Coronavirus همه گیر خواهد دندانه تابستان, سفر, AAA پیش بینی کرد اما نه راه سفر

آمریکایی ها را 150 میلیون کمتر سفرهای تابستان امسال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش نزدیک به 15 درصد از سال گذشته با توجه به AAA.

اما AAA پیش بینی مردم را به جاده در این تابستان در اعداد بسیار نزدیک به سال های اخیر است. AAA پروژه 683 میلیون سفرهای جاده ای از ماه جولای تا سپتامبر است. که تنها 3 درصد کاهش از تابستان گذشته و با 0.4% کاهش از تابستان 2018.

خودرو باشگاه صادر کرده است سفر تابستانی پیش بینی برای سال. اما در این سال به دلیل شیوع کروناویروس آن را طرح ریزی برای روز یادبود مرسوم آغاز تابستان فصل مسافرت.

AAA پروژه ها در مجموع 707 میلیون سفر در تابستان امسال از جمله جاده هوایی و راه آهن. اکثریت قریب به اتفاق از سفرهای تابستان امسال – 96.5% – خواهد بود با ماشین, AAA می گوید.

پائولا Twidale AAA معاون ارشد رئیس جمهور برای سفر گفت: آمریکایی ها هستند بیشتر احتمال دارد به کتاب academist:: دانشجویان آخر هفته از تمدید تعطیلات, مکان هایی که آنها می توانید درایو به جای پرواز.

“هنگامی که آنها سرمایه گذاری بیشترین سهم از مسافران,” او گفت:, “را به جاده خود را برآورده سازد سودای سفر به خارج.”

آنچه به برنامه ریزی برای سفرهای جاده ای نخواهد بود همان تابستان امسال در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

شرکت های هواپیمایی و Amtrak عامل در کاهش ظرفیت. AAA پیش بینی است که مسافرت هوایی در این تابستان خواهد بود 74 درصد از سال گذشته است.

هر چند سفر هوایی به بازگشت پس از سقوط بیش از 90 ٪ در ماه آوریل آن باقی مانده پایین حدود 80 درصد بیش از ماه ژوئن گذشته. با توجه به حمل و نقل اداره امنیت 471,421 مسافران رفت و از طریق فرودگاه بازرسی روز سه شنبه از بیش از 2.5 میلیون نفر در 23 ژوئن 2019.

حالت های دیگر از جمله اتوبوس و قطار و کشتی کروز انتظار می رود به پایین 86 درصد با توجه به AAA.

کروز شرکت را به طور کلی لغو سفر دریایی خود را از طریق سپتامبر پس از کروز دریایی با خطوط بین المللی, انجمن تجارت گروه به طور داوطلبانه تمدید آن مکث در کروز سفر دریایی از طریق سپتامبر. 15.

جاده معلق باید ادامه یابد برای بهره مندی از قیمت بنزین کمتر از آنچه آنها پرداخت تابستان سال گذشته هر چند قیمت ها افزایش یافته و در هفته های اخیر. ملی به طور متوسط قیمت در این هفته است $2.15 یک گالن با توجه به AAA را از $2.66 یک سال پیش اما از $1.95 یک ماه پیش.

AAA گفت: آن سفر کارشناسان متوجه شده اند ارتجاعی در هتل و اجاره اتومبیل رزرو از ماه آوریل.

جستجو برای مقصد در AAA محبوب TripTik برنامه ریز که شامل coronavirus محدودیت نشان می دهد بهره کمتر در مکان های که در قرعه کشی جمعیت زیادی. دنور لاس وگاس و لس آنجلس و سیاتل و ققنوس پنج بیشتر جستجو. پورتلند اورگان; Myrtle Beach, South Carolina; اورلاندو فلوریدا; سن دیگو; و نشویل تنسی دور بالا 10.

تابستان مسافران باید نظارت برای تکامل coronavirus محدودیت به عنوان یک اطلاعیه روز شنبه توسط فرمانداران از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات تأکید شده است. ایالات متحده در حال حاضر نیاز به 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از کشورهای دیگر که در آن coronavirus موارد در حال افزایش و برخی کشورهای دیگر باید مسافر قرنطینه مورد نیاز به عنوان به خوبی.

ملت پیشرو مقامات بهداشت عمومی هشدار آمریکایی ها به دقت و توجه در هنگام تابستان خود را در برنامه سفر. فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه شنبه که او به تعویق انداختن یک خانواده تعطیلات ساحل در ایالت کارولینای جنوبی با توجه به افزایش اخیر در coronavirus موارد در دولت است.

“به عنوان یک پدر و یک پسر که امید به یک هفته با grandkids من و دختران من در آینده در حدود یک ماه ما آن را انجام نمی,” او گفت:.

هنوز هم دیگر کارشناسان بهداشت عمومی می گویند مسافران می توانند از خود محافظت کنند. راه سفر و کمپینگ سفرهای کمتر خطرناک تر ریلی یا اتوبوس سفر از آنجا که مسافران می توانند با محدود کردن تعاملات خود با افراد دیگر یوسف Khabbaza های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در کلینیک کلیولند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“فاصله همیشه ممکن نیست به اندازه شما می خواهم” Khabbaza گفت: از فضاهای محدود در هواپیما و قطار و اتوبوس. “این رفتن به دور به عنوان ویروس در اطراف است.”

کمک: دیوید الیور ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de