل توجه” متخصصین مغز و اعصاب نوشت: در یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی مغز است. “این عارضه بود و نه مربوط به شدت تنفسی COVID-19 بیماری است.”

دیگر بهبود COVID-19 بيمار گذاشته شده است با علائمی از جمله تنگی نفس و خستگی و بی حسی از دست دادن طعم و مزه و بوی مشکلات حافظه و حتی پارانویا.

“میزان مرگ و میر کمتر است, اعتراف میکنم که, چرا که مردم به طور کلی کسانی که جوان هستند سالم” Fauci گفت. “اما این بدان معنا نیست که شما نمی تواند به طور جدی بیمار است.”

خبری که ایالات متحده به اطلاع سازمان بهداشت جهانی از تصمیم خود برای ترک این سازمان در سال آینده درو گسترده انتقاد آینده در میان همه گیر. جو بایدن رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک چلنجر در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری گفت: بازگشت به ایالات متحده بین المللی بدن اگر انتخاب شود.

ببینید در حال حاضر: در میان همه گیر ایالات متحده رسما خروج خود را از سازمان بهداشت جهانی

“آمریکایی ها امن تر زمانی که آمریکا درگیر در تقویت بهداشت جهانی” بایدن توییتی. “در روز اول من به عنوان رئیس جمهور من دوباره این @که و بازگرداندن رهبری ما در صحنه جهانی است.”

دیگران ابراز تاسف از این حرکت به عنوان خاص به تضعیف نهاد بسیار با پیشرو تولید واکسن و دارو دادگاه برای رسیدگی به این ویروس است.

“برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID آشفته و نامنسجم آن را انجام نمی, و عدالت” گفت: نیوجرسی بهداشت ، باب منندز نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا. “این نمی محافظت از آمریکا زندگی می کند و یا منافع — آن برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن را به روش های مختلف برای افزایش Coronavirus

ببینید در حال حاضر: در اینجا این است که چگونه ایالات متحده می تواند به صرفه جویی در 45,000 مردم از مرگ از COVID-19 نوامبر

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 11.9 میلیون تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 544,996 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. حداقل 6.5 میلیون نفر بهبود یافته اند.

آمریکا کشته شدگان صعود به 131,521 بالاترین در جهان است.

در ایالات متحده عفونت صعود در 38 ایالت ها و مناطق بیش از گذشته 14 روز با جزایر ویرجین ایالات متحده آمریکا, مونتانا و آیداهو پیشرو بسته است.

برزیل دوم به ایالات متحده آمریکا با 1.67 میلیون نفر و 66,741 مرگ و میر. رئیس جمهور Jair Bolsanaro آزمایش مثبت برای COVID-19 روز سه شنبه.

هند سوم اندازه گیری موارد در 742,417 پس از روسیه با 699,749 و پرو با 309,278.

انگلستان دارای 44,476 مرگ و میر بالاترین در اروپا و سوم بالاترین در جهان است.

چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 84,917 موارد و 4,641 مرگ و میر.

ببینید: صرب طوفان پارلمان جدید کروناویروس مستند اعلام کرد

چه, آخرین اخبار پزشکی?

Becton دیکینسون & Co. BDX, +1.58% دریافت خواهد کرد $42 میلیون از دولت ایالات متحده برای ایجاد ظرفیت تولید برای واکسن تزریق دستگاه مورد استفاده قرار گیرد در طول همه گیر به عنوان MarketWatch را Jaimy Lee گزارش شده است.

پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار شد بودجه به عنوان بخشی از “عملیات پیچ و تاب سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه با هدف داشتن 300 میلیون دوز از یک COVID-19 واکسن در ماه ژانویه است.

BD که می گوید آن است که بزرگترین تولید کننده دستگاه تزریق در جهان گفت: کل هزینه این پروژه سرمایه است که 70 میلیون دلار.

Walgreens, چکمه, داد, Inc. WBA, +0.52% را 30 درصد سهام در VillageMD به عنوان بخشی از برنامه های خود را به باز کردن به 700 VillageMD شیوه های مراقبت های اولیه در محل Walgreens. Walgreens است که انتظار می رود به گزارش درآمد در روز پنج شنبه گفت: آن را به سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در حقوق صاحبان سهام و بدهی تبدیل در بخش خصوصی برگزار شد VillageMD بیش از سه سال از جمله 250 میلیون دلار سرمایه گذاری در سهام.

این حرکت بخشی از یک روند است که در آن داروخانه های زنجیره ای از جمله CVS سلامت Corp. CVS -2.00% باید سرمایه گذاری در خدمات مراقبت های اولیه در سال های اخیر است. Walmart, Inc. WMT, -0.89% یک مثال دیگر است; غول خرده فروشی باز برخی از مراکز بهداشتی در فروشگاه خود را شروع و در سال 2019.

آیا شرکت گفت ؟

برادران بروکس, طبقه, مردانه, کت و شلوار, ساز, شد آخرین قربانی این بیماری همه گیر هنگامی که آن را برای ورشکستگی زمینه اوایل روز چهارشنبه به عنوان وال استریت ژورنال گزارش شده است.

نزدیک برگزار می شود شرکت که متعلق به تاجر ایتالیایی کلودیو Del Vecchio یکی از معدود برندهای لباس در داخل کشور و هشدار داد در ماه ژوئن است که در آن می تواند آن سه متحده کارخانجات. این عمل حدود 250, شمال امریکا, فروشگاه ها.

این شرکت در حال حاضر به چالش کشیده قبل از وقوع COVID-19 به عنوان شرکت های پذیرفته بودند بیشتر لباس های گاه به گاه نیاز و کمتر مردان به خرید سنتی مناسب. با اقامت در خانه سفارشات در محل بودند با توسل به حتی بیشتر گاه به گاه سبک از لباس مانند sweatpants و تی شرت.

این شرکت می پیوندد امثال Neiman Marcus, J. Crew, گروه, Inc. و J. C. Penney که همه باید برای ورشکستگی زمینه در طول بیماری همه گیر.

شلوار جین ساز Levi Strauss & Co. لوی -8.75% اعلام کرد 700 شغل کاهش برابر با 15 درصد از آن غیر خرده فروشی و nonmanufacturing شغل در سال 2020 است. شرکت ارسال شده درآمد نشان از دست دادن $363.5 میلیون دلار و درآمد آن کاهش یافت و به زیر برآورد صدمه دیده توسط فروشگاه تعطیلی.

“اگر چه روند به نظر می رسد بهبود پی در پی نهایی بهداشتی و اقتصادی تاثیر COVID-19 همه گیر باقی می ماند بسیار نامشخص” لوی در بیانیه ای گفت. “این شرکت انتظار دارد که کسب و کار خود و نتایج حاصل از عملیات از جمله خالص درآمد سود و جریان های نقدی ادامه خواهد داد به طور قابل توجهی منفی نهفته حداقل تراز سال 2020 وجود دارد باقی می ماند امکان اضافی COVID-19 مربوط به موجودی و اتهامات دیگر.”

در جای دیگر شرکت ها همچنان به ارائه راهنمایی برای آمدن فصل درآمد برای افزایش سرمایه برای تقویت نقدینگی مواضع و ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت کسب و کار خود را.

در اینجا آخرین اخبار در مورد شرکت ها و COVID-19:

• الکوا Corp. AA -2.53% ارائه اولیه سه ماهه دوم نتایج که بالاتر تحلیلگر انتظارات با استناد به بهره وری و صرفه جویی در هزینه در میان چالش های ناشی از این بیماری همه گیر. این شرکت انتظار دارد زیان خالص به باریک به $205 میلیون به مبلغ 190 میلیون دلار یا $1.10 $1.02 در هر سهم خود را بر اساس از دست دادن $402 میلیون دلار یا $2.17 یک سهم در سال پیش دوره است. به استثنای nonrecurring آیتم های این شرکت انتظار تعدیل از دست دادن هر سهم از 8 سنت به تراز بین سود و ضرر در مقایسه با FactSet اجماع برای از دست دادن و 58 سنت در هر سهم. درآمد انتظار می رود به سقوط به $2.10 میلیارد دلار 2.18 میلیارد دلار از $2.71 میلیارد سال پیش اما, که بالاتر از FactSet اجماع $2.09 میلیارد دلار است. Alcoa انتظار دارد تولید می شود تا 5% در معدن مکان و تا 2% در پالایش مکان, در مقایسه با سه ماهه اول سال 2020 اولیه تولید آلومینیوم است که انتظار می رود تا 3 درصد است. Alcoa گفت: این انتظار مانده نقدی به بیش از $950 میلیون دلار 829 میلیون دلار در مارس 31.

• AMC سرگرمی Holdings, Inc. AMC +3.14%, که صاحب بزرگترین تئاتر فیلم های زنجیره ای بود نزدیک یک بازسازی شد که دفع ورشکستگی در کوتاه مدت با توجه به گزارش وال استریت ژورنال. AMC گزارش رد پیشنهاد مالی از وام دهندگان از جمله آپولو مدیریت جهانی در حمایت از 200 میلیون دلار تامین مالی تلاش led توسط Silver Lake, گروه, آینده بالای 200 میلیون دلار در تامین مالی از تاریخ و دارندگان اوراق قرضه. AMC دیده است خط پایین آن خرد و آن را به عنوان تا به حال به بسته بیش از 1000 تئاتر در سراسر جهان به علت این بیماری همه گیر. ایالات متحده خود را تئاتر در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشایی در جولای 30. در ماه ژوئن AMC هشدار داده بود که در سه ماهه اول از دست دادن خالص از آنجا که $2.417 میلیارد|.

• حزب شهرستان Holdco Inc. PRTY, +8.98% اعلام کرد سهام خود را تا به حال به دست آورد و با رعایت بورس نیویورک لیست استاندارد. خرده فروش دریافت یک اخطار عدم در 9 آوریل به دست آورد و انطباق در ژوئن 30.

• به سادگی غذاهای خوب Co. SMPL, +6.08%, میله تغذیه و آماده به نوشیدن می لرزد شرکت گزارش مالی سه ماهه سوم سود و فروش که بالاتر از انتظارات و ارائه یک خوش بین چشم انداز درآمد با COVID-19-مربوط به شربت خانه در حال بارگذاری اولیه در سه ماهه کمک به تقویت نتایج. این شرکت گفت: پس از نخستین شربت خانه-بارگذاری افزایش فروش در خانه حبس محدودیت وزن در فروش تا کسانی که محدودیت های آغاز شده به سهولت در ماه مه و ژوئن. برای سال مالی 2020 شرکت انتظار تعدیل EPS 86 سنت افزایش به 90 سنت افزایش در مقایسه با FactSet اجماع 79 سنت و انتظار دارد فروش $790 میلیون به 800 میلیون دلار به زیر فعلی انتظارات $810.4 میلیون.

• پیام های فوری پلت فرم شل Technologies, Inc. کار +8.22% به دست آورد Rimeto ارائه دهنده کتاب راهنمای کسب و کار خدمات به صورت نامعلومی مجموع. Rimeto “ارائه می دهد یک سرمایه گذاری گسترده ای جستجو, دایرکتوری به طور خودکار یکپارچه سازی اطلاعات از سراسر شرکت شما تحویل غنی پروفایل هر کارمند خود را با مهارت و تجربه و زمان پروژه های” شل گفت. آن است که به روز رسانی ارشاد برای سال مالی 2021 ارائه شده در 4 ژوئن به عنوان کسب شده است و انتظار نمی رود به تاثیر مواد بر نتایج آن است.

• تیلور موریسون خانه Corp. TMHC, +13.95% گفت: ژوئن بود و آن فروش قوی ترین ماه تا کنون با 94 درصد افزایش در خالص خرید و فروش سفارشات سال بیش از سال در مجموع 1,715 و ماهانه رکورد فروش سرعت 4.3. “در حالی که مشکلات اقتصادی ناشی از COVID-19 شد احساس ترین در آغاز سه ماهه تیلور موریسون به پایان رسید و سه ماهه دوم با فروش خالص سفارشات تا حدود 23 درصد در سال بیش از سال و فروش سرعت 2.8” شرکت در بیانیه ای گفت. تعطیلی آمد به 3,212 تا 24 درصد از مدت مشابه سال پیش. این شرکت سفارش تعداد خانه های تحت قرارداد افزایش حدود 35 درصد به 6,805 خانه با فروش ارزش 3.2 میلیارد دلار در تاریخ 30 ژوئن در مقابل $2.4 میلیارد سال پیش. به طور جداگانه این شرکت در حال برنامه ریزی یک ارائه از 400 میلیون دلار از اوراق قرضه 10 ساله پیوستن به بسیاری از شرکت ها افزایش سرمایه در طول بیماری همه گیر. درآمد حاصل خواهد شد استفاده می شود همراه با پول نقد در دست به گرو در اوردن در مورد $222.4 میلیون نفر از آن 6.00% یادداشت ارشد با توجه 2023 و حدود 277.6 میلیون نفر از آن 5.875% یادداشت ارشد با توجه 2025.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de