Coronavirus اخبار و به روز رسانی: نیویورک شروع به شل محدودیت; نیوزیلند گزارش هیچ مورد جدید; 110,000 مرده در آمریکا

شهر نیویورک تبدیل شد, کانون coronavirus در ایالات متحده بازگشت به کسب و کار. آزمایشی است.

مقدار زیادی از محدودیت ها هنوز هم در جای خود اما درب به آرامی شروع به بازگشایی شده است. مترو برنامه بدبختانه بازگشت به حالت عادی در روز دوشنبه.

آن بوده است بسیار دشوار چند ماه برای نیویورکی پناه در محل در میان coronavirus. نه تنها این, اما تظاهرات بزرگ پس از مرگ جورج فلوید را لرزاند خیابان به عنوان تظاهرکنندگان ابراز سرخوردگی خود را با سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده است.

شهر نیویورک گزارش کرده است تقریبا 207,000 تایید موارد COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده است که نزدیک به 2 میلیون نفر است.

🚨 در مه 27, امریکا رسیده گریم نقطه عطف از coronavirus ادعا زندگی از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده بیش از آخر هفته – کمتر از دو هفته بعد – 10,000 بیشتر مرده بودند به این فهرست اضافه شده.

آنچه در اخبار

  • کنگره و coronavirus: چه رکوردی را نشان می دهد مجلس نمایندگان و سنا انجام شد. – تپه
  • 👏 نیوزیلند: این کشور به نظر می رسد به شکست coronavirus – حداقل در حال حاضر. – آسوشیتد پرس (Jacinda protocol wine studio رقصید برای شادی – رویترز)
  • میشیگان نظرسنجی: ساکنان از ترس موج دوم ویروس و حمایت از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اندازه گیری رویکرد به راه اندازی مجدد اقتصاد است. – مطبوعات آزاد دیترویت

آنچه که ما در حال خواندن

از ایالات متحده آمریکا امروز به نظر بخش: من ماندن در خانه محتاط بودن و احساس قضاوت با دوستان.

پلاسما درمانی است. آنچه در آن است ؟ چگونه کار می کند ؟ برخی از جزئیات بیشتر در کمتر از فریبنده نوع از درمان است.

مبارزه با بیکاری چک? این خبرنگار رو بیشپرداخت. در اینجا چگونه او فرستاده ،

همانطور که برای کریستبل: ما دویل برنج مورد نوشت: چگونه در فصل طوفان و همه گیر می شود “زمین شناسی.” (طوفان btw در حال حاضر گرمسیری افسردگی.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de