آریزونا و کالیفرنیا و تگزاس گزارش شده رکورد جدید بالا روزانه coronavirus موارد شنبه به عنوان مورد شمارش در ادامه به افزایش در بیش از نیمی از ایالات آمریکا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مقصر افزایش تست به صورت سنبله. اما بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci گفت: قانونگذاران مجلس سهشنبه که در کشورهای که در آن است وجود دارد افزایش در درصد از مردم تست مثبت آن روشن است “نشانه ای وجود دارد که عفونت های اضافی که مسئول آن را افزایش می دهد.”

Fauci گفت: “افزایش نگران کننده از عفونت” با توجه به ترکیبی از عوامل از جمله افزایش در فرد به فرد انتقال یا جامعه گسترش یافته است.

امروز بزرگترین اخبار

  • اتحادیه اروپا ممکن است نوار ایالات متحده مسافران آن را به عنوان بازگشایی مرزها با استناد به ویروس شکست. – نیویورک تایمز
  • Fauci قانونگذاران گفت که با وجود تهمت و ادعا می کنند که او تا به حال خواسته مقامات به “سرعت تست کردن” او تا به حال هرگز شده است با توجه به چنین بخشنامه. – ایالات متحده آمریکا امروز
  • استرالیا و آلمان و پرتغال و کره جنوبی در میان کشورهای دیگر در حال تقلا برای پاسخ به سودای شیوع است. – واشنگتن پست
  • سازمان ملل متحد رئیس روز سه شنبه گفت: کشورهای بازیگری در انزوا در حال بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس. “وجود دارد و در مجموع عدم هماهنگی میان کشورهای در پاسخ به COVID گفت:” دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ. – آسوشیتد پرس
  • لیگ اصلی بیس بال است که اجرای 60-بازی 2020 فصل و رسیدن به یک توافق با بازیکنان در سلامت و پروتکل های ایمنی مانند محرومیت طرفداران از غرفه. – ایالات متحده آمریکا امروز

📈امروز آمار در coronavirus: عفونت در سراسر جهان پیشی گرفته اند 9.2 میلیون با 2.3 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 477,000 که مردم در سراسر جهان با بیش از 121,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

آنچه که ما در حال خواندن

به عنوان کالج بازگشایی وجود یک خطر جدید: لوله کشی رفته است به عنوان استفاده نشده به عنوان ساختمان های خود ایجاد خطرات بهداشتی برای بازگشت دانش آموزان و کارکنان.

آه آه… مردم microwaving کتابخانه کتاب ها و ماسک برای کشتن COVID-19.

مخاطبان از گیاهان ؟ بارسلونا خانه اپرا بازگشایی و انجام آن اولین کنسرت خود پس از coronavirus مستند به مخاطبان زندگی می کنند.

COVID-19 نامتناسب آسیب در جوامع رنگ است “دلخراش” و مطالبات فراگیر تر تلاش دولت فدرال underwrites تلاش به منظور توسعه یک واکسن و بهبود تست از موسسه ملی بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه. بیشتر بخوانید از این مصاحبه را در اینجا.

گرفتن یک هواپیما در هر زمان به زودی ؟ با کمی نظارت یک درهم آمیخته از هواپیمایی coronavirus سیاست های خروج آگهی با احتیاط.

گاهشمار: آن شده است پنج ماه پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد آنچه که تصور می شد برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در ایالات متحده آمریکا به عنوان خوانده شده چگونه همه گیر باز شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de