Coronavirus طول می کشد بخار از خرید خانه فصل, اما, فروش, قیمت باید دوباره بجای اول برگشتن

فروش خانه خواهد شد به احتمال زیاد سقوط در بهار امسال در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اما گزاف گویی تا پایان سال آینده با توجه به پیش بینی های جدید از املاک و مستغلات سایت جستجو Zillow.

فروش احتمال افت تا 60 درصد به عنوان اقامت در خانه داشتیم و کلی نگرانی در مورد اقتصاد را بخار از آنچه قبلا انتظار می رود به یک قوی بهار خرید و فروش خانه و فصل با توجه به Zillow را اقتصاددانان و تحلیلگران.

اما قیمت ها خواهد شد به احتمال زیاد تجربه بسیار slighter اسلاید و بهبود سریعتر. Zillow انتظار قیمت به افت بیش از 3 درصد در پایان این سال و سپس برگردند تا در طول 2021.

خرید و فروش خانه نیز باید افزایش حدود 10% در ماه از طریق 2021 با توجه به پیش بینی.

“عدم قطعیت زیاد هنوز وجود دارد به خصوص با برخی از ایالات آمریکا شروع به بازگشایی و کارشناسان هشدار از موج دوم ممکن است از coronavirus در پاییز” Svenja Gudell Zillow اقتصاددان ارشد در بیانیه ای گفت. “با این حال مسکن مبانی قوی هستند خیلی بیشتر از آنها منجر به رکود بزرگ و این نشانه خوبی برای مسکن به طور کلی.”

قبل از اقدامات شامل coronavirus تشدید در مارس خرید و فروش خانه بازار خواهد شد قوی سوخت با نرخ بهره پایین تاریخی یک تعداد محدودی از خواص برای فروش و اشتیاق توسط جوان آمریکایی برای خرید اولین خانه.

که مقید کردن تقاضا باقی می ماند با وجود این زمان بی ثباتی اقتصادی, Zillow می گوید و اشاره کرد که تعدادی از لیست های جدید و پیش فروش است که در حال حاضر در حال افزایش است. و صنعت املاک و مستغلات است متناسب با تغییر محیط با استفاده از فن آوری اجازه می دهد تا برای معاملات میان نیاز اجتماعی فاصله.

Coronavirus تغییرات صفحه اصلی خرید: 3D تورهای دور خریدهای: چگونه coronavirus در حال تغییر است homebuying این بهار

بیکاری و جا به نوبه خود: هیچ درآمد و تعداد 88,000 در خط: این است آنچه در آن مانند به بیکاران در امریکا

این بدان معناست که قیمت ها را به سختی تکان دادن بر خلاف طول رکود بزرگ زمانی که قیمت مسکن سقوط تقریبا 25% و در زمان پنج سال برای رسیدن به سطح دیده می شود قبل از رکود اقتصادی است.

“با وجود این مشکلات ما شاهد چند نشانه که هنوز هم وجود دارد یک مقدار خوبی از تقاضا برای مسکن و خریداران فروشندگان و عوامل رشد راحت تر حرکت معاملات رو به جلو که در آن ممکن است” Gudell می گوید.

 دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>