اگر COVID-19 زیر الگوی تعیین شده توسط 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر است که به احتمال زیاد تا دو سال و بازگشت با انتقام این پاییز و زمستان – موج دوم بدتر از اولین, با توجه به مطالعه صادر شده از دانشگاه مینه سوتا است.

“متحده سرزمین و قبیله ای مقامات بهداشتی باید برنامه ریزی برای بدترین سناریو” هشدار گزارش از دانشگاه مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست “از جمله در دسترس بودن واکسن یا گله ایمنی است.”

“خطر ارتباط پیام از مقامات دولتی باید ترکیب این مفهوم است که این بیماری همه گیر نخواهد بود و به زودی که مردم نیاز به آماده می شود ممکن است دوره ای resurgences از بیماری” نویسندگان نشان می دهد.

مطالعه تیم به رهبری دکتر کریستین A. مور مدیر پزشکی در دانشگاه مینه سوتا مرکز شامل همه گیر کارشناسان از دانشگاه هاروارد و دانشگاه Tulane.

آنتی بادی آزمایش قرار بود برای کمک به راهنمای بازگشایی برنامه. آنها به ارمغان آورد سردرگمی بیشتر از وضوح در میان coronavirus.

در مقدمه این گزارش محققان گفت: آنها در حال تلاش برای تولید حیاتی و اطلاعات به موقع “با بحث و وضوح است.”

بدترین سناریو – با تجدید حیات عمده تا پایان سال – یکی از سه گذاشته شده در این مقاله است.

احتمال دوم نشان می دهد که شیوع این سال می تواند به دنبال یک سری از امواج کوچکتر به 2021.

و یک سوم سناریو دیده نمی شود در بیماری های همه گیر قبلی را از ویژگی های یک “slow burn” ویروسی انتقال با هیچ الگوی مشخص.

“این ویروس گرفتار جامعه جهانی و آینده آن دوره است که هنوز هم بسیار غیر قابل پیش بینی” می گوید ، “وجود دارد هیچ توپ کریستال به ما بگویید که چه آینده و چه در پایان بازی’ برای کنترل این بیماری همه گیر خواهد شد.”

اما این تنش یک COVID-19 واکسن است به احتمال زیاد به در دسترس خواهد بود تا 2021. و چون به یک چهارم از کسانی که آلوده ممکن است هیچ علائم و دیگران گسترش این بیماری برای روز قبل از احساس بد – تاریخی آنفلوانزا بیماری های همه گیر ارائه بهترین مدل.

موج دوم: وقتی که آن ضربه و آن چه خواهد بود ؟

چون انسان ندارد و طبیعی ایمنی و ویروس است که به راحتی منتقل می شود تا 70 درصد از جمعیت ممکن است به منظور توسعه ایمنی قبل از COVID-19 گسترش یابد به طور طبیعی. که به معنی همه گیر ظهر “به احتمال زیاد 18 تا 24 ماه” و ویروس باقی خواهد ماند بومی پس از آن.

بدترین سناریو – یک کشنده تر تجدید حیات این پاییز و زمستان – بر اساس اسپانیایی شیوع آنفولانزای یک قرن پیش زمانی که یک موج ضربه در اوایل سال 1918 و پس از سنبله بزرگ است که سقوط و سومین موج بزرگ در اوایل سال 1919.

مطالعات اجتماعی نشان می دهد فاصله اقدامات کار کرده بود در برابر 1918 اپیدمی تا آنها با عجله برداشته توسط برخی از شهرستانها مانند دنور در اوایل جشن. به جای ادامه به “صاف منحنی” این شهرستانها را تجربه دوم سنبله در موارد.

“بسیاری از سردرگمی در کل استوار بر سوء تفاهم است که اگر شما کنترل این بیماری همه گیر و سپس شما انجام می شود” اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد مارک Lipsitch گفت: ایالات متحده آمریکا امروز هیئت تحریریه ماه گذشته. “وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که.”

محققان خواست سازمان های دولتی و مقامات به اماده کردن برای resurgences و توسعه باعث دوباره سازماندهی اقدامات کاهش, بنابراین مراقبت از سلامت سیستم نمی خواهد یک بار دیگر غرق شود.

کمک: آدریانا Rodriguez, ایالات متحده آمریکا امروز.

واقعیت را بررسی کنید: گله ایمنی را به طور کامل متوقف کردن گسترش coronavirus

آنتی بادی آزمون: آنها می تواند کلیدی برای بازگشایی این کشور است. در اینجا چگونه کار می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de