تعداد موارد از کروناویروس که باعث COVID-19 صعود بالاتر از 3.5 میلیون در روز دوشنبه به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای ارشد دولت او ادامه داد: برای ضربه زدن به چین که در آن ویروس بود که اولین گزارش در اواخر سال گذشته.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: ABC روز یکشنبه که او را دیده است “شواهد زیادی” که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان چین اگر چه او کاهش یافته است به ارائه هر گونه اطلاعات. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی گفت: هفته گذشته که ویروس نیست “مرد ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

صحبت کردن در یک شهر مجازی در سالن فاکس نیوز با یادبود لینکلن به عنوان یک پس زمینه تهمت گفت: “من فکر می کنم آنها ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک و آنها نمی خواهند به آن اعتراف.”

چهار-صفحه Department of Homeland Security intelligence report به تاریخ مارس 1 به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس گفت که رهبران چینی “عمدا پنهان شدت” این بیماری همه گیر از جهان در اوایل ژانویه. آنها را به انبار کردن لوازم پزشکی آنها نیاز به پاسخ به این AP گزارش شده است.

ببینید در حال حاضر:S&P 500 درآمد در حال ضرب و شتم برآورد کمترین میزان در یک دهه میان COVID-19 با وجود زودتر به کاهش پیش بینی

چین به اطلاع سازمان بهداشت جهانی از شیوع بیماری در دسامبر. 31. آن تماس مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در Jan. 3 و علنا شناسایی پاتوژن به عنوان یک رمان coronavirus در Jan. 8.

رشد تنش بین آمریکا و چین در وزن سهام ایالات متحده در روز دوشنبه شاخص های عمده به شدت در حال سقوط.

“برای بازارهای – این تهدید واقعی است که جنگ دیپلماتیک از کلمات – به سرعت می تواند مارپیچی به یک عملا جنگ سرد در تجارت است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اشاره کرد که اگر فاز یک معامله نیست نتایج نشان می دهد او تحمیل خواهد شد سری جدید از تعرفه بر کالاهای چینی و تشدید درگیری بیشتر گفت:” بوریس Schlossberg مدیر عامل BK مدیریت دارایی در یک توجه داشته باشید. “این خطر سیاسی با آن بی شمار اقتصادی مفهوم در میان ویرانی از این بیماری همه گیر است که در بازار ممکن است کاملا دست کم گرفته.”

تهمت استفاده روباه تاون هال به فشار آمریکا برای بازگشایی, اگر چه او اذعان کرد که افراد مسن باید همچنان به خود منزوی. رئیس جمهور می خواهد مدارس و کالج ها به بازگشایی در سپتامبر اگر چه او این باورند که برخی از معلمان ممکن است باید صبر کنید برای واکسن. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار دارد که یک واکسن آماده می شود تا پایان سال. کارشناسان بهداشت و درمان و دانشمندان گفته اند یک واکسن ممکن است 12 تا 18 ماه می شود توسعه یافته است.

سنا از سر کار در روز دوشنبه تحت یک رژیم اجتماعی فاصله و دیگر مکان های عمومی-اقدامات ایمنی برای محافظت در برابر گسترش ویروس. خانه باقی می ماند در زنگ تفریح تا زمانی که قوانین در تعامل با خیال راحت می تواند تعیین شود.

فردی متحده همچنان تلاش خود را برای بازگشایی با فلوریدا و اوهایو کاهش محدودیت. در فلوریدا رستوران در اکثر نقاط دولت می تواند رزومه نشسته و خدمات از امروز در 25% ظرفیت در داخل و اجتماعی فاصله در خارج از منزل.

خرده فروشان می تواند بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه. سالن مو و دیگر خدمات شخصی و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند. قوانین جدید نمی پوشش دولت سه پرجمعیت ترین شهرستان: Miami-Dade, Broward و پالم بیچ که در آن بسیاری از دولت COVID-19 بیماری شده اند.

در اوهایو دفاتر و انبار و تولید کنندگان و شرکت های ساخت و ساز می تواند بازگشایی ممکن است 4. خرده فروشان و کسب و کار خدمات می تواند در مارس 12 و مشتریان باید پوشیدن ماسک. همه به موضوع اجتماعی-دورى قوانین. ناهار خوری در یک رستوران باقی مانده خارج از محدوده. مو و ناخن سالن و همچنین ورزشگاه بسته باقی می ماند.

برای اطلاعات بیشتر بخوانید:متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات: تگزاس منجر کشت متحده در روز جمعه بیشتر به دنبال در روز دوشنبه

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 3.53 میلیون نفر از COVID-19 در سراسر جهان و حداقل 248,025 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 1.13 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در 1.16 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 67,781. اسپانیا دارای بالاترین تعداد موارد در اروپا در 217,466 و 25,264 مرگ و میر. ایتالیا 210,717 موارد و 28,884 مرگ و میر بیشترین تعداد مرگ و میر در اروپا است.

انگلستان دارای 187,842 موارد و 28,520 مرگ و میر. فرانسه 168,925 موارد و 24,900 مرگ و میر. آلمان 165,745 موارد و 6,866 مرگ و میر. روسیه را تصویب کرده است ترکیه در مورد اعداد با 145,268 موارد و 1,356 مرگ و میر.

ترکیه 126,045 موارد و 3,397 مرگ و میر پس از برزیل با 101,826 موارد و 7,051 مرگ و میر. ایران 98,647 موارد و 6,277 مرگ و میر. چین به عنوان 83,965 موارد و 4,637 مرگ و میر.

وجود اخبار خوب از نیوزیلند یک شب هنگامی که آن را ثبت و یک روز کامل با هیچ مورد جدید از این ویروس برای اولین بار از زمان آغاز شیوع. مدیر کل سلامت اشلی Bloomfied گفت: آن را “دلگرم کننده” نتیجه به عنوان نگهبان گزارش شده است.

سخت-آمار ایتالیا شروع به لغو محدودیت شده اند که در جای خود از مارس اجازه می دهد تعداد محدودی از مغازه ها و کسب و کار برای بازگشایی با قوانین سختگیرانه در تعداد مشتری و بهداشت. در اتریش هزاران نفر از مراکز باغ صفحه اصلی-بهبود فروشگاه ها و مغازه های کوچک مجاز به باز کردن درهای خود را, اما باید با رعایت دقیق قوانین اجتماعی فاصله.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

FDA اواخر جمعه اعطا اضطراری با استفاده از مجوز به Gilead Sciences, Inc.’s مطلا کردن -0.61% remdesivir یک دهه قدیمی تجربی درمانی برای اولین بار تست شده بر روی بیماران مبتلا به بیماری ابولا به عنوان یک COVID-19 درمان است. این مجوز به این معنی است که این دارو را می توان مورد استفاده توسط بيمار بستری مشکوک یا تأیید شده آزمایشگاهی مورد COVID-19 خارج از آزمایش های بالینی و یا در یک دلسوز استفاده از پایه و اساس.

دفعات بازدید:این COVID-19 همه گیر دارای سه جهت و اشاره به موارد جدید نیز به 2021

این داروی ضد ویروسی بود که به طور گسترده ای به عنوان یک پیشتاز در عجله برای پیدا کردن مناسب برای درمان یک بیماری است. این اولین داروی جدید برای دریافت EUA نوع مجوز که FDA است که با استفاده از طول بیماری همه گیر. تنظیم کننده در ماه مارس مجاز کلروکين و هیدروکسی کلروکین به repurposed برای برخی از COVID-19 بيمار هر چند هر دو دارو قبلا تایید شده برای درمان سایر بیماری ها مانند مالاریا.

روز یکشنبه FDA دنبال کرد تا با یک EUA برای روشه برگزاری است ROG, +0.64% آزمایش پادتن. سوئیس شرکت می گوید آن تست شده است 100 ٪ دقیق در تشخیص آنتی بادی و 99.8 ٪ دقیق در حکم آنها. آنتی بادی به طور معمول ارائه ایمنی در برابر یک ویروس اما هنوز معلوم نیست که آیا COVID-19 رفتار مانند یک ویروس عادی.

آیا سهام به ما می گوید ؟

هواپیمایی سهام در زمان یک دقیقه در روز دوشنبه پس از سرمایه گذاری گورو وارن بافت گفته او یو بی اس در بازار در این صنعت است و آمار به خصوص سخت به عنوان ناوگان در حال پایه و مسافران دور ماندن. بافت گفت: سهامداران در مجازی خود را در نشست سالانه در روز شنبه که او خود را فروخته است کشورهای بزرگ در چهار هوایی American Airlines Group Inc. آل, -9.63%, Delta Air Lines, Inc. DAL, -8.54%, Southwest Airlines Co. LUV -7.04% و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. UAL, -8.64%

همه گیر ساخته شده او را متوجه او شد و “اشتباه” در مورد کسب و کار هواپیمایی بافت گفت. شرکت های هواپیمایی ارسال شده ضرر و زیان بزرگ برای سه ماهه اول و دقیق تعداد سهام آنها موظف به ارائه دولت آمریکا برای پذیرش کمک های مالی از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

وجود دارد خبر بد برای والت دیزنی Co. قطع -3.29%, در شکل جمع و جور کردن از MoffettNathanson تحلیلگر مایکل Nathanson به خنثی از خرید.

“تجزیه و تحلیل ما باعث می شود آن را برای ما روشن است که دیزنی است که در صورت کشش قابل توجهی منفی تجدید نظر به عنوان برآورد گرفتن تا به واقعیت تلخ,” Nathanson نوشت: به عنوان او خود را به روز رسانی تخمین می زند که در حال حاضر زیر اجماع نظر برای درآمد و سود قبل از بهره و مالیات (EBIT) سود هر سهم و رایگان-جریان نقدی.

“ما دیزنی جمع و جور کردن نیز پذیرش است که ما بر این باورند که تاثیر اقتصادی بر این شرکت خواهد بود بیش ترین پیش بینی به خصوص با توجه به خطرات ناشی از موج دوم از عفونت پس از بازگشایی.”

در حالی که Nathanson گفت که دیزنی می تواند یک پاس در آن مالی 2020 نتایج و “تا حدی” مالی خود را 2021 شماره او نیز قطع مالی خود را تا سال 2022 پیش بینی با توجه به افزایشی ریسک و عدم قطعیت است.

آیا شرکت گفت ؟

J. Crew Group Inc. پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از روز دوشنبه با 400 میلیون دلار بدهکار در اختیار وام از وام دهندگان خاص تسهیلات وام استفاده در ورشکستگی. خرده فروش از preppy لباس گفت: آن وام دهندگان توافق کرده اند که به تغییر ساختار بدهی های خود و تبدیل $1.65 میلیارد دلار از بدهی به حقوق صاحبان سهام.

J. Crew تلاش کرده است برای برخی از زمان خود را به عنوان اسلوب نقل مکان کرده اند و از سبک و آن را به عنوان تلاش با یک بار بزرگ گرفته شده به عنوان بخشی از 3 میلیارد دلار خریداری leveraged خصوصی حقوق صاحبان سهام در سال 2010.

دیگر خرده فروشان است که انتظار می رود به فایل برای ورشکستگی عبارتند از: J. C. Penney JCP, -1.28% و Neiman Marcus. شرکت های انرژی نیز در بازدید که در خطر سقوط با توجه به دو whammy از آشفتگی در بازار نفت و کاهش تقاضا برای انرژی در طول مستندات.

در جای دیگر شرکت ها همچنان به اعلام پیوند معاملات برای تقویت ترازنامه و ارائه به روز رسانی در مورد چگونه آنها برنامه ریزی برای بازگشت به کار پس از اوج بحران را تصویب کرده است.

در اینجا آخرین آنچه شرکت می گویند در مورد COVID-19:

• Avis Budget Group, Inc. ماشین +2.08% در حال برنامه ریزی برای ارائه $400 میلیون ارشد امن یادداشت که در سال 2025 در خصوصی ارائه شده است. کرایه اتومبیل شرکت گفت: درآمد حاصل خواهد شد برای استفاده به طور کلی اهداف شرکت.

• کارناوال Corp. CCL, +0.14% چرخش به قلمرو مثبت شنبه پس از کشتی کروز اپراتور اعلام کرد طرح خود را به “مرحله” از سرگیری آن از شمال امریکا, سرویس, شروع, Aug. 1. عملیات از سر گرفته خواهد با هشت کشتی کارناوال رویای کارناوال آزادی و کارناوال ویستا از گالوستون تگزاس; کارناوال افق کارناوال سحر و جادو و Canrnival احساس از میامی فلوریدا; و کارناوال نسیم و کارناوال ادیسون از بندر کاناورال در فلوریدا. همه دیگر کشتی لغو خواهد شد از طریق Aug. 31.

• دیو و منفجر یاخوردکننده را Entertainment Inc. بازی -16.58% گفت: Jefferies, LLC موافقت کرده است برای خرید و 100 میلیون دلار از سهام خود را. این شرکت با استفاده از درآمد حاصل از این معامله برای تقویت ترازنامه خود را به عنوان مورد نیاز در طول coronavirus همه گیر است که توقیف آن رسانه ها از جمله با استفاده از آن به صورت کلی اهداف شرکت و یا به بازپرداخت بدهی. اپراتور ها و رستوران ها در اطراف محور بازی و ورزش گفت: آن اعطا کرده است Jefferies یک گزینه برای خرید اضافی 15 میلیون سهم.

• دنی Corp. DENN, -11.08% سه ماهه اول همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 6.3%. همان-فروش فروشگاه هر هفته برای ماه آوریل کاهش یافت و بین 72% (هفته پایان مارس 22) و 79% (هفته پایان مارس 1). به عنوان از آوریل 1 نزدیک به سه چهارم از دنی مکان (74 درصد) به عنوان عامل تا حد زیادی و یا به طور کامل برای بایگانی اطلاعات و تحویل. دنی رستوران ترکیبی از متعلق به شرکت و franchised برگزار می گردد. این شرکت قرار داده است franchisee اقدامات امداد در محل از جمله تاخیر در حق امتیاز و هزینه های تبلیغات. آن را نیز گرفته است تعدادی از صرفه جویی در هزینه مراحل از جمله کاهش نیروی انسانی در آن رستوران ها و کاهش دستمزد برای هیئت مدیره مدیران و مدیریت. به عنوان از آوریل 1 denny’s بود $51.1 میلیون پول نقد و معادل. این شرکت $43.6 میلیون چپ از آن $338 میلیون گردان تسهیلات اعتباری.

• General Electric Co.’s جنرال الکتریک -4.61% حمل و نقل هوایی کسب و کار در واحد برنامه ریزی “دائمی” شغلی است که به آن کل نیروی کار کاهش به 25 درصد در سال 2020 است. کاهش می آیند به عنوان تجاری جهانی هواپیمایی ترافیک در سه ماهه دوم است که انتظار می رود به کاهش حدود 80 درصد از سطح دیده می شود در اوایل فوریه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. “ما تولید کنندگان هواپیما اعلام کرده اند کاهش تولید برنامه است که گسترش به 2021 و فراتر از آن در واکنش به پیش بینی بهبود طولانی” گفت: GE Aviation اجرایی دیوید جویس در یک کسب و کار به روز رسانی. “در حالی که بسیار دشوار است, من مطمئن هستم این نیاز پاسخ به انقباض مداوم صنعت و طولانی بهبود است.” جنرال الکتریک گفت: هفته گذشته هنگامی که آن را در گزارش سه ماهه اول نتایج است که حمل و نقل هوایی در حال توسعه یک طرح برای کاهش هزینه های $1 میلیارد و پیاده سازی 2 میلیارد دلار از پول نقد اقدامات در این سال از جمله پیش بینی کاهش شغل. GE انتظار برنامه ای برای آماده “در ماه های آینده.”

• لاو Cos. کم +1.44% ساخت یک دوم “پرداخت ویژه” به کارگران در ماه مارس با کارکنان تمام وقت دریافت 300 دلار و پاره وقت و فصلی کارگران گرفتن $150. این جایزه دوم خانه-بهبود خرده فروش ارائه کرده است. این برنامه جایزه هزینه خواهد شد $80 میلیون آوردن مجموع پرداخت ها به کارگران و جوامع به 250 میلیون دلار. شروع دوشنبه لاو نیز نیاز به همه کارگران را به پوشیدن ماسک. دیگر coronavirus مربوط به اقدامات انجام شده در داخل فروشگاه شامل نصب و راه اندازی پلاستیک سپر برای محافظت از مشتریان و کارگران و طراحی مجدد فروشگاه پوسته برای تشویق اجتماعی فاصله.

• MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM -1.99% به اتمام رسانده است قبلا اعلام ارائه پیشنهاد از $750 میلیون ارزش بدهی. این 6.750% یادداشت ارشد با توجه 2025. که در مقایسه با پنج سال خزانه توجه داشته باشید که بازده 0.358%. کازینو اپراتور قصد دارد با استفاده از درآمد حاصل از بدهی ارائه به صورت کلی اهداف شرکت و برای افزایش نقدینگی خود را موقعیت.

• عملکرد گروه مواد غذایی شرکت. PFGC, -3.56% گزارش مالی سه ماهه سوم تعدیل سود که داشت انجام داد اگر چه درآمد آمد تا از پیش بینی های میان اثرات منفی این بیماری همه گیر. این شرکت furloughed 3,500 کارکنان معوق 25 درصد از مدیریت ارشد حقوق پایه قطع اشتراک repurchases مطرح $349 میلیون دلار در بازارهای سهام و $275 میلیون دلار در درآمد ثابت بازار و جلب 400 میلیون دلار از آن $3.0 میلیارد تسهیلات اعتباری.

• Southwest Airlines Co. LUV -7.04% پیوستن شرکت های هواپیمایی دیگر در نیاز به مسافران و مشتری رو به کارکنان به پوشیدن ماسک صورت شروع مارس 11, در میان نگرانی های ایمنی در این بیماری همه گیر. حامل هوا ارائه خواهد شد در صورت پوشش به مسافران که از همین حالا خود را به ارمغان بیاورد. شروع مارس 2, غرب را کاهش دهد و به طور موقت تعداد کل مسافران نشسته در آن هواپیما و شبانه روزی و deplaning روش خواهد بود اصلاح اجتماعی را حفظ فاصله. گروه های کوچکتر از 10 نفر در یک زمان اجازه خواهد داشت به هیئت مدیره پی در پی شبانه روزی و موقعیت. این شرکت تعلیق در پرواز نوشیدنی و اسنک خدمات. جنوب غربی حرکت نیاز به ماسک صورت زیر اطلاعیه ها توسط رقبا از جمله American Airlines Group Inc. آلاسکا و هوا Group Inc. ALK, -6.78%

• Spirit AeroSystems Holdings, Inc. SPR -6.54%, یک بوئینگ شرکت. BA -4.43% و ایرباس EADSY, -2.22% تامین کننده تخمگذار کردن در مورد 1,450 ساعتی و حقوق و مزایای کارکنان در آن ویچیتا کانزاس امکانات به عنوان تقاضا برای هواپیماهای تجاری غوطه ور است در میان همه گیر. روح اعلام کرده بود داوطلبانه اخراج اوایل این هفته. کارکنان را تحت تاثیر قرار در روز جمعه انتظار می رود به ترک این شرکت در مارس 15, روح گفت. این شرکت قصد دارد به اخراج برخی از کارکنان بیشتر در سایت های دیگر مشغول به کار در صنعت هوانوردی تجاری اما دفاع کار نبوده است تحت تاثیر قرار. روح باعث می شود 737 Max بدنه و اجزای دیگر و هر دو ایرباس و بوئینگ اعلام کرده اند کاهش میزان تولید برای هواپیماهای تجاری با توجه به تاثیر COVID-19 در صنعت حمل و نقل هوایی. “علاوه بر کاهش اشتغال ما در حال بدست گرفتن طرح های دیگر برای کاهش هزینه ها و حفظ نقدینگی که شامل بالا بردن $1.2 میلیارد در عملکرد امن و دوم رهن اوراق قرضه در ماه آوریل” رئیس اجرایی تام پشت در بیانیه ای گفت. برخی از 700 نفر از کارکنان در حال مفصل به طور موقت پروژه های ویژه ساخت دستگاه های پزشکی کار می رود به گذشته از طریق اکتبر و یا دیگر. روح را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد این پروژه گفت: آن را باید بیشتر برای به اشتراک گذاشتن “در آینده نزدیک است.”

• استارباکس Corp. SBUX, -2.73% رتبه اعتباری کاهش داد و به BBB از BBB+ در رتبه Fitch با استناد به قهوه فروشنده بدهی بالا اهرم میان “قابل توجه کسب و کار وقفه” از این بیماری همه گیر. فیچ گفت: چشم انداز رتبه منفی است که هشدار های بالقوه نکند ، استارباکس را رتبه بندی اعتباری است که در حال حاضر دو شکاف در بالا “آشغال” قلمرو در Fitch در. جمع و جور کردن شرح زیر است استارباکس را پیشنهاد 3 میلیارد دلار بدهی ارائه و ناامید کننده مالی درآمد سه ماهه دوم. چشم انداز منفی نشان دهنده رکود در هزینه های اختیاری ناشی از این بیماری همه گیر است که Fitch در انتظار “می تواند گسترش به خوبی به 2021.”

• Tyson Foods, Inc. TSN, -7.63% گزارش مالی سه ماهه دوم درآمد و فروش است که از دست رفته ، تایسون نمونه کارها از برندها شامل اسم جیمی دین و Hillshire محصولات کشاورزی است. این شرکت انتظار دارد که تقاضای جهانی برای گوشت و غذاهای آماده به رشد در سراسر COVID-19 شیوع. “عملیاتی داریم و انتظار می رود برای ادامه به صورت slowdowns و موقت معطل ماندن از امکانات تولید از اعضای تیم کمبود و یا انتخاب ما را برای اطمینان از ایمنی عملیاتی” شرکت گفت: در انتشار درآمد. “سطوح پایین تر و بهره وری بالاتر و هزینه های تولید ما را تجربه کرده اند به احتمال زیاد همچنان در کوتاه مدت تا زمانی که اثر COVID-19 کاهش دهد.” هفته گذشته رئیس جمهور تهمت دستور گیاهان گوشت را باز باقی می ماند و صحبت با Tyson Foods اجرایی Noel سفید و همچنین مواد غذایی دیگر رهبران صنعت. نگرانی هایی را در مورد افزایش یافته است یک کمبود گوشت با توجه به تعطیلی کارخانه از شیوع کروناویروس.

• بارگذاری Technologies, Inc. UBER -3.69% در حال برنامه ریزی برای قطع عملیات خود را می خورد و تحویل مواد غذایی کسب و کار در هفت کشور از ژوئن 4. کسانی که در بازار هستند و جمهوری چک مصر, هندوراس, رومانی, عربستان سعودی, اروگوئه و اوکراین است. این عمل تحت تاثیر قرار نمی این شرکت سوار-نقطه کسب و کار در این مناطق. حال بارگذاری است انتقال بارگذاری می خورد عملیات کسب و کار در امارات متحده عربی به Careem آن تماما متعلق به شرکت تابعه است که به طور عمده انجام عملیات در خاورمیانه است. “این تصمیم گیری ساخته شده بودند به عنوان بخشی از بارگذاری مداوم استراتژی در موقعیت اول یا دوم در تمام خورد بازار با تکیه به سرمایه گذاری در برخی از کشورها در حالی که خروج از دیگران” این شرکت گفت: در 8-K پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. Uber فاش کرد که “قطع شده و منتقل شده به بازار” اختصاص 1 درصد از ناخالص بارگذاری می خورد رزرو در سه ماهه اول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de