اداره امنیت حمل و نقل پنج شنبه اعلام کرد این نیاز کارکنان به پوشیدن صورت حفاظت در محل بازرسی آخرین حرکت برای بالا بردن استانداردهای ایمنی برای محافظت در برابر COVID-19.

آزادی مطبوعات اعلام این تصمیم نیز تشویق مسافران به پوشیدن صورت حفاظت در غربالگری مناطق به عنوان یک راه برای مبارزه با گسترش coronavirus.

به عنوان یک اقدام بهداشت بسیاری از شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکا, ایالات, دلتا شمال غرب آلاسکا Frontier, JetBlue و روح و روان اعلام کرده اند برنامه ای برای ساختن ماسک صورت اجباری برای مسافران است.

کارمند صورت-حفاظت مورد نیاز اجرا خواهد شد در روزهای آینده با توجه به TSA مطبوعاتی که توصیف این اقدام به عنوان “یک اندازه گیری اضافی برای کمک به حداقل رساندن گسترش COVID-19 و کمک به افزایش سلامت کلی و سطح ایمنی در داخل فرودگاه و محیط زیست است.” آژانس پرسنل ارائه خواهد شد با ماسک.

“TSA است و این تغییر برای محافظت از کارکنان و مسافران به عنوان اجتماعی فاصله نمی تواند همیشه حفظ شود در این فرآیند غربالگری.” TSA مدیر David Pekoske گفت: در همراه بیانیه.

COVID-19 پیشگیری: غرب مدیر عامل: TSA باید چک مسافری درجه حرارت در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

TSA کارکنان باید احساس درد COVID-19. این خبرگزاری گزارش داد 534 کارکنان فدرال تست مثبت با 285 داشتن بهبود, از شنبه. شش کارکنان فوت کرده اند همراه با یک غربالگری پیمانکار است.

مدیران شرکت هواپیمایی نیز در حال هل دادن آژانس به گوشت گاو تا حمایت در برابر این ویروس خطرناک است. در مصاحبه با “فردا صبح” چهارشنبه خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی تحت فشار قرار دادند برای TSA برای انجام مسافری متوسط اسکن در طول غربالگری. Frontier Airlines اعلام کرد که نیاز به مسافران تحت حرارت چک شروع ژوئن 1.

ماسک قوانین: روح نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت در میان همه گیر; 3 هواپیمایی حکم آنها روز شنبه

در انتشار این TSA همچنین توضیح می دهد که عینک محافظ است داوطلبانه برای TSA پرسنل مشغول به کار در غربالگری مناطق.

TSA تشویق مسافران به پوشیدن صورت, حفاظت, اما می گوید افراد ممکن است خواسته شود به پایین است که برای پوشش هویت تایید و یا اگر آن را مجموعه غربالگری-تجهیزات زنگ.

این سازمان که زیر راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ایمنی شغلی و سلامت دولت است و با توجه به غربالگری دیگر تغییرات برای به حداقل رساندن خطر و محدودیت فیزیکی و فعل و انفعالات در محل بازرسی. مردم می توانند اطلاعات بیشتر در مورد تنظیمات که ساخته شده اند در پست های بازرسی امنیتی در TSA سایت و دریافت پیشگیری ارشاد در حالی که سفر از CDC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de