Coronavirus به روز رسانی: شیوع بیماری های جدید در گزارش آمده است که برنامه ای برای بازگشایی, به زودی, در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تست است ‘مبالغه’

آمریکا مرگ و میر از کروناویروس که باعث COVID-19 گل رز بالاتر از 86,000 روز جمعه به عنوان شیوع بیماری های جدید گزارش شده در کشورهای که در آن اقامت-در-خانه سفارشات به پایان می رسد و دیگران که هرگز اعمال آنها.

مینه سوتا است که با توجه به بلند مستند اقدامات در اواسط حتی ممکن است به عنوان موارد همچنان به صعود. آیووا که اجرای محدودیت در جنبش ثبت شده یکی دیگر از 386 موارد در روز پنج شنبه و عفونت منحنی تراز وسط قرار دارد به گفته نیویورک تایمز ردیاب. نبراسکا دیده است موارد بیش از دو برابر از تاریخ 30 آوریل در حالی که شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و شیکاگو هنوز هم رنج می برند از مرگ بالا عوارض.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:متحده بازگشایی پس از coronavirus مستندات: برخی از نیویورک شهرستان, باز جمعه, New Jersey, دلاور سواحل به بازگشایی برای تعطیلات آخر هفته

مقامات بهداشتی از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو عفونی-بیماری کارشناس در ادامه به احتیاط است که به سرعت در حال حرکت به بازگشایی گیاهان دفاتر و مغازه ها می تواند باعث مرگ و میر غیر ضروری و درد و رنج و نیز اخلال در هر بهبود اقتصادی. Fauci و دیگران باید به طور مداوم هشدار داده است که بازگشایی باید با استفاده از انجام تست و تماس با ردیابی برای جلوگیری از موج دوم از عفونت است که بدتر از اول است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر روز پنجشنبه که تست است “مبالغه.”

بیش از 30 کشور رتبه بالاتر از آمریکا از نظر سرانه تست.

“ما موارد بیشتر از هر کسی در جهان, اما چرا ؟ چون ما بیشتر تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در نظرات به کارگران در یک اونز & Minor, Inc. OMI, -2.14% پزشکی-تغذیه گیاه در Pa. “هنگامی که شما تست شما باید یک مورد. هنگامی که شما تست شما در پیدا کردن چیزی اشتباه است با مردم. اگر ما نمی انجام هر گونه تست ما که موارد بسیار کمی است. آنها [رسانه ها] نمی خواهید به نوشتن آن است. این حس مشترک. ما تست خیلی بیشتر است.”

منتقدان در رسانه های اجتماعی اشاره کرد نقص در رئیس جمهور منطق:

دیگران مشاهده شده است که ایالات متحده عقب مانده در تست هنگامی که اندازه گیری بر اساس سرانه و مراتب پشت سر کشورهایی مانند کره جنوبی و آلمان که با موفقیت شامل عفونتها. بیش از 30 کشور رتبه بالاتر از آمریکا از نظر سرانه تست با توجه به Worldometers.info.

“[از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت] این است که با وسواس گلوله سحر و جادو — واکسن ها و داروهای جدید و یا یک امید است که این ویروس به سادگی ناپدید می شوند” مجله پزشکی لنست نوشت: در روز جمعه. “اما تنها یک قدم اتکا اساسی بهداشت عمومی اصول مانند آزمون ردیابی و جداسازی را ببینید اضطراری به پایان آورد و این نیاز موثر ملی آژانس بهداشت عمومی” آن گفت: در یک مقاله در مورد چگونگی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده است, کنار بود و شهرت خود را ضرب و شتم در طول بیماری همه گیر.

CDC اولیه دسته ای از آزمون های معیوب و تا به حال به جای به تاخیر انداختن تلاش اولیه. از آن زمان به بعد آژانس بوده است و در تقابل با دولت فدرال مشاوران از جمله دکتر دبورا Birx سر از ایالات متحده COVID-19 نیروی کار بود که گزارش واشنگتن پست به تازگی گفت: “هیچ چیز وجود دارد از CDC که من می توانید اعتماد است.”

این است که یک “مدعی بیانیه” با توجه به لانست “اما همچنین کیفرخواست تکان دهنده از یک سازمان است که یک بار به عنوان استاندارد طلایی برای جهانی بیماری تشخیص و کنترل است. چگونه یک سازمان است که اولین نقطه تماس برای بسیاری از ملی مقامات بهداشتی در مواجهه با خطرات بهداشت عمومی تبدیل شده است تا آمادگی لازم برای حفاظت از سلامت؟”

وجود دارد بیشتر خبر بد از سازمان غذا و داروی آمریکا که گفت: در اواخر روز پنجشنبه که آن در حال بررسی داده های اولیه نشان می دهد آبوت آزمایشگاه ABT, -2.05% 15 دقیقه تست می توانید از دست COVID-19 موارد دروغ پاکسازی بیماران از عفونت به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد. آزمون مورد استفاده روزانه در کاخ سفید برای تست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای کلیدی خود را از کارکنان از جمله coronavirus نیروی کار.

آن نیز استفاده می شود در هزار بیمارستان و درمانگاه و تست سایت در سراسر ایالات متحده

ابوت Labs روز جمعه گفت که مخفف آن توسط آزمون.

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 4.50 میلیون نفر از COVID-19 در سراسر جهان و 304,835 که مردم از آن با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 1.6 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در 1.43 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 86,744.

روسیه دومین مورد شمارش در 262,843 پس از دیگری 10,000 شمارش شدند یک شبه. روسیه و مرگ و میر می ایستد در فقط 2,418, با توجه به رسمی دولت گزارش.

انگلستان دارای 238,003 موارد و 34,077 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا و دومین در جهان پس از ایالات متحده آمریکا

اسپانیا 230,183 موارد و 27,459 مرگ و میر در حالی که ایتالیا 223,885 موارد و 31,610 مرگ و میر.

برزیل شاهد یکی دیگر از افزایش در موارد یک شبه و در حال حاضر 208,031 موارد و 14,267 مرگ و میر. فرانسه 178,994 موارد و 27,428 مرگ و میر در حالی که آلمان 175,233 موارد و 7,897 مرگ و میر. اسلوونی شد اولین کشور اروپایی به تماس رسمی پایان دادن به آن coronavirus شیوع بازگشایی به شهروندان اتحادیه اروپا ورود از همسایه ایتالیا مجارستان و اتریش.

ترکیه 146,457 موارد و 4,055 مرگ و میر در ایران است 116,635 موارد و 6,902 مرگ و میر. هند نقل مکان کرد و جلوتر از چین که در آن بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در اواخر سال گذشته به مورد تعداد.

هند 85,760 موارد و 2,753 در حالی که چین 84,031 موارد و 4,637 مرگ و میر.

نیویورک است که هنوز هم ایالات متحده در کانون با 348,192 موارد و 27,617 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز داده است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرده تدریجی بازگشایی دولت شروع می شود که با پنج منطقه که در آن نرخ عفونت می تواند موفق بر اساس یک چک لیست از معیارهای که دولت خواسته است در مناطق به نظارت روزانه.

دولت مکث سفارش در محل از طریق 28 مه به عنوان بوفالو اخبار و دیگران گزارش کرده اند.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) راه اندازی یک کارآزمایی بالینی تست هیدروکسی کلروکین و آزيترومايسين در 2000 خفيف و متوسط موارد COVID-19.

هیدروکسی کلروکین است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید; آزیترومایسین معمولا تجویز آنتی بیوتیک.

دادگاه اعلام شد پنج شنبه در دکتر ریک روشن را به شهادت قبل از مجلس نمایندگان این کمیته است. روشن است که در یک دعوی در دادگاه کاران ادعا که عدم تمایل خود را برای ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 به عنوان برگ برنده بود و علنا حمایت در موارد متعدد منجر به تنزل در موسسه ملی بهداشت.

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. TEVA +2.18% اهدا هیدروکسی کلروکین به صورت آزمایشی است که برای ارزیابی اینکه آیا این دارو ترکیبی می تواند به جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ است.

“اگرچه شواهد حدیثی که هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین ممکن است به نفع مردم با COVID-19 ما نیاز به داده های جامد از randomized controlled clinical trial) برای تعیین اینکه آیا این درمان تجربی امن است و می تواند در بهبود نتایج بالینی,” NIAID مدیر Fauci در بیانیه ای گفت.

FDA در ماه مارس اعطا اضطراری-استفاده از مجوز به هیدروکسی کلروکین و کلروکين به عنوان COVID-19 درمان است. اخیرا تنظیم کننده مجاز Gilead Sciences, Inc.’s مطلا کردن -1.25% remdesivir به عنوان یک COVID-19 درمان; اما وجود دارد هیچ اثبات شده و مورد تایید FDA برای درمان که درمان این بیماری است.

از دست ندهید:این 23 شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

انجمن پزشکی آمریکا گفت: آنتی بادی آزمایش نباید مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین ایمنی در برابر عفونت های آینده با رمان coronavirus یا مورد کمتر سختگیرانه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. این آزمون های سرولوژیک که در آزمون گذشته عفونت با COVID-19 می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعیین شیوع این بیماری در جمعیت ایالات متحده اما شيوع مثبت کاذب و متقاطع (زمانی که یک آزمون شناسایی آنتی بادی برای دیگر coronaviruses مانند که باعث سرماخوردگی) از نگرانی.

آما است که بزرگترین لابی سازمان برای پزشکان در آمریکا نیز گفت: آنتی بادی آزمایش باید استفاده نمی شود به شکل اساس “ایمنی گواهینامه های” یک مفهوم است که اجازه می دهد افرادی که تست مثبت برای COVID-19 آنتی بادی به حرکت آزادانه تر در جوامع خود. همچنین هشدار پزشکان به توجه به اینکه یک سرولوژی شده مجاز توسط سازمان غذا و دارو که به تازگی در پایین ترک خورده چگونه آن را تنظیم سازندگان آنتی بادی آزمایش.

Hologic Inc. HOLX, +1.01% دریافت دوم آن اورژانس-استفاده از مجوز و یا امارات برای COVID-19 آزمون از FDA در روز جمعه. Hologic انتظار به تولید به طور متوسط یک میلیون آزمون در هفته است. بودجه از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت مورد استفاده قرار گرفت به منظور توسعه آزمون. این شرکت قبلا دریافت EUA برای یک مولکولی COVID-19 آزمون در اواسط ماه مارس.

چه اقتصاد گفت ؟

خرده فروشی کاهش یافت و رکورد 16.4% در ماه آوریل پس از همه گیر قفل شده است و بسیاری از اقتصاد, هزینه میلیون ها شغل و باعث یک رکود بی سابقه ای در هزینه های مصرف کننده به عنوان MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است.

خرده فروشی سقوط در هر دسته به جز خرید آنلاین, دولت در روز جمعه گفت. فروش نیز غرق شد توسط یک تجدید نظر 8.3 درصد در ماه مارس به راحتی مارک بدترین back-to-back کاهش مدرن در تاریخ آمریکا است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch انتظار 12.5% غوطه

“با متحده یا در حال حاضر شروع به بازگشایی اقتصاد خود را البته در سرعت های متفاوت و یا حداقل برنامه ریزی برای چنین حرکت, خرده فروشی, فروش باید شروع به ایجاد ثبات و دوباره بجای اول برگشتن در ماه های پیش رو” گفت: اقتصاددان ارشد اندرو Grantham از CIBC بازار سرمایه. با این حال او هشدار داد که دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد بسیار آهسته تر از رکود در هزینه.

نیویورک فدرال ریزرو ایالت نیویورک شرایط کسب و کار رشد شاخص 29.7 امتیاز به -48.5 در منطقه ای بانک فدرال در روز جمعه گفت. این دومین کمترین مطالعه در تاریخ ثبت شده. اقتصاددانان انتظار داشتند خواندن -65 بر اساس یک نظرسنجی که توسط Econoday. هر مطلب زیر صفر را نشان می دهد شرایط رو به وخامت.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:Empire State شاخص نشان می دهد فعالیت به کاهش خود ادامه داد به شدت در مه

ضریب اطمینان مصرف کننده بهبود کمی در اوایل ماه مه پس از دو ماه سقوط آزاد به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی اقتصاد و محرک چک شروع به وارد. اولیه خواندن مصرف کننده-تمایلات نظرسنجی در ماه مه نیز به 73.7 از 71.8 در دانشگاه میشیگان در روز جمعه گفت. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود یک کاهش کوچک.

ببینید در حال حاضر:تقریبا نیمی از کارگرانی که شغل خود را از دست داده با توجه به COVID-19 ‘پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن توسط’تغذیه بررسی می گوید:

آیا شرکت گفت ؟

J. C. Penney JCP, +21.24% روز جمعه گفت که از آن ساخته شده 17 میلیون دلار پرداخت بهره در مارس 14 برای جلوگیری از یک رویداد به طور پیش فرض است و در ادامه به ارزیابی گزینه های استراتژیک خود را. اخبار تشویق سرمایه گذاران انتظار داشتند که مشکل بخش-فروشگاه های زنجیره ای به فایل برای ورشکستگی زیر Neiman Marcus و J. Crew را براده هفته گذشته است.

در جای دیگر شرکت ها همچنان به ارائه به روز رسانی در بازگشایی کسب و کار خود را به کاهش هزینه ها و برداشت راهنمایی و اخم در مورد چشم انداز نامشخص برای بازیابی.

در اینجا آخرین چیزهایی شرکت کرده اند گفت: در مورد COVID-19:

• Applied Materials Inc. AMAT, -4.39% گزارش مخلوط دوم-مالی-درآمد سه ماهه نتایج سقوط کرد که از وال استریت بود. اعمال مواد گزارش درآمد خالص از $755 میلیون یا 82 سنت یک سهم در مقایسه با درآمد خالص از $666 میلیون دلار یا 70 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش ، درآمد صعود 12 درصد به $3.96 میلیارد از $3.54 میلیارد سال پیش. تحلیلگران بررسی FactSet انتظار داشتند درآمد خالص 93 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $4.09 میلیارد دلار است.

• Boeing Co. BA -2.05% نام Mike Capps رئیس شرکت “اعتماد به نفس سفر ابتکار به توسعه “راه حل های جدید برای کمک به حداقل رساندن مسافرت هوایی خطرات بهداشتی در میان COVID-19 همه گیر و رانندگی آگاهی از سلامت پادمان در حال حاضر در محل.” Delaney در حال حاضر به عنوان معاون رئیس جمهور از انتقال دیجیتال در بوئینگ هواپیما تجاری واحد. این تیم را با اپراتورها به توصیه های موجود تایید شده ضد عفونی کننده سازگار با پرواز از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و کابین و همچنین تست و دیگر sanitizers.

• Conagra Brands, Inc. CAG, +1.00% ارائه فروش به روز رسانی برای آن مالی سه ماهه چهارم به تاریخ از طریق مه 3 با فرآوری و بسته بندی مواد غذایی فروشنده گفت: مجموع خرده فروشی 37.2% از یک سال پیش. برای 10 هفته دوره منتهی به مارس 3, منجمد خرده فروشی رشد 29.7% با وعده های غذایی منجمد فروش که شامل تک و چند خدمت به وعده های غذایی افزایش 27.1%. تنقلات خرده فروشی 20.4 درصد و کالاهای اساسی مارک های فروش که شامل مارک های درون مواد غذایی و یخچال کسب و کار شروع به پریدن کرد و 53.5%. فروش به روز رسانی در رابطه با Conagra سرمایه گذار جلسه برنامه ریزی روز شنبه.

• دنی Corp. DENN, +4.56% گزارش های درآمدی است که ضرب و شتم وال استریت اگر چه درآمد سقوط 36%. در طول بحران همه گیر رستوران های زنجیره ای رفته به کارآمد منوها “ناهار خوردن-از طریق” curbside برنامه سرویس و اشتراک گذاری وعده های غذایی خانواده بسته.

• دیلرد Inc. کارشناس +12.00% گزارش کوچکتر مالی سه ماهه اول از دست دادن بیش از حد انتظار و همچنین بازگشایی فروشگاه. خرده فروش می گوید این برنامه برای بازگشایی 116 فروشگاه ها و پنج ترخیص مراکز در هفته آینده. هنگامی که آنها در حال باز کردن این شرکت را 241 فروشگاه ها و 29 ترخیص مراکز خدمات. “COVID-19 نهفته است هر جنبه از کسب و کار ما. بازار کسب و کار به طور کلی و بخش فروشگاه به طور خاص شده است به خصوص ضربه,” دیلرد اجرایی William T. دیلرد II در بیانیه ای گفت.

• آنلاین-قمار و فانتزی-ورزشی شرکت DraftKings Inc. DKNG, +15.48% ارسال شده گسترده تر از حد انتظار از دست دادن سه ماهه اول و فروش است که عقب مانده تخمین می زند که زنده رویدادهای ورزشی لغو شد با توجه به همه گیر. این شرکت که رفت و عمومی در ماه آوریل از طریق خالی-بررسی شرکت ادغام با 6 میلیارد دلار ارزیابی گفت: درآمد حاصل از افزایش 30% با وجود اثرات COVID-19. این شرکت ادامه داد: برای پیشرفت در اولویت از جمله ورود کشورهای جدید و سرمایه گذاری در محصول و فن آوری برای ایجاد بیشتر زندگی می کنند شرط بندی برای آمریکا مبتنی بر ورزش است. این شرکت با ایجاد محصولات است که اجازه می دهد مشتریان به شرکت در فانتزی های ورزشی و شرط بندی در eNASCAR, Counter Strike و موشک لیگ و همچنین فرهنگ پاپ حوادث مانند تلویزیون نشان می دهد “بازمانده” “آخرین رقص” و “سرآشپز بالا.” این شرکت پیش بینی تاثیر به FY2021 یا دراز مدت در نظر دارد با توجه به COVID-19″ این در بیانیه ای گفت.

• Farfetch, Ltd. FTCH, -11.26% گزارش باریک تر از حد انتظار از دست دادن فصلنامه و فروش است که ضرب و شتم views. شرکت “به خوبی با حروف بزرگ” به ادامه مسیر به تعدیل سود برای سال 2021. سرمایه گذاری های آن ساخته شده و برای ساخت آن پلت فرم جهانی مانند جهانی تدارکات و متنوع عرضه شبکه پرداخت شده است و در طول همه گیر. فعال است که “تداوم عملیات ما و تحویل از ما قوی سه ماهه اول سال 2020 نتایج. در حالی که این بیماری همه گیر به حال هیچ “تاثیر مواد” در سه ماهه اول عملکرد, عدم اطمینان از در حال تحول بحران مانع این شرکت از ارائه راهنمایی.

• آمریکا شاهدانه شرکت نما سبز Industries Inc. GTII, +15.27% GTBIF, +15.23% بیش از سه برابر درآمد در سه ماهه اول آن را به عنوان ادامه به پاره کردن آن ضرر و زیان است. شرکت گفت: این $71.5 میلیون دلار نقد و معادل همانطور که از پایان ماه مارس و کل بدهی به مبلغ $92.9 میلیون.

• Kroger Co. کرون -0.82% استخدام 100,000 مردم بیش از گذشته به مدت هشت هفته اضافه کردن به 460,000 کارگران بقال بود قبل از COVID-19 شیوع. Kroger صرف 700 میلیون دلار در پرداخت دانشیار و پادمان در برابر گسترش coronavirus از مارس. استخدام شروع شد و به سرعت با شرکت در آوردن 30,000 آوریل 1. بخشی از آن سرمایه گذاری شده در یک “قهرمان جایزه” $2-در هر ساعت پرداخت bump برای کارگران که به پایان خواهد رسید و اواسط ماه مه. “در ماه های آینده ما می دانیم که همکاران ما نیازهای خود ادامه خواهد داد به تکامل و تغییر به عنوان کشور ما بهبود” این شرکت در بیانیه ای گفت. “ما به طور مداوم ارزیابی کارکنان, حقوق و مزایای بسته است. ما به طور متوسط دستمزد ساعتی 15 دلار و با منافع میان, مانند مراقبت های بهداشتی به دستمزد ساعتی است که بیش از 20 دلار است.”

• بازار بورس نیویورک را بازگشایی آن طبقه تجاری به “زیر مجموعه” طبقه کارگزاران در مه 26, جدید اقدامات ایمنی استیسی کانینگهام تبادل رئیس جمهور گفت: در یک ستون مهمان در وال استریت ژورنال. بازار بورس متعلق به بورس بین قاره ای یخ +0.23%, محدود شده است و به تجارت الکترونیکی پس از بسته شدن طبقه تجاری در پاسخ به این بیماری همه گیر در مارس 23. “ما تصمیم گرفتند به کف ما به طور موقت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برای کمک به کاهش گسترش بیماری. دو ماه بعد ما چیزهای زیادی یاد گرفتم و در یک موقعیت برای بازگشایی طبقه با حیاتی جدید اقدامات ایمنی به عنوان ما شروع به کار با هم به راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده” کانینگهام نوشت.

• Nike, Inc. NKE, +0.50% گفت: قوی آنلاین فروش چیدن تا شل برای تنبل یا غیر موجود فروشگاه فروش. بیش از 95% از فروشگاه های آن در چین و کره جنوبی باز هستند با برخی هنوز عامل با کاهش ساعت. ترافیک پا باقی می ماند, زیر, سال گذشته, اما شده است که جبران نرخ تبدیل بالاتر و فروش آنلاین. خارج از چین و کره جنوبی بیشترین نایک فروشگاه ها بسته می شوند برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus. که منجر به “به طور قابل توجهی پایین تر” عمده فروشی درآمد و بالاتر, موجودی, Nike گفت. برخی از فروشگاه ها در کشورهایی مانند برزیل و فرانسه و آلمان و ایالات متحده بازگشایی شد و با برخی نیز عامل با کاهش ساعت. در آماده سازی برای بیشتر reopenings نایک به اجرا اجتماعی-فاصله و ترافیک-کنترل اقدامات ارائه محصول فوق العاده و امکانات پاکیزگی و با توجه به پوشش صورت به آن کارکنان خرده فروشی.

• وانت شمالی صورت پدر و مادر VF Corp. VFC, -6.27% ارسال شده چهارم-مالی-درآمد سه ماهه که از دست رفته و انتظارات به عنوان همه گیر کاهش تقاضای مصرف کننده. عمومی درآمد که شامل شمال در صورت کاهش 15 ٪ به $848.3 میلیون زیر FactSet اجماع $919.9 میلیون و فعال درآمد که شامل وانت با کاهش 9 ٪ به $1.03 میلیارد دلار به دست انتظارات $1.07 میلیارد دلار است. VF گفت: آن را نمی تواند ارائه راهنمایی های مالی با توجه به عدم قطعیت در ارتباط با COVID-19. به طور جداگانه این شرکت اعلام کرد به طور منظم سود سهام و 48 سنت در یک سهم قابل پرداخت 22 ژوئن به سهامداران رکورد در 10 ژوئن.

فناوری بزرگ و کوچک کسب و کار در مقابل. Covid-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>