Coronavirus اخبار و به روز رسانی: 2 میلیون مورد تایید در آمریکا; در مورد COVID-19 گسترش در چندین ایالت

وجود 2 میلیون و تایید موارد coronavirus در ایالات متحده است. فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه.

از این موارد تقریبا 113,000 از آنها شده است کشنده باشد. زمانی که امریکا غصه دار برای 100,000 که درگذشت ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه آن را به نام تراژدی آمریکایی.

که دو هفته پیش.

روز چهارشنبه نوشت: ما در مورد هشدار دهنده گسترش COVID-19 در آریزونا و کشورهای دیگر با مقامات بهداشتی به طور فزاینده ای نگران تعداد موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در حال حاضر مقامات بهداشت هشدار بالقوه دور دوم از عفونت. “وجود دارد یک موج جدید در آینده در بخش هایی از این کشور گفت:” اریک تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: بلومبرگ. “آن و آن را دور تا کنون, اما آن را در حال آمدن است.”

یک محقق دانشگاه هاروارد با سی ان ان گفت که به عنوان بسیاری از 100,000 اضافی ایالات متحده به مرگ و میر می تواند در ماه سپتامبر.

با شماره های: coronavirus رفتن نیست دور در هر زمان به زودی. موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 2 میلیونبا توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داشبورد. امریکا مرگ و میر است معلق در هوا در اطراف 113,000. در سطح جهان وجود دارد که بیش از 7.3 میلیون مورد تأیید و 417,000 نفر کشته شده اند.

🎤 ما می خواهیم به شنیدن داستان خود را. به ما بگویید که چگونه همه گیر شده است تحت تاثیر قرار زندگی خود را با ضبط یک کلیپ صوتی برای تاج Diaries پروژه.

آنچه در اخبار

  • مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در مقابل هواداران در تولسا در هفته آینده. این تجمع بزرگ در میان همه گیر است به احتمال زیاد به رسم انتقاد. – نگهبان
  • واکسن آزمایش: Dr. Anthony Fauci سی ان ان می گوید سه دولت-بودجه مطالعات تامین می شود به زودی.
  • آماده بازگشت به عادی است ؟ آمریکایی ها در حال تقسیم در امتداد خطوط حزبی در چگونه به این رویکرد یک نظرسنجی سی ان ان می یابد. – تپه
  • همانطور که برای پرواز: دریافت آماده برای پر کردن یک چک لیست به عنوان شما را در چک. – ایالات متحده آمریکا امروز
  • واقعیت را بررسی کنید: آیا این تست بیشتر مانند تهمت می گوید و یا بازگشایی متحده است که باعث یک چشم انداز مثبت در موارد ؟ حکم: بازگشایی. – NBC
  • ایمنی بدن میزبان: نتایج آزمون می تواند منجر به یک کلاس جدید تقسیم مانند Airbnb میزبان که قرار دادن یک عکس از خود را آزمایش پادتن در نیویورک فهرست. – نگهبان
  • گیج: شما quaran-تیم بی حوصله ؟ بار در پازل. – بررسی

آنچه که ما در حال خواندن

آنها ساخته شده بوده است. Javier و مارتین مورالس گفت که عزیزان خود را زمانی که آنها کشته شدند که آنها می خواستند به خاک سپرده شود خود را در نزدیکی قبر پدر در روستای کوچک مکزیک جایی که آنها رشد. این یک آرزو است که خانواده خود را متعهد به نگه داشتن. COVID-19 آن را نابود کرد. جزئیات بیشتر.

Venti بد شانسی: استارباکس بسته است 400 مکان. در سمت روشن از آن است که گسترش گزینه های خود را برای تماس کمتر وانت.

🚘 سفر جاده! چه بسته و چگونه برای ایمن ماندن در هنگام سفر گزش حشره ها در این تابستان.

می خواهید بیشتر عناوین? همانطور که همه ما در حال مقابله با کروناویروس است تأثیر زندگی ما, ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز خبرنامه: ماندن از هم جدا با هم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de