Coronavirus سفر Ahmaud Arbery تیراندازی مورد پذیرش کالج رسوایی: 5 چیزهایی که می دانیم جمعه

Ahmaud Arbery تیراندازی: جزئیات بیشتر ظهور پس از آخرین دستگیری

یک کنفرانس خبری قرار است جمعه در گرجستان اداره تحقیقات ستاد مرکزی یک روز پس از این اداره اعلام کرد دستگیری مردی که فیلم برداری این اثر تیراندازی Ahmaud Arbery. ویلیام “Roddie” Bryan, 50, شده است به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای ارتکاب غلط حبس با توجه به GBI. برایان دستگیری آخرین اتصال به عکسبرداری از Arbery 25 ساله سیاه پوست در ماه فوریه است. گرگوری McMichael, 64, یک افسر سابق پلیس و پسرش تراویس McMichael, 34, هر دو سفید دستگیر شده بودند پس از یک طوفان از اعتراض عمومی پس از برایان تصویری از Arbery مرگ بود ساخته شده است. Arbery کشته شد در یک محله مورد دو مایل از گرجستان خانه در حالی که او را آهسته دویدن. وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر در بیانیه ای گفت: آنها به نام برایان بازداشت “از آغاز این روند است.”

  • جزئیات Arbery مورد: گرگوری و تراویس McMichael بازداشت متهم به قتل
  • اطلاعات بیشتر: چرا در آن زمان بیش از دو سال به اتهام قتل و دستگیری در Arbery مرگ
  • ‘یک بچه خوب’: Ahmaud Arbery یاد شده به عنوان ‘مرد فروتن’ با برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک برق

Lori Loughlin, Mossimo Giannulli به اعتراف به گناه در مورد رشوه

بازیگر Lori Loughlin و طراح مد, شوهر, Mossimo Giannulli خواهد اعتراف به گناه جمعه به بخشی خود را در “Varsity Blues” پذیرش کالج مورد تقلب. سابق ستاره “خانه کامل” است که در مسیر به دو ماه زندان و پنج. آنها را هر یک از اعتراف به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب سیم و تقلب در ایمیل به عنوان بخشی جداگانه درخواست توافق با دادستان فدرال. Headlining فیلمهای رسوایی آنها متهم شدند در سال گذشته از پرداخت 500,000 دلار رشوه به متفکر از سراسر کشور پذیرش طرح به دو دختر خود را به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. آنها تبدیل خواهد شد به 33 و 34 متهمان به اعتراف به گناه از 53 شارژ از جمله بازیگر Felicity Huffman و کسی که از پدر و مادر دیگر متهمان.

  • قبلی توسعه: قاضی حاضر Loughlin درخواست برای رد اتهامات در دانشگاه-پذیرش رشوه خواری مورد
  • از 2019: می Felicity Huffman و Lori Loughlin استخدام تا کنون از بازیابی, کالج, رشوه, کلاهبرداری ؟
  • ‘ما چگونه بازسازی اعتماد کرد؟’ بیش از یک سال پس از پذیرش رسوایی رئیس جمهور می گویند باید تغییر کالج

آن تابستان فصل تعطیلات! و یا در آن است ؟

سالانه تابستان فصل مسافرت آغاز جمعه با شروع از آخر هفته روز یادبود مسافران و کسب و کار است که تهیه کردن به آنها را به صورت بی سابقه ای قطعیت هرج و مرج و نگرانی در coronavirus عصر. جاذبه و مقصد تعطیلات باقی می ماند بسته ماندن در خانه سفارشات و محدودیت های مسافرتی هنوز فراگیر و برخی می-تواند مسافران مضطرب در مورد ویروس و جمعیت و یا قرار دادن خاموش جدید اقدامات ایمنی از جمله اجباری صورت ماسک بر روی هواپیما. اضافه کردن در شیب زیان کار و سوال می شود: آیا تعطیلات تابستان لغو این سال ؟

  • در حال مستندات آرام بودن در دولت خود را? یک ساحل به ساحل مختصر و مفید از reopenings
  • TSA به روز رسانی فرودگاه غربالگری اقدامات میان coronavirus: ماسک صورت مواد غذایی از حمل فایرفاکس بیشتر

تکان دهنده ‘با نام مستعار Jane Roe’ مستند پخش در FX

زن در پشت نام مستعار Jane Roe در نقطه عطفی در دیوان عالی کشور مورد Roe v. Wade چالش روایت است که او تغییر ذهن خود را در مورد سقط جنین به دلیل مذهبی تحقق در یک FX جدید مستند پخش جمعه. در این فیلم Norma McCorvey ارائه می دهد آنچه که او خواستار یک “بستر مرگ اقرار” مدت کوتاهی قبل از او 2017 مرگ در 69 که در آن او ادعا می کند که جنبش برای زندگی پرداخت می شود او را به پیوستن به خود طرف و صحبت کردن در برابر سقط جنین. “با نام مستعار Jane Roe” جزئیات McCorvey زندگی داستان و مملو رابطه با سقط جنین بحث است. این پخش در FX در 9 p. m. ET/PT و در دسترس خواهد بود به جریان در Hulu شنبه.

بیشتر میسی فروشگاه بازگشایی برای آخر هفته روز یادبود

میسی که توقیف فروشگاه در سراسر کشور در ماه مارس در میان coronavirus همه گیر برنامه ای برای بازگشایی 80 فروشگاه برای آخر هفته روز یادبود خرید در روز جمعه. فروشگاه بازگشایی هستند در کانکتیکات, فلوریدا, هاوایی, مینه سوتا, Missouri, پنسیلوانیا و ویرجینیا است. با reopenings حدود 80 درصد از macy’s فروشگاه ها خواهد شد یا باز باشد و یا ارائه منظقه وانت میسی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل جف Gennette گفت. میسی قبلا اعلام تغییرات به آن تجربه خرید از جمله “بدون تماس” مشاوره در زیبایی ادارات و تعلیق تغییر خدمات. این شرکت پیش بینی ریزش تا 1.1 میلیارد دلار برای سه ماهه.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>