تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus رز بالا 250,000 روز سه شنبه در میان گزارش های خبری داخلی که پیش بینی می شود توسط مقامات کاخ سفید شد پیش بینی یک پرش در ایالات متحده موارد آمده و حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار ایالات متحده به بازگشایی شده است.

نیویورک تایمز گفت: یک سند داخلی آن به دست آمده در روز دوشنبه نشان داد پیش بینی شده توسط سازمان از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی در مورد 200,00 موارد جدید در روز تا پایان مارس از حدود 30 ، 000 در روز در حال حاضر. پیش بینی ها نشان می دهد مرگ و میر می تواند حدود 3000 روزانه در ژوئن 1, نزدیک به دو برابر سطح فعلی.

مدل های دیگری از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی آن نیز ردیابی توسط مقامات کاخ سفید پیش بینی مرگ و میر افزایش می یابد به بیش از 134,000 در اوایل ماه اوت بیش از دو برابر آن در پیش بینی های قبلی برای حدود 60000 مجموع مرگ و میر. تا به امروز بیش از 69,000 آمریکایی درگذشت COVID-19 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در یکی دیگر از گریم توسعه یک مطالعه جدید به رهبری دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس شناسایی گونه جدیدی از کروناویروس که به نظر می رسد بیشتر مسری از نسخه های که در آغاز شیوع و که ممکن است بیماران در معرض خطر دوم عفونت به عنوان لس آنجلس تایمز گزارش داد.

در حال حاضر برای مطالعه ارسال شده در BioRxiv یک سایت مورد استفاده توسط محققان به عنوان یک محل فرود اولیه قبل از اینکه کار خود را می توان نظیر بررسی و در نظر گرفته نشده است واقعی. این گونه جدید به نظر می رسد برای اولین بار در اروپا در ماه فوریه پس از نقل مکان به سواحل شرق و غالب شد فشار در سراسر جهان در اواسط ماه مارس دانشمندان نوشت.

به طور جداگانه پژوهشگران در آریزونا شناسایی یک جهش در نمونه های به دست آمده از بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 که ممکن است نشان می دهد این ویروس تضعیف شده است و به طور بالقوه معکوس مشابه جهش ژنتیکی رخ داده است که در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در سال 2003 و 2004 به گفته یک مقاله پذیرفته شده از یک مطالعه منتشر شده در مجله ویروس شناسی در مارس 1.

ببینید:تحقیقات اولیه نشان می دهد coronavirus جهش یافته است شبیه به سارس

خبر می آید به عنوان متحده همچنان با بازگشایی اقدامات از جمله برخی از نقاط ایالات متحده که هنوز هم شاهد افزایش موارد است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مداوم تحت فشار قرار دادند به صورت متحده به بازگشایی در برابر مشاوره و بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات که توصیه ادامه داد اجتماعی فاصله و دیگر مکان های عمومی-اقدامات ایمنی.

ایندیانا, آیووا, کانزاس, مینه سوتا, نبراسکا, تنسی و تگزاس به همه اجازه برخی از کسب و کار برای بازگشایی با وجود شاهد افزایش موارد بر اساس یک نیویورک تایمز در پایگاه داده.

ببینید در حال حاضر:متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات: کالیفرنیا به یک گام کوچک در روز جمعه

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت طلایی شروع خواهد شد به لغو محدودیت در روز جمعه است که اجازه می دهد کسب و کار خاص برای بازگشایی, از جمله لباس فروشگاه کتاب فروشی گل فروشی ها و لوازم ورزشی-محصولات فروشگاه. مصرف کنندگان خواسته خواهد شد که برای ادامه به اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی-فاصله گرفته است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گذاشته است هفت معیار هر منطقه باید به منظور پاسخگویی به فاز در بازگشایی on May 15, زمانی که اقامت در خانه دستور منقضی خواهد شد. این شامل 14 روز متوالی کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در سه روز نورد متوسط کمتر از دو بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000 ساکنان; 30 درصد از تخت های بیمارستانی و به طور خاص فشرده-تخت های مراقبت در دسترس است. 30 در هر 1000 ساکنان آزمایش در هفت روز به طور متوسط; و حداقل 30 تماس اثری از هر 100000 نفر.

ببینید در حال حاضر:نیویورک شهرستان رمپ تا ردیابی و معرفی خود به تست های گرد’

یک بررسی انجام شده توسط واشنگتن پست و دانشگاه مریلند در بر داشت اکثریت بزرگی از آمریکایی ها مخالف بازگشایی کسب و کار است که نیاز به تماس نزدیک میان مردم مانند ناخن سالن و ناهار خوردن در رستوران ها. نظرسنجی یافت 82 درصد از افراد مورد مطالعه بودند در برابر بازگشایی سینما و 63 درصد گفت: آنها نگران آلوده شدن.

آخرین برگه

وجود دارد در حال حاضر 3.6 میلیون نفر از COVID-19 جهان و 252,151 مردم فوت کرده اند جانز هاپکینز داده ها نشان می دهد. حداقل 1.2 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد شمارش در 1.18 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 69,079.

اسپانیا دارای بالاترین تعداد موارد در اروپا در 218,011 با 25,428 مرگ و میر. ایتالیا تا به حال 211,938 موارد و 29,079 مرگ و میر. انگلستان دارای 191,832 موارد و 28,809 مرگ و میر.

فرانسه 169,583 موارد و 25,204 مرگ و میر. آلمان 166,199 موارد و 6,993 مرگ و میر. روسیه 155,370 موارد و 1,451 مرگ و میر پس از گزارش از 10 ، 000 مورد جدید یک شب.

ترکیه 127,659 موارد و 3,461 مرگ و میر پس از برزیل با 108,620 موارد و 7,367 مرگ و میر. ایران 99,970 موارد و 6,340 مرگ و میر. چین که در آن بیماری برای اولین بار گزارش اواخر سال گذشته 83,966 موارد و 4,637 مرگ و میر.

وجود داشت گریم اخبار از انگلستان دفتر آمار ملی انگلیس که روز سه شنبه گفت: مرگ و میر از COVID-19 صعود به بالا 32,000 قرار دادن آن بالاتر از ایتالیا و انگلیس بدترین آمار در اروپا مرگبار بیماری نگهبان گزارش شده است.

آمار دفتر گفت: این ثبت نام 29,648 مرگ و میر در انگلستان و ولز از طریق مه 2 با COVID-19 در گواهی فوت است. اضافه کردن در مرگ و میر در اسکاتلند و ایرلند شمالی و مرگ و چوب خط حساب می آید به 32,313 با توجه به محاسبات انجام شده توسط رویترز،. (انگلستان شماره نشده است به روز شده در دانشگاه جانز هاپکینز داده است.)

در اسپانیا که محدودیت برداشته شد بیش از آخر هفته به ارمغان آورد صدها نفر به خیابان ها و منجر به دستگیری 119 و 16,490 جریمه به عنوان MarketWatch باربارا Kollmeyer گزارش از مادرید.

فرانسه پزشکان کشف کرده اند که یک مورد از COVID-19 است که قدمت آن به دسامبر حدود یک ماه قبل از شیوع تایید شد در اروپا خبرگزاری فرانسه گزارش شده است. این کشف پس از پزشکان مجددا بیمار نمونه و نشان می دهد که این بیماری در آن کشور حداقل یک ماه قبل از چین تا به حال هشدار سازمان بهداشت جهانی در مورد خود outbreak.

از دست ندهید: چرا سوئد را آرام موضع نسبت به کروناویروس دشوار خواهد بود به تکرار در جای دیگر با توجه به تحلیلگران گلدمن ساکس

چه, آخرین اخبار پزشکی?

U. s. غذا و داروی خود را تغییر اضطراری-سیاست استفاده برای تست آنتی بادی و گفت که تولید کنندگان در حال حاضر به دنبال مجوز قانونی. آزمون شناسایی COVID-19 آنتی بادی نشان می دهد که در گذشته عفونت رمان coronavirus و اعتقاد به ارائه برخی از سطح ایمنی نسبت به عفونت های آینده; برخی از کارشناسان می گویند که گسترده آنتی بادی آزمایش مورد نیاز است برای بازگشایی اقتصاد است.

FDA اعلام کرده بود در مارس 16 که تست آنتی بادی می تواند انجام شود در برخی از آزمایشگاه های بدون اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) که یک نوع نظارتی OK اعطا شده در طول همه گیر است — آن است که کامل تایید FDA. سازندگان بیش از 200 تست باید به دنبال یک EUA و حداقل 12 اعطا شده است یکی از جمله Abbott Laboratories, Inc. ABT, +2.84% و رچ برگزاری AG ROG, +0.84%.

نگرانی در مورد کیفیت و بازاریابی ادعای برخی از آزمایشات که دریافت نکرده اند یک EUA ایجاد نگرانی در FDA.

“مراقب تعادل از خطرات و مزایای منتقل شده از آن در اواسط ماه مارس” تنظیم کننده گفت.

آزمون دهندگان باید در حال حاضر ارائه یک EUA درخواست اعتبار سنجی داده ها در مدت 10 روز از FDA اطلاع رسانی و این توسعه دهندگان را به دنبال خواهد داشت متفاوت ارائه الگو از آزمایشگاه که همچنین در حال توسعه آنتی بادی آزمایش برای مجوز.

“انعطاف پذیری به معنای هرگز به ما اجازه می دهد تقلب” FDA روز دوشنبه گفت:. “ما متاسفانه دیدن بازیگران بی پروا بازاریابی جعلی کیت های آزمایش و با استفاده از همه گیر به عنوان یک فرصت برای استفاده از آمریکایی ها اضطراب است.”

ببینید در حال حاضر:ثانیه طول می کشد اقدام علیه سه شرکت بیش از COVID-19 ادعا

Pfizer Inc. PFE, +2.92%, در ضمن گفت: اولین بيماران دوز بندی شده اند در یک کارآزمایی بالینی یک واکسن نامزد آن است که در حال توسعه با سلول های بنیادی شرکت BioNTech SE. BNTX, +6.66%

شرکت ها گفت: مرحله 1 آزمایشی در ایالات متحده آمریکا خواهد شد ثبت نام تا 360 افراد سالم 18-به-55 و 65 به 85 سن بود. فایزر و BioNTech گفت: توسعه برنامه شامل چهار واکسن نامزدها.

“ما خوشبین هستیم که پیشرفت های متعدد واکسن نامزدها به آزمایش های انسانی به ما اجازه خواهد داد برای شناسایی امن ترین و موثرترین واکسن گزینه در برابر COVID-19” گفت: BioNTech اجرایی Ugur Sahin.

چه اقتصاد گفت ؟

آخرین داده ها نشان داد که درد ادامه داد: این بیماری همه گیر است و باعث برای اقتصاد است. U. S. کسری تجاری گسترده تر تقریبا 12 درصد در ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مبتنی پروازهای بین المللی مسدود جهانی صنعت گردشگری و موجب اختلال در تبادل کالا مانند اتومبیل های جدید و اپل به عنوان MarketWatch را Jeffry Bartash گزارش شده است.

واردات کاهش 6.2% اما صادرات ایالات متحده سقوط حتی عمیق تر 9.6 درصد به علت تجارت شکاف به افزایش است. این بزرگترین کاهش ماهانه در صادرات تا کنون ثبت شده است. کسری بودجه آمریکا افزایش یافت به $44.4 میلیارد دلار در ماه مارس از $39.8 میلیارد دلار در ماه فوریه است. اقتصاددانان در نظرسنجی توسط MarketWatch تا به حال پیش بینی $44.2 میلیارد کسری.

“صادرات و واردات ادامه خواهد داد تا تحت تاثیر ضعف اقتصاد جهانی و عدم تقاضا در خانه و خارج از کشور در پاسخ به کروناویروس” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ایالات متحده اقتصاددان در فرکانس بالا اقتصاد است.

به طور جداگانه موسسه مدیریت عرضه خدمات شاخص کاهش یافت و به 41.6% در ماه آوریل از 52.5 درصد در ماه مارس شکستن یک رشته از 112 ماه مثبت خوانش. هر تعداد بیش از 50 درصد در نظر گرفته شده است نشانه ای از رشد; خوانش زیر 50% سیگنال انقباض و یا حتی رکود است.

آیا شرکت گفت ؟

شرکت ها گزارش های درآمدی در ادامه برای به روز رسانی سرمایه گذاران در مورد چگونگی شیوع بیماری مؤثر است ، بسیاری از دست رفته و حتی کاهش درآمدها و اطلاعات ارائه شده از نقدینگی خود را موقعیت.

ببینید در حال حاضر: S&P 500 درآمد در حال ضرب و شتم برآورد کمترین میزان در یک دهه میان COVID-19 با وجود زودتر به کاهش پیش بینی

در اینجا آخرین چیزهایی شرکت کرده اند گفت: در مورد COVID-19

• AMC Networks Inc. AMCX, +2.55% ارسال شده ضعیف تر از حد انتظار درآمد برای سه ماهه اول به عنوان همه گیر افزایش بینندگان اما صدمه دیده آگهی درآمد. “چه شده است یک عامل منحصر به فرد محیط شبکه AMC همچنان به تولید سطح قابل توجهی از جریان نقدی آزاد باقی می ماند و به خوبی با حروف بزرگ با ترازنامه و قوی نقدینگی” رئیس اجرایی جاش Sapan در بیانیه ای گفت. این شرکت تا به حال دسترسی به $1.2 میلیارد دلار نقد و معادل وجه نقد به عنوان در مارس 31, آن است $704 میلیون پول نقد و معادل وجه نقد و 500 میلیون دلار undrawn در یک گردان تسهیلات اعتباری. آن هیچ توجهی بدهی سررسید در سال 2020 یا 2021. شرکت شبکه — AMC, BBC امریکا IFC SundanceTV و ما شبکه های تلویزیونی (آن را نیز صاحب تلویزیون تولید شرکت AMC Studios) — شاهد افزایش قابل توجه بینندگان که از اواسط ماه مارس در میان stay-at-home سفارشات در بسیاری از مناطق. با این حال آن را نیز در زمان ضربه به آگهی فروش و تا به حال تعلیق تولید است که منجر به تاخیر در ایجاد برنامه نویسی جدید.

• Avis Budget Group, Inc. ماشین +1.36% گزارش باریک تر از حد انتظار تعدیل سه ماهه اول از دست دادن اما گفت که انتظار آوریل و مارس درآمد به 80% پایین تر به عنوان خاموش شدن ناگهانی با توجه به همه گیر ادامه یافت نشد اوقات فراغت و کسب و کار ماشین اجاره. کرایه اتومبیل شرکت به نقدینگی موجود از 1.6 میلیارد دلار از اواخر ماه مارس و هیچ معنی دار سررسید بدهی تا 2023. پس از درآمد شیرجه رفتن برای آوریل و مه Avis پیش بینی یک “بهبود تدریجی” در ماه ژوئن و “بهبود پس از آن به عنوان پناهگاه در محل محدودیت ها برداشته و اوقات فراغت سفر شروع به سر. ما زمان رزرو نشان می دهد بهبود در ماه ژوئن و پی در پی افزایش بیش از تعادل از تابستان است.”

• Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -14.48% استخدام اضافی مشاور برای کمک به یک آینده تشکیل پرونده ورشکستگی وال استریت ژورنال گزارش شده است. در بحبوحه کاهش تقاضا در طول همه گیر هرتز مشغول است FTI Consulting Inc. به توصیه آن را در تلاش برای ساده کردن عملیات پیش از تشکیل پرونده در این گزارش گفت: با استناد به مردم به عنوان آشنا با این موضوع. این روزنامه در گزارش ماه گذشته که هرتز تا به حال استخدام وکلا و بانکداران سرمایه گذاری به عنوان مشاوران آن را به عنوان تلاش برای مذاکره مجدد آن $17 میلیارد دلار از بدهی.

• Bloomin’ Brands, Inc. BLMN, -7.30% اعلام اولیه سه ماهه اول زیان مجموع 44 سنت در هر سهم و تعدیل EPS از 14 سنت زیر FactSet اجماع برای 33 سنت است. ایالات متحده در مقایسه با رستوران فروش بهبود یافته از یک 69.1% کاهش برای هفته پایان مارس 22 به 48 درصد کاهش در هفته منتهی ممکن است 3. برای سه ماهه پایان مارس 29 ایالات متحده قابل مقایسه با رستوران فروش شد پایین 10.4% با Outback Steakhouse پایین 9.5%, Carrabba را به ایتالیایی گریل پایین 8.7% و Bonefish کوره پایین 13.9%. Bloomin’ مارک سه برابر شده است آن را خاموش فرض کسب و کار پس از ناهار خوری اتاق توقیف با توجه به همه گیر و هفتگی, نقدی, میزان سوختگی بهبود یافته و به 6 میلیون دلار به 8 میلیون دلار از $8 میلیون به 10 میلیون دلار. به عنوان از آوریل 4 شرکت تا به حال 270 میلیون پول نقد در دست. Bloomin’ مارک های انتظار به 336 رستوران باز برای کسب و کار تا پایان روز شنبه با محدود گنجایش سراسر ایالات مختلف, مدیر اجرایی, David Deno در بیانیه ای گفت. برای هفته پایان مارس 3 شرکت تا به حال 23 Outbacks باز قابل مقایسه با رستوران فروش در حال سقوط 17 ٪ در سال بیش از سال. “ما در حال تشویق این نتایج” Deno گفت. Bloomin’ برندها را در گزارش سه ماهه اول نتایج on May 8.

• L Brands, Inc.’s پوند -0.62% مقابله با چنار همکاران برای victoria’s Secret خاموش است “با توافق متقابل” و این شرکت در حال آماده سازی victoria’s Secret به کار به عنوان یک جداگانه مستقل شرکت. خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت چنار در نظر گرفته شده بود برای خرید 55 درصد از سهام خود در راز ویکتوریا برای $525 میلیون در یک معامله در ماه فوریه اعلام کرد. L مارک و چنار توافق به حل و فصل همه در انتظار دادخواهی. L مارک های باقی مانده “متعهد” به ایجاد حمام و بدن با این نسخهها کار به عنوان یک شرکت عمومی است. L برندها نیز گفت: قبلا اعلام شده هیئت مدیره و رهبری تغییرات تبدیل خواهد شد موثر May 14. این تغییرات عبارتند از: Leslie Wexner پله پایین به عنوان مدیر ارشد اجرایی و رئیس هیئت مدیره. Wexner باقی خواهد ماند در هیئت مدیره به عنوان رئیس بازنشسته. اندرو Meslow مدیر عامل شرکت Bath & Body Works تبدیل خواهد شد مدیر عامل شرکت L مارک و عضویت در هیئت مدیره. این هیئت همچنین منصوب کرده است استوارت Burgdoerfer در حال حاضر L مارک’ رئیس امور مالی خود را به عنوان مدیر عامل موقت از راز ویکتوریا موثر بلافاصله.

• Lumentum Holdings, Inc. مطلب +4.81% ضرب و شتم سه ماهه سوم سود انتظارات اما از دست رفته در درآمد و ارائه یک بدبینی چشم انداز به عنوان همه گیر محدود توانایی عرضه محصولات به مشتریان. “به عنوان شیوع گسترش در خارج از چین در اواخر سه ماهه ما تجربه اختلال در عرضه در بیش از ما قبل از مفروضات” اپل تامین کننده در بیانیه ای گفت. برای سه ماهه چهارم این شرکت انتظار تعدیل EPS از 70 سنت افزایش به 90 سنت زیر FactSet اجماع 1.05 دلار و درآمد حاصل از $325 میلیون به $365 میلیون دلار کمتر از انتظارات از $411 میلیون.

• ماراتن نفتی Corp. MPC +0.22% ارسال شده باریک تر از حد انتظار از دست دادن سه ماهه اول اما درآمد حاصل از سقوط کوتاه از تخمین می زند. “آخرین رویدادهای جهانی از جمله COVID-19 همه گیر و قیمت نفت تنش شده است مخل به زندگی شخصی و حرفه ای از بسیاری و به طور قابل توجهی تحت تاثیر تقاضا برای حمل و نقل سوخت ما در تولید” رئیس اجرایی Michael J. Hennigan در بیانیه ای گفت. شرکت برش آن سال 2020 سرمایه-هزینه های بودجه توسط $1.4 میلیارد دلار یا حدود 30 درصد به طور موقت تعلیق آن بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه و افزایش نقدینگی با بهره برداری از تسهیلات اعتباری. این شرکت با صدور $2.5 میلیارد دلار در یادداشت ارشد در مارس و امن اضافی $1 میلیارد گردان تسهیلات اعتباری. به عنوان از آوریل 5 ماراتن تا به حال حدود 7.5 میلیارد دلار اعتبار مجموع ظرفیت و حدود 6.75 میلیارد دلار در دسترس قرض گرفتن ظرفیت.

• Marriott International, Inc. MAR, +3.00% مطرح شده $920 میلیون امضای اصلاحات به شرکت برند کارت های اعتباری با J. P. Morgan Chase & Co. JPM, +1.52% و امریکن اکسپرس Co. AXP +1.94%. ماریوت را بالا خواهد برد 570 میلیون از تعقیب و 350 میلیون دلار از امریکن اکسپرس با توجه به تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. ماریوت و گفت: ضبط این اصلاحات به عنوان معوق درآمد و پول نقد در دسترس برای به طور کلی اهداف شرکت. ماریوت است فسخ 1.5 میلیارد دلار 364 روز گردان تسهیلات اعتباری تعهد آن اعلام کرد در مارس 14, ظرفیت آن قابل ملاحظه ای کاهش می یابد به عنوان یک نتیجه از سری EE یادداشت ارشد شرکت تکمیل شده در مارس 16.

• استارباکس Corp. SBUX, +2.62% برنامه ای برای بازگشایی بیش از 85 درصد از فروشگاه های ایالات متحده تا پایان این هفته است. استارباکس در ابتدا نمی خواهد اجازه می دهد ناهار خوردن در سرویس اما ارائه خواهد شد وانت و تحویل در فروشگاه خود را به عنوان به خوبی به عنوان درایو-از طریق. در اوایل ماه ژوئن مستقر در سیاتل شرکت انتظار دارد که بیش از 90% از فروشگاه های آن باز با ساعت محدود. آن را دنبال همان بازگشت-به-عملیات طرح در چین است. این شرکت انتظار دارد که تلفن همراه پرداخت به بازی حتی بیشتر نقش برجسته در معاملات.

• نروژی کروز خط Holdings Ltd. s NCLH, -20.25% فرعی NCL Corp. پیشنهاد به فروش $650 میلیون تعویض یادداشت ارشد با توجه 2024 در خصوصی ارائه شده است. یادداشت ها تبدیل خواهد شد به یک سری اولویت سهام NCLC خواهد شد که تعویض به تعدادی از نروژی کروز سهام عادی. NCLC نیز پیشنهاد به فروش 600 میلیون دلار در ارشد امن یادداشت با توجه 2024 در خصوصی ارائه شده است. نروژی کروز فاش کرد که این واقعیت است که قصد دارد برای به دست آوردن تامین مالی اضافی به حال شده است با توجه به افزایش “قابل توجهی شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی” با توجه به “قابل توجه مالی و عملیاتی اثرات” این بیماری همه گیر. نروژی را کردند 20 درصد از آن shoreside آمده کارکنان از طریق ژوئیه 31 در حالی که shoreside آمده کارکنان را کوتاه کار هفته با متناسب 20% حقوق و دستمزد برش حداقل از طریق ژوئن 22. کروز اپراتور شناسایی حدود 515 میلیون دلار از هزینه های سرمایه کاهش است. 31 مارس این شرکت گفت: در آن رعایت خواهد شد و تمام بدهی های خود را از پیمان.

• شعار بهداشت و درمان پارسیان THC +9.35% گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه اول سود اما سقوط کوتاه در درآمد. بیمارستان اپراتور گفت که به عنوان یک نتیجه از دستور دولت برای محدود کردن غیر ضروری و فعالیت بیمار حجم برای اتاق اورژانس پذیرش و سایر روش انتخابی طور قابل توجهی کاهش یافته آغاز و در اواسط ماه مارس. شعار گام خود را برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت فردی و سایر منابع مواجه می شوند اما به طور قابل توجهی قیمت های بالاتر. این شرکت معتقد است که این منابع به اندازه کافی. شعار کاهش می یابد برنامه ریزی هزینه های سرمایه ای توسط 300 میلیون دلار کاهش هزینه های اختیاری و furloughing کارکنان با توجه به پایین تر بیمار جلد است. شعار بود $2.2 میلیارد دلار پول نقد به عنوان از آوریل 1 و دریافت 1.5 میلیارد دلار پیشرفته مدیکر پرداخت خواهد شد که باید به بازپرداخت در سال آینده و یک $345 میلیون دلار کمک مالی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

• Wayfair Inc. W +23.42% گزارش سه ماهه اول ضرر و زیان است که عمیق تر در مقابل سال گذشته اما ضرب و شتم برآورد بر اساس تنظیم. درآمد $بود 2.33 میلیارد دلار 1.94 میلیارد دلار در سال گذشته و پیش از $2.31 میلیارد FactSet اجماع. “میلیون ها نفر از خریداران جدید را کشف کرده اند Wayfair در حالی که آنها پناهگاه در محل در خانه و ما شاهد شتاب قوی در جدید و تکرار سفارشات مشتری در سراسر تقریبا تمام طبقات کالا و سراسر مناطق” گفت: Niraj شاه, مدیر اجرایی Wayfair, در بیانیه ای. تعداد مشتریان فعال افزایش 28.6% سال بیش از سال به 21.1 میلیون دلار از مارس 31. در پایان سه ماهه Wayfair تا به حال پول نقد و معادل وجه نقد از $891 میلیون.

در ادامه:‘تهمت متنفر’: چرا رئیس جمهور نمی خواهد اجازه دهید Fauci شهادت در خانه

چگونه Coronavirus تغییرات بیمه بیکاری برای کارگران فرفره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de