Coronavirus شیوع بیماری صعود در ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد گیاهان با وجود حمایت تهمت سفارش

شیوع کروناویروس در آمریکا بسته بندی گوشت می آمد گیاهان همچنان در اوج به محاصره صنعت رمپ تا تولید ترازو پشت تعطیلی کارخانه و تلاش برای بازگشت به حالت عادی در این هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد و آن را ضروری عملیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن آوریل 28th, فرمان اجرایی به دنبال این صنعت هشدار دادند از کمبود گوشت و استناد به دفاع تولید عمل وادار کشتارگاه و فرآوری گیاهان به باز باقی می ماند.

منظور تا به حال یک اثر سرما در بنوازند تعطیلی که آمده بود به نماد بحران در طول ماه آوریل و اوایل ماه مه. نزدیک به سه ده coronavirus-تاثیر گیاهان به طور موقت توقیف در ماه های منتهی به ناروا حکم اجرایی. در پنج هفته پس از آن فقط 13 بسته اند با توجه به پیگیری از میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

تولید گوشت که تا به حال به طور خلاصه چهار به سرعت بازگشت پس از سفارش به نزدیکی قبل از coronavirus سطوح و quelled مصرف کننده ترس از گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ کمبود.

اما تعدادی از coronavirus موارد به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان بیش از دو برابر شده و پس از شکوه 20,400 عفونت در سراسر 216 گیاهان در 33 متحده با توجه به پیگیری از ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

حداقل 74 نفر کشته شده اند.

که با وجود اجرای گسترده از اقدامات حفاظتی مانند دما چک پلاستیک موانع و اجتماعی فاصله به معنای محدود کردن ویروس’ گسترش در داخل گیاهان. برخی از شیوع اخیر اتفاق افتاده در امکانات است که تا به حال گرفته شده از جمله مراحل.

Tyson Foods, به عنوان مثال اعلام کرد در اواسط ماه مارس آن را ارائه ماسک های صورت برای تمام کارکنان و نصب موانع بین کارگران است. پس از 24 از گیاهان خود را گزارش کرده اند شیوع بیماری از جمله دو در آیووا که بیمار بیش از 800 کارگر در کل. این شرکت تا به حال فقط پنج گیاهان با شیوع بیماری قبل از اعلام اقدامات ایمنی.

نیز, Smithfield مواد غذایی گفت: آن نصب موانع اضافه کردن بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و “افزایش تمیز کردن و ضد عفونی” در امکانات آن پس از شیوع در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, گیاه در اوایل ماه آوریل. پس از 11 از گیاهان خود را گزارش کرده اند شیوع بیماری از جمله یکی در جنوب کالیفرنیا در اواخر ماه مه. آن را تا به حال فقط یک گیاه شیوع قبل از اعلام اقدامات ایمنی.

گیاهان دیگر اجرا شده اند بدون اقدامات حفاظتی یا شکست خورده اند برای به اجرا درآوردن آنها.

یکی فدرال گوشت بازرس در غرب گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که کارگران در گیاهان چند او بازدیدکننده داشته است در این کار نمی شد با پوشیدن ماسک و تمرین تنها محدود اجتماعی فاصله. برخی او گفت: تا به حال نیز به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من فکر ‘Wow’ من فکر نمی کنم من امن در اینجا گفت:” بازرس که حاضر به مصاحبه در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

حتی پس از اطلاع رسانی به یک سرپرست در وزارت کشاورزی ایالات متحده ایمنی مواد غذایی و بازرسی خدمات مورد سهل انگاری شرایط در داخل گیاهان و او گفت: او گفته شد که تا زمانی که او تا به حال یک ماسک او تا به حال به کار می کنند. در غیر این صورت او گفت: او گفت: او می تواند با استفاده از زمان تعطیلات یا مرخصی بدون حقوق.

“من نباید مجبور به پرداخت و یا استفاده از تعطیلات و یا احتمال از دست دادن زندگی من,” او گفت:.

در سراسر ایالات متحده برخی از بالاترین خوشه در coronavirus موارد به تازگی رخ داده در استان ها با یک یا بیشتر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان — Buena Vista شهرستان آیووا; Beadle شهرستان داکوتای جنوبی; داد County, Arkansas; و تیتوس County, Texas, به عنوان مثال. همه را دیدم خود را در مورد شمارش بیش از دو برابر در دو هفته گذشته ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل داده ها یافت می شود.

‘عاطفه بی اعتنایی” برای سلامتی

کارشناسان می گویند تهمت اجرایی به منظور اولویت بندی گوشت تولید بیش از زندگی از کارگران کارخانه بسیاری از آنها روستایی مهاجر و مستند نشده و که در حال حاضر شرایط خطرناک برای دستمزد کم است.

“من فکر می کنم آن را سنگدلانه بی توجهی به بهداشت و ایمنی و حتی زندگی مردم است که برای شما کار می کنند” گفت: لارنس Gostin یک استاد دانشگاه جورج تاون و مدیر که همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است. “کارفرمایان و دولت از جمله رییس جمهور و برگزاری یک وظیفه برای هر آمریکایی به آنها را امن نگه دارید و با وجود نقض وظیفه.”

کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این اثر منظور اجرایی یا افزایش در COVID-19 نفر در سراسر کشتارگاه و امکانات پردازش.

بسته بندی گوشت می آمد مقامات صنعت گفت: آنها در حال کار با محلی و مقامات بهداشت فدرال برای محافظت از کارگران در برابر coronavirus و گیاهان امن تر امروز از آنها در زمان منظور اجرایی.

“ما قویا بر این باورند که اقدامات ایمنی ما قرار داده در محل در حال کمک به حفاظت از اعضای تیم ما و به حداقل رساندن گسترش ویروس در جوامع که در آن عمل می کنیم” گفت: تایسون سخنگوی گری مایکلسون.

بدون اقدامات ایمنی در محل مورد شمارش شده اند ممکن است حتی بالاتر گفت: KatieRose McCullough, مدیر نظارتی و معاونت علمی در آمریکای شمالی گوشت موسسه صنعت لابی ،

ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران چند بار یک دشمن عمده شرکت های بسته بندی گوشت می آمد نیز vouched برای این صنعت تلاش.

علامت Lauritsen اتحادیه کارگردان پردازش مواد غذایی بسته بندی گوشت می آمد و تولید گفت: شرایط در گیاهان که در آن UFCW نشان دهنده کارگران تقریبا “جهانی بهبود یافته است.” است که به خصوص او گفت: در امکانات است که بسته میان شیوع بیماری به طور کامل دوباره کاری و فرآیندهای خود را قبل از بازگشایی.

“این واقعا به ما این فرصت را به فشار این کارفرمایان را که زمان پایین به reengineer و افزایش ایمنی پروتکل” Lauritsen گفت. “گسترش (personal protective equipment) افزایش یافته و بهداشت و همه چیزهای دیگر ما هل دادن. کسانی که همه چیز را تمام صورت گرفته است.”

“اما من می خواهم به روشن” Lauristen گفت. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شود.”

برخی از کارگر حمایت هر چند باید شروع به عقب.

وزارت کشاورزی ایالات متحده لغو سیاست خود را که همه در خطر بازرسان می توانند در خانه بمانند گفت: پائولا شلینگ اقدام رئیس جمهور آمریکا فدراسیون از دولت کارمند شورای 45 با استناد به محل کار پیشرفت است که قرار است به جای تحت CDC راهنمایی.

کارکنان در حال حاضر در حال ارائه ماسک های صورت سپر و ضد عفونی کننده دست یک وزارتخانه طرح به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز را نشان می دهد.

و تایسون به تازگی دوباره یک سیاست است که به طور موثر جریمه کارگران برای گرفتن مرخصی استعلاجی اگر چه این شرکت گفت: کارگران بیمار با COVID-19 یا نمایش علائم خواسته شد تا نسبت به ماندن در خانه و با ارائه کوتاه مدت از کار افتادگی پرداخت.

تایسون مایکلسون گفت که او مطمئن نیستید چرا کارخانه های این شرکت در ادامه به شیوع بیماری.

“ما فکر نمی کنم هر کسی می تواند با قطعیت بگوید که چرا COVID-19 بر جوامع مختلف سراسر کشور در زمان های مختلف و به روش های مختلف” مایکلسون گفت.

سفارش متوقف به احتمال زیاد خاموش

کارشناسان استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن را سفارش نمی کند جلوگیری از دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی از خاموش کردن گیاهان هر چند این ممکن است دلسرد آنها.

که قطعا مورد در سنت جوزف, میسوری که در آن تهمت را سفارش بود “بسیار مهم” بخشی از شهرستان تصمیم به ترک coronavirus متاثر از کارخانه بسته بندی گوشت می آمد باز شهر, مدیر بهداشت دبرا برادلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

در اواخر ماه آوریل برادلی و دیگر رهبران شهر بحث که آیا آنها می تواند محلی پیروزی غذاهای گوشت خوک کارخانه فرآوری در میان شکایات متعدد که کارکنان مجبور به کار شد در حالی که بیمار و کوچک اما مداوم افزایش coronavirus موارد است.

“آن را تعطیل کند” سنت جوزف شهردار بیل موری گفته دادستان شهرستان Bryan کارتر و دیگران در مارس 22 ایمیل به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. با نه موارد در پیروزی در این زمان او تحت فشار قرار دادند برای دولت اطلاع داده خواهد شد.

“با توجه به دیگر کارخانه بسته بندی گوشت می آمد مشکلات در سراسر کشور, من فقط بسیار نگران آن است که ما برای رشد به تعداد زیادی از موارد” مک موری در مصاحبه ای گفت:.

اما کارتر گفت: مقررات اعطای محلی مقامات بهداشتی این سازمان به “مکان های عمومی و یا خصوصی مونتاژ” اعمال نمی شود در یک ایالت گیر با توجه به ایمیل. تنها دولت و وزارت بهداشت و خدمات سالمندان می تواند انجام این کار است.

روز بعد برادلی فرستاده مقامات محلی است که دولت و وزارت بهداشت و خدمات سالمندان پیش نویس سیاست های محلی اجازه می دهد مقامات بهداشتی به یک کسب و کار در یک بیماری همه گیر.

او افزود که DHSS مدیر Randall ویلیامز “پرسید که چه پیروزی آستانه بود برای بسته شدن و من به او گفتم که من فکر نمی کنم آنها قصد نزدیک است.”

ویلیامز توصیه در انتظار نتایج برخی از 2800 تست های دولت فرستاده شده به سنت جوزف قبل از تصمیم گیری. و با توجه به تغییرات پیروزی ساخته شده بود — از جمله دما کنترل و قرار دادن موانع در کافه تریا — Bradley توصیه دادن این گیاه در زمان عمل.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در 28 آوریل به نظر می رسید را متوقف کرده اند هر گونه بحث با توجه به برادلی ایمیل. آن روز که کارتر با ارسال یک لینک به یک مقاله سی ان ان در مورد تهمت اجرایی سفارش. این مقاله با تیتر: “مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات گوشت فرآوری گیاهان به باز بماند.”

“شما ممکن است را دیده اند این در حال حاضر اما به نظر می رسد مانند بسته شدن پیروزی ممکن است یک گزینه” کارتر نوشت.

دو روز بعد DHSS اعلام کرد که 126 پیروزی کارمندان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله حداقل 92 که تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

به تاریخ 490 پیروزی کارکنان قراردادی ویروس. یکی از آنها 40 سال درگذشت. او تا به حال آزمایش مثبت در مارس 22 — روز مقامات محلی شروع بحث که آیا آنها می تواند گیاه است.

پیروزی غذاهای باقی مانده است باز با وجود Change.org طومار با بیش از 7000 امضا خواستار بسته شدن آن است. آن گزارش نشده هر مورد جدید از مه 15. این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“این بود تا ما جمعی از تست که ما متوجه شدم که چگونه گسترده آن در تاسیسات” برادلی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “که در آن نقطه, کارکنان من اساسا اعلام کرد که به دلیل آن چنان گسترده است که آن را واقعا نمی لزوما تفاوت که آیا آن بسته شد یا نه. و دلیل آن شناخته شده است به عنوان یک زیرساخت های حیاتی تسهیلات رفتیم جلوتر و در سمت چپ آن باز است.”

منظور اجرایی را شامل نمی شود یک دستور خاص برای گیاهان به باز باقی می ماند. آن, آیا, اما, نشان می دهد برخی از کشورهای دلیلی بسته گیاهان در تضاد با توصیه های اخیر به طور مشترک صادر شده توسط اداره ايمنی و بهداشت شغلی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

این دستورالعمل ها را اولویت بیش از هر دولت و یا محلی منظور با توجه به بیانیه منتشر شده در همان روز توسط OSHA سرب آژانس وزارت کار ایالات متحده.

بهداشت عمومی سازمان صورت بالقوه دادخواهی اگر آنها سعی می کنند به گیاهان ، اما بسیاری از موافقت کردند که دولت های محلی و مقامات بهداشت حفظ قدرت به آنها نزدیک است.

“آنچه که من فکر می کنم ما می توانیم نتیجه بگیریم این است که منظور اجرایی است که به منظور اضافه کردن وزن به CDC و OSHA راهنمایی, اما از آن است که فقط — ارشاد گفت:” جیل کروگر منطقه شمال مدیر شبکه بهداشت قانون است.

کار با گیاهان است که به طور کلی نسبت به بستن آنها را به دلیل آن اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی قرار دادن کنترل ها در جای خود است که آنها نمی توانند در کارگران خانه ها و جوامع گفت: triptogether, مدیر, آرکانزاس, وزارت بهداشت و رئيس جمهور از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی.

“ما نمی هر گونه را در زمان به دلیل آن نوع در رواج به ما نیست واقعا داشتن هر گونه موارد یا نداشتن بسیاری از موارد” اسمیت گفت. “در حال حاضر ما با داشتن بسیاری از موارد, اما ما هنوز هم بسته شدن. … اگر ما می توانیم این کار سایت امن تر است که یک نقطه کنترل اصلی.”

تضعیف دستورالعمل

در خطر ایمنی کارگر. اما راهنمایی های مشترک صادر شده توسط OSHA و CDC و ذکر شده در مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش می گویند گیاهان را باید تنها “حسن نیت” تلاش برای نگه داشتن کارگران امن است.

“تغییر تراز دلخواه از ایستگاه های کاری از جمله همراه پردازش خطوط و اگر امکان پذیر است به طوری که کارگران حداقل شش فوت از هم جدا در تمام جهات … زمانی که ممکن است” این دستورالعمل تصریح می کند.

یک ماه بعد از آن معلوم نیست چه اگر هر گونه تاثیر دستورالعمل داشته اند.

“آنها می گویند:” خوب ما سعی کردیم اما هزینه آن بیش از حد پول’ و سپس آنها خاموش قلاب” Lauristen گفت. دستورالعمل “هستند به عنوان بی ارزش به عنوان کاغذ کپی آنها چاپ شده است.”

همچنین مشخص نیست که اجرای راهنمایی های مشترک.

آن را نمی فدرال مواد غذایی بازرسان گفت: Schelling آمریکا فدراسیون از دولت کارمند شورای 45 اتحادیه به نمایندگی از وزارت کشاورزی ایالات متحده بازرسان.

با وجود این دولت موضع رسمی که مشترک دستورالعمل باید در محل در هر گیاه شلینگ گفت: منطقه ای سرپرستان و کارکنان خط مقدم هیچ قدرت برای اطمینان از انطباق.

“ما هیچ مقررات در جایی که ما می توانیم قطع ما کلاه است که می گوید ‘گیاه شما نیاز به قرار دادن این کنترل در محل'” Schelling گفت. “شما می توانید مکالمات اما هیچ چیز وجود دارد اجرا می شود که در برابر این گیاه است.”

مقامات از OSHA قبلا گفته آنها می تواند اجرای دستورالعمل های زیر ارائه قانونی که کارفرمایان باید یک وظیفه عمومی ارائه شرایط کاری ایمن. اما معلوم نیست چگونه با دقت این وزارتخانه به شرح زیر با گیاهان برای اطمینان از تغییرات ساخته شده اند.

در حالی که شلینگ توافق شرکت های بزرگ مانند Smithfield و تایسون را تا حد زیادی بهبود یافته کار خود را به فضاهای کوچکتر از گیاهان است که با استخدام چند ده نفر از کارگران و باید بیشتر منابع محدود نیست.

“وجود دارد هیچ اجتماعی فاصله,” او گفت:. “وجود دارد هیچ PPE که کارمندان شرکت هستند که موظف به پوشیدن.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده با صدور نامه به فرمانداران و عمده شرکت های بسته بندی گوشت می آمد در مارس 5 به مجموعه ای از انتظارات روشن برای اجرای فرمان اجرایی یک سخنگوی آژانس گفت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز.

“از آن پس” این سخنگو گفت: “این وزارتخانه مشغول به کار با سی دی و OSHA دولت و رهبران محلی و مقامات بهداشت عمومی و گوشت پردازش تجهیزات برای تأیید آنها عمل خواهد شد مطابق با CDC/OSHA راهنمایی برای نگه داشتن این امکانات مهم باز در حالی که حفظ ایمنی کارگر.”

اما این صنعت ادامه داد: ناتوانی در جلوگیری از گسترش این ویروس به یک نقطه ناکارآمدی این دستورالعمل گفت: آدم Pulver یک وکیل در watchdog گروه عمومی شهروند.

“این قطعا نه مثل ما از جنگل و مشکلات را متوقف کرده اند — ما هنوز هم از دیدن گزارش های روزانه از شیوع بیماری در گیاهان” Pulver گفت. “توصیه می شود اقدامات احتیاطی نیست در هر نقطه کافی به واقعا جلوگیری از انتقال. تنها راه واقعی برای جلوگیری از انتقال نیاز خواهد بود واقعا به طور قابل توجهی کاهش و در اینصورت راه این گیاهان عمل فاصله از کارگران در راه است که آنها نه تنها مایل به انجام است.”

این داستان یک همکاری بین ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی. مرکز مستقل و غیر انتفاعی newsroom مستقر در ایالت ایلینوی ارائه تحقیقی و سرمایه گذاری پوشش های کشاورزی بزرگ Ag و مسائل مربوط به. گانت بودجه کمک هزینه تحصیلی در این مرکز برای پوشش گسترده از محصولات کشاورزی و تاثیر آن بر جوامع است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de